Startliste for Citadellsim 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 41, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 57.36 | |
2 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 58.66 | |
3 | 271 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 59.77 | |
4 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:00.77 | |
5 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:01.56 | |
6 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:01.94 | |
7 | 709 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:03.17 | |
8 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:03.61 | |
9 | 289 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:03.71 | |
10 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:03.92 | |
11 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 1:04.08 | |
12 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:04.26 | |
13 | 390 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:04.27 | |
14 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:04.78 | |
15 | 287 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 1:05.14 | |
16 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:05.35 | |
17 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:06.23 | |
18 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:06.25 | |
19 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:06.35 | |
20 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 1:06.53 | |
21 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:07.50 | |
22 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.37 | |
23 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:08.63 | |
24 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:10.12 | |
25 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:10.26 | |
26 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:10.28 | |
27 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:10.66 | |
28 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:12.24 | |
29 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 1:12.74 | |
30 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:13.62 | |
31 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:15.70 | |
32 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:16.35 | |
33 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 1:16.93 | RES |
34 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:18.61 | RES |
35 | 545 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 1:24.65 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |