Ohjelma Nuorisouinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:40 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 10, 400m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Oletettu alkamisaika 13:19 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
07A035 |
KemTU |
|
25m |
|
|
4 |
Herkko Haussalo |
2006 |
06A510 |
OuLo |
|
25m |
|
|
5 |
Ilari Raesalmi |
2005 |
05A281 |
OU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Julius Jakkula |
2006 |
06A677 |
OU |
|
50m |
6:41.35 |
6:41.35 |
2 |
Elias Laukka |
2005 |
05A457 |
KemPy |
|
25m |
6:04.54 |
6:12.54 |
3 |
Elias Bruun |
2006 |
06A718 |
OU |
|
25m |
5:54.24 |
6:02.24 |
4 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
06A337 |
HAHE |
|
25m |
5:52.19 |
6:00.19 |
5 |
Roni Heikkinen |
2005 |
05A646 |
OU |
|
25m |
5:52.49 |
6:00.49 |
6 |
Markus Tervaskanto |
2006 |
06A664 |
OU |
|
25m |
6:00.62 |
6:08.62 |
7 |
Jesse Manninen |
2005 |
05A857 |
HAHE |
|
25m |
6:12.20 |
6:20.20 |
8 |
Jesse Koskinen |
2006 |
06A898 |
KemTU |
|
25m |
6:43.68 |
6:51.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Julius Schroderus |
2006 |
06A155 |
KemPy |
|
25m |
5:46.50 |
5:54.50 |
2 |
Touko Riipinen |
2004 |
04B044 |
SWIM |
|
50m |
5:45.28 |
5:45.28 |
3 |
Mikko Sihvo |
2004 |
04A925 |
SWIM |
|
25m |
5:32.59 |
5:40.59 |
4 |
Olli Elo |
2002 |
02A121 |
SWIM |
|
25m |
5:27.74 |
5:35.74 |
5 |
Roope Hyvärinen |
2003 |
03A201 |
KemTU |
|
25m |
5:30.08 |
5:38.08 |
6 |
Nikita Semach |
2005 |
05A100 |
SWIM |
|
25m |
5:36.10 |
5:44.10 |
7 |
Sisu Sorri |
2005 |
05A017 |
SWIM |
|
50m |
5:50.93 |
5:50.93 |
8 |
Weeti Niemi |
2006 |
06A166 |
SCR |
|
50m |
5:57.77 |
5:57.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Pesälä |
2006 |
06A178 |
KemPy |
|
25m |
5:20.08 |
5:28.08 |
2 |
Juho Keränen |
2002 |
02B044 |
OuLo |
|
50m |
5:22.53 |
5:22.53 |
3 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
50m |
5:17.16 |
5:17.16 |
4 |
Markus Veckman |
2004 |
04A104 |
SWIM |
|
50m |
5:09.56 |
5:09.56 |
5 |
Eetu Haipus |
2004 |
04A718 |
KemPy |
|
25m |
5:02.58 |
5:10.58 |
6 |
Vili Rantasuo |
2004 |
04A522 |
OuLo |
|
25m |
5:11.46 |
5:19.46 |
7 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
50m |
5:25.43 |
5:25.43 |
8 |
Lauri Siurua |
2005 |
05A631 |
OU |
|
25m |
5:26.90 |
5:34.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rasmus Koskela |
2004 |
04A713 |
OU |
|
25m |
4:50.26 |
4:58.26 |
2 |
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
02A263 |
OU |
|
25m |
4:43.82 |
4:51.82 |
3 |
Kasperi Koskinen |
2001 |
01A710 |
SWIM |
|
50m |
4:48.49 |
4:48.49 |
4 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
25m |
4:08.60 |
4:16.60 |
5 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
25m |
4:28.13 |
4:36.13 |
6 |
Simon Ravals |
2003 |
03A528 |
VUS-VSS |
|
25m |
4:42.78 |
4:50.78 |
7 |
Arttu Haipus |
2004 |
04A723 |
KemPy |
|
25m |
4:46.12 |
4:54.12 |
8 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
50m |
5:02.63 |
5:02.63 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:40 |
|