2020-09-30   02:28:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SM / NSM / VSM (50m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Torstaiaamu

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Suomen mestaruuskilpailut 2018    Tulostuspäivämäärä  28 kesäkuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:42   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 kesäkuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 400m Vapaauinti Miehet  Alkuerät (5) 
ME: Paul BIEDERMANN (1986) 3:40.07 2009-07-26 
SE: Antti Kasvio (1973) 3:47.81 1993-08-06 
Nuorten SE: Matias Koski (1994) 3:52.55 2012-03-29 
 
Erä 1 (5) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    50m  4:28.60  4:28.60   
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  4:20.29  4:28.29   
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    50m  4:28.53  4:28.53   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Janne Tyni  2000  00B217  OU    50m  4:28.13  4:28.13   
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    50m  4:26.30  4:26.30   
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  4:14.89  4:22.89   
Eetu Isosuo  2000  00A623  Cetus    25m  4:17.68  4:25.68   
Johan Fredriksson  2003  03A724  HSS    50m  4:27.08  4:27.08   
Lauri Törmä  2000  00A153  PUS    50m  4:28.16  4:28.16   
                 

 
Erä 3 (5) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  4:21.31  4:21.31   
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m  4:20.48  4:20.48   
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    50m  4:18.60  4:18.60   
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    50m  4:18.06  4:18.06   
Ethan Brady  2002  02B293  VUS-VSS    50m  4:18.25  4:18.25   
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    25m  4:10.81  4:18.81   
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  4:12.65  4:20.65   
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    50m  4:22.07  4:22.07   

 
Erä 4 (5) , Nuori 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jami Heinilä  2000  00A081  HSS    25m  4:09.53  4:17.53   
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  4:15.77  4:15.77   
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    50m  4:13.38  4:13.38   
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    50m  4:11.01  4:11.01   
Emil Perkkiö  2000  00A973  HSS    25m  4:04.15  4:12.15   
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    50m  4:13.57  4:13.57   
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    50m  4:16.01  4:16.01   
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    50m  4:17.81  4:17.81   

 
Erä 5 (5) , Aikuinen 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Tapio Roiko-Jokela  1996  96A016  SWIM    25m  4:04.64  4:12.64   
Jasper Pullinen  1999  99A036  RiUS    25m  4:03.86  4:11.86   
Aaro Tähtivuori  1998  98A584  HSS    25m  4:00.08  4:08.08   
Elias Kuusisto  1999  99A373  RaisU    25m  4:03.15  4:11.15   
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    50m  4:12.50  4:12.50   
                 
                 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 kesäkuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner