2019-08-23   06:48:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Event 19, 50m Breaststroke Men 
 
World Seniors: Adam PEATY (1994) 26.42 2015-08-04 
Nation Seniors: Eetu Karvonen (1986) 27.39 2009-05-10 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  Original  EntryTime  Status 










 
508  Tuomola Andrei  1989  HSS  89A037  50 m  28.08  28.08   
336  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  50 m  28.58  28.58   
243  Kokko Olli  1994  LaUS  94A602  25 m  27.45  28.95   
199  Pentti Miika  1997  Cetus  97A163  50 m  29.77  29.77   
382  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  50 m  29.87  29.87   
442  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  30.55  30.55   
13  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  50 m  30.58  30.58   
238  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  50 m  30.74  30.74   
380  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  31.27  31.27   
10  498  Kundla Johannes  2001  ORCA-EST    50 m  31.46  31.46   
11  469  Malvela Eetu  2000  PLAANI  00B072  50 m  31.60  31.60   
12  435  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  50 m  31.70  31.70   
13  400  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  32.28  32.28   
14  242  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  32.50  32.50   
15  52  Rutanen Eerikki  1972  HSS  72A002  50 m  32.51  32.51   
16  370  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  31.05  32.55   
17  472  Rantanen Antti  1992  PLAANI  92A482  50 m  32.69  32.69   
18  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  32.79  32.79   
19  31  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  31.40  32.90   
20  317  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  33.09  33.09   
21  467  Laine Niklas  2002  PLAANI  02A111  50 m  33.43  33.43   
22  82  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  33.70  33.70   
23  35  Linnanen Niklas  2001  HSS  01A606  50 m  33.90  33.90   
24  83  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  34.32  34.32   
25  502  Tatar Robin  2002  ORCA-EST    50 m  34.67  34.67   
26  500  Villems Glen Marcus  2004  ORCA-EST    50 m  35.21  35.21   
27  303  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  35.84  35.84   
28  246  Härkönen Taneli  1997  LrU  97A950  25 m  35.25  36.75   
29  86  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  37.91  37.91   
30  45  Närjä Georg  2002  HSS  02A410  50 m  38.45  38.45   
31  386  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  39.01  39.01   
32  360  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  50 m  41.10  41.10   
33  383  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  39.92  41.42   
34  416  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  41.64  41.64   
35  393  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  50 m  42.84  42.84   
36  85  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  44.47  44.47   
37  253  Kuparinen Akseli  2004  LrU  04B043  25 m  44.45  45.95   
38  397  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m  47.04  48.54   
39  436  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  25 m       
40  489  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  50 m  39.33  39.33  AFR 
41  488  Meng Yufei  2004  SGR  04A333  50 m  43.32  43.32  AFR 
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  09 June 2018 
Licensed to: Helsingfors Simsällskap  Print Time  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner