Program för Arena Glasriket Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Arena Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
14:29 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Bröst Damer Öppen |
Finaler (4) |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
|
Beräknad start 15:30 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2 |
Amanda Widströmer |
2007 |
AS4207 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
17 |
3 |
Nelly Haraldsson |
2004 |
BS3804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
|
141 |
4 |
Ellen Karlsson |
2005 |
AP3605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
234 |
5 |
Irma Hildebrand Vesterberg |
2007 |
AW6807 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
229 |
6 |
Nina Gustavsson |
2006 |
AT2206 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Ellen Ekström Nelson |
2006 |
AK2406 |
HULTSFRED |
|
25m |
|
268 |
2 |
Emelia Widströmer |
2005 |
AY9605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
18 |
3 |
Lovis Johansson-Magnusson |
2007 |
AI3207 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:56.75 |
37 |
4 |
Betiel Embaie |
2003 |
BI1403 |
EMMABODA |
|
25m |
3:30.16 |
89 |
5 |
Maja Strümpel |
2005 |
AR2605 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:48.23 |
249 |
6 |
Elsa Merbom |
2005 |
AR5605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
4:02.22 |
165 |
7 |
Alma Olofsson |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Frida Liliequist |
2004 |
BF0404 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:29.17 |
127 |
2 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
3:21.08 |
162 |
3 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
3:16.77 |
217 |
4 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:05.59 |
198 |
5 |
Hanna Liliequist |
2002 |
BE6202 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:13.42 |
14 |
6 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
25m |
3:18.96 |
28 |
7 |
Annie Seppälä |
2004 |
BD6804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:24.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
25m |
3:00.53 |
13 |
2 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:52.30 |
208 |
3 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:46.47 |
290 |
4 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
BLÅKULLA |
|
25m |
2:37.38 |
269 |
5 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:38.19 |
222 |
6 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:50.93 |
45 |
7 |
Ellen Havskog |
2005 |
AD3805 |
HULTSFRED |
|
25m |
2:54.07 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:29 |
|