Program för Arena Glasriket Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Arena Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 14, 100m Frisim Pojkar A |
Finaler (4) |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
|
Beräknad start 11:23 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
Tony Loung |
2004 |
AS6504 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
200 |
4 |
Mattias Nad |
2003 |
AZ2303 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:20.41 |
254 |
5 |
Filip Nymberg |
2003 |
AV5503 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:25.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Fabian Kelemit |
2004 |
AO5904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:18.08 |
202 |
2 |
Yannick Winkler |
2003 |
AX1503 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:13.80 |
92 |
3 |
Rasmus Svensson |
2003 |
AM9303 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:11.13 |
60 |
4 |
Elliot Asplund |
2003 |
AR6703 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:08.35 |
4 |
5 |
Måns Elowsson |
2004 |
AG7104 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:10.70 |
61 |
6 |
Ludvig Asplund |
2003 |
AR5703 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:12.08 |
65 |
7 |
Gustav Franzén |
2004 |
AT1504 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:15.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Adrian Spogardh |
2004 |
AC7904 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:05.99 |
174 |
2 |
Linus Gildert |
2003 |
AH8303 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:03.87 |
166 |
3 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:02.39 |
193 |
4 |
Stefanos Gavriliidis |
2003 |
AV6903 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:02.09 |
107 |
5 |
Leo Spogardh |
2004 |
AE2304 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:02.35 |
158 |
6 |
Victor Löndal |
2003 |
AF6503 |
MARKARYD |
|
25m |
1:03.41 |
239 |
7 |
Mircea Gabriel Hristodor |
2004 |
AT8904 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Ville Seppälä |
2004 |
AO0304 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:01.09 |
230 |
2 |
Ludvig Hallum |
2003 |
AQ6903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:00.44 |
262 |
3 |
Anton Strand |
2003 |
AH8903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
58.90 |
94 |
4 |
Philip Turkowitch |
2003 |
AY0703 |
KALMAR SS |
|
25m |
58.31 |
289 |
5 |
Carl Löfgren |
2003 |
AE7303 |
BLÅKULLA |
|
25m |
58.35 |
224 |
6 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
59.95 |
286 |
7 |
Henrik Duong |
2003 |
AC1303 |
BLÅKULLA |
|
25m |
1:00.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:27 |
|