Startliste for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup / DOM-L |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 11:15 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Andrea Jørgensen |
2008 |
0864AG |
HILLERØD |
|
25m |
48.07 |
306 |
2 |
Amalie Lythcke |
2006 |
0686AT |
HILLERØD |
|
25m |
46.76 |
299 |
3 |
Anna Olivia Kirchhoff |
2005 |
0566AK |
HILLERØD |
|
25m |
41.08 |
308 |
4 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
42.71 |
298 |
5 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
25m |
47.25 |
315 |
6 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
290 |
1 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
38.83 |
296 |
2 |
Caroline Henning |
2005 |
0508AM |
HILLERØD |
|
25m |
37.88 |
196 |
3 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
50m |
37.20 |
309 |
4 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
37.39 |
233 |
5 |
Asta Lund |
2006 |
0658AD |
HERLEV |
|
25m |
38.53 |
245 |
6 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
39.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
50m |
35.44 |
251 |
2 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
35.18 |
311 |
3 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
34.83 |
287 |
4 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
35.04 |
248 |
5 |
Fanta Osatoharimwen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
35.31 |
209 |
6 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
35.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
34.63 |
295 |
2 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
33.91 |
175 |
3 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246AR |
FARUM |
|
50m |
33.51 |
169 |
4 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
33.87 |
240 |
5 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
34.04 |
284 |
6 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
34.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
50m |
33.09 |
193 |
2 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
50m |
31.76 |
268 |
3 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
LYNGBY |
|
25m |
30.73 |
273 |
4 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
30.73 |
272 |
5 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
31.83 |
190 |
6 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
33.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|