Program for Kronborg Open 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Søndag
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: SPAR NORD FONDEN |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:01.60 | |
2 | 624 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:02.88 | |
3 | 29 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 1:03.04 | |
4 | 44 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:04.59 | |
5 | 156 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 1:06.75 | |
6 | 14 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:07.08 | |
7 | 100 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:07.14 | |
8 | 513 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:07.30 | |
9 | 75 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 50 m | 1:07.45 | |
10 | 573 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.67 | |
11 | 429 | Petersen Rikke Omdahl | 2002 | Bærum | 50 m | 1:08.13 | ||
12 | 423 | Johansen Martine | 2000 | Bærum | 50 m | 1:08.16 | ||
13 | 182 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:08.36 | |
14 | 199 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 50 m | 1:08.52 | |
15 | 420 | Solberg Julie My Hestad | 1999 | Bærum | 50 m | 1:08.58 | ||
16 | 636 | Born Lena | 2002 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:09.25 | ||
17 | 603 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:09.67 | |
18 | 329 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
19 | 42 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:10.01 | |
20 | 623 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:10.19 | |
21 | 261 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 50 m | 1:10.21 | |
22 | 594 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:10.31 | |
23 | 435 | Li Karin Sofie Syversveen | 2001 | Bærum | 50 m | 1:10.35 | ||
24 | 273 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:10.68 | |
25 | 190 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:10.76 | |
26 | 71 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 50 m | 1:12.34 | |
27 | 598 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:12.75 | |
28 | 524 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:12.90 | |
29 | 159 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:12.93 | |
30 | 639 | Hürtler Laura | 2004 | NEUKÖLLN | 50 m | 1:13.43 | ||
31 | 593 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:14.43 | |
32 | 501 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:14.55 | |
33 | 500 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 1:14.68 | |
34 | 578 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:14.99 | |
35 | 537 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:15.65 | |
36 | 192 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:15.97 | |
37 | 421 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 1:16.22 | ||
38 | 596 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:16.45 | |
39 | 616 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:17.07 | |
40 | 586 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:17.13 | |
41 | 52 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:17.89 | |
42 | 271 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
43 | 331 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:18.60 | |
44 | 309 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:19.23 | |
45 | 198 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 50 m | 1:19.47 | |
46 | 187 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 50 m | 1:19.98 | |
47 | 591 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:20.54 | |
48 | 38 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:21.04 | |
49 | 139 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:21.69 | |
50 | 262 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 50 m | 1:21.91 | |
51 | 103 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:22.53 | |
52 | 56 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:23.01 | |
53 | 496 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:23.22 | |
54 | 498 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:25.23 | |
55 | 167 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 1:26.41 | |
56 | 251 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:26.50 | |
57 | 135 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:27.52 | |
58 | 514 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 1:27.85 | |
59 | 527 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:29.69 | |
60 | 207 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:34.59 | |
61 | 144 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:34.95 | |
62 | 502 | Køhn Annika | 2005 | VI 39 | 0596AK | 50 m | 1:36.43 | |
63 | 111 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:45.00 | |
64 | 189 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:45.91 | |
65 | 497 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:50.64 | |
66 | 369 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 2:06.52 | |
67 | 257 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | ||
68 | 280 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | ||
69 | 286 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:31 |