Startliste for Kronborg Open 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
11 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
12:27 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
09 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 27, 200m Medley Damer |
Finaler (18) |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
|
Heat 1 (18) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Mathilde F Handberg |
2005 |
0576AX |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
269 |
2 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
4:01.43 |
368 |
3 |
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
0694AO |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:53.30 |
376 |
4 |
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
0508AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:49.97 |
117 |
5 |
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
0664AK |
GENTOFTE |
|
50m |
3:52.20 |
380 |
6 |
Anine Munch Kofoed |
2005 |
0576AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:56.39 |
316 |
7 |
Alberte Berner Mikkelsen |
2006 |
0602AP |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
404 |
1 |
Signe Østergaard Lilja |
2006 |
0668AD |
BIRKERØD |
|
50m |
3:47.04 |
96 |
2 |
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
50m |
3:46.06 |
171 |
3 |
Asta Lund |
2006 |
0658AD |
HERLEV |
|
50m |
3:30.55 |
576 |
4 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
50m |
3:22.42 |
408 |
5 |
Marie Storch |
2006 |
0698AF |
BIRKERØD |
|
50m |
3:27.00 |
556 |
6 |
Katrine G. Kristensen |
2005 |
0576AI |
HELSINGØR |
|
50m |
3:34.98 |
241 |
7 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
50m |
3:46.46 |
389 |
8 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:47.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
402 |
1 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
50m |
3:21.16 |
405 |
2 |
Selma Nørby |
2006 |
0608AB |
BIRKERØD |
|
50m |
3:20.63 |
144 |
3 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
50m |
3:17.63 |
324 |
4 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:17.31 |
584 |
5 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
3:17.59 |
580 |
6 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGØR |
|
50m |
3:19.61 |
637 |
7 |
Rania Bouzir |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
3:21.07 |
236 |
8 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
50m |
3:21.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:16.01 |
207 |
2 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
50m |
3:15.18 |
184 |
3 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
50m |
3:13.36 |
111 |
4 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
50m |
3:11.20 |
610 |
5 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
50m |
3:12.01 |
121 |
6 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:13.91 |
252 |
7 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
50m |
3:15.55 |
307 |
8 |
Maica Jensen |
2006 |
0612AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:16.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
50m |
3:09.86 |
497 |
2 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
50m |
3:08.60 |
614 |
3 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
50m |
3:07.28 |
201 |
4 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
50m |
3:05.93 |
378 |
5 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:06.10 |
188 |
6 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
50m |
3:08.46 |
590 |
7 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
50m |
3:09.62 |
555 |
8 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
50m |
3:10.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:04.40 |
136 |
2 |
Molly Szczepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.13 |
341 |
3 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
50m |
3:03.76 |
385 |
4 |
Mathilde Laustsen |
2003 |
0306AZ |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:03.05 |
527 |
5 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
50m |
3:03.49 |
390 |
6 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:03.88 |
93 |
7 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.33 |
379 |
8 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:04.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
50m |
3:02.86 |
280 |
2 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:01.44 |
10 |
3 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
50m |
3:01.36 |
103 |
4 |
Rebecca Chur Fischer |
2005 |
0522AP |
GENTOFTE |
|
50m |
2:59.20 |
502 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI 39 |
|
50m |
3:01.00 |
55 |
6 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
50m |
3:01.43 |
153 |
7 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
50m |
3:02.09 |
114 |
8 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
50m |
3:03.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
600 |
1 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
2:58.49 |
18 |
2 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
50m |
2:57.21 |
262 |
3 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
50m |
2:56.53 |
115 |
4 |
Emma S. Kristensen |
2005 |
0526AO |
GENTOFTE |
|
50m |
2:56.05 |
312 |
5 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:56.13 |
564 |
6 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
50m |
2:56.85 |
125 |
7 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
50m |
2:57.27 |
514 |
8 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
50m |
2:59.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
498 |
1 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
50m |
2:55.70 |
604 |
2 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:54.95 |
145 |
3 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
50m |
2:53.79 |
344 |
4 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
50m |
2:53.27 |
19 |
5 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
2:53.74 |
98 |
6 |
Liva la Cour |
2006 |
0642AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
2:54.79 |
375 |
7 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
2:55.32 |
382 |
8 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
50m |
2:55.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
647 |
1 |
Anja Sperling |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:52.27 |
401 |
2 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
50m |
2:51.98 |
531 |
3 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
50m |
2:51.65 |
40 |
4 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
2:50.76 |
598 |
5 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
50m |
2:51.56 |
34 |
6 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:51.92 |
616 |
7 |
Emma Enevoldsen |
2003 |
0372AZ |
ROSKILDE |
|
50m |
2:52.18 |
198 |
8 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
50m |
2:53.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:49.87 |
593 |
2 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
50m |
2:48.82 |
543 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
50m |
2:48.50 |
52 |
4 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
50m |
2:47.40 |
391 |
5 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
50m |
2:48.30 |
412 |
6 |
Clara Björkegren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
2:48.81 |
500 |
7 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI 39 |
|
50m |
2:49.10 |
363 |
8 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
50m |
2:50.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
400 |
1 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
50m |
2:47.10 |
45 |
2 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:46.00 |
352 |
3 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
50m |
2:45.10 |
521 |
4 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
50m |
2:44.52 |
537 |
5 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
50m |
2:44.55 |
179 |
6 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
2:45.18 |
591 |
7 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
2:46.35 |
417 |
8 |
Anna Grape |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
2:47.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
496 |
1 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
50m |
2:44.21 |
274 |
2 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:42.66 |
501 |
3 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI 39 |
|
50m |
2:42.55 |
191 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
2:42.50 |
50 |
5 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:42.51 |
132 |
6 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
50m |
2:42.64 |
422 |
7 |
Ella Kristine W. Johannes |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
2:43.47 |
22 |
8 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:44.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Josefine Rosengren |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
2:42.09 |
108 |
2 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
50m |
2:41.65 |
542 |
3 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:41.15 |
296 |
4 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:40.17 |
14 |
5 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
50m |
2:40.51 |
196 |
6 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
50m |
2:41.53 |
101 |
7 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
50m |
2:42.02 |
320 |
8 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:42.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
129 |
1 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
50m |
2:40.12 |
143 |
2 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
50m |
2:39.15 |
173 |
3 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
50m |
2:38.90 |
72 |
4 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
POSEIDON |
|
50m |
2:37.51 |
69 |
5 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
50m |
2:38.74 |
26 |
6 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
50m |
2:39.15 |
51 |
7 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
2:39.89 |
53 |
8 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:40.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:36.65 |
411 |
2 |
Caroline Greni Bjerkaas |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
2:36.19 |
594 |
3 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
50m |
2:35.46 |
158 |
4 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
HERLEV |
|
50m |
2:34.13 |
423 |
5 |
Martine Johansen |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.31 |
416 |
6 |
Klara Eriksson |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.49 |
142 |
7 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
50m |
2:36.45 |
603 |
8 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
50m |
2:37.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
50m |
2:32.61 |
23 |
2 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
50m |
2:31.09 |
513 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
50m |
2:29.82 |
156 |
4 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
2:28.55 |
519 |
5 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
50m |
2:29.11 |
25 |
6 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
50m |
2:30.72 |
159 |
7 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
HERLEV |
|
50m |
2:31.93 |
435 |
8 |
Karin Sofie Syversveen Li |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
2:32.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
50m |
2:27.46 |
433 |
2 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
2:24.30 |
30 |
3 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
50m |
2:20.82 |
624 |
4 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
ESBJERG |
|
50m |
2:18.92 |
63 |
5 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:19.00 |
410 |
6 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
50m |
2:23.76 |
61 |
7 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:25.32 |
44 |
8 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
50m |
2:28.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:27 |
|