Program för Polisen Head to Head
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 18 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 4:15.58 | |
2 | 155 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 25 m | 4:18.92 | |
3 | 522 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 4:24.02 | |
4 | 392 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 4:29.22 | |
5 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 4:29.59 | |
6 | 634 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 4:29.68 | |
7 | 648 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 4:31.64 | |
8 | 521 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 4:32.95 | |
9 | 162 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 4:34.22 | |
10 | 630 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 4:35.35 | |
11 | 166 | Jensen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BG6801 | 25 m | 4:35.78 | |
12 | 675 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | BT0200 | 25 m | 4:36.10 | |
13 | 34 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 4:38.95 | |
14 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:39.88 | |
15 | 158 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 4:40.95 | |
16 | 198 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 4:42.04 | |
17 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 4:43.14 | |
18 | 471 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 4:44.37 | |
19 | 638 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 4:44.52 | |
20 | 515 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 4:47.13 | |
21 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 4:47.89 | |
22 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 4:50.20 | |
23 | 178 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 4:52.08 | |
24 | 186 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 25 m | 4:52.18 | |
25 | 185 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 25 m | 4:53.27 | |
26 | 336 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 4:53.48 | |
27 | 352 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 4:53.90 | |
28 | 171 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 4:54.29 | |
29 | 481 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 4:55.31 | |
30 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 4:55.61 | |
31 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 4:56.08 | |
32 | 177 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 4:56.75 | |
33 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 4:58.34 | |
34 | 201 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 25 m | 4:59.06 | |
35 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 4:59.07 | |
36 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 5:02.73 | |
37 | 165 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 5:03.45 | |
38 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 5:03.84 | |
39 | 160 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 25 m | 5:04.23 | |
40 | 175 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 5:05.47 | |
41 | 174 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 5:06.42 | |
42 | 240 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 5:06.82 | |
43 | 342 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 5:06.94 | |
44 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 5:08.06 | |
45 | 193 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 5:10.89 | |
46 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 5:11.56 | |
47 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 5:12.49 | |
48 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 5:14.83 | |
49 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 5:15.50 | |
50 | 611 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 5:18.31 | |
51 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 5:19.62 | |
52 | 212 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 25 m | 5:20.47 | |
53 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 5:21.70 | |
54 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 5:22.36 | |
55 | 176 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 5:22.86 | |
56 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 5:25.66 | |
57 | 599 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 50 m | 5:25.69 | |
58 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 5:25.83 | |
59 | 188 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 5:26.09 | |
60 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 5:27.09 | |
61 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 5:27.41 | |
62 | 199 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 50 m | 5:28.34 | |
63 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 50 m | 5:29.86 | |
64 | 361 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 5:31.03 | |
65 | 180 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 5:31.50 | |
66 | 725 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 5:31.61 | |
67 | 730 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | 5:31.88 | |
68 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 5:32.86 | |
69 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 5:35.32 | |
70 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 5:36.69 | |
71 | 187 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 5:37.60 | |
72 | 597 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 5:39.53 | |
73 | 200 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 5:45.42 | |
74 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 5:45.58 | |
75 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 5:45.70 | |
76 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 5:47.06 | |
77 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 5:48.86 | |
78 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 5:48.97 | |
79 | 209 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 5:49.94 | |
80 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 5:49.96 | |
81 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 25 m | 5:50.16 | |
82 | 170 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 25 m | 5:00.56 | RES |
83 | 743 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | BP5898 | 25 m | 5:00.62 | RES |
84 | 163 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 5:06.34 | RES |
85 | 172 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 5:15.21 | RES |
86 | 196 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 25 m | 5:17.05 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 2, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 838 | Liess Nils | 1996 | SPIF SF | 25 m | 3:45.11 | ||
2 | 153 | Kron Kristian | 1992 | SK NEPTUN | AY2192 | 25 m | 3:47.85 | |
3 | 263 | Glenesk Mattias | 1994 | SK NEPTUN | BB6994 | 25 m | 3:55.50 | |
4 | 159 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 3:57.19 | |
5 | 183 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 3:58.29 | |
6 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 4:05.04 | |
7 | 505 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 4:05.46 | |
8 | 633 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 4:09.23 | |
9 | 636 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 4:10.70 | |
10 | 474 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 4:12.32 | |
11 | 698 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 4:18.95 | |
12 | 640 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 4:20.24 | |
13 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 4:20.88 | |
14 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 4:21.54 | |
15 | 164 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 4:22.88 | |
16 | 526 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 4:25.32 | |
17 | 157 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 4:26.28 | |
18 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 4:29.12 | |
19 | 167 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 4:30.77 | |
20 | 168 | Thörn Linus | 2002 | SK NEPTUN | AN6102 | 25 m | 4:31.76 | |
21 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 4:32.54 | |
22 | 511 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 4:32.57 | |
23 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:35.11 | |
24 | 76 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 4:35.92 | |
25 | 344 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 4:36.75 | |
26 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 4:37.09 | |
27 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 4:40.18 | |
28 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 4:40.27 | |
29 | 214 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 4:41.65 | |
30 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 4:42.64 | |
31 | 190 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 4:42.82 | |
32 | 184 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 4:46.23 | |
33 | 294 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 4:46.99 | |
34 | 349 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 4:47.31 | |
35 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 4:47.75 | |
36 | 202 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 4:48.57 | |
37 | 776 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 4:48.84 | |
38 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 4:49.10 | |
39 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 4:50.46 | |
40 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 4:51.37 | |
41 | 714 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 4:53.42 | |
42 | 373 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 4:54.19 | |
43 | 189 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 4:56.02 | |
44 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 4:57.79 | |
45 | 173 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | 4:57.90 | |
46 | 366 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 4:57.96 | |
47 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 4:58.13 | |
48 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 4:58.17 | |
49 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 4:59.36 | |
50 | 204 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 4:59.53 | |
51 | 823 | Havia Olli | 2004 | SALO | 25 m | 5:01.03 | ||
52 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 5:13.74 | |
53 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 5:16.63 | |
54 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 5:20.00 | |
55 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 5:26.32 | |
56 | 428 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 5:27.68 | |
57 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 5:35.29 | |
58 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 5:50.54 | |
59 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | 5:56.56 | |
60 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | 6:02.83 | |
61 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 50 m | 6:03.50 | |
62 | 414 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 50 m | 6:04.28 | |
63 | 134 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | AK8705 | 50 m | 6:05.52 | |
64 | 781 | Sjöberg Eddie | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AP2705 | 25 m | 6:11.24 | |
65 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 6:20.23 | |
66 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 6:25.32 | |
67 | 410 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | 6:33.07 | |
68 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 6:41.49 | |
69 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | ||
70 | 532 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | ||
71 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | ||
72 | 556 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
73 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 632 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:09.92 | |
2 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 1:11.76 | |
3 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:12.11 | |
4 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:12.67 | |
5 | 659 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:12.80 | |
6 | 448 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:13.64 | |
7 | 518 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:13.67 | |
8 | 637 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:13.99 | |
9 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:14.06 | |
10 | 519 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:14.10 | |
11 | 127 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:14.62 | |
12 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:14.90 | |
13 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:16.45 | |
14 | 517 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:16.73 | |
15 | 198 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 1:17.02 | |
16 | 176 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 1:17.21 | |
17 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 1:17.98 | |
18 | 478 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:18.32 | |
19 | 346 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:18.41 | |
20 | 447 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:18.62 | |
21 | 348 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:18.81 | |
22 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 1:18.83 | |
23 | 196 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 1:19.32 | |
24 | 360 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:20.13 | |
25 | 597 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:20.63 | |
26 | 333 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:21.62 | |
27 | 513 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:21.79 | |
28 | 716 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:21.85 | |
29 | 841 | Wiren Minea | 2003 | Pyry | 25 m | 1:22.19 | ||
30 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:22.30 | |
31 | 186 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 25 m | 1:22.48 | |
32 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 50 m | 1:22.55 | |
33 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:22.98 | |
34 | 704 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 1:23.06 | |
35 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:23.13 | ||
36 | 520 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:23.55 | |
37 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:23.62 | |
38 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:23.83 | |
39 | 675 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | BT0200 | 25 m | 1:23.96 | |
40 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 1:24.23 | |
41 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 1:24.35 | |
42 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:24.59 | |
43 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 1:24.75 | |
44 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 1:25.07 | |
45 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:25.54 | |
46 | 228 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 1:25.67 | |
47 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:25.73 | |
48 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:25.92 | |
49 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:26.10 | |
50 | 332 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:26.22 | |
51 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:26.31 | |
52 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 1:26.37 | |
53 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 1:26.50 | |
54 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:26.91 | |
55 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 1:27.09 | |
56 | 490 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 1:27.41 | |
57 | 720 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 25 m | 1:27.51 | |
58 | 3 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:28.25 | |
59 | 300 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:28.58 | |
60 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:28.63 | |
61 | 361 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 1:28.89 | |
62 | 188 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 1:28.95 | |
63 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:29.24 | |
64 | 193 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:29.30 | |
65 | 180 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 1:29.41 | |
66 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:29.64 | |
67 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:29.85 | |
68 | 200 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 1:30.02 | |
69 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:30.48 | |
70 | 311 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | 1:30.52 | |
71 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 1:30.62 | |
72 | 719 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:30.89 | |
73 | 653 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 50 m | 1:31.05 | |
74 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 25 m | 1:31.49 | |
75 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:31.67 | |
76 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:31.95 | |
77 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:32.30 | |
78 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 1:32.42 | |
79 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:32.52 | |
80 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:32.61 | |
81 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 1:32.71 | |
82 | 622 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 50 m | 1:32.78 | |
83 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:32.78 | |
84 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 1:32.87 | |
85 | 678 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:32.87 | |
86 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:33.15 | |
87 | 187 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:33.35 | |
88 | 792 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:33.80 | |
89 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 25 m | 1:34.13 | |
90 | 692 | Karlsson Moa | 2005 | HELLAS SK | BE8205 | 25 m | 1:34.20 | |
91 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:34.25 | |
92 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:34.41 | |
93 | 252 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 1:34.45 | |
94 | 112 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | 1:34.63 | |
95 | 246 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 25 m | 1:35.11 | |
96 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 1:35.25 | |
97 | 689 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 1:35.32 | |
98 | 209 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:35.49 | |
99 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 1:35.74 | |
100 | 797 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 25 m | 1:35.95 | |
101 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:36.00 | |
102 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 1:36.01 | |
103 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 1:36.15 | |
104 | 680 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 50 m | 1:36.17 | |
105 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 50 m | 1:36.56 | |
106 | 218 | Eneroth Ebba | 2003 | SK NEPTUN | BW2403 | 50 m | 1:36.62 | |
107 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:36.82 | |
108 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:37.19 | |
109 | 362 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:37.40 | |
110 | 132 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 1:37.44 | |
111 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 25 m | 1:37.48 | |
112 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 1:38.03 | |
113 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:38.14 | |
114 | 262 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 25 m | 1:38.54 | |
115 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | 1:38.99 | |
116 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:39.62 | |
117 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:40.37 | |
118 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:41.57 | |
119 | 530 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 1:41.87 | |
120 | 142 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 25 m | 1:42.12 | |
121 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 50 m | 1:43.03 | |
122 | 304 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 1:43.14 | |
123 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:43.35 | |
124 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 1:43.55 | |
125 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 1:43.75 | |
126 | 12 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 1:48.30 | |
127 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 50 m | 1:48.51 | |
128 | 260 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 50 m | 1:48.69 | |
129 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 1:48.98 | |
130 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 1:49.41 | |
131 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 50 m | 1:49.88 | |
132 | 559 | Enbom Astrid | 2006 | TÄBY SIM | BL4806 | 25 m | 1:51.64 | |
133 | 322 | Sepp Lovisa | 2006 | SKURU IK | BK1206 | 25 m | 1:53.88 | |
134 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 1:54.92 | |
135 | 669 | Edin Ängla | 2006 | VÄSBY SS | BE2606 | 50 m | 1:57.25 | |
136 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 1:58.33 | |
137 | 497 | Andersson Maja | 2006 | TYRESÖ SS | BI9206 | 25 m | 1:58.34 | |
138 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 1:59.52 | |
139 | 759 | Jägerskog Olivia | 2005 | SPIF SF | BS3605 | 25 m | 2:00.74 | |
140 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | 2:05.78 | |
141 | 579 | Carlsson Tilda | 2006 | TÄBY SIM | BQ4806 | 25 m | 2:10.37 | RES |
142 | 789 | Odlind Alice | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BS2606 | 25 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 149 | Tour Niklas | 1989 | SK NEPTUN | AQ3789 | 25 m | 59.87 | |
2 | 150 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 1:00.15 | |
3 | 382 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 1:00.16 | |
4 | 626 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:00.75 | |
5 | 505 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:01.45 | |
6 | 29 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 1:03.08 | |
7 | 146 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 25 m | 1:04.22 | |
8 | 676 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 25 m | 1:04.49 | |
9 | 479 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:07.31 | |
10 | 794 | Frank Simon | 1990 | SK NEPTUN | AS2590 | 50 m | 1:07.32 | |
11 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 1:07.80 | |
12 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:08.21 | ||
13 | 353 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:08.32 | |
14 | 644 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:08.38 | |
15 | 25 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:08.55 | |
16 | 20 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:08.63 | |
17 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 1:08.86 | |
18 | 335 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:09.49 | |
19 | 21 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:09.51 | |
20 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:09.91 | |
21 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 1:10.05 | |
22 | 514 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:10.76 | |
23 | 633 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:10.84 | |
24 | 641 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 1:10.98 | |
25 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:11.11 | |
26 | 337 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:11.47 | |
27 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 25 m | 1:11.68 | |
28 | 702 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 1:11.94 | |
29 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:12.53 | |
30 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:12.85 | |
31 | 699 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | AL5196 | 50 m | 1:13.00 | |
32 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:13.20 | |
33 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 1:13.75 | ||
34 | 726 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:14.74 | |
35 | 340 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:15.00 | |
36 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:15.13 | |
37 | 202 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 1:16.01 | |
38 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:16.24 | |
39 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 1:17.00 | |
40 | 350 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:17.18 | |
41 | 38 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 1:17.25 | |
42 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:17.50 | |
43 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:18.16 | |
44 | 777 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:18.46 | |
45 | 204 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 1:18.66 | |
46 | 328 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:18.89 | |
47 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 1:19.60 | |
48 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:19.60 | |
49 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 1:19.77 | |
50 | 207 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:19.82 | |
51 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:20.77 | |
52 | 194 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 1:20.96 | |
53 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:21.00 | |
54 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 1:21.15 | |
55 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 1:21.21 | |
56 | 423 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÄLJE | AH0306 | 25 m | 1:21.40 | |
57 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:21.59 | |
58 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 25 m | 1:21.64 | |
59 | 825 | Pohjola Joona | 2004 | SALO | 25 m | 1:23.06 | ||
60 | 197 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 1:23.20 | |
61 | 242 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 1:23.28 | |
62 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:24.24 | |
63 | 250 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 1:24.65 | |
64 | 741 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 1:25.21 | |
65 | 487 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:25.76 | |
66 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 1:25.99 | |
67 | 210 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 50 m | 1:26.97 | |
68 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 1:27.07 | |
69 | 351 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 25 m | 1:27.78 | |
70 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:28.49 | |
71 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 50 m | 1:28.76 | |
72 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:29.01 | |
73 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:29.18 | |
74 | 429 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 25 m | 1:29.55 | |
75 | 184 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 1:31.06 | |
76 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:31.13 | |
77 | 349 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:31.37 | |
78 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 1:31.73 | |
79 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 50 m | 1:32.66 | |
80 | 824 | Hyrsyllä Aku | 2003 | SALO | 25 m | 1:34.38 | ||
81 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 1:34.87 | |
82 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 1:34.95 | |
83 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 1:35.10 | |
84 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 1:35.14 | |
85 | 827 | Vienonen Nuutti | 2005 | SALO | 25 m | 1:36.34 | ||
86 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:36.85 | |
87 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 1:37.66 | |
88 | 302 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:38.37 | |
89 | 737 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 25 m | 1:38.49 | |
90 | 532 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 1:39.76 | |
91 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 1:40.56 | |
92 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 1:41.04 | |
93 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 1:41.31 | |
94 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | 1:43.43 | |
95 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 1:43.73 | |
96 | 729 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 1:44.65 | |
97 | 134 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | AK8705 | 50 m | 1:46.24 | |
98 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 1:46.75 | |
99 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 1:49.29 | |
100 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 1:49.41 | |
101 | 548 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | 1:51.05 | |
102 | 781 | Sjöberg Eddie | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AP2705 | 25 m | 1:51.13 | |
103 | 504 | Matulin Viktor | 2006 | TYRESÖ SS | AU0106 | 25 m | 1:52.94 | |
104 | 691 | Engström Lukas | 2005 | SS04 | AV5105 | 25 m | 1:53.39 | |
105 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:53.58 | |
106 | 746 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 1:53.78 | |
107 | 303 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:54.72 | |
108 | 320 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 1:56.58 | |
109 | 493 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 1:56.92 | |
110 | 744 | Elfwing Arvid | 2006 | SPIF SF | AO7906 | 25 m | 1:59.48 | |
111 | 310 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 25 m | ||
112 | 664 | Dua Ansh | 2005 | VÄSBY SS | AO5505 | 25 m | ||
113 | 670 | Kovacs Benedek | 2006 | VÄSBY SS | AP9706 | 25 m | ||
114 | 674 | Wu William | 2003 | VÄSBY SS | BA4503 | 25 m | ||
115 | 696 | Fridvall Eddie | 2005 | SPIF SF | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 1:00.99 | ||
2 | 630 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:05.26 | |
3 | 528 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:05.55 | |
4 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 1:05.69 | |
5 | 385 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:05.71 | |
6 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 1:06.38 | ||
7 | 506 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:07.10 | |
8 | 475 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:07.25 | |
9 | 522 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:08.00 | |
10 | 515 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:08.03 | |
11 | 510 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:08.16 | |
12 | 394 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:08.17 | |
13 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:08.34 | |
14 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:08.82 | ||
15 | 508 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 1:08.90 | |
16 | 125 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:09.38 | |
17 | 635 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:09.45 | |
18 | 448 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:09.46 | |
19 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:09.53 | ||
20 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | 1:09.67 | |
21 | 19 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:09.77 | |
22 | 409 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:09.95 | |
23 | 717 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:10.00 | |
24 | 472 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:10.17 | |
25 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 1:10.33 | ||
26 | 177 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 1:10.37 | |
27 | 648 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:10.82 | |
28 | 395 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:11.10 | |
29 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:11.95 | |
30 | 521 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:12.35 | |
31 | 299 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 1:12.39 | |
32 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:12.44 | |
33 | 620 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:13.16 | |
34 | 201 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 25 m | 1:13.40 | |
35 | 231 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 1:13.48 | |
36 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:13.89 | |
37 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:13.97 | |
38 | 341 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:14.50 | |
39 | 342 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:14.68 | |
40 | 347 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 1:14.83 | |
41 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:14.92 | |
42 | 292 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:14.96 | |
43 | 711 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:15.14 | |
44 | 712 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 1:15.33 | |
45 | 484 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:15.36 | |
46 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 1:15.54 | ||
47 | 481 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:15.58 | |
48 | 520 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:15.70 | |
49 | 352 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 1:15.76 | |
50 | 123 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | AI4600 | 25 m | 1:15.95 | |
51 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 1:16.02 | |
52 | 127 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:16.04 | |
53 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:16.17 | |
54 | 599 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:16.20 | |
55 | 229 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 1:16.67 | |
56 | 360 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:16.91 | |
57 | 336 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:16.99 | |
58 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:17.00 | |
59 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:17.10 | |
60 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:17.42 | |
61 | 348 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:17.43 | |
62 | 362 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:17.64 | |
63 | 237 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 25 m | 1:17.96 | |
64 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 1:18.03 | |
65 | 826 | Heikkilä Sini | 2003 | SALO | 25 m | 1:18.04 | ||
66 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:18.07 | |
67 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 1:18.10 | |
68 | 332 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:18.13 | |
69 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 1:18.15 | |
70 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:18.84 | |
71 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:19.23 | |
72 | 480 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:19.35 | |
73 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:19.61 | |
74 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 1:19.67 | |
75 | 208 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 1:19.74 | |
76 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:19.95 | |
77 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:20.14 | |
78 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:20.23 | |
79 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 1:20.35 | |
80 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 1:20.81 | |
81 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 1:20.89 | |
82 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 1:20.97 | |
83 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:21.20 | |
84 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 1:21.20 | |
85 | 3 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:21.27 | |
86 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:21.29 | |
87 | 490 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 1:21.55 | |
88 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 1:21.59 | |
89 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:22.08 | |
90 | 796 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 1:22.61 | |
91 | 307 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | 1:22.68 | |
92 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 1:23.00 | |
93 | 213 | Wijk Ines | 2006 | SK NEPTUN | AH2406 | 25 m | 1:23.16 | |
94 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 1:23.35 | |
95 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 1:23.37 | |
96 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:23.75 | |
97 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 1:23.94 | |
98 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:24.11 | |
99 | 6 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:24.15 | |
100 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:24.55 | |
101 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 1:24.80 | |
102 | 13 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:24.85 | |
103 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 1:24.95 | |
104 | 792 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:25.01 | |
105 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:25.12 | |
106 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:25.20 | |
107 | 112 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | 1:25.42 | |
108 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:25.68 | |
109 | 308 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | AU9605 | 25 m | 1:25.76 | |
110 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 1:26.05 | |
111 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 1:26.07 | |
112 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 1:26.30 | |
113 | 531 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 25 m | 1:26.64 | |
114 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 1:27.08 | |
115 | 801 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 1:27.14 | |
116 | 132 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 1:27.24 | |
117 | 678 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:27.55 | |
118 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 1:27.65 | |
119 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:27.78 | |
120 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:28.03 | |
121 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:28.25 | |
122 | 223 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 25 m | 1:28.88 | |
123 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:28.93 | |
124 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 1:29.17 | |
125 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:29.19 | |
126 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 1:29.28 | |
127 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:29.41 | |
128 | 797 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 25 m | 1:29.71 | |
129 | 805 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 1:30.35 | |
130 | 689 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 1:30.61 | |
131 | 736 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 1:30.63 | |
132 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 1:31.08 | |
133 | 433 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 1:31.18 | |
134 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:31.37 | |
135 | 457 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 50 m | 1:32.08 | |
136 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 1:32.91 | |
137 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 25 m | 1:32.92 | |
138 | 295 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 1:33.40 | |
139 | 555 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 25 m | 1:33.98 | |
140 | 539 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 25 m | 1:34.03 | |
141 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 25 m | 1:34.54 | RES |
142 | 259 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 25 m | 1:34.84 | RES |
143 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 1:35.04 | RES |
144 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 1:35.87 | RES |
145 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:35.91 | RES |
146 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 1:37.79 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 697 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 53.67 | |
2 | 383 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 57.25 | |
3 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 57.90 | ||
4 | 25 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 58.46 | |
5 | 20 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:00.20 | |
6 | 507 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:00.43 | |
7 | 524 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:00.59 | |
8 | 631 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:00.79 | |
9 | 21 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:01.31 | |
10 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 1:01.73 | ||
11 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 1:02.93 | ||
12 | 710 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 1:04.05 | |
13 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:04.13 | |
14 | 288 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | AM1902 | 25 m | 1:04.27 | |
15 | 283 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:04.73 | |
16 | 640 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 1:04.89 | |
17 | 526 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:04.96 | |
18 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:05.13 | |
19 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 1:06.68 | |
20 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:06.73 | |
21 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:07.11 | |
22 | 365 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 25 m | 1:07.58 | |
23 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:07.83 | |
24 | 636 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:08.56 | |
25 | 338 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:08.79 | |
26 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 1:09.99 | |
27 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:10.11 | |
28 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:10.30 | |
29 | 483 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:10.32 | |
30 | 340 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:10.36 | |
31 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 1:10.86 | |
32 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:11.36 | |
33 | 776 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:11.72 | |
34 | 350 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:12.51 | |
35 | 741 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:12.65 | |
36 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 1:12.88 | |
37 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:13.06 | |
38 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 1:13.12 | |
39 | 752 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 1:13.13 | |
40 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 1:13.56 | |
41 | 207 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:13.62 | |
42 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 25 m | 1:13.71 | |
43 | 822 | Lehtova Vertti | 2004 | SALO | 25 m | 1:14.39 | ||
44 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 1:14.62 | |
45 | 239 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 1:14.87 | |
46 | 355 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 1:15.79 | |
47 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:16.29 | |
48 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:16.67 | |
49 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:16.92 | |
50 | 345 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:17.04 | |
51 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 1:17.65 | |
52 | 234 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 1:18.29 | |
53 | 359 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 25 m | 1:18.73 | |
54 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:19.13 | |
55 | 489 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:19.45 | |
56 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 1:19.65 | |
57 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 1:20.98 | |
58 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 1:21.13 | |
59 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 1:21.15 | |
60 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 1:21.54 | |
61 | 221 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 1:21.89 | |
62 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:22.18 | |
63 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:22.35 | |
64 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 50 m | 1:22.86 | |
65 | 254 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 25 m | 1:23.02 | |
66 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 1:23.54 | |
67 | 226 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 1:23.92 | |
68 | 205 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 1:24.96 | |
69 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:25.28 | |
70 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:25.45 | |
71 | 224 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 25 m | 1:25.80 | |
72 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 1:25.95 | |
73 | 827 | Vienonen Nuutti | 2005 | SALO | 25 m | 1:25.99 | ||
74 | 367 | Räni Wilmer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AM0705 | 25 m | 1:26.09 | |
75 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:26.65 | |
76 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 1:26.76 | |
77 | 414 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 1:26.82 | |
78 | 556 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | 1:27.21 | |
79 | 727 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | AD4506 | 25 m | 1:27.50 | |
80 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 1:27.72 | |
81 | 220 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 25 m | 1:28.08 | |
82 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | 1:28.93 | |
83 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 1:29.37 | |
84 | 301 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 1:29.60 | |
85 | 493 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 1:29.74 | |
86 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 1:30.06 | |
87 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 1:30.62 | |
88 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 1:31.10 | |
89 | 227 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 1:31.63 | |
90 | 691 | Engström Lukas | 2005 | SS04 | AV5105 | 25 m | 1:31.86 | |
91 | 255 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 25 m | 1:32.52 | |
92 | 303 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:33.13 | |
93 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 1:33.45 | |
94 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 1:34.42 | |
95 | 258 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 25 m | 1:34.54 | |
96 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | 1:34.58 | |
97 | 133 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 1:34.67 | |
98 | 410 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | 1:35.87 | |
99 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 1:38.94 | |
100 | 548 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 50 m | 1:39.42 | |
101 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 1:39.85 | |
102 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 50 m | 1:40.05 | |
103 | 310 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 50 m | 1:40.24 | |
104 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 1:41.29 | |
105 | 135 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 50 m | 1:41.68 | |
106 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 50 m | 1:42.99 | |
107 | 15 | Labidi Adam | 2004 | BOTK-RÖNN | AY7304 | 25 m | 1:43.92 | |
108 | 664 | Dua Ansh | 2005 | VÄSBY SS | AO5505 | 25 m | ||
109 | 670 | Kovacs Benedek | 2006 | VÄSBY SS | AP9706 | 25 m | ||
110 | 674 | Wu William | 2003 | VÄSBY SS | BA4503 | 25 m | ||
111 | 694 | Hagstad Västberg Vidar | 2005 | HELLAS SK | AU7505 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 7, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 385 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 26.11 | |
2 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 26.19 | |
3 | 470 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 26.47 | |
4 | 152 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 26.68 | |
5 | 528 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 26.89 | |
6 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 26.93 | ||
7 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 26.95 | |
8 | 392 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 27.07 | |
9 | 471 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 27.11 | |
10 | 628 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | AD1499 | 25 m | 27.51 | |
11 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 27.75 | ||
12 | 634 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 27.85 | |
13 | 394 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 27.88 | |
14 | 324 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 27.98 | |
15 | 632 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 28.03 | |
16 | 162 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 28.43 | |
17 | 409 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 28.47 | |
18 | 516 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 28.51 | |
19 | 659 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 28.70 | |
20 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 28.73 | ||
21 | 482 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 28.76 | |
22 | 475 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 28.78 | |
23 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 28.78 | |
24 | 519 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 28.81 | |
25 | 287 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 28.82 | |
26 | 293 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 28.82 | |
27 | 125 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 28.89 | |
28 | 518 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 28.90 | |
29 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 28.98 | |
30 | 716 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 29.00 | |
31 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 29.07 | ||
32 | 127 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 29.10 | |
33 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 29.19 | |
34 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 29.36 | |
35 | 229 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 29.37 | |
36 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 29.38 | ||
37 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 29.39 | |
38 | 481 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 29.45 | |
39 | 508 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 29.45 | |
40 | 478 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 29.47 | |
41 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 29.54 | |
42 | 637 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 29.62 | |
43 | 231 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 29.82 | |
44 | 731 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 25 m | 29.83 | |
45 | 165 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 29.85 | |
46 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 29.88 | |
47 | 208 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 29.92 | |
48 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 29.94 | |
49 | 472 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 29.94 | |
50 | 206 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 25 m | 30.01 | |
51 | 841 | Wiren Minea | 2003 | Pyry | 25 m | 30.05 | ||
52 | 123 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | AI4600 | 25 m | 30.08 | |
53 | 240 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 30.16 | |
54 | 291 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 30.19 | |
55 | 348 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 30.29 | |
56 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 30.30 | |
57 | 395 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 30.30 | |
58 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 30.30 | ||
59 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 30.31 | |
60 | 620 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 30.32 | |
61 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 30.33 | |
62 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 30.41 | |
63 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 30.44 | |
64 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 30.44 | |
65 | 346 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 30.45 | |
66 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 30.47 | |
67 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 50 m | 30.49 | |
68 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 30.53 | |
69 | 510 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 30.67 | |
70 | 486 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 30.73 | |
71 | 826 | Heikkilä Sini | 2003 | SALO | 25 m | 30.75 | ||
72 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 30.76 | |
73 | 611 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 30.84 | |
74 | 237 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 25 m | 31.05 | |
75 | 484 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 31.10 | |
76 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 31.11 | |
77 | 476 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 31.18 | |
78 | 313 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 31.31 | |
79 | 725 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 31.47 | |
80 | 490 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 31.50 | |
81 | 720 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 25 m | 31.50 | |
82 | 347 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 31.61 | |
83 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 31.61 | |
84 | 6 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 31.74 | |
85 | 480 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 31.75 | |
86 | 212 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 25 m | 31.77 | |
87 | 286 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 31.79 | |
88 | 259 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 25 m | 31.80 | |
89 | 341 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 31.80 | |
90 | 732 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 31.84 | |
91 | 597 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 31.89 | |
92 | 745 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 25 m | 31.91 | |
93 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 31.97 | |
94 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 31.98 | |
95 | 792 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 32.02 | |
96 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 32.03 | |
97 | 236 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 25 m | 32.07 | |
98 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 32.07 | |
99 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 32.08 | |
100 | 333 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 32.16 | |
101 | 241 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 32.17 | |
102 | 399 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 32.18 | |
103 | 13 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 25 m | 32.23 | |
104 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 32.24 | |
105 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 32.27 | |
106 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 32.29 | |
107 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 32.32 | |
108 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 50 m | 32.33 | |
109 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 32.47 | |
110 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 32.58 | |
111 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 32.60 | |
112 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 32.63 | |
113 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 32.65 | |
114 | 738 | Thofelt Nellie | 2006 | SPIF SF | AT7406 | 25 m | 32.68 | |
115 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 32.73 | |
116 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 32.74 | |
117 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 32.77 | |
118 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 32.83 | |
119 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 32.87 | |
120 | 252 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 25 m | 32.90 | |
121 | 492 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 32.91 | |
122 | 132 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 32.97 | |
123 | 513 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 33.03 | |
124 | 213 | Wijk Ines | 2006 | SK NEPTUN | AH2406 | 25 m | 33.06 | |
125 | 748 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 50 m | 33.13 | |
126 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 33.22 | |
127 | 228 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 33.25 | |
128 | 796 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 33.26 | |
129 | 321 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | BR0405 | 25 m | 33.27 | |
130 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 33.29 | |
131 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 33.30 | |
132 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 50 m | 33.42 | |
133 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 33.45 | |
134 | 131 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 33.50 | |
135 | 308 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | AU9605 | 25 m | 33.61 | |
136 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 33.63 | |
137 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 33.76 | |
138 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 33.81 | |
139 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 33.81 | |
140 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 33.81 | |
141 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 33.92 | |
142 | 223 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 25 m | 34.17 | |
143 | 457 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 50 m | 34.18 | |
144 | 143 | Elias Victoria | 2005 | LIDINGÖ SK | BU6805 | 25 m | 34.19 | |
145 | 246 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 25 m | 34.40 | |
146 | 262 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 25 m | 34.41 | |
147 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 34.41 | |
148 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 34.50 | |
149 | 12 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 34.55 | |
150 | 215 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 34.55 | |
151 | 247 | Lundström Elsa | 2006 | SK NEPTUN | BB5606 | 25 m | 34.67 | |
152 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 34.68 | |
153 | 622 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 50 m | 34.69 | |
154 | 182 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 34.75 | |
155 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 50 m | 34.76 | |
156 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 50 m | 34.89 | |
157 | 307 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | 34.91 | |
158 | 736 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 50 m | 34.91 | |
159 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 34.98 | |
160 | 742 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 35.06 | |
161 | 678 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 50 m | 35.13 | |
162 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 35.43 | |
163 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 35.48 | |
164 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 35.48 | |
165 | 144 | Yao Emily | 2005 | LIDINGÖ SK | BW2005 | 25 m | 35.53 | |
166 | 692 | Karlsson Moa | 2005 | HELLAS SK | BE8205 | 25 m | 35.61 | |
167 | 782 | Helgstrand Sofie | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH2806 | 25 m | 35.79 | |
168 | 680 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 50 m | 36.00 | |
169 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 50 m | 36.05 | |
170 | 734 | Uthayathas Maanasha | 2005 | SPIF SF | AX9805 | 25 m | 36.05 | |
171 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 36.14 | |
172 | 728 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 36.38 | |
173 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 50 m | 36.66 | |
174 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 36.90 | |
175 | 260 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 25 m | 37.05 | |
176 | 689 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 37.13 | |
177 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 37.18 | |
178 | 73 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | 37.49 | |
179 | 433 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 37.54 | |
180 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 37.56 | |
181 | 317 | Blomqvist Alice | 2006 | SKURU IK | BB7606 | 25 m | 37.64 | |
182 | 304 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 37.78 | |
183 | 739 | Liss-Jonsson Maya | 2005 | SPIF SF | BF1605 | 25 m | 37.82 | |
184 | 793 | Liljeberg Clara | 2005 | LIDINGÖ SK | BB8205 | 25 m | 37.91 | |
185 | 295 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 38.05 | |
186 | 531 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 25 m | 38.30 | |
187 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 38.48 | |
188 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 50 m | 38.76 | |
189 | 80 | Nilsson Bålman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | 38.82 | |
190 | 759 | Jägerskog Olivia | 2005 | SPIF SF | BS3605 | 25 m | 38.85 | |
191 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 39.21 | |
192 | 669 | Edin Ängla | 2006 | VÄSBY SS | BE2606 | 50 m | 39.31 | |
193 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | 39.68 | |
194 | 783 | Sundström Emilia | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH5806 | 25 m | 40.25 | |
195 | 142 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 25 m | 40.55 | |
196 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 40.64 | |
197 | 771 | Ek Alva | 2006 | SPIF SF | BS2206 | 25 m | 40.66 | |
198 | 805 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 40.66 | |
199 | 757 | Sjödén-Sikström Alice | 2006 | SPIF SF | BM0806 | 25 m | 40.97 | |
200 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 41.30 | |
201 | 497 | Andersson Maja | 2006 | TYRESÖ SS | BI9206 | 50 m | 41.42 | |
202 | 503 | Svensk-Sandersson Tyra | 2006 | TYRESÖ SS | BO5406 | 25 m | 41.48 | |
203 | 579 | Carlsson Tilda | 2006 | TÄBY SIM | BQ4806 | 25 m | 42.05 | |
204 | 117 | Segerström Emma | 2006 | JÄRFÄLLA S | BJ2206 | 25 m | 42.48 | |
205 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 44.36 | |
206 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 44.62 | |
207 | 672 | Nordin Lina | 2005 | VÄSBY SS | BQ5605 | 25 m | 45.72 | |
208 | 559 | Enbom Astrid | 2006 | TÄBY SIM | BL4806 | 25 m | 45.96 | |
209 | 322 | Sepp Lovisa | 2006 | SKURU IK | BK1206 | 25 m | 46.77 | |
210 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | 47.94 | |
211 | 582 | Göransson Whilda | 2006 | TÄBY SIM | BS0806 | 25 m | ||
212 | 671 | Hedlund Selma | 2005 | VÄSBY SS | BQ3605 | 25 m | ||
213 | 675 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | BT0200 | 25 m | ||
214 | 693 | Östby Miriam | 2006 | HELLAS SK | BI5806 | 25 m | ||
215 | 774 | Johansson Sara | 2006 | ÄLVSJÖ SF | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 8, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Stymne Petter | 1983 | SK NEPTUN | AB6983 | 25 m | 21.09 | |
2 | 383 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 22.19 | |
3 | 382 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 23.01 | |
4 | 697 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 23.33 | |
5 | 159 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 24.26 | |
6 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 24.30 | ||
7 | 631 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 24.77 | |
8 | 677 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 24.77 | |
9 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 25.02 | |
10 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 25.14 | |
11 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 25.15 | ||
12 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 25.34 | ||
13 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 25.47 | |
14 | 388 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 25.49 | |
15 | 714 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 25.60 | |
16 | 524 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 25.68 | |
17 | 290 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 25.75 | |
18 | 238 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 25 m | 25.76 | |
19 | 507 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 25.95 | |
20 | 644 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 25.96 | |
21 | 285 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 26.18 | |
22 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 26.21 | |
23 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 26.24 | |
24 | 726 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 26.31 | |
25 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 26.34 | |
26 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 26.35 | |
27 | 641 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 26.35 | |
28 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 26.43 | |
29 | 511 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 26.59 | |
30 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 26.66 | |
31 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 26.73 | |
32 | 822 | Lehtova Vertti | 2004 | SALO | 25 m | 26.78 | ||
33 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 26.79 | |
34 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 26.99 | ||
35 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 27.04 | |
36 | 76 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 27.05 | |
37 | 699 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | AL5196 | 50 m | 27.15 | |
38 | 776 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 27.17 | |
39 | 752 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 27.21 | |
40 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 27.23 | |
41 | 479 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 27.45 | |
42 | 487 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 27.49 | |
43 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 27.51 | |
44 | 353 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 27.64 | |
45 | 710 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 27.64 | |
46 | 777 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 27.76 | |
47 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 50 m | 27.77 | |
48 | 338 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 27.94 | |
49 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | 27.95 | |
50 | 344 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 27.97 | |
51 | 652 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 28.00 | |
52 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 28.17 | |
53 | 296 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 28.19 | |
54 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 28.20 | |
55 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 28.28 | |
56 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 28.30 | |
57 | 279 | Jansson Alexander | 2002 | SK NEPTUN | BO0702 | 25 m | 28.32 | |
58 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 28.38 | |
59 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 28.52 | |
60 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 28.62 | |
61 | 722 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 28.62 | |
62 | 173 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | 28.65 | |
63 | 825 | Pohjola Joona | 2004 | SALO | 25 m | 28.68 | ||
64 | 823 | Havia Olli | 2004 | SALO | 25 m | 28.76 | ||
65 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 28.84 | |
66 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 28.84 | |
67 | 723 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 28.87 | |
68 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 28.88 | ||
69 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 28.89 | |
70 | 345 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 28.90 | |
71 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 28.92 | |
72 | 365 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 29.01 | |
73 | 428 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 29.01 | |
74 | 224 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 25 m | 29.04 | |
75 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 29.46 | |
76 | 761 | Sarkisyants Gevork | 2004 | SPIF SF | AY9904 | 50 m | 29.46 | |
77 | 242 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 25 m | 29.58 | |
78 | 741 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 29.63 | |
79 | 210 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | 29.64 | |
80 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | 29.66 | |
81 | 194 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 29.72 | |
82 | 239 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 29.76 | |
83 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 29.78 | |
84 | 197 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 29.99 | |
85 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 30.00 | |
86 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 25 m | 30.11 | |
87 | 824 | Hyrsyllä Aku | 2003 | SALO | 25 m | 30.35 | ||
88 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 30.79 | |
89 | 134 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | AK8705 | 25 m | 30.86 | |
90 | 250 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 30.88 | |
91 | 298 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 30.95 | |
92 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | 31.03 | |
93 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 31.10 | |
94 | 827 | Vienonen Nuutti | 2005 | SALO | 25 m | 31.11 | ||
95 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 31.18 | |
96 | 254 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 25 m | 31.46 | |
97 | 11 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 31.57 | |
98 | 234 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 31.58 | |
99 | 423 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÄLJE | AH0306 | 25 m | 31.60 | |
100 | 205 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 31.67 | |
101 | 489 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 31.68 | |
102 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 50 m | 31.75 | |
103 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 31.77 | |
104 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 31.81 | |
105 | 302 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 32.10 | |
106 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 32.10 | |
107 | 424 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 32.14 | |
108 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 32.19 | |
109 | 316 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 25 m | 32.26 | |
110 | 337 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 32.38 | |
111 | 312 | Sun Leo | 2002 | SKURU IK | AX8702 | 50 m | 32.50 | |
112 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 32.50 | |
113 | 729 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 32.58 | |
114 | 227 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 32.66 | |
115 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 32.86 | |
116 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 33.23 | |
117 | 220 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 25 m | 33.35 | |
118 | 414 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 33.49 | |
119 | 310 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 50 m | 33.60 | |
120 | 255 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 25 m | 33.70 | |
121 | 359 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 25 m | 33.72 | |
122 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 33.90 | |
123 | 226 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 33.91 | |
124 | 351 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 25 m | 33.91 | |
125 | 221 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 33.95 | |
126 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 34.13 | |
127 | 258 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 25 m | 34.15 | |
128 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 34.24 | |
129 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 34.43 | |
130 | 556 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | 34.43 | |
131 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 34.58 | |
132 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 25 m | 35.06 | |
133 | 429 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 25 m | 35.26 | |
134 | 727 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | AD4506 | 25 m | 35.55 | |
135 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 25 m | 35.88 | |
136 | 532 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 36.57 | |
137 | 135 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 25 m | 36.60 | |
138 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 36.76 | |
139 | 301 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 36.92 | |
140 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 36.98 | |
141 | 133 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 37.13 | |
142 | 548 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | 37.29 | |
143 | 762 | Kahlin Alexander | 2006 | SPIF SF | AT9506 | 25 m | 37.58 | |
144 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 37.60 | |
145 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 37.65 | |
146 | 737 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 25 m | 37.65 | |
147 | 320 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 37.68 | |
148 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 38.14 | |
149 | 303 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 38.22 | |
150 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 39.20 | |
151 | 746 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 39.26 | |
152 | 410 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | 39.37 | |
153 | 753 | Asaad Sam | 2006 | SPIF SF | AS1906 | 25 m | 39.45 | |
154 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | 39.52 | |
155 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 40.09 | |
156 | 747 | Timen Ludvig | 2005 | SPIF SF | AP3106 | 25 m | 40.20 | |
157 | 664 | Dua Ansh | 2005 | VÄSBY SS | AO5505 | 25 m | 41.25 | |
158 | 493 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 41.40 | |
159 | 694 | Hagstad Västberg Vidar | 2005 | HELLAS SK | AU7505 | 25 m | 41.66 | |
160 | 770 | Richards Nilsson Alexander | 2005 | SPIF SF | AX9905 | 25 m | 42.28 | |
161 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 42.32 | |
162 | 744 | Elfwing Arvid | 2006 | SPIF SF | AO7906 | 25 m | 42.37 | |
163 | 504 | Matulin Viktor | 2006 | TYRESÖ SS | AU0106 | 25 m | 43.77 | |
164 | 674 | Wu William | 2003 | VÄSBY SS | BA4503 | 25 m | 43.98 | |
165 | 764 | Hjertzell Oscar | 2006 | SPIF SF | AT3706 | 25 m | 47.56 | |
166 | 670 | Kovacs Benedek | 2006 | VÄSBY SS | AP9706 | 25 m | 51.33 | |
167 | 15 | Labidi Adam | 2004 | BOTK-RÖNN | AY7304 | 25 m | ||
168 | 17 | Yousef Lucas | 2004 | BOTK-RÖNN | AZ4504 | 25 m | ||
169 | 781 | Sjöberg Eddie | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AP2705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 9, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:16.19 | |
2 | 147 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 25 m | 2:19.11 | |
3 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 2:19.92 | ||
4 | 448 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 2:21.63 | |
5 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:22.63 | |
6 | 191 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BP6600 | 25 m | 2:22.71 | |
7 | 630 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:23.18 | |
8 | 392 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:24.00 | |
9 | 522 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:25.54 | |
10 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:25.84 | |
11 | 34 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:26.47 | |
12 | 508 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 2:26.56 | |
13 | 518 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 2:26.67 | |
14 | 162 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 2:26.88 | |
15 | 635 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:27.53 | |
16 | 519 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:29.26 | |
17 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 2:29.54 | |
18 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 2:30.25 | ||
19 | 447 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 2:30.43 | |
20 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 2:32.13 | ||
21 | 324 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 2:32.56 | |
22 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:32.81 | |
23 | 360 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 2:33.29 | |
24 | 289 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:33.83 | |
25 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 2:34.22 | ||
26 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:34.59 | |
27 | 478 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 2:35.95 | |
28 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:36.49 | |
29 | 482 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 2:37.66 | |
30 | 521 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:37.66 | |
31 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 2:38.20 | |
32 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 2:38.88 | ||
33 | 125 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 2:39.23 | |
34 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:39.66 | |
35 | 517 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 2:40.74 | |
36 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 2:40.77 | |
37 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 2:41.14 | |
38 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 2:41.51 | |
39 | 704 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 2:42.23 | |
40 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 2:43.38 | |
41 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:43.51 | |
42 | 231 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 2:44.45 | |
43 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:44.62 | |
44 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 2:44.62 | |
45 | 712 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 2:46.39 | |
46 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:47.04 | |
47 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:47.48 | |
48 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:47.62 | |
49 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:48.14 | |
50 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 2:48.97 | |
51 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 2:49.06 | |
52 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 2:49.11 | |
53 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 2:50.20 | |
54 | 730 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | 2:50.38 | |
55 | 711 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 2:50.56 | |
56 | 240 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 2:50.68 | |
57 | 611 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 2:50.84 | |
58 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 2:50.95 | |
59 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 2:51.83 | |
60 | 208 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 2:52.38 | |
61 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 2:52.45 | |
62 | 826 | Heikkilä Sini | 2003 | SALO | 25 m | 2:52.79 | ||
63 | 237 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 2:52.85 | |
64 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 2:53.35 | |
65 | 228 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 2:53.37 | |
66 | 229 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 2:53.82 | |
67 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 2:54.02 | |
68 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 2:54.17 | |
69 | 3 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 2:54.38 | |
70 | 399 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 2:54.49 | |
71 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 2:55.97 | ||
72 | 241 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 2:56.49 | |
73 | 480 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 2:56.57 | |
74 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 50 m | 2:57.36 | |
75 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 2:59.11 | |
76 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 2:59.48 | |
77 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 2:59.66 | |
78 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 3:00.15 | |
79 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 3:00.97 | |
80 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 3:01.04 | |
81 | 212 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 25 m | 3:01.12 | |
82 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 3:02.10 | |
83 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 3:02.16 | |
84 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 3:02.28 | |
85 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 3:02.81 | |
86 | 213 | Wijk Ines | 2006 | SK NEPTUN | AH2406 | 25 m | 3:02.89 | |
87 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 3:03.38 | |
88 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 3:03.50 | |
89 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 3:05.65 | |
90 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 3:06.26 | |
91 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 3:06.81 | |
92 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 3:07.03 | |
93 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 3:07.45 | |
94 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 3:07.76 | |
95 | 252 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 3:08.50 | |
96 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 3:08.70 | |
97 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 3:08.85 | |
98 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 3:08.88 | |
99 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 3:08.96 | |
100 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 3:09.38 | |
101 | 236 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 25 m | 3:09.93 | RES |
102 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 3:09.96 | RES |
103 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 3:10.24 | RES |
104 | 13 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 3:11.23 | RES |
105 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 3:11.35 | RES |
106 | 112 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | 3:11.73 | RES |
107 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 25 m | 3:11.74 | RES |
108 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | 3:12.74 | RES |
109 | 246 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 25 m | 3:13.12 | RES |
110 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 3:13.32 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 10, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 505 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:03.75 | |
2 | 507 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:10.14 | |
3 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 2:11.72 | |
4 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 2:13.23 | ||
5 | 633 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 2:14.75 | |
6 | 644 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:16.07 | |
7 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:16.31 | |
8 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 2:16.98 | ||
9 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:17.43 | |
10 | 524 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:18.00 | |
11 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 2:18.07 | |
12 | 702 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:19.49 | |
13 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:19.75 | |
14 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 2:20.15 | ||
15 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 2:21.30 | ||
16 | 636 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:21.97 | |
17 | 641 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
18 | 710 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 2:23.39 | |
19 | 514 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:23.95 | |
20 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:24.73 | |
21 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:24.75 | |
22 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 50 m | 2:24.93 | |
23 | 526 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:25.64 | |
24 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:25.91 | |
25 | 38 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:26.57 | |
26 | 652 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:29.38 | |
27 | 726 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 2:30.03 | |
28 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 2:30.08 | ||
29 | 822 | Lehtova Vertti | 2004 | SALO | 25 m | 2:30.23 | ||
30 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 2:30.83 | |
31 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 2:30.95 | |
32 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:32.13 | |
33 | 714 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 2:32.50 | |
34 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 2:33.17 | |
35 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 2:33.38 | |
36 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:33.54 | |
37 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 2:34.72 | |
38 | 366 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 2:34.95 | |
39 | 350 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 2:35.54 | |
40 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 2:38.33 | |
41 | 428 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 2:38.51 | |
42 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 2:39.20 | |
43 | 194 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 2:39.26 | |
44 | 207 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 2:39.93 | |
45 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:40.06 | |
46 | 355 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 2:40.20 | |
47 | 173 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | 2:40.64 | |
48 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 2:40.85 | |
49 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 2:41.38 | |
50 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 25 m | 2:41.65 | |
51 | 197 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 2:42.41 | |
52 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 2:42.85 | |
53 | 373 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 2:42.94 | |
54 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:43.95 | |
55 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 2:44.81 | |
56 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 2:46.78 | |
57 | 210 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | 2:47.23 | |
58 | 340 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 2:49.35 | |
59 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 2:49.72 | |
60 | 359 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 25 m | 2:50.27 | |
61 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 2:50.28 | |
62 | 250 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 2:50.61 | |
63 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 2:50.72 | |
64 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 2:50.89 | |
65 | 823 | Havia Olli | 2004 | SALO | 25 m | 2:50.94 | ||
66 | 825 | Pohjola Joona | 2004 | SALO | 25 m | 2:52.20 | ||
67 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 50 m | 2:53.40 | |
68 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 2:53.95 | |
69 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 2:54.60 | |
70 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 2:55.62 | |
71 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 2:55.99 | |
72 | 254 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 25 m | 2:56.30 | |
73 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 2:56.92 | |
74 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 2:57.58 | |
75 | 224 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 25 m | 2:57.66 | |
76 | 205 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 2:59.59 | |
77 | 220 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 25 m | 3:00.76 | |
78 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 3:00.96 | |
79 | 234 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 3:01.30 | |
80 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 3:01.51 | |
81 | 239 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 3:01.52 | |
82 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 3:02.81 | |
83 | 226 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 3:04.08 | |
84 | 227 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 3:06.87 | |
85 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 3:06.92 | |
86 | 221 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 3:07.24 | |
87 | 255 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 25 m | 3:08.87 | |
88 | 11 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 3:11.98 | |
89 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 50 m | 3:14.40 | |
90 | 532 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 3:16.56 | |
91 | 134 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | AK8705 | 25 m | 3:16.83 | |
92 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 50 m | 3:20.24 | |
93 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 3:21.24 | |
94 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | 3:21.75 | |
95 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 3:22.85 | |
96 | 548 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | 3:25.40 | |
97 | 258 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 25 m | 3:25.65 | |
98 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 3:27.78 | |
99 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 3:36.23 | |
100 | 556 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
101 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | RES | |
102 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 11, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 30.88 | |
2 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 31.61 | |
3 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 32.22 | |
4 | 235 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 25 m | 32.32 | |
5 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 50 m | 32.71 | |
6 | 232 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 25 m | 32.90 | |
7 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 33.88 | |
8 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 33.93 | |
9 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 50 m | 34.23 | |
10 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 50 m | 35.29 | |
11 | 265 | Duit Hedvig | 2008 | SK NEPTUN | AM4608 | 25 m | 35.40 | |
12 | 244 | Forsmark Frida | 2008 | SK NEPTUN | AF8208 | 25 m | 35.65 | |
13 | 243 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 25 m | 35.85 | |
14 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 50 m | 35.86 | |
15 | 807 | Hafstad Josefine | 2007 | VÄSBY SS | AD3807 | 25 m | 36.16 | |
16 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 36.32 | |
17 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 36.88 | |
18 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 37.81 | |
19 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 25 m | 37.83 | |
20 | 306 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 38.03 | |
21 | 83 | Carlström Olivia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF8608 | 25 m | 38.14 | |
22 | 275 | Berg Felicia | 2007 | SK NEPTUN | AZ1407 | 25 m | 38.20 | |
23 | 500 | Börnesson Fidelie | 2007 | TYRESÖ SS | AZ8207 | 25 m | 38.20 | |
24 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 38.25 | |
25 | 138 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 25 m | 38.31 | |
26 | 820 | Johansson Saga | 2008 | VÄSBY SS | AH7208 | 25 m | 38.52 | |
27 | 810 | Areblad Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AH6607 | 25 m | 38.59 | |
28 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 38.73 | |
29 | 248 | Dahlberg Alicia | 2007 | SK NEPTUN | AN9807 | 25 m | 38.84 | |
30 | 274 | Mueller Signe | 2007 | SK NEPTUN | AZ5207 | 25 m | 38.95 | |
31 | 812 | Björkén Ebba | 2007 | VÄSBY SS | AH8607 | 25 m | 39.16 | |
32 | 459 | Dacic Sejla | 2009 | SÖDERTÖRN | AB8409 | 25 m | 39.20 | |
33 | 464 | Rüya Güven Nisa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA8810 | 25 m | 39.54 | |
34 | 501 | Pahlén Ella | 2007 | TYRESÖ SS | AZ0407 | 25 m | 39.65 | |
35 | 760 | Ignatjovic Sandra | 2007 | SPIF SF | BA4207 | 25 m | 39.87 | |
36 | 245 | Brodd Molly | 2008 | SK NEPTUN | AF1208 | 25 m | 40.16 | |
37 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | 40.23 | |
38 | 758 | Jägerskog Moa | 2007 | SPIF SF | BA5207 | 25 m | 40.59 | |
39 | 98 | Lindegren Hedvig | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG2208 | 25 m | 40.71 | |
40 | 557 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | 40.94 | |
41 | 551 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 40.95 | |
42 | 266 | Carltoft Lovis | 2008 | SK NEPTUN | AM6608 | 25 m | 41.00 | |
43 | 97 | Lindberg Emilsson Thea | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB3209 | 25 m | 41.15 | |
44 | 264 | Lundgren Julia | 2007 | SK NEPTUN | AZ2207 | 25 m | 41.41 | |
45 | 767 | Olsson Elisa | 2007 | SPIF SF | BH8207 | 25 m | 41.55 | |
46 | 577 | Mikalsen Nora | 2008 | TÄBY SIM | AS6808 | 50 m | 41.71 | |
47 | 502 | Tiippana-Henriksson Felicia | 2008 | TYRESÖ SS | AN4208 | 25 m | 42.02 | |
48 | 465 | Lindberg Emilia | 2010 | SÖDERTÖRN | AB7210 | 25 m | 42.11 | |
49 | 256 | Wallqvist Vivyan | 2007 | SK NEPTUN | AO1207 | 25 m | 42.15 | |
50 | 458 | Severinsson Thea | 2008 | SÖDERTÖRN | AF5608 | 25 m | 42.38 | |
51 | 120 | Yang Grace | 2007 | JÄRFÄLLA S | BD7807 | 25 m | 42.40 | |
52 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 42.76 | |
53 | 95 | Gharib Cecilia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7808 | 25 m | 42.93 | |
54 | 100 | Lundberg Cornelia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB5209 | 25 m | 43.14 | |
55 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 43.68 | |
56 | 576 | Snabb Stella | 2009 | TÄBY SIM | AH9609 | 25 m | 44.09 | |
57 | 572 | Wertheim Isabell | 2008 | TÄBY SIM | AT1208 | 25 m | 44.23 | |
58 | 96 | Lind Ella | 2010 | JÄRFÄLLA S | AA1410 | 25 m | 44.36 | |
59 | 570 | Sandberg Alexandra | 2009 | TÄBY SIM | AH2409 | 25 m | 44.74 | |
60 | 119 | Ljungström Beatrice | 2009 | JÄRFÄLLA S | AD4809 | 25 m | 45.00 | |
61 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | 45.00 | |
62 | 772 | Toorell Judith | 2007 | SPIF SF | BI5007 | 25 m | 45.06 | |
63 | 765 | Bozdag Selin | 2007 | SPIF SF | BC6407 | 25 m | 45.25 | |
64 | 463 | Bäckström Moa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA3810 | 25 m | 45.31 | |
65 | 122 | Bergling Leia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AJ5409 | 25 m | 45.49 | |
66 | 116 | Johansson Ellen | 2007 | JÄRFÄLLA S | AW8807 | 25 m | 45.85 | |
67 | 66 | Stjernelund Klara | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1608 | 25 m | 46.12 | |
68 | 787 | Östling Sofia | 2007 | ÄLVSJÖ SF | BF0407 | 25 m | 46.29 | |
69 | 103 | Sjöblom Sterne Elsa | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB4209 | 25 m | 46.37 | |
70 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 46.52 | |
71 | 578 | Isufi Berlin Isabelle | 2008 | TÄBY SIM | AS7608 | 50 m | 46.72 | |
72 | 106 | Sundberg Wilma | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB1809 | 25 m | 47.40 | |
73 | 257 | Ahlström Stella | 2007 | SK NEPTUN | AO0607 | 25 m | 47.76 | |
74 | 99 | Lindskog Rebecka | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6209 | 25 m | 47.82 | |
75 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | 48.06 | |
76 | 121 | Carrillo Lindström Isabel | 2008 | JÄRFÄLLA S | AV2608 | 25 m | 48.76 | |
77 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 49.25 | |
78 | 785 | Johansson Malin | 2007 | ÄLVSJÖ SF | AV3407 | 25 m | 49.40 | |
79 | 571 | Björk Alva | 2008 | TÄBY SIM | AS9408 | 50 m | 49.66 | |
80 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | 49.80 | |
81 | 561 | Elofsson Matilda | 2007 | TÄBY SIM | AZ4407 | 25 m | 50.42 | |
82 | 94 | Elmquist Agnes | 2011 | JÄRFÄLLA S | AA3211 | 25 m | 50.95 | |
83 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | 51.02 | |
84 | 111 | Lindström Julia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6609 | 25 m | 51.25 | |
85 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 52.67 | |
86 | 101 | Saeed Honia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB2209 | 25 m | 54.65 | |
87 | 102 | Sigurdson Vega | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG3208 | 25 m | 55.42 | |
88 | 583 | Bebenek Maria | 2010 | TÄBY SIM | AE0410 | 25 m | ||
89 | 584 | Javehed Elin | 2009 | TÄBY SIM | AL1809 | 25 m | ||
90 | 585 | Lenstad Caitlin | 2008 | TÄBY SIM | AX4608 | 25 m | ||
91 | 587 | von Goës Ester | 2008 | TÄBY SIM | AX5008 | 25 m | ||
92 | 588 | Luo Tianjiao | 2008 | TÄBY SIM | AX5208 | 25 m | ||
93 | 589 | Zhang Nina | 2008 | TÄBY SIM | AX5408 | 25 m | ||
94 | 590 | Wang Nina | 2008 | TÄBY SIM | AX5608 | 25 m | ||
95 | 593 | Beckmann Beata | 2007 | TÄBY SIM | BI1207 | 25 m | ||
96 | 595 | Sjöberg Cornelia | 2008 | TÄBY SIM | AY5008 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 12, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 30.57 | |
2 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 31.19 | |
3 | 251 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 25 m | 31.72 | |
4 | 225 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 25 m | 32.70 | |
5 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 25 m | 33.08 | |
6 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 33.28 | |
7 | 271 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 50 m | 33.83 | |
8 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 33.86 | |
9 | 811 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 33.94 | |
10 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 34.22 | |
11 | 249 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 25 m | 34.55 | |
12 | 273 | Rehn Simon | 2008 | SK NEPTUN | AG0308 | 25 m | 34.88 | |
13 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 25 m | 35.18 | |
14 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 35.18 | |
15 | 813 | Rosén Colin | 2008 | VÄSBY SS | AB7108 | 25 m | 35.44 | |
16 | 222 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 25 m | 35.48 | |
17 | 749 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 25 m | 36.05 | |
18 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 36.38 | |
19 | 87 | Franzen Nils | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC3708 | 50 m | 36.80 | |
20 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 36.82 | |
21 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | 37.16 | |
22 | 82 | Eriksson Melvin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6308 | 25 m | 37.31 | |
23 | 806 | Lindström Vilmer | 2007 | VÄSBY SS | AB5307 | 25 m | 37.52 | |
24 | 272 | Sandström Zacharias | 2007 | SK NEPTUN | AL7307 | 25 m | 37.64 | |
25 | 253 | Forsberg Meinhart William | 2007 | SK NEPTUN | AF1707 | 25 m | 38.29 | |
26 | 268 | Holmlund Hugo | 2007 | SK NEPTUN | AL4307 | 25 m | 38.30 | |
27 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 38.58 | |
28 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 38.65 | |
29 | 562 | Carlén Tor | 2008 | TÄBY SIM | AG4508 | 25 m | 38.68 | |
30 | 751 | Rasool Daniel | 2007 | SPIF SF | AL9707 | 25 m | 39.12 | |
31 | 81 | Siljekvist Simon | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1508 | 50 m | 39.37 | |
32 | 819 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 25 m | 39.69 | |
33 | 466 | Netzell rosendahl Jhona | 2009 | SÖDERTÖRN | AC1909 | 50 m | 39.99 | |
34 | 269 | Blix Grimaldi Marco | 2007 | SK NEPTUN | AL3307 | 25 m | 40.19 | |
35 | 560 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | 40.39 | |
36 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 40.42 | |
37 | 575 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 50 m | 40.45 | |
38 | 91 | Skantz Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6708 | 25 m | 40.74 | |
39 | 565 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 40.84 | |
40 | 267 | Fridliand Daniel | 2007 | SK NEPTUN | AL6307 | 50 m | 41.27 | |
41 | 118 | Watanabe Anders | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7108 | 25 m | 41.50 | |
42 | 270 | Priftakis Abascal Theo | 2007 | SK NEPTUN | AL2307 | 25 m | 41.76 | |
43 | 84 | Augustsson Spets Algot | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8508 | 25 m | 42.15 | |
44 | 498 | Förborgen Erik | 2008 | TYRESÖ SS | AF0708 | 50 m | 42.32 | |
45 | 795 | Lundgren Willian | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH2507 | 25 m | 42.62 | |
46 | 568 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 50 m | 42.75 | |
47 | 467 | Chubakov Anton | 2010 | SÖDERTÖRN | AB8110 | 25 m | 43.08 | |
48 | 754 | Floren Frank | 2007 | SPIF SF | AM5107 | 25 m | 43.51 | |
49 | 567 | Larsson Arvid | 2007 | TÄBY SIM | AO0507 | 25 m | 43.80 | |
50 | 773 | Mehran Farzan | 2007 | SPIF SF | AR2707 | 25 m | 44.33 | |
51 | 115 | Henriksson Charlie | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF4108 | 25 m | 44.34 | |
52 | 104 | Hillborg Emil | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD2308 | 25 m | 45.13 | |
53 | 756 | McMillan Theodore | 2007 | SPIF SF | AM0307 | 25 m | 45.63 | |
54 | 89 | Larsson Rasmus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA7709 | 25 m | 45.96 | |
55 | 92 | Thernelius Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8708 | 25 m | 46.87 | |
56 | 93 | Zetterlund Melvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5709 | 25 m | 46.91 | |
57 | 108 | Thisner Marcus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA8909 | 25 m | 47.29 | |
58 | 580 | Thermaenius Anton | 2009 | TÄBY SIM | AF3509 | 25 m | 47.36 | |
59 | 113 | Demirian David | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD4908 | 25 m | 47.45 | |
60 | 90 | Löfgren Max | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC5708 | 25 m | 48.04 | |
61 | 573 | Bronsdon Oliver | 2008 | TÄBY SIM | AJ0508 | 25 m | 48.88 | |
62 | 755 | Arslan Mete Ahmet | 2007 | SPIF SF | AL7907 | 25 m | 48.97 | |
63 | 88 | Kopec Öhrström Alvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA0709 | 25 m | 50.82 | |
64 | 86 | Forsberg Albin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA1709 | 25 m | 50.87 | |
65 | 85 | Birgersson Owe | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA3709 | 25 m | 52.36 | |
66 | 109 | Bergstrand William | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5909 | 25 m | 55.81 | |
67 | 110 | Shahsaf Daniel | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD8308 | 25 m | 57.74 | |
68 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | ||
69 | 469 | Er Andre | 2007 | SÖDERTÖRN | AQ5107 | 25 m | ||
70 | 594 | Zuhr Hugo | 2007 | TÄBY SIM | AR4107 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 808 | Svahn Elsa | 2007 | VÄSBY SS | AG9607 | 25 m | 1:16.95 | |
2 | 235 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 25 m | 1:18.51 | |
3 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 1:20.06 | |
4 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 1:20.14 | |
5 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 25 m | 1:21.64 | |
6 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 25 m | 1:23.29 | |
7 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 1:25.69 | |
8 | 232 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 1:26.26 | |
9 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 1:28.10 | |
10 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 1:28.80 | |
11 | 455 | Lindberg Lovisa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK0407 | 25 m | 1:29.39 | |
12 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 1:29.50 | |
13 | 810 | Areblad Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AH6607 | 25 m | 1:30.92 | |
14 | 456 | Lundberg Malva | 2007 | SÖDERTÖRN | AM6207 | 25 m | 1:31.16 | |
15 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 25 m | 1:32.90 | |
16 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 1:33.14 | |
17 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 25 m | 1:33.14 | |
18 | 248 | Dahlberg Alicia | 2007 | SK NEPTUN | AN9807 | 25 m | 1:35.71 | |
19 | 820 | Johansson Saga | 2008 | VÄSBY SS | AH7208 | 25 m | 1:35.78 | |
20 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 1:36.45 | |
21 | 807 | Hafstad Josefine | 2007 | VÄSBY SS | AD3807 | 25 m | 1:36.45 | |
22 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 50 m | 1:36.46 | |
23 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 50 m | 1:36.81 | |
24 | 67 | Johansson Linnea | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ5807 | 25 m | 1:37.46 | |
25 | 64 | Henriksson Kajsa | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH4807 | 25 m | 1:37.77 | |
26 | 760 | Ignatjovic Sandra | 2007 | SPIF SF | BA4207 | 50 m | 1:39.36 | |
27 | 500 | Börnesson Fidelie | 2007 | TYRESÖ SS | AZ8207 | 50 m | 1:40.22 | |
28 | 275 | Berg Felicia | 2007 | SK NEPTUN | AZ1407 | 50 m | 1:41.22 | |
29 | 274 | Mueller Signe | 2007 | SK NEPTUN | AZ5207 | 25 m | 1:41.52 | |
30 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 25 m | 1:43.40 | |
31 | 71 | Sjöblom Hallner Elvira | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ7807 | 50 m | 1:43.70 | |
32 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 1:44.33 | |
33 | 318 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | AR8407 | 25 m | 1:45.76 | |
34 | 264 | Lundgren Julia | 2007 | SK NEPTUN | AZ2207 | 25 m | 1:46.22 | |
35 | 78 | Mattsson Emmy | 2007 | JÄRFÄLLA S | AP0607 | 25 m | 1:47.92 | |
36 | 501 | Pahlén Ella | 2007 | TYRESÖ SS | AZ0407 | 50 m | 1:48.02 | |
37 | 256 | Wallqvist Vivyan | 2007 | SK NEPTUN | AO1207 | 25 m | 1:51.39 | |
38 | 561 | Elofsson Matilda | 2007 | TÄBY SIM | AZ4407 | 25 m | 1:52.28 | |
39 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | 1:54.68 | |
40 | 257 | Ahlström Stella | 2007 | SK NEPTUN | AO0607 | 25 m | 1:55.90 | |
41 | 265 | Duit Hedvig | 2008 | SK NEPTUN | AM4608 | 50 m | 1:57.49 | |
42 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | 1:58.35 | |
43 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 2:00.01 | |
44 | 767 | Olsson Elisa | 2007 | SPIF SF | BH8207 | 25 m | 2:08.81 | |
45 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 2:12.52 | |
46 | 243 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 25 m | ||
47 | 244 | Forsmark Frida | 2008 | SK NEPTUN | AF8208 | 25 m | ||
48 | 245 | Brodd Molly | 2008 | SK NEPTUN | AF1208 | 25 m | ||
49 | 266 | Carltoft Lovis | 2008 | SK NEPTUN | AM6608 | 25 m | ||
50 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | ||
51 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | ||
52 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | ||
53 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | ||
54 | 593 | Beckmann Beata | 2007 | TÄBY SIM | BI1207 | 25 m | ||
55 | 758 | Jägerskog Moa | 2007 | SPIF SF | BA5207 | 25 m | ||
56 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 1:15.04 | |
2 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 1:15.08 | |
3 | 251 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 1:22.21 | |
4 | 225 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 1:23.53 | |
5 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 25 m | 1:23.72 | |
6 | 222 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 25 m | 1:24.23 | |
7 | 811 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 1:24.31 | |
8 | 806 | Lindström Vilmer | 2007 | VÄSBY SS | AB5307 | 25 m | 1:25.77 | |
9 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 1:26.38 | |
10 | 271 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 50 m | 1:26.44 | |
11 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | 1:26.92 | |
12 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 50 m | 1:27.12 | |
13 | 819 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 25 m | 1:28.55 | |
14 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 1:29.37 | |
15 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 1:31.93 | |
16 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 50 m | 1:32.59 | |
17 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 1:38.06 | |
18 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 50 m | 1:39.25 | |
19 | 272 | Sandström Zacharias | 2007 | SK NEPTUN | AL7307 | 50 m | 1:39.99 | |
20 | 249 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | 1:40.01 | |
21 | 72 | Edbom Erik | 2007 | JÄRFÄLLA S | AD3907 | 25 m | 1:41.92 | |
22 | 498 | Förborgen Erik | 2008 | TYRESÖ SS | AF0708 | 25 m | 1:43.02 | |
23 | 269 | Blix Grimaldi Marco | 2007 | SK NEPTUN | AL3307 | 25 m | 1:43.40 | |
24 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 1:44.03 | |
25 | 268 | Holmlund Hugo | 2007 | SK NEPTUN | AL4307 | 25 m | 1:46.89 | |
26 | 253 | Forsberg Meinhart William | 2007 | SK NEPTUN | AF1707 | 25 m | 1:53.21 | |
27 | 270 | Priftakis Abascal Theo | 2007 | SK NEPTUN | AL2307 | 25 m | 1:58.00 | |
28 | 568 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 2:06.72 | |
29 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 25 m | ||
30 | 267 | Fridliand Daniel | 2007 | SK NEPTUN | AL6307 | 25 m | ||
31 | 273 | Rehn Simon | 2008 | SK NEPTUN | AG0308 | 25 m | ||
32 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | ||
33 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 15, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 40.47 | |
2 | 235 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 25 m | 41.16 | |
3 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 50 m | 42.85 | |
4 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 50 m | 42.96 | |
5 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 44.07 | |
6 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 44.48 | |
7 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 44.65 | |
8 | 232 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 25 m | 45.39 | |
9 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 50 m | 45.46 | |
10 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 45.78 | |
11 | 456 | Lundberg Malva | 2007 | SÖDERTÖRN | AM6207 | 25 m | 46.00 | |
12 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 46.03 | |
13 | 808 | Svahn Elsa | 2007 | VÄSBY SS | AG9607 | 25 m | 46.28 | |
14 | 243 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 25 m | 46.37 | |
15 | 245 | Brodd Molly | 2008 | SK NEPTUN | AF1208 | 25 m | 46.86 | |
16 | 459 | Dacic Sejla | 2009 | SÖDERTÖRN | AB8409 | 25 m | 47.80 | |
17 | 306 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 47.94 | |
18 | 275 | Berg Felicia | 2007 | SK NEPTUN | AZ1407 | 25 m | 48.61 | |
19 | 502 | Tiippana-Henriksson Felicia | 2008 | TYRESÖ SS | AN4208 | 25 m | 48.66 | |
20 | 265 | Duit Hedvig | 2008 | SK NEPTUN | AM4608 | 25 m | 48.71 | |
21 | 274 | Mueller Signe | 2007 | SK NEPTUN | AZ5207 | 25 m | 48.71 | |
22 | 244 | Forsmark Frida | 2008 | SK NEPTUN | AF8208 | 25 m | 48.99 | |
23 | 138 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 25 m | 49.14 | |
24 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 49.24 | |
25 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 49.34 | |
26 | 83 | Carlström Olivia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF8608 | 50 m | 49.39 | |
27 | 264 | Lundgren Julia | 2007 | SK NEPTUN | AZ2207 | 25 m | 49.68 | |
28 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 25 m | 49.76 | |
29 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 49.99 | |
30 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 25 m | 50.08 | |
31 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 50.11 | |
32 | 551 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 50.17 | |
33 | 812 | Björkén Ebba | 2007 | VÄSBY SS | AH8607 | 50 m | 50.33 | |
34 | 256 | Wallqvist Vivyan | 2007 | SK NEPTUN | AO1207 | 25 m | 50.58 | |
35 | 557 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | 50.82 | |
36 | 458 | Severinsson Thea | 2008 | SÖDERTÖRN | AF5608 | 25 m | 50.91 | |
37 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | 51.40 | |
38 | 758 | Jägerskog Moa | 2007 | SPIF SF | BA5207 | 25 m | 51.70 | |
39 | 576 | Snabb Stella | 2009 | TÄBY SIM | AH9609 | 25 m | 52.26 | |
40 | 463 | Bäckström Moa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA3810 | 25 m | 52.45 | |
41 | 464 | Rüya Güven Nisa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA8810 | 25 m | 52.48 | |
42 | 66 | Stjernelund Klara | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1608 | 25 m | 52.60 | |
43 | 257 | Ahlström Stella | 2007 | SK NEPTUN | AO0607 | 25 m | 52.61 | |
44 | 248 | Dahlberg Alicia | 2007 | SK NEPTUN | AN9807 | 25 m | 53.30 | |
45 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 53.48 | |
46 | 465 | Lindberg Emilia | 2010 | SÖDERTÖRN | AB7210 | 25 m | 53.96 | |
47 | 572 | Wertheim Isabell | 2008 | TÄBY SIM | AT1208 | 25 m | 54.32 | |
48 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 50 m | 54.54 | |
49 | 266 | Carltoft Lovis | 2008 | SK NEPTUN | AM6608 | 25 m | 54.59 | |
50 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 54.76 | |
51 | 318 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | AR8407 | 25 m | 54.84 | |
52 | 116 | Johansson Ellen | 2007 | JÄRFÄLLA S | AW8807 | 25 m | 55.44 | |
53 | 571 | Björk Alva | 2008 | TÄBY SIM | AS9408 | 25 m | 55.83 | |
54 | 787 | Östling Sofia | 2007 | ÄLVSJÖ SF | BF0407 | 25 m | 56.01 | |
55 | 570 | Sandberg Alexandra | 2009 | TÄBY SIM | AH2409 | 25 m | 56.05 | |
56 | 95 | Gharib Cecilia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7808 | 25 m | 56.49 | |
57 | 103 | Sjöblom Sterne Elsa | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB4209 | 25 m | 56.66 | |
58 | 98 | Lindegren Hedvig | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG2208 | 25 m | 56.73 | |
59 | 100 | Lundberg Cornelia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB5209 | 25 m | 56.80 | |
60 | 96 | Lind Ella | 2010 | JÄRFÄLLA S | AA1410 | 25 m | 57.37 | |
61 | 772 | Toorell Judith | 2007 | SPIF SF | BI5007 | 25 m | 57.45 | |
62 | 785 | Johansson Malin | 2007 | ÄLVSJÖ SF | AV3407 | 25 m | 57.52 | |
63 | 111 | Lindström Julia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6609 | 25 m | 59.19 | |
64 | 578 | Isufi Berlin Isabelle | 2008 | TÄBY SIM | AS7608 | 25 m | 59.88 | |
65 | 765 | Bozdag Selin | 2007 | SPIF SF | BC6407 | 25 m | 1:00.95 | |
66 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | 1:01.58 | |
67 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | 1:01.59 | |
68 | 106 | Sundberg Wilma | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB1809 | 25 m | 1:02.20 | |
69 | 94 | Elmquist Agnes | 2011 | JÄRFÄLLA S | AA3211 | 25 m | 1:04.74 | |
70 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 1:07.43 | |
71 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | 1:09.15 | |
72 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 1:15.69 | |
73 | 97 | Lindberg Emilsson Thea | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB3209 | 25 m | ||
74 | 99 | Lindskog Rebecka | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6209 | 25 m | ||
75 | 101 | Saeed Honia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB2209 | 25 m | ||
76 | 102 | Sigurdson Vega | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG3208 | 25 m | ||
77 | 119 | Ljungström Beatrice | 2009 | JÄRFÄLLA S | AD4809 | 25 m | ||
78 | 120 | Yang Grace | 2007 | JÄRFÄLLA S | BD7807 | 25 m | ||
79 | 121 | Carrillo Lindström Isabel | 2008 | JÄRFÄLLA S | AV2608 | 25 m | ||
80 | 122 | Bergling Leia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AJ5409 | 25 m | ||
81 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | ||
82 | 577 | Mikalsen Nora | 2008 | TÄBY SIM | AS6808 | 25 m | ||
83 | 583 | Bebenek Maria | 2010 | TÄBY SIM | AE0410 | 25 m | ||
84 | 584 | Javehed Elin | 2009 | TÄBY SIM | AL1809 | 25 m | ||
85 | 585 | Lenstad Caitlin | 2008 | TÄBY SIM | AX4608 | 25 m | ||
86 | 587 | von Goës Ester | 2008 | TÄBY SIM | AX5008 | 25 m | ||
87 | 588 | Luo Tianjiao | 2008 | TÄBY SIM | AX5208 | 25 m | ||
88 | 589 | Zhang Nina | 2008 | TÄBY SIM | AX5408 | 25 m | ||
89 | 590 | Wang Nina | 2008 | TÄBY SIM | AX5608 | 25 m | ||
90 | 593 | Beckmann Beata | 2007 | TÄBY SIM | BI1207 | 25 m | ||
91 | 595 | Sjöberg Cornelia | 2008 | TÄBY SIM | AY5008 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 40.74 | |
2 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 41.76 | |
3 | 251 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 25 m | 42.46 | |
4 | 272 | Sandström Zacharias | 2007 | SK NEPTUN | AL7307 | 25 m | 43.13 | |
5 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 43.15 | |
6 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 25 m | 43.45 | |
7 | 249 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 25 m | 43.52 | |
8 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 43.71 | |
9 | 225 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 25 m | 43.86 | |
10 | 222 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 25 m | 45.95 | |
11 | 87 | Franzen Nils | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC3708 | 25 m | 46.43 | |
12 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 25 m | 46.77 | |
13 | 273 | Rehn Simon | 2008 | SK NEPTUN | AG0308 | 25 m | 47.05 | |
14 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | 47.92 | |
15 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 48.02 | |
16 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 48.20 | |
17 | 813 | Rosén Colin | 2008 | VÄSBY SS | AB7108 | 25 m | 49.39 | |
18 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 25 m | 49.85 | |
19 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 50.06 | |
20 | 749 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 25 m | 50.07 | |
21 | 82 | Eriksson Melvin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6308 | 25 m | 50.57 | |
22 | 270 | Priftakis Abascal Theo | 2007 | SK NEPTUN | AL2307 | 25 m | 50.83 | |
23 | 268 | Holmlund Hugo | 2007 | SK NEPTUN | AL4307 | 25 m | 51.35 | |
24 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 51.76 | |
25 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 51.79 | |
26 | 269 | Blix Grimaldi Marco | 2007 | SK NEPTUN | AL3307 | 25 m | 52.00 | |
27 | 253 | Forsberg Meinhart William | 2007 | SK NEPTUN | AF1707 | 25 m | 52.13 | |
28 | 466 | Netzell rosendahl Jhona | 2009 | SÖDERTÖRN | AC1909 | 25 m | 52.40 | |
29 | 560 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | 52.56 | |
30 | 751 | Rasool Daniel | 2007 | SPIF SF | AL9707 | 25 m | 52.72 | |
31 | 271 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 25 m | 52.86 | |
32 | 568 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 52.93 | |
33 | 267 | Fridliand Daniel | 2007 | SK NEPTUN | AL6307 | 25 m | 53.36 | |
34 | 118 | Watanabe Anders | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7108 | 25 m | 53.93 | |
35 | 91 | Skantz Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6708 | 25 m | 54.22 | |
36 | 84 | Augustsson Spets Algot | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8508 | 25 m | 55.03 | |
37 | 565 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 55.64 | |
38 | 81 | Siljekvist Simon | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1508 | 50 m | 55.91 | |
39 | 575 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 25 m | 55.97 | |
40 | 795 | Lundgren Willian | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH2507 | 25 m | 56.14 | |
41 | 562 | Carlén Tor | 2008 | TÄBY SIM | AG4508 | 25 m | 56.30 | |
42 | 467 | Chubakov Anton | 2010 | SÖDERTÖRN | AB8110 | 25 m | 56.41 | |
43 | 113 | Demirian David | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD4908 | 25 m | 56.58 | |
44 | 573 | Bronsdon Oliver | 2008 | TÄBY SIM | AJ0508 | 25 m | 57.27 | |
45 | 90 | Löfgren Max | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC5708 | 25 m | 58.00 | |
46 | 104 | Hillborg Emil | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD2308 | 25 m | 58.86 | |
47 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 59.36 | |
48 | 756 | McMillan Theodore | 2007 | SPIF SF | AM0307 | 25 m | 59.68 | |
49 | 89 | Larsson Rasmus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA7709 | 25 m | 1:00.44 | |
50 | 88 | Kopec Öhrström Alvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA0709 | 25 m | 1:00.97 | |
51 | 86 | Forsberg Albin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA1709 | 25 m | 1:01.03 | |
52 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | 1:01.07 | |
53 | 754 | Floren Frank | 2007 | SPIF SF | AM5107 | 25 m | 1:04.33 | |
54 | 108 | Thisner Marcus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA8909 | 25 m | 1:08.60 | |
55 | 85 | Birgersson Owe | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA3709 | 25 m | ||
56 | 92 | Thernelius Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8708 | 25 m | ||
57 | 93 | Zetterlund Melvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5709 | 25 m | ||
58 | 109 | Bergstrand William | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5909 | 25 m | ||
59 | 115 | Henriksson Charlie | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF4108 | 25 m | ||
60 | 469 | Er Andre | 2007 | SÖDERTÖRN | AQ5107 | 25 m | ||
61 | 498 | Förborgen Erik | 2008 | TYRESÖ SS | AF0708 | 25 m | ||
62 | 567 | Larsson Arvid | 2007 | TÄBY SIM | AO0507 | 25 m | ||
63 | 580 | Thermaenius Anton | 2009 | TÄBY SIM | AF3509 | 25 m | ||
64 | 594 | Zuhr Hugo | 2007 | TÄBY SIM | AR4107 | 25 m | ||
65 | 755 | Arslan Mete Ahmet | 2007 | SPIF SF | AL7907 | 25 m | ||
66 | 773 | Mehran Farzan | 2007 | SPIF SF | AR2707 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 627 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 26.88 | |
2 | 152 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 27.54 | |
3 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 28.12 | |
4 | 324 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 28.99 | |
5 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 29.78 | ||
6 | 409 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 50 m | 30.15 | |
7 | 506 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 30.22 | |
8 | 386 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 30.39 | |
9 | 471 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 30.60 | |
10 | 716 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 30.72 | |
11 | 166 | Jensen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BG6801 | 25 m | 30.76 | |
12 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 50 m | 30.78 | |
13 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 30.80 | ||
14 | 703 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 30.96 | |
15 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 31.00 | ||
16 | 293 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 50 m | 31.05 | |
17 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 31.29 | ||
18 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 31.60 | |
19 | 485 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 31.62 | |
20 | 643 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 31.64 | |
21 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 31.95 | |
22 | 646 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | 31.95 | |
23 | 717 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 32.00 | |
24 | 486 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 32.07 | |
25 | 331 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 32.27 | |
26 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 32.37 | |
27 | 399 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 32.49 | |
28 | 628 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | AD1499 | 25 m | 32.63 | |
29 | 706 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 32.79 | |
30 | 645 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 32.86 | |
31 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 33.13 | |
32 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 50 m | 33.16 | |
33 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 33.20 | |
34 | 517 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 33.28 | |
35 | 333 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 33.30 | |
36 | 647 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | 33.32 | |
37 | 516 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 33.56 | |
38 | 520 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 33.59 | |
39 | 656 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 50 m | 33.59 | |
40 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 33.64 | |
41 | 241 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 33.68 | |
42 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 33.75 | |
43 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 33.82 | |
44 | 481 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 33.82 | |
45 | 342 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 33.90 | |
46 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 34.32 | ||
47 | 667 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 34.39 | |
48 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 50 m | 34.51 | |
49 | 611 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 34.57 | |
50 | 779 | Björklund Elin | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AS7205 | 25 m | 34.69 | |
51 | 341 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 34.70 | |
52 | 137 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 35.06 | |
53 | 620 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 35.07 | |
54 | 826 | Heikkilä Sini | 2003 | SALO | 25 m | 35.26 | ||
55 | 136 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 35.33 | |
56 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 35.54 | |
57 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 35.65 | |
58 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 35.68 | |
59 | 599 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 35.70 | |
60 | 742 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 35.99 | |
61 | 321 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | BR0405 | 25 m | 36.13 | |
62 | 336 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 36.16 | |
63 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 36.30 | |
64 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 36.43 | |
65 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 50 m | 36.49 | |
66 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 36.60 | |
67 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 36.71 | |
68 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 36.90 | |
69 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 50 m | 36.93 | |
70 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 37.08 | |
71 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 37.10 | |
72 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 37.16 | |
73 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 37.29 | |
74 | 307 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | 37.36 | |
75 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 37.55 | |
76 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 37.55 | |
77 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 50 m | 37.57 | |
78 | 16 | Griberg Erica | 2005 | BOTK-RÖNN | BS4405 | 25 m | 37.86 | |
79 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 37.97 | |
80 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 37.98 | |
81 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 38.07 | |
82 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 38.16 | |
83 | 748 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 50 m | 38.20 | |
84 | 492 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 38.41 | |
85 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 38.57 | |
86 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 38.67 | |
87 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 38.88 | |
88 | 679 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 50 m | 39.19 | |
89 | 680 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 50 m | 39.25 | |
90 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 39.26 | |
91 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 39.27 | |
92 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 39.31 | |
93 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 39.38 | |
94 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 39.45 | |
95 | 728 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 39.49 | |
96 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 39.82 | |
97 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 39.85 | |
98 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | 39.92 | |
99 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 50 m | 40.10 | |
100 | 690 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 50 m | 40.83 | |
101 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 41.18 | |
102 | 734 | Uthayathas Maanasha | 2005 | SPIF SF | AX9805 | 25 m | 41.27 | |
103 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 50 m | 41.42 | |
104 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 41.85 | |
105 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 42.23 | |
106 | 495 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 42.38 | |
107 | 539 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 50 m | 42.88 | |
108 | 304 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 42.93 | |
109 | 778 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AQ8405 | 25 m | 42.95 | |
110 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 43.35 | |
111 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 43.41 | |
112 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 43.45 | |
113 | 433 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 43.50 | |
114 | 757 | Sjödén-Sikström Alice | 2006 | SPIF SF | BM0806 | 50 m | 43.57 | |
115 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 50 m | 43.74 | |
116 | 309 | Berg Elisia | 2006 | SKURU IK | AL4606 | 25 m | 43.98 | |
117 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 44.15 | |
118 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 44.82 | |
119 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 44.94 | |
120 | 305 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 44.98 | |
121 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 45.59 | |
122 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 45.66 | |
123 | 530 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 46.63 | |
124 | 73 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | 46.71 | |
125 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 46.88 | |
126 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 47.03 | |
127 | 797 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 50 m | 47.22 | |
128 | 295 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 48.22 | |
129 | 555 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 25 m | 48.57 | |
130 | 80 | Nilsson Bålman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | 48.95 | |
131 | 112 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | 49.18 | |
132 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 51.13 | |
133 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 52.99 | |
134 | 322 | Sepp Lovisa | 2006 | SKURU IK | BK1206 | 25 m | 53.39 | |
135 | 117 | Segerström Emma | 2006 | JÄRFÄLLA S | BJ2206 | 25 m | ||
136 | 143 | Elias Victoria | 2005 | LIDINGÖ SK | BU6805 | 25 m | ||
137 | 457 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 25 m | ||
138 | 496 | Bergvall Tilde | 2004 | TYRESÖ SS | BV8804 | 25 m | ||
139 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 18, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 697 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 24.77 | |
2 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 26.43 | |
3 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 26.66 | ||
4 | 335 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 26.95 | |
5 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 27.22 | |
6 | 822 | Lehtova Vertti | 2004 | SALO | 25 m | 27.67 | ||
7 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 27.72 | |
8 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 27.94 | |
9 | 290 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 27.99 | |
10 | 752 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 25 m | 28.02 | |
11 | 633 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 28.71 | |
12 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 28.79 | |
13 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 28.96 | |
14 | 327 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 29.15 | |
15 | 651 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 50 m | 29.20 | |
16 | 353 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 29.35 | |
17 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 29.37 | |
18 | 76 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 29.51 | |
19 | 710 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 29.54 | |
20 | 733 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 29.62 | |
21 | 660 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 50 m | 29.63 | |
22 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 29.75 | |
23 | 776 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 30.04 | |
24 | 657 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 50 m | 30.08 | |
25 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 30.23 | |
26 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 25 m | 30.54 | |
27 | 722 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 30.74 | |
28 | 339 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 30.80 | |
29 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 30.90 | |
30 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 30.98 | |
31 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | 31.00 | |
32 | 658 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 31.73 | |
33 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 31.74 | |
34 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 31.74 | ||
35 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 50 m | 31.92 | |
36 | 650 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 32.12 | |
37 | 661 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 32.17 | |
38 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 32.23 | |
39 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 50 m | 32.48 | |
40 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 32.87 | |
41 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 33.21 | |
42 | 337 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 33.63 | |
43 | 428 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 50 m | 33.64 | |
44 | 709 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 50 m | 33.81 | |
45 | 824 | Hyrsyllä Aku | 2003 | SALO | 25 m | 34.17 | ||
46 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | 34.18 | |
47 | 423 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÄLJE | AH0306 | 25 m | 34.42 | |
48 | 761 | Sarkisyants Gevork | 2004 | SPIF SF | AY9904 | 50 m | 34.79 | |
49 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 34.93 | |
50 | 371 | Vanhainen Pelle | 2006 | SPÅRVÄGEN | AL0706 | 25 m | 35.36 | |
51 | 316 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 50 m | 35.39 | |
52 | 639 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 35.85 | |
53 | 359 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 50 m | 35.95 | |
54 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 35.99 | |
55 | 298 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 36.22 | |
56 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 36.76 | |
57 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 36.91 | |
58 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 36.95 | |
59 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 37.52 | |
60 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 37.59 | |
61 | 489 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 38.09 | |
62 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 38.20 | |
63 | 11 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 38.91 | |
64 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 39.03 | |
65 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 39.21 | |
66 | 424 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 50 m | 39.22 | |
67 | 691 | Engström Lukas | 2005 | SS04 | AV5105 | 25 m | 39.31 | |
68 | 280 | Andersen Oskar | 2005 | SK NEPTUN | AX9705 | 25 m | 39.47 | |
69 | 302 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 50 m | 39.70 | |
70 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 40.23 | |
71 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 40.64 | |
72 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 40.68 | |
73 | 729 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 41.50 | |
74 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 42.04 | |
75 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 42.70 | |
76 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 42.80 | |
77 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 43.71 | |
78 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 43.87 | |
79 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 45.98 | |
80 | 278 | Sanderfelt Lo | 2004 | SK NEPTUN | AZ9904 | 50 m | 46.28 | |
81 | 301 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 50 m | 47.16 | |
82 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 49.54 | |
83 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 52.36 | |
84 | 747 | Timen Ludvig | 2005 | SPIF SF | AP3106 | 25 m | 1:04.13 | |
85 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | ||
86 | 279 | Jansson Alexander | 2002 | SK NEPTUN | BO0702 | 25 m | ||
87 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 19, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 627 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 59.58 | |
2 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 1:00.99 | |
3 | 152 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 1:01.34 | |
4 | 385 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:01.57 | |
5 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 1:01.89 | ||
6 | 394 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:03.10 | |
7 | 648 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:04.14 | |
8 | 448 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:05.22 | |
9 | 324 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:05.53 | |
10 | 659 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 50 m | 1:06.57 | |
11 | 630 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:06.71 | |
12 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:07.46 | ||
13 | 28 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 1:09.02 | |
14 | 34 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:09.04 | |
15 | 635 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:09.10 | |
16 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 1:09.35 | ||
17 | 634 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:09.44 | |
18 | 482 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:09.97 | |
19 | 717 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 1:10.14 | |
20 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:10.39 | |
21 | 646 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | 1:10.41 | |
22 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:10.71 | |
23 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 1:10.84 | ||
24 | 332 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:11.07 | |
25 | 647 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:11.34 | |
26 | 360 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:11.53 | |
27 | 346 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:11.62 | |
28 | 637 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:11.99 | |
29 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:12.16 | |
30 | 655 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 50 m | 1:12.27 | |
31 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:12.32 | |
32 | 178 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 1:12.33 | |
33 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:12.51 | |
34 | 390 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:13.78 | |
35 | 291 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 50 m | 1:14.73 | |
36 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 1:14.82 | |
37 | 313 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 1:15.31 | |
38 | 703 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:15.36 | |
39 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:16.68 | |
40 | 653 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 25 m | 1:16.86 | |
41 | 730 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | 1:17.31 | |
42 | 241 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 1:17.32 | |
43 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:17.47 | |
44 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:18.70 | |
45 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:18.94 | |
46 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:19.06 | |
47 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:19.22 | |
48 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 1:20.39 | |
49 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:20.48 | |
50 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 1:20.64 | |
51 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:20.77 | |
52 | 712 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 1:21.56 | |
53 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 1:21.99 | |
54 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 1:22.13 | |
55 | 297 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 1:22.14 | |
56 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 1:22.24 | |
57 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:22.86 | |
58 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 1:23.02 | |
59 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 1:23.12 | |
60 | 725 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:23.32 | |
61 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:23.38 | |
62 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:23.77 | |
63 | 362 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:23.89 | |
64 | 137 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:24.33 | |
65 | 731 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 1:25.01 | |
66 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 1:25.88 | |
67 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:25.97 | |
68 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:27.27 | |
69 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:28.56 | |
70 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:28.95 | |
71 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 1:29.30 | |
72 | 732 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 1:29.30 | |
73 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 1:29.62 | |
74 | 615 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:30.21 | |
75 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:30.28 | |
76 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:30.97 | |
77 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 1:31.25 | |
78 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 1:31.32 | |
79 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 1:32.43 | |
80 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:32.94 | |
81 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:34.99 | |
82 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 1:36.20 | |
83 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 50 m | 1:37.79 | |
84 | 13 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:38.03 | |
85 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:39.77 | |
86 | 728 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 1:44.58 | |
87 | 16 | Griberg Erica | 2005 | BOTK-RÖNN | BS4405 | 25 m | 1:49.05 | |
88 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:51.59 | |
89 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | ||
90 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | ||
91 | 675 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | BT0200 | 25 m | ||
92 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 20, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 698 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 54.68 | |
2 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 55.89 | ||
3 | 382 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 56.25 | |
4 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 56.63 | ||
5 | 677 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 59.18 | |
6 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 59.24 | |
7 | 822 | Lehtova Vertti | 2004 | SALO | 25 m | 59.47 | ||
8 | 159 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 59.48 | |
9 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 59.77 | |
10 | 20 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 59.79 | |
11 | 25 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 59.85 | |
12 | 161 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:00.50 | |
13 | 21 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:00.65 | |
14 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:00.79 | |
15 | 640 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 1:00.94 | |
16 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 50 m | 1:01.56 | |
17 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 50 m | 1:02.77 | |
18 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:02.85 | |
19 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:03.32 | |
20 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:03.55 | |
21 | 641 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 1:03.58 | |
22 | 652 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:03.82 | |
23 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:03.83 | |
24 | 660 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:04.39 | |
25 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:04.44 | |
26 | 327 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:04.63 | |
27 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 50 m | 1:04.93 | |
28 | 514 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:05.33 | |
29 | 525 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:05.74 | |
30 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:06.29 | |
31 | 636 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:07.11 | |
32 | 296 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 1:07.51 | |
33 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:08.47 | |
34 | 189 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 1:08.92 | |
35 | 338 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:09.16 | |
36 | 661 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 1:09.33 | |
37 | 38 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:09.37 | |
38 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 1:09.89 | |
39 | 366 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 1:10.04 | |
40 | 714 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:10.21 | |
41 | 344 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:10.67 | |
42 | 355 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 1:10.67 | |
43 | 777 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:10.68 | |
44 | 365 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 25 m | 1:10.83 | |
45 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:10.86 | |
46 | 724 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 25 m | 1:11.55 | |
47 | 487 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:11.56 | |
48 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:11.71 | |
49 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:12.70 | |
50 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:12.74 | |
51 | 650 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 1:12.85 | |
52 | 733 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:13.47 | |
53 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:13.51 | |
54 | 723 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:13.55 | |
55 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:13.85 | |
56 | 350 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:13.86 | |
57 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 1:14.88 | |
58 | 345 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 1:15.42 | |
59 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:15.79 | |
60 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 50 m | 1:15.87 | |
61 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 1:16.59 | |
62 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:17.59 | |
63 | 351 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 25 m | 1:18.02 | |
64 | 367 | Räni Wilmer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AM0705 | 25 m | 1:18.27 | |
65 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:18.82 | |
66 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 1:19.56 | |
67 | 373 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 1:21.32 | |
68 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 1:21.57 | |
69 | 349 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:22.74 | |
70 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 1:25.83 | |
71 | 340 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:28.51 | |
72 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 1:29.60 | |
73 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:30.15 | |
74 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 1:35.51 | |
75 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 21, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 632 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 32.45 | |
2 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 32.46 | |
3 | 324 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 33.31 | |
4 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 33.55 | |
5 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 33.90 | |
6 | 127 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 33.91 | |
7 | 659 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 33.99 | |
8 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 34.05 | |
9 | 637 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 34.70 | |
10 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 34.97 | |
11 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 35.09 | |
12 | 517 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 35.17 | |
13 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 35.44 | |
14 | 287 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 35.68 | |
15 | 448 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 50 m | 35.72 | |
16 | 478 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 35.77 | |
17 | 628 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | AD1499 | 25 m | 35.85 | |
18 | 473 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 35.94 | |
19 | 331 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 36.25 | |
20 | 485 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 36.34 | |
21 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 36.86 | |
22 | 716 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 37.05 | |
23 | 704 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 37.14 | |
24 | 717 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 37.45 | |
25 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 38.18 | |
26 | 645 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 38.26 | |
27 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 38.44 | |
28 | 706 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 38.60 | |
29 | 635 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 39.02 | |
30 | 206 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 25 m | 39.06 | |
31 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 39.13 | |
32 | 720 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 25 m | 39.27 | |
33 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 39.40 | |
34 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 39.55 | |
35 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 39.60 | |
36 | 719 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 39.75 | |
37 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 39.77 | |
38 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 40.35 | |
39 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 40.40 | |
40 | 284 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | AC7604 | 25 m | 40.44 | |
41 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 41.05 | |
42 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 41.08 | |
43 | 402 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 41.19 | |
44 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 41.35 | |
45 | 622 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 41.44 | |
46 | 488 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | 41.62 | |
47 | 361 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 41.68 | |
48 | 792 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 41.76 | |
49 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 42.04 | |
50 | 620 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 42.13 | |
51 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 42.47 | |
52 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 42.49 | |
53 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 42.50 | |
54 | 779 | Björklund Elin | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AS7205 | 25 m | 42.70 | |
55 | 796 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 42.78 | |
56 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 42.82 | |
57 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 50 m | 42.89 | |
58 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 43.12 | |
59 | 12 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 43.14 | |
60 | 215 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 43.14 | |
61 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 43.24 | |
62 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 43.54 | |
63 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 43.72 | |
64 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 25 m | 43.77 | |
65 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 25 m | 43.97 | |
66 | 680 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 50 m | 43.99 | |
67 | 492 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 25 m | 44.17 | |
68 | 144 | Yao Emily | 2005 | LIDINGÖ SK | BW2005 | 25 m | 44.18 | |
69 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 44.44 | |
70 | 143 | Elias Victoria | 2005 | LIDINGÖ SK | BU6805 | 25 m | 44.50 | |
71 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 44.59 | |
72 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 45.00 | |
73 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 45.07 | |
74 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 45.23 | |
75 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 50 m | 45.30 | |
76 | 496 | Bergvall Tilde | 2004 | TYRESÖ SS | BV8804 | 25 m | 45.35 | |
77 | 615 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 45.59 | |
78 | 73 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | 45.98 | |
79 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 46.05 | |
80 | 801 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 46.19 | |
81 | 782 | Helgstrand Sofie | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH2806 | 25 m | 46.44 | |
82 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 25 m | 46.63 | |
83 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 46.65 | |
84 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | 46.66 | |
85 | 321 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | BR0405 | 25 m | 47.16 | |
86 | 530 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 47.27 | |
87 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 47.29 | |
88 | 673 | Westling Amanda | 2005 | VÄSBY SS | BU7405 | 25 m | 47.32 | |
89 | 679 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 47.55 | |
90 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 47.59 | |
91 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 47.70 | |
92 | 778 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AQ8405 | 25 m | 47.94 | |
93 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 48.21 | |
94 | 736 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 48.47 | |
95 | 734 | Uthayathas Maanasha | 2005 | SPIF SF | AX9805 | 25 m | 48.62 | |
96 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 48.74 | |
97 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 49.30 | |
98 | 304 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 49.71 | |
99 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 50 m | 49.72 | |
100 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 50 m | 50.06 | |
101 | 563 | Törnqvist Tyra | 2006 | TÄBY SIM | BM5606 | 25 m | 50.14 | |
102 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 50.24 | |
103 | 805 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 51.13 | |
104 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 51.38 | |
105 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 51.69 | |
106 | 80 | Nilsson Bålman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | 51.79 | |
107 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 51.95 | |
108 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 51.99 | |
109 | 142 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 25 m | 52.27 | |
110 | 117 | Segerström Emma | 2006 | JÄRFÄLLA S | BJ2206 | 25 m | 52.36 | |
111 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 52.52 | |
112 | 750 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 25 m | 53.50 | |
113 | 695 | Klein Maxima | 2004 | HELLAS SK | CA3804 | 25 m | 53.52 | |
114 | 277 | fidone Irene | 2006 | SK NEPTUN | BO3206 | 25 m | 54.50 | |
115 | 503 | Svensk-Sandersson Tyra | 2006 | TYRESÖ SS | BO5406 | 25 m | 55.54 | |
116 | 317 | Blomqvist Alice | 2006 | SKURU IK | BB7606 | 25 m | 55.95 | |
117 | 305 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 56.62 | |
118 | 468 | Edenvik Norna | 2006 | SÖDERTÖRN | BR6206 | 25 m | 56.62 | |
119 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 58.35 | |
120 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | 59.29 | |
121 | 579 | Carlsson Tilda | 2006 | TÄBY SIM | BQ4806 | 25 m | ||
122 | 768 | Graansma Lonneke | 1999 | SPIF SF | AA0217 | 25 m | ||
123 | 774 | Johansson Sara | 2006 | ÄLVSJÖ SF | 25 m | |||
124 | 788 | Karlström Signe | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BQ7806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 150 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 25 m | 27.80 | |
2 | 626 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 28.26 | |
3 | 146 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 25 m | 29.09 | |
4 | 676 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 25 m | 29.51 | |
5 | 282 | Kuzmin Victor | 1979 | S 02 | AA0579 | 25 m | 29.61 | |
6 | 697 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 30.60 | |
7 | 644 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 30.67 | |
8 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 30.81 | ||
9 | 353 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 31.09 | |
10 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 31.18 | |
11 | 479 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 31.34 | |
12 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 31.72 | ||
13 | 285 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 31.90 | |
14 | 339 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 32.25 | |
15 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 32.38 | |
16 | 699 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | AL5196 | 50 m | 32.58 | |
17 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 32.65 | |
18 | 337 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 32.66 | |
19 | 726 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 32.74 | |
20 | 708 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 32.80 | |
21 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 33.22 | |
22 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 50 m | 33.50 | |
23 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 33.87 | |
24 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 34.41 | ||
25 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 34.60 | |
26 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 35.69 | |
27 | 733 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 35.86 | |
28 | 487 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 36.17 | |
29 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 36.24 | |
30 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 50 m | 36.53 | |
31 | 658 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 36.82 | |
32 | 242 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 25 m | 37.00 | |
33 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 37.13 | |
34 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 37.32 | |
35 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 37.42 | |
36 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 50 m | 37.53 | |
37 | 281 | Fröberg Karl | 2004 | SK NEPTUN | BW1104 | 25 m | 38.06 | |
38 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 38.16 | |
39 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 38.37 | |
40 | 423 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÄLJE | AH0306 | 25 m | 38.75 | |
41 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 39.08 | |
42 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | 39.20 | |
43 | 825 | Pohjola Joona | 2004 | SALO | 25 m | 39.28 | ||
44 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 39.51 | |
45 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 40.34 | |
46 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 25 m | 42.72 | |
47 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | 42.72 | |
48 | 302 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 42.74 | |
49 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 50 m | 43.01 | |
50 | 429 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 50 m | 43.89 | |
51 | 729 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 44.46 | |
52 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 50 m | 44.53 | |
53 | 727 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | AD4506 | 25 m | 45.09 | |
54 | 424 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 45.17 | |
55 | 827 | Vienonen Nuutti | 2005 | SALO | 25 m | 45.20 | ||
56 | 737 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 25 m | 45.28 | |
57 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 45.50 | |
58 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 45.56 | |
59 | 312 | Sun Leo | 2002 | SKURU IK | AX8702 | 25 m | 46.44 | |
60 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 46.48 | |
61 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 25 m | 46.96 | |
62 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 47.57 | |
63 | 371 | Vanhainen Pelle | 2006 | SPÅRVÄGEN | AL0706 | 25 m | 47.85 | |
64 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 48.02 | |
65 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 48.20 | |
66 | 746 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 48.70 | |
67 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 50 m | 49.54 | |
68 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | 50.13 | |
69 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 50.19 | |
70 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 50.24 | |
71 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 50.91 | |
72 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | 51.00 | |
73 | 10 | Darir Walid | 2004 | BOTK-RÖNN | AU6104 | 25 m | 51.08 | |
74 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 51.24 | |
75 | 744 | Elfwing Arvid | 2006 | SPIF SF | AO7906 | 25 m | 51.68 | |
76 | 303 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 51.77 | |
77 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 52.14 | |
78 | 504 | Matulin Viktor | 2006 | TYRESÖ SS | AU0106 | 25 m | 53.38 | |
79 | 770 | Richards Nilsson Alexander | 2005 | SPIF SF | AX9905 | 25 m | 54.90 | |
80 | 762 | Kahlin Alexander | 2006 | SPIF SF | AT9506 | 25 m | 55.34 | |
81 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | ||
82 | 764 | Hjertzell Oscar | 2006 | SPIF SF | AT3706 | 25 m | ||
83 | 781 | Sjöberg Eddie | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AP2705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 23, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 1:02.41 | ||
2 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 1:02.95 | |
3 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 1:04.99 | |
4 | 627 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 1:05.01 | |
5 | 648 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:06.57 | |
6 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:07.73 | |
7 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:08.50 | |
8 | 632 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:08.64 | |
9 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:09.00 | |
10 | 331 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:09.01 | |
11 | 628 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | AD1499 | 25 m | 1:09.02 | |
12 | 34 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:09.06 | |
13 | 386 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:09.96 | |
14 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:10.31 | |
15 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:10.35 | |
16 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:10.53 | ||
17 | 655 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:10.97 | |
18 | 635 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:11.20 | |
19 | 717 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:11.49 | |
20 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:11.50 | ||
21 | 482 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:12.08 | |
22 | 675 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | BT0200 | 25 m | 1:12.76 | |
23 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.12 | ||
24 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 1:13.21 | |
25 | 711 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:13.91 | |
26 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.97 | ||
27 | 704 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 1:14.50 | |
28 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:15.23 | |
29 | 486 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:15.56 | |
30 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:15.74 | |
31 | 596 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:15.90 | |
32 | 136 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 1:16.74 | |
33 | 398 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 1:17.18 | |
34 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:17.28 | |
35 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 1:17.99 | |
36 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:18.12 | |
37 | 656 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:18.69 | |
38 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 1:19.06 | ||
39 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 1:19.22 | |
40 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:19.50 | |
41 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:19.81 | |
42 | 137 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:20.02 | |
43 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:20.35 | |
44 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:20.62 | |
45 | 738 | Thofelt Nellie | 2006 | SPIF SF | AT7406 | 25 m | 1:20.83 | |
46 | 779 | Björklund Elin | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AS7205 | 25 m | 1:20.86 | |
47 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 1:21.23 | |
48 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:22.41 | |
49 | 732 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 1:22.58 | |
50 | 488 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | 1:23.15 | |
51 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:23.19 | |
52 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 1:23.37 | |
53 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:23.57 | |
54 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 1:23.67 | |
55 | 402 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:24.22 | |
56 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 1:24.29 | |
57 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:24.32 | |
58 | 622 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 25 m | 1:24.45 | |
59 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:24.57 | |
60 | 719 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:24.78 | |
61 | 684 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:25.05 | |
62 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:26.06 | |
63 | 495 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 25 m | 1:26.39 | |
64 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 1:27.00 | |
65 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:27.02 | |
66 | 618 | Törnkvist Alice | 2004 | UPSALA S | BE2804 | 25 m | 1:27.12 | |
67 | 230 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:27.15 | |
68 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 1:27.19 | |
69 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:27.31 | |
70 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 25 m | 1:27.44 | |
71 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 1:27.61 | |
72 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 1:28.37 | |
73 | 308 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | AU9605 | 25 m | 1:28.58 | |
74 | 6 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:28.69 | |
75 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:28.92 | |
76 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 1:28.96 | |
77 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:29.06 | |
78 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:29.14 | |
79 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | 1:30.06 | |
80 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:30.99 | |
81 | 736 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 1:31.54 | |
82 | 223 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 25 m | 1:31.71 | |
83 | 182 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 25 m | 1:32.07 | |
84 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 1:32.40 | |
85 | 358 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 25 m | 1:32.48 | |
86 | 321 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | BR0405 | 25 m | 1:32.81 | |
87 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 1:34.46 | |
88 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 1:34.51 | |
89 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 1:35.00 | |
90 | 309 | Berg Elisia | 2006 | SKURU IK | AL4606 | 25 m | 1:35.52 | |
91 | 304 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 1:35.78 | |
92 | 80 | Nilsson Bålman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | 1:35.94 | |
93 | 295 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 1:36.14 | |
94 | 73 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | 1:36.84 | |
95 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 1:37.47 | |
96 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 1:38.09 | |
97 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 1:38.49 | |
98 | 680 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 25 m | 1:38.61 | |
99 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 1:38.92 | |
100 | 494 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 25 m | 1:39.18 | |
101 | 555 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 25 m | 1:39.27 | |
102 | 539 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 25 m | 1:39.94 | |
103 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:40.27 | |
104 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 1:40.49 | |
105 | 690 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 1:40.73 | |
106 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 1:41.05 | |
107 | 496 | Bergvall Tilde | 2004 | TYRESÖ SS | BV8804 | 25 m | 1:41.35 | |
108 | 218 | Eneroth Ebba | 2003 | SK NEPTUN | BW2403 | 25 m | 1:41.97 | |
109 | 305 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 1:43.49 | |
110 | 783 | Sundström Emilia | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH5806 | 25 m | 1:44.49 | |
111 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 1:47.05 | |
112 | 317 | Blomqvist Alice | 2006 | SKURU IK | BB7606 | 25 m | 1:49.88 | |
113 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | 1:57.91 | |
114 | 750 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 25 m | 1:58.88 | |
115 | 559 | Enbom Astrid | 2006 | TÄBY SIM | BL4806 | 25 m | 2:01.16 | |
116 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 2:03.86 | |
117 | 14 | Tylus Veronica | 2004 | BOTK-RÖNN | BY6204 | 25 m | ||
118 | 117 | Segerström Emma | 2006 | JÄRFÄLLA S | BJ2206 | 25 m | ||
119 | 142 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 25 m | ||
120 | 144 | Yao Emily | 2005 | LIDINGÖ SK | BW2005 | 25 m | ||
121 | 563 | Törnqvist Tyra | 2006 | TÄBY SIM | BM5606 | 25 m | ||
122 | 579 | Carlsson Tilda | 2006 | TÄBY SIM | BQ4806 | 25 m | ||
123 | 757 | Sjödén-Sikström Alice | 2006 | SPIF SF | BM0806 | 25 m | ||
124 | 782 | Helgstrand Sofie | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH2806 | 25 m | ||
125 | 797 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 25 m | ||
126 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:57 |
Gren 24, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 383 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 56.66 | |
2 | 794 | Frank Simon | 1990 | SK NEPTUN | AS2590 | 25 m | 58.07 | |
3 | 698 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 1:00.60 | |
4 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 1:00.76 | ||
5 | 330 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:00.84 | |
6 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:01.20 | ||
7 | 644 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:01.50 | |
8 | 335 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:01.63 | |
9 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 1:01.79 | |
10 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 1:02.28 | ||
11 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 1:03.55 | ||
12 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:03.79 | |
13 | 633 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:03.83 | |
14 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 1:03.99 | |
15 | 702 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 1:04.06 | |
16 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:04.19 | |
17 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 1:04.64 | |
18 | 710 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 1:05.78 | |
19 | 391 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:06.07 | |
20 | 641 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:06.14 | |
21 | 752 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 25 m | 1:07.72 | |
22 | 699 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | AL5196 | 25 m | 1:07.79 | |
23 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:09.08 | |
24 | 657 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:09.32 | |
25 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:09.69 | |
26 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:09.98 | |
27 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 1:10.70 | |
28 | 651 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:11.33 | |
29 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:11.44 | |
30 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 1:11.45 | ||
31 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:12.74 | |
32 | 422 | Moreno Mattias | 2002 | SÖDERTÄLJE | AX5302 | 25 m | 1:14.63 | |
33 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:14.64 | |
34 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:15.52 | |
35 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:15.57 | |
36 | 639 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:16.84 | |
37 | 328 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:18.00 | |
38 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | 1:18.53 | |
39 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:20.05 | |
40 | 489 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:20.25 | |
41 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:21.22 | |
42 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:22.79 | |
43 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 1:23.36 | |
44 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | 1:23.74 | |
45 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 1:23.95 | |
46 | 424 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:25.06 | |
47 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 1:25.89 | |
48 | 302 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:27.75 | |
49 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 1:28.00 | |
50 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 1:28.47 | |
51 | 280 | Andersen Oskar | 2005 | SK NEPTUN | AX9705 | 25 m | 1:28.53 | |
52 | 371 | Vanhainen Pelle | 2006 | SPÅRVÄGEN | AL0706 | 25 m | 1:29.23 | |
53 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 1:29.56 | |
54 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:32.81 | |
55 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 1:33.23 | |
56 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | 1:34.91 | |
57 | 547 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 1:37.24 | |
58 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 1:37.36 | |
59 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 1:37.48 | |
60 | 133 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 1:37.66 | |
61 | 301 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 1:37.83 | |
62 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 1:37.87 | |
63 | 429 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 25 m | 1:38.94 | |
64 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 1:38.97 | |
65 | 303 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:38.98 | |
66 | 746 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 1:40.31 | |
67 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:40.60 | |
68 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | 1:44.15 | |
69 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 1:44.18 | |
70 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 25 m | 1:44.45 | |
71 | 737 | Åkesson Justin | 2006 | SPIF SF | AJ6106 | 25 m | 1:49.56 | |
72 | 320 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 1:54.34 | |
73 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 25 m | ||
74 | 310 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 25 m | ||
75 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 25 m | ||
76 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 25 m | ||
77 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 25, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 627 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 54.52 | |
2 | 385 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 57.41 | |
3 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 57.69 | |
4 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 57.87 | ||
5 | 842 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | aj7600 | 25 m | 58.09 | |
6 | 506 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 58.13 | |
7 | 471 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 58.49 | |
8 | 634 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 58.98 | |
9 | 470 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 59.51 | |
10 | 447 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:00.09 | |
11 | 394 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:00.45 | |
12 | 158 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 1:00.65 | |
13 | 632 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:00.84 | |
14 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:00.97 | |
15 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:01.28 | ||
16 | 475 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:02.19 | |
17 | 833 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:02.20 | ||
18 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:02.27 | |
19 | 299 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 1:02.41 | |
20 | 655 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:02.46 | |
21 | 836 | Heinonen Helmi | 2002 | AUi | 25 m | 1:02.65 | ||
22 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:02.83 | |
23 | 716 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:02.86 | |
24 | 326 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:02.95 | |
25 | 835 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 1:02.97 | ||
26 | 715 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:03.00 | |
27 | 643 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:03.11 | |
28 | 659 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:03.17 | |
29 | 516 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.19 | |
30 | 645 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:03.22 | |
31 | 482 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:03.23 | |
32 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:03.48 | |
33 | 19 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:03.55 | |
34 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:03.79 | |
35 | 637 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:03.79 | |
36 | 175 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:03.87 | |
37 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | 1:03.91 | |
38 | 481 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:03.94 | |
39 | 360 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:04.09 | |
40 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:04.11 | |
41 | 706 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:04.19 | |
42 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:04.39 | |
43 | 478 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:04.48 | |
44 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:04.61 | |
45 | 667 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 1:04.69 | |
46 | 44 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:04.91 | |
47 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:04.91 | |
48 | 346 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:04.95 | |
49 | 125 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:05.18 | |
50 | 646 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:05.25 | |
51 | 127 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:05.28 | |
52 | 485 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:05.37 | |
53 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:05.48 | |
54 | 342 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:05.49 | |
55 | 352 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 1:05.49 | |
56 | 703 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:05.61 | |
57 | 834 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 1:05.65 | ||
58 | 486 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:05.68 | |
59 | 332 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:05.77 | |
60 | 336 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:05.86 | |
61 | 731 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 25 m | 1:05.98 | |
62 | 647 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:06.08 | |
63 | 656 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:06.08 | |
64 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:06.09 | |
65 | 46 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC5406 | 25 m | 1:06.48 | |
66 | 41 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:06.51 | |
67 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:06.97 | |
68 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 1:07.02 | |
69 | 826 | Heikkilä Sini | 2003 | SALO | 25 m | 1:07.02 | ||
70 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 1:07.14 | |
71 | 390 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:07.22 | |
72 | 611 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:07.30 | |
73 | 333 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:07.34 | |
74 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:07.60 | |
75 | 341 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:07.75 | |
76 | 136 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 1:08.35 | |
77 | 55 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH6206 | 25 m | 1:08.49 | |
78 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:08.49 | |
79 | 292 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:08.55 | |
80 | 137 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:08.60 | |
81 | 300 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:08.66 | |
82 | 480 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:08.68 | |
83 | 362 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:08.71 | |
84 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:08.75 | |
85 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:08.93 | |
86 | 620 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:09.03 | |
87 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:09.04 | |
88 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 50 m | 1:09.06 | |
89 | 45 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:09.13 | |
90 | 361 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 1:09.42 | |
91 | 124 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 1:09.54 | |
92 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:09.55 | |
93 | 311 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | BB8805 | 25 m | 1:09.59 | |
94 | 347 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 1:09.65 | |
95 | 284 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | AC7604 | 25 m | 1:09.76 | |
96 | 598 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:09.87 | |
97 | 48 | Sidén Emelie | 2005 | JÄRFÄLLA S | AL9605 | 25 m | 1:09.89 | |
98 | 610 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:09.95 | |
99 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 1:09.99 | |
100 | 725 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:10.26 | |
101 | 47 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | AC6406 | 25 m | 1:10.50 | |
102 | 682 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:10.55 | |
103 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:10.72 | |
104 | 821 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:10.96 | |
105 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:10.98 | |
106 | 492 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 25 m | 1:11.00 | |
107 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:11.13 | |
108 | 780 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 1:11.26 | |
109 | 603 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:11.34 | |
110 | 402 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:11.38 | |
111 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:11.40 | |
112 | 683 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:11.43 | |
113 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:11.45 | |
114 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:11.48 | |
115 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 1:11.52 | |
116 | 112 | Cao Fanny | 2005 | JÄRFÄLLA S | BO8605 | 25 m | 1:11.55 | |
117 | 779 | Björklund Elin | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AS7205 | 25 m | 1:11.60 | |
118 | 653 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 25 m | 1:12.09 | |
119 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 1:12.69 | |
120 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 1:13.15 | |
121 | 399 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:13.34 | |
122 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 25 m | 1:13.35 | |
123 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 1:13.55 | |
124 | 495 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 25 m | 1:13.55 | |
125 | 297 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 1:13.66 | |
126 | 615 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:13.71 | |
127 | 308 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | AU9605 | 25 m | 1:13.78 | |
128 | 796 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 1:14.03 | |
129 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 1:14.24 | |
130 | 735 | Zakeri Nerejda | 2005 | SPIF SF | AZ5405 | 25 m | 1:14.45 | |
131 | 451 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 1:14.55 | |
132 | 130 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 1:14.84 | |
133 | 417 | Teljstedt Clara | 2006 | SÖDERTÄLJE | AL7806 | 25 m | 1:14.89 | |
134 | 6 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:14.94 | |
135 | 420 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 1:14.98 | |
136 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 1:15.20 | |
137 | 778 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AQ8405 | 25 m | 1:15.26 | |
138 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:15.62 | |
139 | 745 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 25 m | 1:15.63 | |
140 | 457 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 25 m | 1:16.12 | |
141 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 1:16.13 | |
142 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:16.20 | |
143 | 13 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:16.25 | |
144 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 1:16.25 | |
145 | 662 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 1:16.30 | |
146 | 624 | Larsson Doris | 2004 | UPSALA S | BY6804 | 25 m | 1:16.33 | |
147 | 454 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 1:16.35 | |
148 | 792 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:16.41 | |
149 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 1:16.43 | |
150 | 742 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 1:16.56 | |
151 | 378 | Dahl Liv | 2005 | SPÅRVÄGEN | BL0805 | 25 m | 1:16.73 | |
152 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:16.88 | |
153 | 736 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 50 m | 1:17.01 | |
154 | 801 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 1:17.01 | |
155 | 748 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 25 m | 1:17.03 | |
156 | 307 | Read Melody | 2005 | SKURU IK | AU8605 | 25 m | 1:17.06 | |
157 | 223 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 25 m | 1:17.22 | |
158 | 798 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | 1:17.33 | |
159 | 435 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:17.45 | |
160 | 797 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 25 m | 1:17.59 | |
161 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 1:17.75 | |
162 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 25 m | 1:17.76 | |
163 | 12 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 50 m | 1:18.37 | |
164 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:18.49 | |
165 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:18.59 | |
166 | 488 | Jacobsson Alva | 2005 | TYRESÖ SS | AJ1605 | 25 m | 1:18.75 | |
167 | 462 | Flink Thelma | 2006 | SÖDERTÖRN | BE3606 | 25 m | 1:18.91 | |
168 | 215 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:19.07 | |
169 | 679 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 1:19.13 | |
170 | 690 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 1:19.69 | |
171 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 1:19.84 | |
172 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 1:20.10 | |
173 | 433 | St. Clair Maitland Nicola | 2003 | SÖDERTÄLJE | CB4403 | 50 m | 1:20.38 | |
174 | 16 | Griberg Erica | 2005 | BOTK-RÖNN | BS4405 | 50 m | 1:20.43 | |
175 | 539 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 25 m | 1:20.58 | |
176 | 80 | Nilsson Bålman Sara | 2006 | JÄRFÄLLA S | BC8606 | 25 m | 1:20.64 | |
177 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 1:20.67 | |
178 | 322 | Sepp Lovisa | 2006 | SKURU IK | BK1206 | 25 m | 1:21.20 | |
179 | 555 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 25 m | 1:21.36 | |
180 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:22.21 | |
181 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 1:22.49 | |
182 | 295 | Hägbom Tilda | 2005 | SKURU IK | AI5205 | 25 m | 1:22.90 | |
183 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 1:23.57 | |
184 | 728 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 1:23.99 | |
185 | 530 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 1:24.14 | |
186 | 783 | Sundström Emilia | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH5806 | 25 m | 1:24.21 | |
187 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 1:24.37 | |
188 | 782 | Helgstrand Sofie | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH2806 | 25 m | 1:25.46 | |
189 | 309 | Berg Elisia | 2006 | SKURU IK | AL4606 | 25 m | 1:26.07 | |
190 | 805 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 1:27.92 | |
191 | 496 | Bergvall Tilde | 2004 | TYRESÖ SS | BV8804 | 25 m | 1:28.37 | |
192 | 757 | Sjödén-Sikström Alice | 2006 | SPIF SF | BM0806 | 50 m | 1:28.54 | |
193 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 1:28.95 | |
194 | 739 | Liss-Jonsson Maya | 2005 | SPIF SF | BF1605 | 25 m | 1:29.32 | |
195 | 673 | Westling Amanda | 2005 | VÄSBY SS | BU7405 | 25 m | 1:29.81 | |
196 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 1:29.93 | |
197 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 1:29.97 | |
198 | 734 | Uthayathas Maanasha | 2005 | SPIF SF | AX9805 | 25 m | 1:31.48 | |
199 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 1:34.95 | |
200 | 142 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 50 m | 1:35.37 | |
201 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 50 m | 1:36.90 | |
202 | 559 | Enbom Astrid | 2006 | TÄBY SIM | BL4806 | 25 m | 1:37.27 | |
203 | 117 | Segerström Emma | 2006 | JÄRFÄLLA S | BJ2206 | 25 m | 1:38.30 | |
204 | 143 | Elias Victoria | 2005 | LIDINGÖ SK | BU6805 | 25 m | ||
205 | 144 | Yao Emily | 2005 | LIDINGÖ SK | BW2005 | 25 m | ||
206 | 277 | fidone Irene | 2006 | SK NEPTUN | BO3206 | 25 m | ||
207 | 468 | Edenvik Norna | 2006 | SÖDERTÖRN | BR6206 | 25 m | ||
208 | 695 | Klein Maxima | 2004 | HELLAS SK | CA3804 | 25 m | ||
209 | 774 | Johansson Sara | 2006 | ÄLVSJÖ SF | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 383 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 48.84 | |
2 | 382 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 49.87 | |
3 | 697 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 50.52 | |
4 | 631 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 52.87 | |
5 | 831 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 53.44 | ||
6 | 183 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 53.75 | |
7 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 54.20 | |
8 | 20 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 54.32 | |
9 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 54.37 | |
10 | 25 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 54.99 | |
11 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 55.07 | ||
12 | 677 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 55.09 | |
13 | 830 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 25 m | 55.49 | ||
14 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 55.59 | |
15 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 55.67 | |
16 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 25 m | 55.93 | |
17 | 829 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 56.18 | ||
18 | 388 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 56.29 | |
19 | 327 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 56.63 | |
20 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 56.68 | |
21 | 21 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 56.83 | |
22 | 702 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 56.92 | |
23 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 57.16 | |
24 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 57.30 | |
25 | 654 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 57.52 | |
26 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 57.54 | |
27 | 511 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 57.64 | |
28 | 238 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 50 m | 57.74 | |
29 | 288 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | AM1902 | 25 m | 57.81 | |
30 | 38 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 57.84 | |
31 | 343 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 57.89 | |
32 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 57.97 | |
33 | 726 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 58.16 | |
34 | 168 | Thörn Linus | 2002 | SK NEPTUN | AN6102 | 25 m | 58.30 | |
35 | 714 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 58.32 | |
36 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 58.53 | |
37 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 58.59 | |
38 | 353 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 58.93 | |
39 | 651 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 59.03 | |
40 | 344 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 59.05 | |
41 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 59.35 | |
42 | 514 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 59.39 | |
43 | 479 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 59.43 | |
44 | 752 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 25 m | 59.64 | |
45 | 660 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 59.77 | |
46 | 828 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | 59.79 | ||
47 | 181 | Rasmuson Karl Johan | 2001 | SK NEPTUN | AT0901 | 25 m | 59.82 | |
48 | 328 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 59.82 | |
49 | 652 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 59.97 | |
50 | 76 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 59.99 | |
51 | 657 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:00.05 | |
52 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:00.19 | |
53 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:00.28 | |
54 | 190 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 1:00.36 | |
55 | 525 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:00.40 | |
56 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:00.60 | |
57 | 658 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:00.89 | |
58 | 776 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:01.30 | |
59 | 825 | Pohjola Joona | 2004 | SALO | 25 m | 1:01.41 | ||
60 | 338 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:01.47 | |
61 | 345 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:01.57 | |
62 | 214 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 1:01.71 | |
63 | 724 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 25 m | 1:01.76 | |
64 | 487 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:01.77 | |
65 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:01.79 | |
66 | 366 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 1:01.88 | |
67 | 661 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 1:02.04 | |
68 | 733 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:02.05 | |
69 | 294 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:02.10 | |
70 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:02.55 | |
71 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 1:02.85 | |
72 | 349 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:03.31 | |
73 | 428 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 1:03.33 | |
74 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 25 m | 1:03.35 | |
75 | 681 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 1:03.53 | |
76 | 365 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:03.58 | |
77 | 340 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:03.87 | |
78 | 777 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:03.88 | |
79 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 1:04.02 | |
80 | 823 | Havia Olli | 2004 | SALO | 25 m | 1:04.06 | ||
81 | 50 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 1:04.39 | |
82 | 380 | Ekblad Aron | 2005 | SPÅRVÄGEN | AU6505 | 25 m | 1:04.61 | |
83 | 421 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:04.86 | |
84 | 393 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:04.88 | |
85 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:04.96 | |
86 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:05.12 | |
87 | 355 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 1:05.13 | |
88 | 337 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:05.45 | |
89 | 350 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:05.46 | |
90 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 50 m | 1:05.71 | |
91 | 233 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 1:05.98 | |
92 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 1:06.12 | |
93 | 709 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 25 m | 1:06.13 | |
94 | 650 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 1:06.31 | |
95 | 639 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:06.53 | |
96 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:06.58 | |
97 | 373 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 1:06.59 | |
98 | 722 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:07.04 | |
99 | 40 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:07.15 | |
100 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:07.82 | |
101 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:07.92 | |
102 | 351 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 25 m | 1:08.44 | |
103 | 242 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 1:08.57 | |
104 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 1:08.63 | |
105 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 1:09.22 | |
106 | 42 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 1:09.30 | |
107 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:09.30 | |
108 | 371 | Vanhainen Pelle | 2006 | SPÅRVÄGEN | AL0706 | 25 m | 1:09.57 | |
109 | 527 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:10.09 | |
110 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:10.09 | |
111 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 1:10.31 | |
112 | 824 | Hyrsyllä Aku | 2003 | SALO | 25 m | 1:10.73 | ||
113 | 359 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 25 m | 1:10.82 | |
114 | 761 | Sarkisyants Gevork | 2004 | SPIF SF | AY9904 | 50 m | 1:11.16 | |
115 | 424 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:11.33 | |
116 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 1:11.33 | |
117 | 58 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 1:11.78 | |
118 | 400 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:11.91 | |
119 | 423 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÄLJE | AH0306 | 25 m | 1:11.94 | |
120 | 219 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 1:12.18 | |
121 | 685 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:12.66 | |
122 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | 1:13.18 | |
123 | 414 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 50 m | 1:13.44 | |
124 | 278 | Sanderfelt Lo | 2004 | SK NEPTUN | AZ9904 | 25 m | 1:14.40 | |
125 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 1:15.59 | |
126 | 323 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 1:15.64 | |
127 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:15.80 | |
128 | 11 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 1:15.94 | |
129 | 410 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | 1:16.08 | |
130 | 729 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 1:17.52 | |
131 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 1:17.81 | |
132 | 727 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | AD4506 | 25 m | 1:18.71 | |
133 | 368 | Geaney Oliver | 2006 | SPÅRVÄGEN | AH0506 | 25 m | 1:18.79 | |
134 | 437 | Cabanne Adrian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AY6504 | 50 m | 1:19.31 | |
135 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 1:19.42 | |
136 | 687 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 25 m | 1:19.47 | |
137 | 781 | Sjöberg Eddie | 2005 | ÄLVSJÖ SF | AP2705 | 25 m | 1:19.59 | |
138 | 429 | Tetli Albin | 2005 | SÖDERTÄLJE | AR9705 | 25 m | 1:20.06 | |
139 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 1:20.10 | |
140 | 418 | Johansson Joakim | 2005 | SÖDERTÄLJE | AK7105 | 25 m | 1:21.11 | |
141 | 369 | Alexandersson Nathanael | 2006 | SPÅRVÄGEN | AJ7706 | 25 m | 1:21.20 | |
142 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | 1:21.79 | |
143 | 691 | Engström Lukas | 2005 | SS04 | AV5105 | 25 m | 1:23.08 | |
144 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | 1:23.20 | |
145 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 1:23.96 | |
146 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 1:24.23 | |
147 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 50 m | 1:24.83 | |
148 | 133 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 1:26.22 | |
149 | 135 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 25 m | 1:28.07 | |
150 | 419 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:29.24 | |
151 | 320 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 1:29.32 | |
152 | 746 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 50 m | 1:30.30 | |
153 | 747 | Timen Ludvig | 2005 | SPIF SF | AP3106 | 50 m | 1:30.67 | |
154 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | 1:30.70 | |
155 | 10 | Darir Walid | 2004 | BOTK-RÖNN | AU6104 | 25 m | 1:32.71 | |
156 | 762 | Kahlin Alexander | 2006 | SPIF SF | AT9506 | 25 m | 1:38.64 | |
157 | 744 | Elfwing Arvid | 2006 | SPIF SF | AO7906 | 25 m | 1:42.35 | |
158 | 310 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 25 m | 2:05.80 | |
159 | 279 | Jansson Alexander | 2002 | SK NEPTUN | BO0702 | 25 m | ||
160 | 280 | Andersen Oskar | 2005 | SK NEPTUN | AX9705 | 25 m | ||
161 | 281 | Fröberg Karl | 2004 | SK NEPTUN | BW1104 | 25 m | ||
162 | 696 | Fridvall Eddie | 2005 | SPIF SF | 25 m | |||
163 | 764 | Hjertzell Oscar | 2006 | SPIF SF | AT3706 | 25 m | ||
164 | 770 | Richards Nilsson Alexander | 2005 | SPIF SF | AX9905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 840 | Korterjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 25 m | 2:00.85 | ||
2 | 155 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 25 m | 2:02.94 | |
3 | 389 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:03.33 | |
4 | 630 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:03.76 | |
5 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 2:06.20 | |
6 | 634 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 2:07.39 | |
7 | 629 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:08.51 | |
8 | 471 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:10.33 | |
9 | 158 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 2:12.17 | |
10 | 638 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:13.74 | |
11 | 289 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:14.56 | |
12 | 30 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:14.57 | |
13 | 837 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 2:14.92 | ||
14 | 401 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:16.68 | |
15 | 36 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:16.78 | |
16 | 19 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:17.77 | |
17 | 655 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:18.52 | |
18 | 336 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 2:18.89 | |
19 | 475 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:19.49 | |
20 | 713 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 2:19.98 | |
21 | 26 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:20.28 | |
22 | 126 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 2:20.34 | |
23 | 404 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:20.96 | |
24 | 721 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | 2:21.65 | |
25 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:22.73 | |
26 | 667 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 2:23.52 | |
27 | 446 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:24.65 | |
28 | 607 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 2:27.84 | |
29 | 416 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 2:28.90 | |
30 | 43 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 2:29.67 | |
31 | 704 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 2:30.35 | |
32 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 2:31.12 | |
33 | 711 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 2:31.42 | |
34 | 601 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 50 m | 2:32.53 | |
35 | 425 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 25 m | 2:32.90 | |
36 | 712 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 2:32.90 | |
37 | 619 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 50 m | 2:33.31 | |
38 | 730 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 25 m | 2:34.57 | |
39 | 791 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 2:34.62 | |
40 | 491 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 2:35.71 | |
41 | 536 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 2:36.05 | |
42 | 720 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 2:36.09 | |
43 | 612 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 2:36.25 | |
44 | 56 | Ekman Nellie | 2006 | JÄRFÄLLA S | AH9206 | 25 m | 2:36.38 | |
45 | 1 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 2:36.83 | |
46 | 402 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 2:38.36 | |
47 | 615 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 2:38.51 | |
48 | 738 | Thofelt Nellie | 2006 | SPIF SF | AT7406 | 25 m | 2:39.04 | |
49 | 614 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 50 m | 2:39.16 | |
50 | 606 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 2:40.81 | |
51 | 70 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW3606 | 25 m | 2:41.18 | |
52 | 732 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 2:41.75 | |
53 | 719 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 2:42.21 | |
54 | 427 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 2:43.70 | |
55 | 529 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 2:43.76 | |
56 | 495 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 25 m | 2:44.25 | |
57 | 354 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 25 m | 2:45.48 | |
58 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 2:45.60 | |
59 | 358 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 25 m | 2:47.06 | |
60 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 2:47.37 | |
61 | 52 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 2:47.91 | |
62 | 413 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 2:47.99 | |
63 | 315 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 2:49.28 | |
64 | 623 | Åhlén Emilia | 2005 | UPSALA S | BF9405 | 25 m | 2:49.28 | |
65 | 600 | Hermann Ellinor | 2003 | UPSALA S | AN9403 | 50 m | 2:50.68 | |
66 | 616 | Lindhagen Edith | 2004 | UPSALA S | BF3204 | 25 m | 2:51.18 | |
67 | 374 | Claesson Johanna | 2006 | SPÅRVÄGEN | AY2406 | 25 m | 2:52.22 | |
68 | 622 | Svegårdh Tilde | 2005 | UPSALA S | BD5805 | 50 m | 2:53.19 | |
69 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | 2:54.66 | |
70 | 617 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 2:55.16 | |
71 | 608 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 2:57.56 | |
72 | 377 | Loqvist Frida | 2006 | SPÅRVÄGEN | BB6806 | 50 m | 2:59.21 | |
73 | 12 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 2:59.70 | |
74 | 370 | Egmar Stella | 2006 | SPÅRVÄGEN | AW9806 | 25 m | 3:01.02 | |
75 | 375 | Rollvén Carla | 2006 | SPÅRVÄGEN | BA4406 | 25 m | 3:01.14 | |
76 | 61 | Deutschmann Selma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE7805 | 25 m | 3:02.21 | |
77 | 801 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 3:02.70 | |
78 | 379 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 3:04.32 | |
79 | 740 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 50 m | 3:05.89 | |
80 | 533 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 3:07.29 | |
81 | 53 | Bergman Linn | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO9805 | 25 m | 3:07.34 | RES |
82 | 57 | Löfgren Anna | 2005 | JÄRFÄLLA S | AV4605 | 25 m | 3:08.43 | RES |
83 | 60 | Hjelm Alma | 2005 | JÄRFÄLLA S | BE6205 | 25 m | 3:08.90 | RES |
84 | 73 | Ångman Leia | 2006 | JÄRFÄLLA S | AZ5606 | 25 m | 3:11.95 | RES |
85 | 537 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 3:12.79 | RES |
86 | 739 | Liss-Jonsson Maya | 2005 | SPIF SF | BF1605 | 25 m | 3:13.14 | RES |
87 | 69 | Erdogan Irem | 2006 | JÄRFÄLLA S | AW0606 | 25 m | 3:17.29 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 382 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 1:48.97 | |
2 | 159 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:51.39 | |
3 | 631 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:54.36 | |
4 | 642 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | AQ8300 | 25 m | 1:57.10 | |
5 | 325 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 1:57.82 | |
6 | 636 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:59.12 | |
7 | 263 | Glenesk Mattias | 1994 | SK NEPTUN | BB6994 | 25 m | 2:01.79 | |
8 | 436 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | BA1102 | 50 m | 2:02.39 | |
9 | 452 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 2:02.68 | |
10 | 24 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 2:03.06 | |
11 | 523 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:03.35 | |
12 | 509 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:04.35 | |
13 | 38 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:05.32 | |
14 | 512 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:05.35 | |
15 | 652 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:05.71 | |
16 | 832 | Kyymäräinen Henri | 1994 | AUi | 25 m | 2:05.83 | ||
17 | 327 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:07.22 | |
18 | 344 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 2:07.47 | |
19 | 31 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:07.67 | |
20 | 405 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 2:08.85 | |
21 | 76 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:09.28 | |
22 | 514 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:09.45 | |
23 | 707 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:10.07 | |
24 | 649 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:10.18 | |
25 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:11.30 | |
26 | 37 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 2:13.18 | |
27 | 328 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 2:13.88 | |
28 | 661 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 2:14.29 | |
29 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 2:16.41 | |
30 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:17.43 | |
31 | 733 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 2:17.79 | |
32 | 68 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 2:18.30 | |
33 | 718 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 2:18.93 | |
34 | 479 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:19.36 | |
35 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 2:21.81 | |
36 | 373 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 2:21.81 | |
37 | 823 | Havia Olli | 2004 | SALO | 25 m | 2:24.14 | ||
38 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 2:26.37 | |
39 | 723 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 2:28.49 | |
40 | 688 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 2:29.85 | |
41 | 351 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 25 m | 2:30.14 | |
42 | 356 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 25 m | 2:31.18 | |
43 | 449 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 2:31.83 | |
44 | 450 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:31.99 | |
45 | 357 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 2:33.78 | |
46 | 609 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 2:33.96 | |
47 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 2:35.24 | |
48 | 605 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 50 m | 2:36.31 | |
49 | 538 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 2:39.10 | |
50 | 414 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 2:41.12 | |
51 | 625 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 50 m | 2:41.15 | |
52 | 621 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 2:42.07 | |
53 | 376 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 50 m | 2:43.19 | |
54 | 410 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | 2:48.47 | |
55 | 11 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 2:48.85 | |
56 | 761 | Sarkisyants Gevork | 2004 | SPIF SF | AY9904 | 25 m | 2:57.71 | |
57 | 59 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 2:58.69 | |
58 | 554 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 50 m | 2:59.66 | |
59 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 2:59.93 | |
60 | 549 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 50 m | 3:00.26 | |
61 | 77 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN3906 | 25 m | 3:01.95 | |
62 | 74 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4304 | 25 m | 3:02.21 | |
63 | 727 | Bäckman Rasmus | 2006 | SPIF SF | AD4506 | 25 m | 3:07.07 | |
64 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 3:09.73 | |
65 | 747 | Timen Ludvig | 2005 | SPIF SF | AP3106 | 25 m | 3:35.92 | |
66 | 79 | Hjort Hampus | 2006 | JÄRFÄLLA S | AN6906 | 25 m | ||
67 | 140 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 25 m | ||
68 | 548 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | ||
69 | 564 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | AV0705 | 25 m | ||
70 | 762 | Kahlin Alexander | 2006 | SPIF SF | AT9506 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 29, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 1:10.25 | |
2 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 1:10.47 | |
3 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 25 m | 1:11.60 | |
4 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 1:11.90 | |
5 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 50 m | 1:12.55 | |
6 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 1:12.63 | |
7 | 808 | Svahn Elsa | 2007 | VÄSBY SS | AG9607 | 25 m | 1:13.62 | |
8 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 1:14.30 | |
9 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 25 m | 1:15.49 | |
10 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 1:17.67 | |
11 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 1:17.97 | |
12 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 1:19.54 | |
13 | 319 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 1:21.34 | |
14 | 807 | Hafstad Josefine | 2007 | VÄSBY SS | AD3807 | 25 m | 1:22.48 | |
15 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 25 m | 1:22.70 | |
16 | 810 | Areblad Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AH6607 | 25 m | 1:23.67 | |
17 | 455 | Lindberg Lovisa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK0407 | 25 m | 1:24.96 | |
18 | 318 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | AR8407 | 25 m | 1:25.28 | |
19 | 67 | Johansson Linnea | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ5807 | 50 m | 1:25.57 | |
20 | 820 | Johansson Saga | 2008 | VÄSBY SS | AH7208 | 25 m | 1:26.00 | |
21 | 456 | Lundberg Malva | 2007 | SÖDERTÖRN | AM6207 | 25 m | 1:26.44 | |
22 | 83 | Carlström Olivia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF8608 | 50 m | 1:26.70 | |
23 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 25 m | 1:27.14 | |
24 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 1:27.52 | |
25 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 1:27.71 | |
26 | 64 | Henriksson Kajsa | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH4807 | 25 m | 1:27.80 | |
27 | 500 | Börnesson Fidelie | 2007 | TYRESÖ SS | AZ8207 | 50 m | 1:28.87 | |
28 | 138 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 25 m | 1:29.19 | |
29 | 314 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 1:29.63 | |
30 | 78 | Mattsson Emmy | 2007 | JÄRFÄLLA S | AP0607 | 50 m | 1:31.20 | |
31 | 501 | Pahlén Ella | 2007 | TYRESÖ SS | AZ0407 | 25 m | 1:33.08 | |
32 | 760 | Ignatjovic Sandra | 2007 | SPIF SF | BA4207 | 25 m | 1:33.73 | |
33 | 441 | Boman Julia | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT3408 | 25 m | 1:37.31 | |
34 | 71 | Sjöblom Hallner Elvira | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ7807 | 25 m | 1:37.38 | |
35 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | 1:39.92 | |
36 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 1:44.37 | |
37 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | 1:44.76 | |
38 | 767 | Olsson Elisa | 2007 | SPIF SF | BH8207 | 25 m | 1:48.28 | |
39 | 116 | Johansson Ellen | 2007 | JÄRFÄLLA S | AW8807 | 25 m | 1:48.45 | |
40 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 1:53.99 | |
41 | 561 | Elofsson Matilda | 2007 | TÄBY SIM | AZ4407 | 25 m | 1:54.72 | |
42 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | 1:59.51 | |
43 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | 2:00.40 | |
44 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 2:03.73 | |
45 | 66 | Stjernelund Klara | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1608 | 25 m | ||
46 | 94 | Elmquist Agnes | 2011 | JÄRFÄLLA S | AA3211 | 25 m | ||
47 | 95 | Gharib Cecilia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7808 | 25 m | ||
48 | 96 | Lind Ella | 2010 | JÄRFÄLLA S | AA1410 | 25 m | ||
49 | 97 | Lindberg Emilsson Thea | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB3209 | 25 m | ||
50 | 98 | Lindegren Hedvig | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG2208 | 25 m | ||
51 | 103 | Sjöblom Sterne Elsa | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB4209 | 25 m | ||
52 | 106 | Sundberg Wilma | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB1809 | 25 m | ||
53 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | ||
54 | 463 | Bäckström Moa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA3810 | 25 m | ||
55 | 465 | Lindberg Emilia | 2010 | SÖDERTÖRN | AB7210 | 25 m | ||
56 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | ||
57 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | ||
58 | 593 | Beckmann Beata | 2007 | TÄBY SIM | BI1207 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 30, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 1:05.02 | |
2 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 1:08.96 | |
3 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 50 m | 1:12.82 | |
4 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 1:14.97 | |
5 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 1:15.33 | |
6 | 811 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 1:15.41 | |
7 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 1:16.96 | |
8 | 749 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 25 m | 1:17.43 | |
9 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 50 m | 1:19.47 | |
10 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 1:22.53 | |
11 | 87 | Franzen Nils | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC3708 | 25 m | 1:23.87 | |
12 | 81 | Siljekvist Simon | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1508 | 50 m | 1:24.98 | |
13 | 819 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 25 m | 1:25.19 | |
14 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 1:25.96 | |
15 | 806 | Lindström Vilmer | 2007 | VÄSBY SS | AB5307 | 25 m | 1:26.15 | |
16 | 82 | Eriksson Melvin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6308 | 50 m | 1:26.22 | |
17 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 1:26.68 | |
18 | 499 | Andersson Otto | 2008 | TYRESÖ SS | AG5308 | 25 m | 1:28.33 | |
19 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 1:30.29 | |
20 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 1:31.54 | |
21 | 565 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 1:35.03 | |
22 | 72 | Edbom Erik | 2007 | JÄRFÄLLA S | AD3907 | 25 m | 1:35.32 | |
23 | 118 | Watanabe Anders | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7108 | 50 m | 1:35.67 | |
24 | 91 | Skantz Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6708 | 50 m | 1:36.22 | |
25 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 1:36.64 | |
26 | 574 | Costa Matteo | 2008 | TÄBY SIM | AJ6508 | 50 m | 1:44.75 | |
27 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | 1:46.12 | |
28 | 755 | Arslan Mete Ahmet | 2007 | SPIF SF | AL7907 | 25 m | 2:01.20 | |
29 | 84 | Augustsson Spets Algot | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8508 | 25 m | ||
30 | 89 | Larsson Rasmus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA7709 | 25 m | ||
31 | 108 | Thisner Marcus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA8909 | 25 m | ||
32 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | ||
33 | 466 | Netzell rosendahl Jhona | 2009 | SÖDERTÖRN | AC1909 | 25 m | ||
34 | 569 | Törnqvist Viggo | 2008 | TÄBY SIM | AJ9308 | 25 m | ||
35 | 751 | Rasool Daniel | 2007 | SPIF SF | AL9707 | 25 m | ||
36 | 754 | Floren Frank | 2007 | SPIF SF | AM5107 | 25 m | ||
37 | 756 | McMillan Theodore | 2007 | SPIF SF | AM0307 | 25 m | ||
38 | 763 | Frisendahl Jonatan | 2008 | SPIF SF | AI9308 | 25 m | ||
39 | 773 | Mehran Farzan | 2007 | SPIF SF | AR2707 | 25 m | ||
40 | 813 | Rosén Colin | 2008 | VÄSBY SS | AB7108 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 25 m | 35.56 | |
2 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 50 m | 35.63 | |
3 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 35.83 | |
4 | 808 | Svahn Elsa | 2007 | VÄSBY SS | AG9607 | 25 m | 36.33 | |
5 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 36.81 | |
6 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 50 m | 37.61 | |
7 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 38.31 | |
8 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 38.46 | |
9 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 40.05 | |
10 | 455 | Lindberg Lovisa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK0407 | 25 m | 40.74 | |
11 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 41.27 | |
12 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 25 m | 42.08 | |
13 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 42.83 | |
14 | 138 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 25 m | 42.88 | |
15 | 810 | Areblad Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AH6607 | 25 m | 42.92 | |
16 | 67 | Johansson Linnea | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ5807 | 50 m | 43.24 | |
17 | 812 | Björkén Ebba | 2007 | VÄSBY SS | AH8607 | 25 m | 43.43 | |
18 | 306 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 43.65 | |
19 | 318 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | AR8407 | 25 m | 44.15 | |
20 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 44.96 | |
21 | 456 | Lundberg Malva | 2007 | SÖDERTÖRN | AM6207 | 25 m | 45.55 | |
22 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 46.00 | |
23 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 46.03 | |
24 | 78 | Mattsson Emmy | 2007 | JÄRFÄLLA S | AP0607 | 25 m | 48.05 | |
25 | 64 | Henriksson Kajsa | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH4807 | 25 m | 49.19 | |
26 | 557 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | 51.52 | |
27 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 57.33 | |
28 | 561 | Elofsson Matilda | 2007 | TÄBY SIM | AZ4407 | 25 m | 57.55 | |
29 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | 58.80 | |
30 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 1:01.30 | |
31 | 441 | Boman Julia | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT3408 | 25 m | 1:02.11 | |
32 | 97 | Lindberg Emilsson Thea | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB3209 | 25 m | ||
33 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | ||
34 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | ||
35 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | ||
36 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | ||
37 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | ||
38 | 463 | Bäckström Moa | 2010 | SÖDERTÖRN | AA3810 | 25 m | ||
39 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | ||
40 | 766 | Forsell Stella | 2007 | SPIF SF | BF7207 | 25 m | ||
41 | 767 | Olsson Elisa | 2007 | SPIF SF | BH8207 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 32, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 33.19 | |
2 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 34.28 | |
3 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 37.74 | |
4 | 806 | Lindström Vilmer | 2007 | VÄSBY SS | AB5307 | 25 m | 38.68 | |
5 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 50 m | 38.85 | |
6 | 749 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 25 m | 38.86 | |
7 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 39.69 | |
8 | 811 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 39.72 | |
9 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 25 m | 40.79 | |
10 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | 41.61 | |
11 | 819 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 25 m | 42.33 | |
12 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 42.71 | |
13 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 42.90 | |
14 | 499 | Andersson Otto | 2008 | TYRESÖ SS | AG5308 | 25 m | 46.45 | |
15 | 560 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | 46.98 | |
16 | 72 | Edbom Erik | 2007 | JÄRFÄLLA S | AD3907 | 25 m | 48.02 | |
17 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 50 m | 49.52 | |
18 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | ||
19 | 466 | Netzell rosendahl Jhona | 2009 | SÖDERTÖRN | AC1909 | 25 m | ||
20 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | ||
21 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | ||
22 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | ||
23 | 575 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 25 m | ||
24 | 763 | Frisendahl Jonatan | 2008 | SPIF SF | AI9308 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 33, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 1:28.71 | |
2 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 25 m | 1:29.12 | |
3 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 1:33.56 | |
4 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 1:33.78 | |
5 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 25 m | 1:34.19 | |
6 | 67 | Johansson Linnea | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ5807 | 25 m | 1:34.63 | |
7 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 1:35.23 | |
8 | 319 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 1:39.46 | |
9 | 456 | Lundberg Malva | 2007 | SÖDERTÖRN | AM6207 | 25 m | 1:41.34 | |
10 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 1:41.47 | |
11 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 1:41.68 | |
12 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 1:41.71 | |
13 | 455 | Lindberg Lovisa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK0407 | 25 m | 1:42.38 | |
14 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 1:42.61 | |
15 | 812 | Björkén Ebba | 2007 | VÄSBY SS | AH8607 | 25 m | 1:43.86 | |
16 | 71 | Sjöblom Hallner Elvira | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ7807 | 50 m | 1:44.21 | |
17 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 1:44.33 | |
18 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 1:44.92 | |
19 | 502 | Tiippana-Henriksson Felicia | 2008 | TYRESÖ SS | AN4208 | 25 m | 1:45.46 | |
20 | 500 | Börnesson Fidelie | 2007 | TYRESÖ SS | AZ8207 | 25 m | 1:45.55 | |
21 | 501 | Pahlén Ella | 2007 | TYRESÖ SS | AZ0407 | 25 m | 1:46.02 | |
22 | 557 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | 1:48.49 | |
23 | 820 | Johansson Saga | 2008 | VÄSBY SS | AH7208 | 50 m | 1:49.52 | |
24 | 551 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 1:49.79 | |
25 | 306 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 1:50.39 | |
26 | 566 | Ju Molly | 2007 | TÄBY SIM | BB1807 | 25 m | 1:50.70 | |
27 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 1:50.92 | |
28 | 64 | Henriksson Kajsa | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH4807 | 50 m | 1:52.21 | |
29 | 314 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 1:53.22 | |
30 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 25 m | 1:57.81 | |
31 | 766 | Forsell Stella | 2007 | SPIF SF | BF7207 | 25 m | 1:59.13 | |
32 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 2:00.70 | |
33 | 760 | Ignatjovic Sandra | 2007 | SPIF SF | BA4207 | 25 m | 2:00.74 | |
34 | 78 | Mattsson Emmy | 2007 | JÄRFÄLLA S | AP0607 | 25 m | 2:08.32 | |
35 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 2:18.24 | |
36 | 441 | Boman Julia | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT3408 | 25 m | 2:20.19 | |
37 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 2:44.95 | |
38 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | ||
39 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | ||
40 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | ||
41 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | ||
42 | 767 | Olsson Elisa | 2007 | SPIF SF | BH8207 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 34, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 1:30.96 | |
2 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 1:33.02 | |
3 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 1:33.64 | |
4 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 1:33.68 | |
5 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 25 m | 1:41.00 | |
6 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 50 m | 1:42.68 | |
7 | 568 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 1:46.24 | |
8 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 1:47.01 | |
9 | 749 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 50 m | 1:47.21 | |
10 | 499 | Andersson Otto | 2008 | TYRESÖ SS | AG5308 | 25 m | 1:48.59 | |
11 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 50 m | 1:48.79 | |
12 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 1:50.21 | |
13 | 72 | Edbom Erik | 2007 | JÄRFÄLLA S | AD3907 | 25 m | 1:50.65 | |
14 | 575 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 50 m | 1:53.04 | |
15 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 50 m | 1:53.97 | |
16 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 1:58.57 | |
17 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 1:59.22 | |
18 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | ||
19 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | ||
20 | 813 | Rosén Colin | 2008 | VÄSBY SS | AB7108 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 35, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 803 | Melander Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AB9807 | 25 m | 36.65 | |
2 | 543 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 36.73 | |
3 | 808 | Svahn Elsa | 2007 | VÄSBY SS | AG9607 | 25 m | 36.98 | |
4 | 51 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | AB9207 | 25 m | 37.45 | |
5 | 62 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2607 | 25 m | 38.99 | |
6 | 581 | Osund-Ireland Ida | 2007 | TÄBY SIM | BH0607 | 25 m | 39.20 | |
7 | 535 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 39.51 | |
8 | 546 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 40.00 | |
9 | 54 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC1207 | 25 m | 40.25 | |
10 | 412 | Tshibanda Elina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AB7407 | 25 m | 41.33 | |
11 | 364 | Thunberg Agnes | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD8807 | 50 m | 41.92 | |
12 | 63 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | AH2807 | 25 m | 42.94 | |
13 | 810 | Areblad Hanna | 2007 | VÄSBY SS | AH6607 | 25 m | 43.00 | |
14 | 686 | Thunvall Lina | 2008 | ÖSMO SS | AG0808 | 25 m | 43.85 | |
15 | 812 | Björkén Ebba | 2007 | VÄSBY SS | AH8607 | 25 m | 43.98 | |
16 | 138 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 25 m | 44.67 | |
17 | 820 | Johansson Saga | 2008 | VÄSBY SS | AH7208 | 25 m | 44.91 | |
18 | 83 | Carlström Olivia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF8608 | 25 m | 45.05 | |
19 | 461 | Hollén Thea | 2007 | SÖDERTÖRN | AR8207 | 25 m | 45.06 | |
20 | 760 | Ignatjovic Sandra | 2007 | SPIF SF | BA4207 | 25 m | 45.11 | |
21 | 807 | Hafstad Josefine | 2007 | VÄSBY SS | AD3807 | 25 m | 45.37 | |
22 | 306 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | AC6607 | 25 m | 45.42 | |
23 | 544 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 45.79 | |
24 | 465 | Lindberg Emilia | 2010 | SÖDERTÖRN | AB7210 | 25 m | 46.00 | |
25 | 500 | Börnesson Fidelie | 2007 | TYRESÖ SS | AZ8207 | 50 m | 46.39 | |
26 | 501 | Pahlén Ella | 2007 | TYRESÖ SS | AZ0407 | 50 m | 46.72 | |
27 | 363 | Karlsson Matilda | 2007 | SPÅRVÄGEN | AD4807 | 50 m | 47.09 | |
28 | 541 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 47.12 | |
29 | 551 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 47.15 | |
30 | 545 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 47.23 | |
31 | 71 | Sjöblom Hallner Elvira | 2007 | JÄRFÄLLA S | AJ7807 | 50 m | 48.20 | |
32 | 570 | Sandberg Alexandra | 2009 | TÄBY SIM | AH2409 | 25 m | 48.68 | |
33 | 572 | Wertheim Isabell | 2008 | TÄBY SIM | AT1208 | 25 m | 48.68 | |
34 | 100 | Lundberg Cornelia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB5209 | 25 m | 48.69 | |
35 | 95 | Gharib Cecilia | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7808 | 25 m | 49.05 | |
36 | 97 | Lindberg Emilsson Thea | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB3209 | 25 m | 49.62 | |
37 | 558 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | 49.62 | |
38 | 66 | Stjernelund Klara | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1608 | 25 m | 49.68 | |
39 | 98 | Lindegren Hedvig | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG2208 | 25 m | 49.94 | |
40 | 441 | Boman Julia | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT3408 | 25 m | 50.18 | |
41 | 440 | Wahlstedt Lova | 2010 | SÖDERTÄLJE | AC0610 | 25 m | 50.63 | |
42 | 96 | Lind Ella | 2010 | JÄRFÄLLA S | AA1410 | 25 m | 50.93 | |
43 | 431 | Holmerin Matilda | 2007 | SÖDERTÄLJE | AO7807 | 25 m | 51.67 | |
44 | 571 | Björk Alva | 2008 | TÄBY SIM | AS9408 | 50 m | 53.02 | |
45 | 839 | Ek Noa | 2008 | SÖDERTÄLJE | aa8108 | 25 m | 53.61 | |
46 | 106 | Sundberg Wilma | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB1809 | 25 m | 53.67 | |
47 | 94 | Elmquist Agnes | 2011 | JÄRFÄLLA S | AA3211 | 25 m | 53.96 | |
48 | 566 | Ju Molly | 2007 | TÄBY SIM | BB1807 | 25 m | 54.18 | |
49 | 119 | Ljungström Beatrice | 2009 | JÄRFÄLLA S | AD4809 | 25 m | 54.53 | |
50 | 103 | Sjöblom Sterne Elsa | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB4209 | 25 m | 54.98 | |
51 | 765 | Bozdag Selin | 2007 | SPIF SF | BC6407 | 25 m | 55.91 | |
52 | 434 | Sönner Carolina | 2007 | SÖDERTÄLJE | AW6207 | 25 m | 56.36 | |
53 | 439 | Carderos Zoe | 2008 | SÖDERTÄLJE | AT2408 | 25 m | 56.82 | |
54 | 785 | Johansson Malin | 2007 | ÄLVSJÖ SF | AV3407 | 25 m | 56.82 | |
55 | 443 | Walldèn Venessa | 2009 | SÖDERTÄLJE | AI1209 | 25 m | 58.51 | |
56 | 438 | Holmerin Clara | 2009 | SÖDERTÄLJE | AE8209 | 25 m | 59.11 | |
57 | 116 | Johansson Ellen | 2007 | JÄRFÄLLA S | AW8807 | 25 m | 59.17 | |
58 | 101 | Saeed Honia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB2209 | 25 m | 59.30 | |
59 | 111 | Lindström Julia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6609 | 25 m | 59.59 | |
60 | 99 | Lindskog Rebecka | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB6209 | 25 m | ||
61 | 102 | Sigurdson Vega | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG3208 | 25 m | ||
62 | 120 | Yang Grace | 2007 | JÄRFÄLLA S | BD7807 | 25 m | ||
63 | 121 | Carrillo Lindström Isabel | 2008 | JÄRFÄLLA S | AV2608 | 25 m | ||
64 | 122 | Bergling Leia | 2009 | JÄRFÄLLA S | AJ5409 | 25 m | ||
65 | 578 | Isufi Berlin Isabelle | 2008 | TÄBY SIM | AS7608 | 25 m | ||
66 | 586 | Härning-Nilsson Hedda | 2008 | TÄBY SIM | AX4808 | 25 m | ||
67 | 591 | Hoffert Freja | 2008 | TÄBY SIM | AX5808 | 25 m | ||
68 | 772 | Toorell Judith | 2007 | SPIF SF | BI5007 | 25 m | ||
69 | 787 | Östling Sofia | 2007 | ÄLVSJÖ SF | BF0407 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 36, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 25 m | 35.94 | |
2 | 804 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 36.56 | |
3 | 811 | Takala Theo | 2007 | VÄSBY SS | AC5907 | 25 m | 37.84 | |
4 | 372 | Goulet Lucas | 2008 | SPÅRVÄGEN | AB0708 | 25 m | 37.85 | |
5 | 552 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 37.89 | |
6 | 75 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1308 | 25 m | 39.05 | |
7 | 534 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 39.81 | |
8 | 432 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH6507 | 25 m | 39.86 | |
9 | 460 | Karlsson Moritz | 2008 | SÖDERTÖRN | AC8908 | 25 m | 39.94 | |
10 | 806 | Lindström Vilmer | 2007 | VÄSBY SS | AB5307 | 25 m | 39.96 | |
11 | 540 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 41.12 | |
12 | 819 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 25 m | 43.24 | |
13 | 87 | Franzen Nils | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC3708 | 50 m | 43.77 | |
14 | 65 | Sjöberg Oscar | 2007 | JÄRFÄLLA S | AC7907 | 25 m | 43.89 | |
15 | 499 | Andersson Otto | 2008 | TYRESÖ SS | AG5308 | 25 m | 43.92 | |
16 | 82 | Eriksson Melvin | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6308 | 25 m | 44.16 | |
17 | 542 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 44.68 | |
18 | 813 | Rosén Colin | 2008 | VÄSBY SS | AB7108 | 25 m | 45.01 | |
19 | 751 | Rasool Daniel | 2007 | SPIF SF | AL9707 | 25 m | 45.24 | |
20 | 550 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 46.14 | |
21 | 562 | Carlén Tor | 2008 | TÄBY SIM | AG4508 | 25 m | 46.47 | |
22 | 81 | Siljekvist Simon | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1508 | 50 m | 46.55 | |
23 | 118 | Watanabe Anders | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7108 | 50 m | 46.58 | |
24 | 84 | Augustsson Spets Algot | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8508 | 25 m | 46.90 | |
25 | 139 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 47.41 | |
26 | 553 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 48.61 | |
27 | 91 | Skantz Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC6708 | 25 m | 49.75 | |
28 | 560 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | 49.96 | |
29 | 573 | Bronsdon Oliver | 2008 | TÄBY SIM | AJ0508 | 25 m | 50.07 | |
30 | 104 | Hillborg Emil | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD2308 | 25 m | 50.13 | |
31 | 445 | Carlén Oscar | 2008 | SÖDERTÄLJE | AM8308 | 25 m | 50.66 | |
32 | 574 | Costa Matteo | 2008 | TÄBY SIM | AJ6508 | 25 m | 51.46 | |
33 | 756 | McMillan Theodore | 2007 | SPIF SF | AM0307 | 25 m | 52.16 | |
34 | 466 | Netzell rosendahl Jhona | 2009 | SÖDERTÖRN | AC1909 | 25 m | 52.24 | |
35 | 754 | Floren Frank | 2007 | SPIF SF | AM5107 | 25 m | 52.26 | |
36 | 569 | Törnqvist Viggo | 2008 | TÄBY SIM | AJ9308 | 25 m | 53.19 | |
37 | 113 | Demirian David | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD4908 | 25 m | 53.59 | |
38 | 89 | Larsson Rasmus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA7709 | 25 m | 53.71 | |
39 | 773 | Mehran Farzan | 2007 | SPIF SF | AR2707 | 25 m | 54.08 | |
40 | 567 | Larsson Arvid | 2007 | TÄBY SIM | AO0507 | 25 m | 54.26 | |
41 | 92 | Thernelius Gustav | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8708 | 25 m | 55.23 | |
42 | 568 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 55.69 | |
43 | 108 | Thisner Marcus | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA8909 | 25 m | 55.86 | |
44 | 88 | Kopec Öhrström Alvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA0709 | 25 m | 56.22 | |
45 | 565 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 56.93 | |
46 | 86 | Forsberg Albin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA1709 | 25 m | 57.82 | |
47 | 755 | Arslan Mete Ahmet | 2007 | SPIF SF | AL7907 | 25 m | 58.65 | |
48 | 85 | Birgersson Owe | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA3709 | 25 m | ||
49 | 93 | Zetterlund Melvin | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5709 | 25 m | ||
50 | 109 | Bergstrand William | 2009 | JÄRFÄLLA S | AA5909 | 25 m | ||
51 | 115 | Henriksson Charlie | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF4108 | 25 m | ||
52 | 592 | Bergman Elis | 2007 | TÄBY SIM | AR0107 | 25 m | ||
53 | 594 | Zuhr Hugo | 2007 | TÄBY SIM | AR4107 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 37, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 385 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 30.23 | |
2 | 628 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | AD1499 | 25 m | 30.49 | |
3 | 475 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 30.54 | |
4 | 384 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 30.64 | |
5 | 125 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 31.84 | |
6 | 403 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 32.30 | |
7 | 645 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 32.33 | |
8 | 643 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 32.75 | |
9 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 32.91 | |
10 | 19 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 33.18 | |
11 | 409 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 33.21 | |
12 | 136 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 33.75 | |
13 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 33.92 | |
14 | 484 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 34.00 | |
15 | 128 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 34.83 | |
16 | 602 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 35.92 | |
17 | 137 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 36.48 | |
18 | 286 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 36.51 | |
19 | 129 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 37.14 | |
20 | 796 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 25 m | 38.54 | |
21 | 407 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 38.73 | |
22 | 321 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | BR0405 | 25 m | 39.06 | |
23 | 801 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 39.42 | |
24 | 817 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 39.51 | |
25 | 415 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 41.21 | |
26 | 809 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 25 m | 42.12 | |
27 | 800 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 42.64 | |
28 | 818 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | 44.24 | |
29 | 805 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 45.41 | |
30 | 673 | Westling Amanda | 2005 | VÄSBY SS | BU7405 | 25 m | 45.59 | |
31 | 815 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 46.30 | |
32 | 665 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 50 m | 46.68 | |
33 | 668 | Ekfeldt Mila | 2006 | VÄSBY SS | BC2406 | 25 m | 48.87 | |
34 | 771 | Ek Alva | 2006 | SPIF SF | BS2206 | 25 m | 49.76 | |
35 | 666 | Engberg Felicia | 2005 | VÄSBY SS | BI7205 | 25 m | 51.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |
Gren 38, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 397 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 29.84 | |
2 | 396 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 30.66 | |
3 | 32 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 30.89 | |
4 | 406 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 32.44 | |
5 | 613 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 32.72 | |
6 | 604 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 33.61 | |
7 | 802 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 34.70 | |
8 | 411 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1904 | 50 m | 35.36 | |
9 | 216 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 35.76 | |
10 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 36.90 | |
11 | 141 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 38.32 | |
12 | 663 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 40.82 | |
13 | 816 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 25 m | 41.77 | |
14 | 814 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 43.26 | |
15 | 770 | Richards Nilsson Alexander | 2005 | SPIF SF | AX9905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 12:58 |