Startliste for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 37
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup / DOM-L |
|
Udskriftsdato |
17 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 37, 50m Butterfly Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 14:19 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
48.67 |
308 |
3 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
50m |
42.66 |
229 |
4 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
25m |
44.69 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
290 |
2 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
50m |
39.33 |
178 |
3 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
50m |
37.65 |
299 |
4 |
Anna Olivia Kirchhoff |
2005 |
0566AK |
HILLERØD |
|
50m |
38.60 |
296 |
5 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
50m |
39.60 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
50m |
37.44 |
305 |
2 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
50m |
37.15 |
248 |
3 |
Fanta Osatoharimwen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.29 |
295 |
4 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
36.40 |
228 |
5 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
50m |
37.16 |
214 |
6 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
25m |
37.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
221 |
1 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
34.83 |
284 |
2 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
34.33 |
287 |
3 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
33.09 |
285 |
4 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
SLAGELSE |
|
50m |
33.73 |
254 |
5 |
Amalie Østerlund |
2005 |
0584AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
34.82 |
354 |
6 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
50m |
36.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
50m |
32.69 |
208 |
2 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
50m |
31.62 |
195 |
3 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
50m |
30.80 |
169 |
4 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
31.56 |
209 |
5 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
31.88 |
167 |
6 |
Sarah Holm Clausen |
2004 |
0486AG |
FARUM |
|
50m |
32.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
1 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
30.40 |
188 |
2 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
50m |
29.99 |
183 |
3 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
FARUM |
|
50m |
28.34 |
260 |
4 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
29.58 |
181 |
5 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
50m |
30.09 |
182 |
6 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
50m |
30.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|