Program for VAT Copenhagen Open 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 11, 200m Medley Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:14.85 | |
2 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:20.46 | |
3 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:24.77 | |
4 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:28.40 | |
5 | 379 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:31.09 | |
6 | 148 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:32.07 | |
7 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:32.11 | |
8 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:33.67 | |
9 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:34.15 | |
10 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:34.34 | |
11 | 135 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:37.58 | |
12 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:38.20 | |
13 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 2:38.60 | |
14 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:39.04 | |
15 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 2:39.71 | |
16 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:41.76 | |
17 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:41.79 | |
18 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 2:42.61 | |
19 | 382 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:42.90 | |
20 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 2:43.04 | |
21 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:44.21 | |
22 | 375 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:47.46 | |
23 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 2:48.12 | |
24 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 2:48.66 | |
25 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:51.21 | |
26 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 2:51.78 | |
27 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 2:55.70 | |
28 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 2:56.18 | |
29 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 2:56.75 | |
30 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:56.98 | |
31 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 2:59.08 | |
32 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 3:00.66 | |
33 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:01.03 | |
34 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 3:01.70 | |
35 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 3:03.70 | |
36 | 152 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 3:04.54 | |
37 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 3:04.99 | |
38 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 3:05.03 | |
39 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 3:05.60 | |
40 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 3:06.18 | |
41 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 3:11.10 | |
42 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:12.93 | |
43 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:17.05 | |
44 | 97 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:28.91 | |
45 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 3:35.16 | |
46 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 3:36.69 | |
47 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | ||
48 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
49 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |