2019-12-11   18:57:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Linnauinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

18_S
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset 
 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 29.71 2015-12-02 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
68  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  35.21  35.21   
Pajari Peppi  1997  LrU  97A656  50 m  37.00  35.50   
Rita Jenna  2000  LrU  00B144  50 m  37.04  35.54   
Tuononen Jonna  1997  LrU  97A326  50 m  38.22  36.72   
Jämsä Iiris  2004  MiUS  04A703  25 m  37.95  37.95   
85  Tiussa Sini  2003  UI  03B112  25 m  38.12  38.12   
74  Konnu Anni  2004  UI  04B138  25 m  38.16  38.16   
83  Puisto Vilma  2003  UI  03B119  25 m  40.75  40.75   
18  Partanen Senni  2004  MiUS  04A938  50 m  43.42  41.92   
10  36  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  41.94  41.94   
11  73  Kokko Oona  2003  UI  03B248  25 m  42.68  42.68   
12  59  Miettinen Rita  2000  VarU  00A958  50 m  44.40  42.90   
13  61  Nikarmaa Jessika  2000  VarU  00A950  25 m  43.95  43.95   
14  45  Laukkanen Kata  2001  PunkUrh  01A910  25 m  45.28  45.28   
15  44  Kinnunen Kirsi  1970  PunkUrh  70A113  25 m  45.99  45.99   
16  60  Nikarmaa Jenni  2005  VarU  05A814  25 m  46.01  46.01   
17  52  Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m  47.13  47.13   
18  17  Ollikainen Lotta  2006  MiUS  06A599  25 m  48.10  48.10   
19  40  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  25 m  48.38  48.38   
20  24  Turunen Nella  2005  MiUS  05B122  25 m  49.08  49.08   
21  56  Kettunen Nelli  2003  VarU  03B177  25 m  49.35  49.35   
22  14  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  49.65  49.65   
23  57  Koski Noora  2005  VarU  05A822  50 m  51.20  49.70   
24  Hulkko Ada  2006  MiUS  06A597  25 m  51.01  51.01   
25  70  Huhtanen Eea  2004  UI  04B142  25 m  51.19  51.19   
26  23  Saarelainen Vilma  2006  MiUS  06A916  25 m  51.44  51.44   
27  Ikonen Viivi  2006  MiUS  06A907  25 m  52.19  52.19   
28  65  Virekoski Saara  2004  VarU  04B263  25 m  52.71  52.71   
29  32  Laitinen Saija  2004  PieKu  04B270  25 m  55.31  55.31   
30  58  Lappalainen Inka  2006  VarU  06A584  25 m  57.97  57.97   
31  19  Pitkänen Iita  2006  MiUS  06A934  25 m  1:01.23  1:01.23   
32  20  Pynnönen Siiri  2006  MiUS  06A914  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura  Tulostusaika  18:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner