2018-10-15   15:32:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018    Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  08:34   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 100m RU T-11, 13, 15, 17  Loppukilpailut (24) 
Sponsori: Cafe Picnic Prisma Tikkur 
 
Erä 1 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lilja Hinkka  2005  05B098  TuUS    25m     
Alma Portin  2003  03B281  HSS    25m     
Jonna Kurki  2008  08A098  SiWa    25m     
Anna Bernards  2005  05A994  HSS    25m     
Kaisla Henttu  2007  07A228  SiWa    25m     
               

 
Erä 2 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Jokinen  2009  09A022  SiWa    25m     
Diana Heitkova  2007  07A639  SD    25m     
Naomi Leo  2007  07A306  ÅSK    25m  2:10.76  2:13.76 
Iina Pasanen  2007  07A435  HSS    50m  2:15.75  2:15.75 
Emilia Wall  2008  08A060  SiWa    25m     
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    25m     

 
Erä 3 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minni Kinnunen  2006  06A629  Vanders    25m  2:06.71  2:09.71 
Venla Hoffren  2009  09A133  SiWa    50m  2:08.63  2:08.63 
Agnes Ruusumo  2007  07A278  ÅSK    25m  2:02.11  2:05.11 
Aava Kiuru  2004  04B184  Gladius    25m  2:02.44  2:05.44 
Sira Katavisto  2008  08A329  ORCA    25m  2:06.25  2:09.25 
Aura Haunia  2007  07A149  SiWa    25m  2:09.78  2:12.78 

 
Erä 4 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tinka Enäjärvi  2006  06A719  ORCA    25m  1:58.47  2:01.47 
Ella Valdolin  2007  07A285  ÅSK    50m  2:00.96  2:00.96 
Noora Glasin  2006  06A441  SiWa    50m  1:59.39  1:59.39 
Amanda Vuori  2007  07A289  ÅSK    50m  1:59.70  1:59.70 
Viia Tossavainen  2007  07A177  SiWa    50m  2:01.20  2:01.20 
Saara-Kaisa Rahijärvi  2004  04B197  ORCA    25m  2:01.19  2:04.19 

 
Erä 5 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leila Hakana  2005  05B127  SD    25m  1:54.47  1:57.47 
Minea Partanen  2005  05A997  HSS    25m  1:53.48  1:56.48 
Peppi Virokannas  2006  06A414  ORCA    25m  1:52.18  1:55.18 
Fiia Immonen  2008  08A181  Vanders    25m  1:53.14  1:56.14 
Hilla Lehtonen  2007  07A482  TuUS    25m  1:54.09  1:57.09 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  1:54.72  1:57.72 

 
Erä 6 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vieno Virtanen  2006  06A791  HSS    50m  1:54.64  1:54.64 
Helis Laane  2008    BRIIS    50m  1:54.00  1:54.00 
Helmi Jämsén  2005  05A859  Cetus    25m  1:49.60  1:52.60 
Tua Iivanainen  2006  06A515  HSS    25m  1:49.79  1:52.79 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  1:54.29  1:54.29 
Olesia Leshchuk  2006  06A423  Cetus    50m  1:54.86  1:54.86 

 
Erä 7 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enna Äyrämöinen  2007  07A198  Cetus    50m  1:52.24  1:52.24 
Veera Oila  2007  07A056  Vanders    25m  1:49.16  1:52.16 
Maria Karvonen  2006  06A517  SiWa    25m  1:47.49  1:50.49 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    25m  1:48.62  1:51.62 
Sanni Valtanen  2004  04A527  SiWa    50m  1:52.17  1:52.17 
Pinja Hoffren  2006  06A607  SiWa    50m  1:52.43  1:52.43 

 
Erä 8 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Sevenius  2002  02B046  NU    25m  1:46.98  1:49.98 
Nella Kallinen  2005  05A031  SiWa    50m  1:49.42  1:49.42 
Linnea Alakörkkö  2004  04B094  Cetus    25m  1:45.80  1:48.80 
Unna Korja  2006  06A630  HSS    50m  1:49.31  1:49.31 
Gabriella Vesterkvist  2006  06A381  ÅSK    50m  1:49.43  1:49.43 
Pinja Suominen  2006  06A141  Gladius    25m  1:47.48  1:50.48 

 
Erä 9 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Lindell  2007  07A396  Cetus    50m  1:48.36  1:48.36 
Veera Mäkelä  2004  04B106  Gladius    25m  1:44.77  1:47.77 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  1:47.22  1:47.22 
Dominika Stalinskaja  2007  07A650  Cetus    50m  1:47.46  1:47.46 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    50m  1:47.88  1:47.88 
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  1:48.74  1:48.74 

 
Erä 10 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Marinescu Gava  2005  05B077  HSS    50m  1:46.44  1:46.44 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  1:45.77  1:45.77 
Anna Salo  2007  07A171  Cetus    50m  1:45.52  1:45.52 
Anja Miao  2007  07A170  Cetus    25m  1:42.66  1:45.66 
Rebekka Ritmala  2006  06A136  Vanders    25m  1:43.25  1:46.25 
Ada Salaspuro  2005  05A748  Cetus    50m  1:47.10  1:47.10 

 
Erä 11 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Reetta Haara  2004  04A530  SiWa    25m  1:41.91  1:44.91 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  1:44.63  1:44.63 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:41.26  1:44.26 
Iida Tawast  2007  07A124  SGR    25m  1:41.59  1:44.59 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:41.87  1:44.87 
Sofia Oksa  2007  07A269  NumKis    50m  1:44.94  1:44.94 

