2018-11-16   12:56:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

1_S
Laji 1, 50m SU T-10, 12, 15, 17 
 
Sponsori: Folksam 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
40  Hansalu Katriin  2003  BRIIS    50 m  31.51  31.51   
375  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  31.60  32.60   
163  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  32.63  33.63   
169  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  32.65  33.65   
395  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  33.82  33.82   
426  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  34.27  34.27   
327  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  33.58  34.58   
466  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  33.69  34.69   
438  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  34.01  35.01   
10  111  Huhtamaa Jade  2002  HU  02A114  25 m  34.72  35.72   
11  256  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  35.74  35.74   
12  532  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  25 m  34.81  35.81   
13  502  Puisto Vilma  2003  UI  03B119  25 m  34.99  35.99   
14  437  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  36.13  36.13   
15  168  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  35.27  36.27   
16  41  Amberg Anete Michelle  2004  BRIIS    50 m  36.39  36.39   
17  323  Suihko Maria  2001  TuUS  01B181  25 m  35.47  36.47   
18  118  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  25 m  35.55  36.55   
19  225  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m  35.56  36.56   
20  244  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  50 m  36.58  36.58   
21  400  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  36.65  36.65   
22  297  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  36.77  36.77   
23  388  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  36.80  36.80   
24  305  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  35.82  36.82   
25  27  Kann Kertu  2006  BRIIS    50 m  36.88  36.88   
26  550  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  35.91  36.91   
27  439  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  25 m  36.17  37.17   
28  219  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  25 m  36.44  37.44   
29  322  Sinivuori Maari  2001  TuUS  01A354  25 m  36.49  37.49   
30  399  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  37.58  37.58   
31  406  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  36.72  37.72   
32  110  Helle Essi  2002  HU  02A942  25 m  36.85  37.85   
33  213  Havén Henni  2004  SiWa  04A927  50 m  38.38  38.38   
34  309  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  50 m  38.38  38.38   
35  494  Vesa Iida  2005  ORCA  05A536  25 m  37.44  38.44   
36  24  Pajo Erika  2006  BRIIS    50 m  38.50  38.50   
37  292  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  25 m  37.57  38.57   
38  259  Pantsu Sara  2003  SiWa  03A846  50 m  38.75  38.75   
39  28  Kipper Marta  2006  BRIIS    50 m  38.90  38.90   
40  248  Mattila Aava  2003  SiWa  03A833  50 m  39.47  39.47   
41  384  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  39.47  39.47   
42  262  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  50 m  39.73  39.73   
43  210  Hankala Aino Emilia  2005  SiWa  05A553  50 m  39.89  39.89   
44  267  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  39.97  39.97   
45  239  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  25 m  39.09  40.09   
46  30  Liias Laura  2007  BRIIS    50 m  40.18  40.18   
47  253  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  50 m  40.47  40.47   
48  233  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  40.56  40.56   
49  361  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  40.64  40.64   
50  32  Miller Nora  2006  BRIIS    50 m  40.72  40.72   
51  366  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  25 m  39.88  40.88   
52  25  Jaagant Helen  2006  BRIIS    50 m  41.00  41.00   
53  26  Evert Karoliina  2006  BRIIS    50 m  41.06  41.06   
54  204  Erten Iris  2003  SiWa  03A818  50 m  41.36  41.36   
55  339  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  40.41  41.41   
56  175  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  40.55  41.55   
57  346  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  50 m  41.59  41.59   
58  21  Teder Karolin  2008  BRIIS    50 m  41.90  41.90   
59  37  Lippus Henrietta  2006  BRIIS    50 m  42.15  42.15   
60  364  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  50 m  42.18  42.18   
61  279  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  42.22  42.22   
62  356  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  50 m  42.44  42.44   
63  296  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  42.53  42.53   
64  357  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  42.62  42.62   
65  411  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  42.67  42.67   
66  200  Aarnivuo Sini  2003  SiWa  03A755  50 m  43.02  43.02   
67  269  Saarinen Jenna  2001  SiWa  01A095  25 m  42.24  43.24   
68  275  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  43.48  43.48   
69  243  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  25 m  42.53  43.53   
70  413  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  43.71  43.71   
71  212  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  50 m  43.78  43.78   
72  208  Hakala Emilia  2005  SiWa  05B019  50 m  43.94  43.94   
73  194  Tawast Iida  2007  SGR  07A124  50 m  43.99  43.99   
74  203  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  50 m  44.16  44.16   
75  31  Simm Johanna  2007  BRIIS    50 m  44.28  44.28   
76  206  Glasin Noora  2006  SiWa  06A441  50 m  44.41  44.41   
77  268  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  25 m  43.45  44.45   
78  202  Eriksson Oona  2004  SiWa  04A619  25 m  43.64  44.64   
79  453  Heitkova Diana  2007  SD  07A639  25 m  43.83  44.83   
80  186  Nauklér Sofie  2006  SGR  06A537  25 m  43.91  44.91   
81  234  Kurki Jonna  2008  SiWa  08A098  50 m  44.93  44.93   
82  250  Merikanto Aava  2004  SiWa  04B028  50 m  44.96  44.96   
83  326  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  25 m  43.97  44.97   
84  249  Mattila Oosa  2006  SiWa  06A440  50 m  45.15  45.15   
85  273  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  50 m  45.15  45.15   
86  403  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  45.38  45.38   
87  34  Kuriks Mia  2007  BRIIS    50 m  45.62  45.62   
88  464  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  50 m  45.62  45.62   
89  198  Aarnivuo Milja  2005  SiWa  05A210  50 m  45.70  45.70   
90  35  Patzig Sandra  2007  BRIIS    50 m  45.96  45.96   
91  350  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  25 m  45.04  46.04   
92  226  Karvonen Maria  2006  SiWa  06A517  50 m  46.67  46.67   
93  199  Aarnivuo Sanni  2008  SiWa  08A089  50 m  46.89  46.89   
94  23  Peenoja Minni Marit  2008  BRIIS    50 m  47.00  47.00   
95  451  Belozjorova Lada  2006  SD  06A129  25 m  46.47  47.47   
96  290  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  50 m  47.48  47.48   
97  521  Baindurashvili Taisiya  2008  USH  08A215  25 m  46.54  47.54   
98  465  Suominen Pinja  2006  Gladius  06A141  25 m  46.70  47.70   
99  207  Haara Reetta  2004  SiWa  04A530  50 m  47.94  47.94   
100  462  Kiuru Aava  2004  Gladius  04B184  25 m  46.97  47.97   
101  330  Alakörkkö Linnea  2004  Cetus  04B094  25 m  47.09  48.09   
102  33  Jaanus Greete  2006  BRIIS    50 m  48.15  48.15   
103  496  Virokannas Peppi  2006  ORCA  06A414  25 m  47.35  48.35   
104  221  Jokinen Kia  2005  SiWa  05A708  50 m  48.84  48.84   
105  527  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  25 m  47.98  48.98   
106  167  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  50 m  49.09  49.09   
107  241  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  50 m  49.64  49.64   
108  190  Räsänen Helmi  2006  SGR  06A485  25 m  48.80  49.80   
109  247  Marttila Ilona  2005  SiWa  05B097  50 m  49.80  49.80   
110  547  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  49.18  50.18   
111  549  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  49.20  50.20   
112  258  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  50 m  50.52  50.52   
113  284  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  25 m  49.58  50.58   
114  331  Autio Emma  2005  Cetus  05A791  50 m  50.59  50.59   
115  240  Lehtonen Silja  2004  SiWa  04A582  50 m  50.74  50.74   
116  414  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  49.76  50.76   
117  337  Jämsén Helmi  2005  Cetus  05A859  50 m  50.79  50.79   
118  180  Heikkilä Linnea  2008  SGR  08A210  50 m  50.83  50.83   
119  187  Pesso Maria  2002  SGR  02A299  50 m  51.19  51.19   
120  211  Haunia Aura  2007  SiWa  07A149  50 m  51.67  51.67   
121  171  Oksa Helmi  2009  NumKis  09A137  50 m  51.86  51.86   
122  529  Siimes Marja Anna  2008  USH  08A381  25 m  51.00  52.00   
123  217  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  25 m  51.44  52.44   
124  39  Miller Sandra  2008  BRIIS    50 m  52.80  52.80   
125  524  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m  51.92  52.92   
126  22  Laane Helis  2008  BRIIS    50 m  53.23  53.23   
127  476  Katavisto Sira  2008  ORCA  08A329  50 m  53.54  53.54   
128  345  Leshchuk Olesia  2006  Cetus  06A423  50 m  54.16  54.16   
129  418  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  54.17  55.17   
130  215  Henttu Kaisla  2007  SiWa  07A228  50 m  55.72  55.72   
131  489  Saarinen Kea-erin  2008  ORCA  08A185  25 m  55.43  56.43   
132  302  Hinkka Lilja  2005  TuUS  05B098  25 m  59.28  1:00.28   
133  295  Virkkunen Jenni  2005  SiWa  05B008  50 m  1:00.43  1:00.43   
134  222  Jokinen Lotta  2009  SiWa  09A022  50 m  1:00.87  1:00.87   
135  452  Hakana Leila  2005  SD  05B127  25 m       
136  469  Enäjärvi Tinka  2006  ORCA  06A719  25 m       
137  470  Hildén Minea  2007  ORCA  07A776  25 m       
138  506  Immonen Fiia  2008  Vanders  08A181  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  28 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  08:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner