Program for SM / NSM / VSM (50m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet Nuori |
ME: Adam PEATY (1994) 57.13 2016-08-07 |
SE: Matti Mattsson (1993) 1:01.12 2017-07-06 |
Nuorten SE: Matti Mattsson (1993) 1:02.94 2011-12-02 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 604 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 50 m | 1:05.33 | 1:05.33 | ||
2 | 469 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 25 m | 1:03.61 | 1:06.61 | ||
3 | 140 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 50 m | 1:06.76 | 1:06.76 | ||
4 | 536 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 50 m | 1:07.23 | 1:07.23 | ||
5 | 200 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 25 m | 1:04.40 | 1:07.40 | ||
6 | 398 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:04.59 | 1:07.59 | ||
7 | 181 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 50 m | 1:07.65 | 1:07.65 | ||
8 | 133 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 50 m | 1:07.96 | 1:07.96 | ||
9 | 128 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 25 m | 1:05.13 | 1:08.13 | ||
10 | 564 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 25 m | 1:05.15 | 1:08.15 | ||
11 | 495 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 25 m | 1:05.88 | 1:08.88 | ||
12 | 257 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 50 m | 1:08.99 | 1:08.99 | ||
13 | 500 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 50 m | 1:09.22 | 1:09.22 | ||
14 | 1 | Hyttinen Kalle | 2001 | BS-PU | 50 m | 1:09.95 | 1:09.95 | ||
15 | 232 | Pennanen Atte | 2001 | LaUS | 25 m | 1:06.96 | 1:09.96 | ||
16 | 546 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 1:07.23 | 1:10.23 | ||
17 | 214 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 25 m | 1:07.60 | 1:10.60 | ||
18 | 616 | Malvela Eetu | 2000 | Plaani | 25 m | 1:07.80 | 1:10.80 | ||
19 | 577 | Nyrhinen Eetu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:07.81 | 1:10.81 | ||
20 | 549 | Nurminen Pyry | 2001 | ORCA | 25 m | 1:07.95 | 1:10.95 | ||
21 | 481 | Anttila Juho | 2000 | OU | 25 m | 1:08.06 | 1:11.06 | ||
22 | 148 | Nuottajärvi Anton | 2000 | Cetus | 25 m | 1:08.15 | 1:11.15 | ||
23 | 452 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:08.21 | 1:11.21 | ||
24 | 309 | Oksakari Joona | 2000 | VUS-VSS | 50 m | 1:11.40 | 1:11.40 | ||
25 | 608 | Jernvall Juha | 2000 | AQUILA | 25 m | 1:08.41 | 1:11.41 | ||
26 | 2 | Olander Niilo | 2001 | BS-PU | 50 m | 1:11.68 | 1:11.68 | ||
27 | 217 | Pihlajamäki Ohto | 2001 | KuUS | 25 m | 1:08.72 | 1:11.72 | ||
28 | 233 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 50 m | 1:11.76 | 1:11.76 | ||
29 | 103 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 25 m | 1:09.05 | 1:12.05 | ||
30 | 323 | Torkkel Timi | 2001 | HäUS | 25 m | 1:09.05 | 1:12.05 | ||
31 | 521 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 50 m | 1:12.20 | 1:12.20 | ||
32 | 451 | Kuronen Onni | 2000 | Pyry | 50 m | 1:12.39 | 1:12.39 | ||
33 | 336 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 50 m | 1:12.50 | 1:12.50 | ||
34 | 399 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:12.57 | 1:12.57 | ||
35 | 297 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 1:09.68 | 1:12.68 | ||
36 | 380 | Leino Riku | 2001 | TaTU | 50 m | 1:12.87 | 1:12.87 | ||
37 | 598 | Einto Eetu | 2001 | Vanders | 25 m | 1:09.97 | 1:12.97 | ||
38 | 499 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 50 m | 1:13.06 | 1:13.06 | ||
39 | 134 | Knaapi Joel | 2001 | Cetus | 25 m | 1:10.32 | 1:13.32 | ||
40 | 27 | Krapf Lauri | 2001 | HSS | 25 m | 1:10.56 | 1:13.56 | ||
41 | 618 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 50 m | 1:13.84 | 1:13.84 | ||
42 | 160 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 25 m | 1:10.96 | 1:13.96 | ||
43 | 386 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:13.96 | 1:13.96 | ||
44 | 189 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 50 m | 1:13.97 | 1:13.97 | ||
45 | 507 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 50 m | 1:13.99 | 1:13.99 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 09:09 |