 
Erä 12 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    25m  1:39.87  1:42.87 
Maria Pesso  2002  02A299  SGR    50m  1:42.46  1:42.46 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    25m  1:39.10  1:42.10 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    25m  1:39.10  1:42.10 
Helmi Räsänen  2006  06A485  SGR    25m  1:39.66  1:42.66 
Sanni Räty  2005  05B048  HSS    25m  1:41.13  1:44.13 

 
Erä 13 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anita Mäkinen  2007  07A113  NumKis    25m  1:38.36  1:41.36 
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    25m  1:37.97  1:40.97 
Nora Miller  2006    BRIIS    50m  1:40.60  1:40.60 
Milja Aarnivuo  2005  05A210  SiWa    50m  1:40.89  1:40.89 
Tilda Aaltonen  2006  06A311  ÅSK    50m  1:41.14  1:41.14 
Aino Emilia Hankala  2005  05A553  SiWa    50m  1:41.71  1:41.71 

 
Erä 14 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marta Kipper  2006    BRIIS    50m  1:39.77  1:39.77 
Sofie Nauklér  2006  06A537  SGR    50m  1:39.24  1:39.24 
Oosa Mattila  2006  06A440  SiWa    50m  1:38.49  1:38.49 
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    25m  1:35.78  1:38.78 
Emilyn Alexandra Savolainen  2007  07A385  Cetus    50m  1:39.65  1:39.65 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  SiWa    50m  1:40.16  1:40.16 

 
Erä 15 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Korkeamäki  2007  07A078  Cetus    50m  1:38.09  1:38.09 
Ella-Maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    25m  1:35.05  1:38.05 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    25m  1:34.56  1:37.56 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  1:37.76  1:37.76 
Beata Koroknay-Pál  2004  04A678  Cetus    50m  1:38.06  1:38.06 
Saara Heinänen  2005  05A978  TuUS    25m  1:35.32  1:38.32 

 
Erä 16 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    25m  1:34.16  1:37.16 
Henrietta Lippus  2006    BRIIS    50m  1:37.00  1:37.00 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  1:36.54  1:36.54 
Ronja Maude  2005  05A886  ÅSK    50m  1:36.88  1:36.88 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  1:37.14  1:37.14 
Greete Jaanus  2005    BRIIS    50m  1:37.30  1:37.30 

 
Erä 17 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    25m  1:33.32  1:36.32 
Sara Pantsu  2003  03A846  SiWa    50m  1:35.60  1:35.60 
Karoliina Evert  2006    BRIIS    50m  1:35.06  1:35.06 
Iina Vänttinen  2006  06A210  SiWa    25m  1:32.50  1:35.50 
Emilia Pakkanen  2006  06A115  ÅSK    50m  1:35.65  1:35.65 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    50m  1:36.53  1:36.53 

 
Erä 18 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Marleen Koppel  2005    BRIIS    50m  1:34.09  1:34.09 
Kaarina Rihte  2005  05A740  Cetus    50m  1:32.84  1:32.84 
Susanna Ryynänen  2006  06A059  SiWa    25m  1:29.66  1:32.66 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    25m  1:29.73  1:32.73 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    50m  1:33.25  1:33.25 
Mea Alho  2006  06A256  ÅSK    50m  1:34.10  1:34.10 

 
Erä 19 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofi Andström  2005  05A556  ORCA    50m  1:31.88  1:31.88 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    25m  1:28.82  1:31.82 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  1:28.53  1:31.53 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    50m  1:31.60  1:31.60 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    50m  1:31.84  1:31.84 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    50m  1:32.16  1:32.16 

 
Erä 20 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  1:28.30  1:31.30 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    25m  1:28.10  1:31.10 
Ksenia Moiseeva  2006    SCHOOL3    50m  1:31.00  1:31.00 
Edit Kull  2003  03B164  Cetus    25m  1:28.00  1:31.00 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    25m  1:28.23  1:31.23 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    50m  1:31.41  1:31.41 

 
Erä 21 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  1:30.37  1:30.37 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    50m  1:30.08  1:30.08 
Saara Raulos  2005  05A823  Cetus    25m  1:26.71  1:29.71 
Mari Ann Marran  2005    BRIIS    50m  1:29.90  1:29.90 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:27.22  1:30.22 
Erika Pajo  2006    BRIIS    50m  1:30.90  1:30.90 

 
Erä 22 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    25m  1:26.29  1:29.29 
Siiri Toiva  2002  02A779  Pyry    50m  1:29.02  1:29.02 
Emilia Myllykoski  2003  03B108  SiWa    25m  1:25.54  1:28.54 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:25.81  1:28.81 
Essi Loponen  2004  04A768  SiWa    50m  1:29.03  1:29.03 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  HSS    25m  1:26.30  1:29.30 

 
Erä 23 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    50m  1:26.73  1:26.73 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    50m  1:25.69  1:25.69 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  1:25.21  1:25.21 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m  1:22.44  1:25.44 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    50m  1:26.21  1:26.21 
Emma Loponen  2003  03A519  SiWa    25m  1:24.29  1:27.29 

 
Erä 24 (24) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  1:21.10  1:21.10 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  1:20.51  1:20.51 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    25m  1:15.66  1:18.66 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    25m  1:17.22  1:20.22 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    25m  1:17.80  1:20.80 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    25m  1:21.49  1:24.49 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  08:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner