2019-05-26   03:18:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyr Swim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: TYR 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
53  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  26.52   
83  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  27.29   
84  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  27.49   
86  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  28.15   
80  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  28.31   
68  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  28.58   
67  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  28.74   
94  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  29.24   
66  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  29.32   
10  52  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  29.51   
11  71  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  29.80   
12  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  30.90   
13  39  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  31.17   
14  54  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  31.23   
15  73  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  31.24   
16  58  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  31.77   
17  72  Nilsson Lovisa  2006  KARLSKRONA  AA0606  25 m  32.11   
18  79  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  32.61   
19  121  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  32.64   
20  81  Ramström-Andersson Myra  2005  KARLSKRONA  AC3605  25 m  32.70   
21  27  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  32.74   
22  50  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  BS0602  25 m  32.84   
23  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  32.93   
24  57  Hallsten Wilma  2005  KARLSKRONA  AA9605  25 m  33.07   
25  48  Evertsson Saga  2003  KARLSKRONA  AE2803  25 m  33.49   
26  123  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  34.90   
27  69  Lundström Matilda  2001  KARLSKRONA  AW3601  25 m  35.78   
28  26  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  36.00   
29  42  Chenon Samuelsson Matilda  2006  KARLSKRONA  AL7406  25 m  36.23   
30  37  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  37.44   
31  61  Holtskog Agnes  2006  KARLSKRONA  AG6406  25 m  37.75   
32  60  Holm Lärke  2004  KARLSKRONA  AE4204  25 m  39.87   
33  19  Hansson Emma  2006  KARLSHAMN  AI7806  25 m  42.43   
34  20  Holmberg Ellen  2005  KARLSHAMN  BA7205  25 m  42.76   
35  30  Zolenini Regina  2006  KARLSHAMN  AU0606  25 m  43.19   
36  74  Palm Tilde  2005  KARLSKRONA  AO3205  25 m  44.43   
37  21  Hulte Emmy  2005  KARLSHAMN  BQ9805  25 m  45.21   
38  16  Andrae Josefina  2006  KARLSHAMN  BL2806  25 m  49.64   
39  44  Dikov Sesil  2006  KARLSKRONA  AP1806  25 m  50.74   
40  18  Blomé Emilia  2006  KARLSHAMN  AI4806  25 m  1:10.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 februari 2018 
Licensierad till: Karlskrona Simsällskap  Utskriftstid  14:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner