Ohjelma Kronborg Open 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
11 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
07:56 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
09 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (9) |
Sponsor: BRØDSNEDKEREN |
|
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
Nicoline Mørch Andersen |
2005 |
0534AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
307 |
4 |
Maica Jensen |
2006 |
0612AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
502 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI 39 |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
50m |
4:13.09 |
514 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
50m |
3:41.20 |
121 |
4 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:35.54 |
497 |
5 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
50m |
3:40.82 |
109 |
6 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
GENTOFTE |
|
50m |
3:45.00 |
320 |
7 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
50m |
3:27.37 |
201 |
2 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
50m |
3:24.68 |
136 |
3 |
Molly Szczepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:23.58 |
125 |
4 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
50m |
3:22.97 |
310 |
5 |
Frida Hvirring Kragh |
2004 |
0474AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:22.98 |
252 |
6 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
50m |
3:24.63 |
123 |
7 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
50m |
3:26.50 |
637 |
8 |
Rania Bouzir |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
3:34.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
500 |
1 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI 39 |
|
50m |
3:22.78 |
535 |
2 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HELSINGØR |
|
50m |
3:21.26 |
103 |
3 |
Rebecca Chur Fischer |
2005 |
0522AP |
GENTOFTE |
|
50m |
3:19.43 |
591 |
4 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
3:16.66 |
40 |
5 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
3:18.35 |
378 |
6 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:19.95 |
610 |
7 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
50m |
3:21.68 |
349 |
8 |
Mathilde Rømer |
2006 |
0688AA |
FARUM |
|
50m |
3:22.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
50m |
3:15.12 |
498 |
2 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
50m |
3:14.36 |
34 |
3 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:13.73 |
531 |
4 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
50m |
3:11.61 |
344 |
5 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
50m |
3:13.05 |
198 |
6 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
50m |
3:13.75 |
176 |
7 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
3:14.42 |
412 |
8 |
Clara Björkegren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
3:15.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
3:09.31 |
102 |
2 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.66 |
100 |
3 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.35 |
557 |
4 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
3:03.08 |
496 |
5 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
50m |
3:03.97 |
501 |
6 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI 39 |
|
50m |
3:04.65 |
135 |
7 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:07.43 |
142 |
8 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
50m |
3:10.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Ella Kristine W. Johannes |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
3:02.13 |
37 |
2 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:00.70 |
330 |
3 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
50m |
2:57.09 |
9 |
4 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
50m |
2:55.72 |
542 |
5 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:55.93 |
69 |
6 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
50m |
2:58.16 |
132 |
7 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
50m |
3:01.90 |
22 |
8 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
3:02.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:53.15 |
641 |
2 |
Lisa Leonie Krüger |
2004 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:50.96 |
513 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
50m |
2:46.97 |
23 |
4 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
50m |
2:45.23 |
74 |
5 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
50m |
2:45.31 |
156 |
6 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
50m |
2:49.33 |
192 |
7 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
2:51.02 |
191 |
8 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
2:55.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
HERLEV |
|
50m |
2:43.88 |
73 |
2 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
50m |
2:36.65 |
63 |
3 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:33.59 |
61 |
4 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:29.35 |
30 |
5 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
50m |
2:30.99 |
433 |
6 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.83 |
303 |
7 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:42.09 |
623 |
8 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
50m |
2:45.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
11 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:56 |
|