Program för Citadellsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
18:48 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 11:45 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
721 |
1 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:27.41 |
290 |
2 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:26.71 |
431 |
3 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.06 |
532 |
4 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
25m |
1:25.76 |
553 |
5 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:26.05 |
144 |
6 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:26.17 |
10 |
7 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:27.00 |
787 |
8 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
1:27.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Victoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.18 |
848 |
2 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:22.85 |
878 |
3 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:22.35 |
725 |
4 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:21.89 |
200 |
5 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.35 |
850 |
6 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:22.63 |
417 |
7 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
1:24.81 |
574 |
8 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:25.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
742 |
1 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.80 |
181 |
2 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:20.01 |
612 |
3 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:19.63 |
816 |
4 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
1:19.26 |
729 |
5 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:19.47 |
2 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:19.64 |
325 |
7 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:20.34 |
111 |
8 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
1:21.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:18.14 |
809 |
2 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
25m |
1:17.41 |
523 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.11 |
91 |
4 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
1:15.15 |
700 |
5 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:16.79 |
20 |
6 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.26 |
730 |
7 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.70 |
657 |
8 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
790 |
1 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
50m |
1:13.46 |
803 |
2 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
1:13.23 |
43 |
3 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
1:11.91 |
847 |
4 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
25m |
1:08.60 |
853 |
5 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:09.44 |
781 |
6 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
1:12.80 |
849 |
7 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
1:13.39 |
74 |
8 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:15.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
18:48 |
|