2018-10-22   14:31:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018    Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  08:34   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18  Loppukilpailut (14) 
Sponsori: Cafe Picnic Prisma Tikkur 
 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Olli Surakka  2005  05B090  SiWa    25m     
Christian Edelman  2007  07A367  ÅSK    25m  2:06.89  2:09.89 
Eemil Perämäki  2004  04A915  TuUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kasper Kainonen  2005  05A680  ÅSK    25m  2:04.83  2:07.83 
Ilari Linderborg  2006  06A532  ÅSK    50m  2:04.75  2:04.75 
Maddox Pilli  2005  05A361  SD    50m  2:06.68  2:06.68 
Ville Tolppala  2007  07A165  ORCA    25m  2:05.74  2:08.74 
               

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksandr Petukhov  2004  04A793  ORCA    25m  1:53.70  1:56.70 
Timo Parviainen  2004  04A991  SiWa    50m  1:54.81  1:54.81 
Nico Kulju  2006  06A083  SiWa    50m  1:53.31  1:53.31 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    25m  1:51.36  1:54.36 
Julius Linde  2007  07A322  ÅSK    50m  1:54.89  1:54.89 
Mihail Pavljuk  2005  05A455  HSS    25m  1:54.43  1:57.43 

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Damir Kolesov  2006  06A747  ORCA    50m  1:50.79  1:50.79 
Santeri Holmberg  2006  06A484  ÅSK    25m  1:47.41  1:50.41 
Märt Lukas Marran  2008    BRIIS    50m  1:50.12  1:50.12 
Mikael Vatiainen  2003  03A977  SiWa    50m  1:50.38  1:50.38 
Matias Kukkonen  2006  06A714  ORCA    25m  1:47.65  1:50.65 
Nikita Shishinin  2006  06A116  ORCA    25m  1:48.12  1:51.12 

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valentin Kivelev  2005  05A048  SiWa    50m  1:49.46  1:49.46 
Niklas Riihelä  2003  03A328  SiWa    25m  1:46.11  1:49.11 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    50m  1:48.67  1:48.67 
Raiko Kesküla  2006    BRIIS    50m  1:48.70  1:48.70 
Jooa Katavisto  2006  06A860  ORCA    50m  1:49.34  1:49.34 
Kaspar Annus  2006    BRIIS    50m  1:50.00  1:50.00 

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    50m  1:47.73  1:47.73 
Antti Komu  2003  03B197  SiWa    25m  1:44.29  1:47.29 
Ilja Belov  2007  07A158  SiWa    50m  1:46.88  1:46.88 
Benjamin Winqvist  2006  06A420  Cetus    25m  1:43.95  1:46.95 
Aleksander Sibirtsev  2005  05A949  Vanders    50m  1:47.34  1:47.34 
Egor Tanska  2004  04A886  SiWa    25m  1:44.81  1:47.81 

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:46.30  1:46.30 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    50m  1:46.20  1:46.20 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    25m  1:41.89  1:44.89 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  1:42.28  1:45.28 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    50m  1:46.25  1:46.25 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    25m  1:43.62  1:46.62 

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vi Thai Ngô  2004  04A921  SiWa    25m  1:41.40  1:44.40 
Niko Partanen  2005  05A767  ORCA    50m  1:43.88  1:43.88 
Jarko Miller  2006    BRIIS    50m  1:42.90  1:42.90 
Risto Kallström  2006  06A144  Cetus    50m  1:43.58  1:43.58 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    50m  1:44.26  1:44.26 
Aleksandr Vysotskiy  2006  06A133  SD    25m  1:41.71  1:44.71 

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Rissanen  2004  04B047  SiWa    50m  1:41.93  1:41.93 
Patrik Reiman  2005  05A098  ÅSK    25m  1:36.57  1:39.57 
Joonas Salk  2007    BRIIS    50m  1:37.66  1:37.66 
Tiger Tran  2005  05A302  SiWa    50m  1:38.56  1:38.56 
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    50m  1:40.55  1:40.55 
Heikki Ianes  2005  05A138  SiWa    25m  1:39.27  1:42.27 

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    25m  1:33.16  1:36.16 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  1:31.92  1:34.92 
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    25m  1:31.49  1:34.49 
Samuli Masalin  2004  04A470  Cetus    50m  1:34.60  1:34.60 
Justus Holtari  2004  04A618  Cetus    50m  1:35.24  1:35.24 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  1:33.69  1:36.69 

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaius Kulmala  2004  04B145  SGR    25m  1:30.37  1:33.37 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    25m  1:29.88  1:32.88 
Mikael Hirsiniemi  2004  04A196  AUi    25m  1:28.36  1:31.36 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    25m  1:28.89  1:31.89 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    50m  1:33.15  1:33.15 
Karl-Eerik Rooni  2006    BRIIS    50m  1:34.45  1:34.45 

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    25m  1:25.37  1:28.37 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  1:28.15  1:28.15 
Endrik Einberg  2004    BRIIS    50m  1:27.50  1:27.50 
Aleksandr Iaramenko  2006    SCHOOL3    50m  1:28.00  1:28.00 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    25m  1:25.23  1:28.23 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    25m  1:27.31  1:30.31 

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Syrjänen  2002  02A790  SiWa    25m  1:22.77  1:25.77 
Lucas Tepponen  2003  03A490  HU    25m  1:21.64  1:24.64 
Christofor Pavlidi  2001  01A068  HSS    25m  1:17.36  1:20.36 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m  1:20.06  1:23.06 
Kirill Karppi  2002  02A699  HU    25m  1:21.83  1:24.83 
Egor Yaskin  2005    SCHOOL3    50m  1:27.00  1:27.00 

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    50m  1:17.70  1:17.70 
Karl Cristopher Teder  2004    BRIIS    50m  1:16.30  1:16.30 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  1:09.89  1:12.89 
Antti Oinonen  2003  03B081  UI    25m  1:12.11  1:15.11 
Joonas Maaranen  2004  04A835  HyUS    25m  1:14.32  1:17.32 
Henri Heikkilä  2003  03A172  AQUILA    25m  1:16.18  1:19.18 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  08:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner