2019-08-23   07:13:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Startlist Event 9
Startlist 
 
  Competition name  Märsky Meet    Print Date  09 June 2018   
  Competition place  Helsinki    Print Time  15:11   
  Organizer  Helsingfors Simsällskap         
  Pool  50m         
  Competition date  09 June 2018         
 
 
 
Event 9, 100m Breaststroke Men  Finals (5) 
World Seniors: Adam PEATY (1994) 57.13 2016-08-07 
Nation Seniors: Jarno Pihlava (1979) 1:01.17 2000-07-03 
 
Heat 1 (5) 
 
Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Original  Time 
 
               
               
Kasperi Koskinen  2001  01A710  SWIM    25m     
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    25m     
William Söderling  1999  99B007  HSS    25m  2:06.33  2:09.33 
Jaakko Mikkonen  1996  96B261  UH    25m     
Tapio Junninen  1995  95A553  Vanders    25m     
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Original  Time 
 
Jaakko Karti  2004  04A818  UiTa    25m  1:40.23  1:43.23 
Perttu Ylä-Sahra  1994  94A357  PLAANI    25m  1:37.40  1:40.40 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    50m  1:34.92  1:34.92 
Markus Kylliäinen  2002  02B168  UiTa    50m  1:34.25  1:34.25 
Veeti Vilén  2004  04A930  MiUS    25m  1:27.50  1:30.50 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    50m  1:32.89  1:32.89 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    50m  1:34.44  1:34.44 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    50m  1:36.43  1:36.43 
Tuomas Vihavainen  2003  03B082  SiWa    50m  1:40.47  1:40.47 
Sauli Gummerus  2004  04A876  UiTa    25m  1:44.84  1:47.84 

 
Heat 3 (5) 
 
Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Original  Time 
 
Sakari Gummerus  2003  03B195  UiTa    25m  1:25.68  1:28.68 
Lenni Lehtonen  2004  04A478  UiTa    50m  1:24.30  1:24.30 
Taneli Härkönen  1997  97A950  LrU    25m  1:19.02  1:22.02 
Niklas Linnanen  2001  01A606  HSS    50m  1:16.11  1:16.11 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  1:15.35  1:15.35 
Glen Marcus Villems  2004    ORCA-EST    50m  1:16.05  1:16.05 
Aapo Huhti  2003  03A936  VeUS    50m  1:20.62  1:20.62 
Samuel Syrjänen  2002  02A790  SiWa    50m  1:22.55  1:22.55 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    50m  1:26.43  1:26.43 
Mika Meller  1967  67A037  HSS    25m  1:27.08  1:30.08 

 
Heat 4 (5) 
 
Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Original  Time 
 
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    50m  1:13.33  1:13.33 
Onni Kuronen  2000  00A863  Pyry    50m  1:13.30  1:13.30 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    50m  1:12.46  1:12.46 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    50m  1:11.68  1:11.68 
Atte Lindholm  2001  01A874  SWIM    50m  1:09.24  1:09.24 
Eetu Nyrhinen  2000  00A005  UiTa    25m  1:07.81  1:10.81 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:09.05  1:12.05 
Niklas Laine  2002  02A111  PLAANI    50m  1:13.17  1:13.17 
Joel Knaapi  2001  01A132  Cetus    25m  1:10.32  1:13.32 
Julius Nyberg  2002  02A459  PLAANI    50m  1:14.80  1:14.80 

 
Heat 5 (5) 
 
Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Original  Time 
 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    50m  1:08.73  1:08.73 
Roope Ruohtula  2000  00A565  JoUS    25m  1:04.40  1:07.40 
Kalle Pyykkönen  1996  96A549  UiTa    50m  1:04.45  1:04.45 
Olli Kokko  1994  94A602  LaUS    25m  59.91  1:02.91 
Teemu Vuorela  1994  94A789  SWIM    50m  1:02.24  1:02.24 
Andrei Tuomola  1989  89A037  HSS    25m  59.60  1:02.60 
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    50m  1:04.43  1:04.43 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  1:03.61  1:06.61 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    25m  1:05.15  1:08.15 
Johannes Kundla  2001    ORCA-EST    50m  1:08.79  1:08.79 

 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  09 June 2018 
Licensed to: Helsingfors Simsällskap  Print Time  15:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner