2019-05-25   11:34:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyr Swim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  TYR Swim    Utskriftsdatum  03 februari 2018   
  Tävlingsort  Karlskrona    Utskriftstid  09:23   
  Arrangör  Karlskrona simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2018         
 
 
 
Gren 4, 50m Frisim Damer  Finaler (6) 
Sponsor: TYR 
 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
16  Josefina Andrae  2006  BL2806  KARLSHAMN    25m  49.64 
74  Tilde Palm  2005  AO3205  KARLSKRONA    25m  44.43 
21  Emmy Hulte  2005  BQ9805  KARLSHAMN    25m  45.21 
18  Emilia Blomé  2006  AI4806  KARLSHAMN    25m  1:10.01 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
20  Ellen Holmberg  2005  BA7205  KARLSHAMN    25m  42.76 
60  Lärke Holm  2004  AE4204  KARLSKRONA    25m  39.87 
37  Elsa Bergelin  2004  AH0204  KARLSKRONA    25m  37.44 
61  Agnes Holtskog  2006  AG6406  KARLSKRONA    25m  37.75 
19  Emma Hansson  2006  AI7806  KARLSHAMN    25m  42.43 
30  Regina Zolenini  2006  AU0606  KARLSHAMN    25m  43.19 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
26  Alma Larsson  2006  AI8806  KARLSHAMN    25m  36.00 
123  Rebecka Ungureanu  2004  AX7404  BROMÖLLA    25m  34.90 
57  Wilma Hallsten  2005  AA9605  KARLSKRONA    25m  33.07 
48  Saga Evertsson  2003  AE2803  KARLSKRONA    25m  33.49 
69  Matilda Lundström  2001  AW3601  KARLSKRONA    25m  35.78 
42  Matilda Chenon Samuelsson  2006  AL7406  KARLSKRONA    25m  36.23 
               

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
81  Myra Ramström-Andersson  2005  AC3605  KARLSKRONA    25m  32.70 
79  Sarah Petersson  2003  AC7803  KARLSKRONA    25m  32.61 
73  Astrid Nyblom  2002  AV6402  KARLSKRONA    25m  31.24 
72  Lovisa Nilsson  2006  AA0606  KARLSKRONA    25m  32.11 
121  Olivia Klint Ipsa  2005  AK0205  BROMÖLLA    25m  32.64 
Disa Knutsson  2002  BV7802  RONNEBY SS    25m  32.93 
               

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
39  Vera Blom  2003  AL5603  KARLSKRONA    25m  31.17 
71  Aurora Nilsson  2002  AL9602  KARLSKRONA    25m  29.80 
66  Siri Lindén  2005  AF2205  KARLSKRONA    25m  29.32 
52  Disa Gladher  2002  AA2202  KARLSKRONA    25m  29.51 
Engla Löfström  2003  BV5203  RONNEBY SS    25m  30.90 
54  Thea Greco  2004  AA4604  KARLSKRONA    25m  31.23 
               

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
67  Tove Lindén  2002  AH8702  KARLSKRONA    25m  28.74 
84  Linn Rosenius  2002  AA4602  KARLSKRONA    25m  27.49 
53  Tea Gladher  2000  AB1400  KARLSKRONA    25m  26.52 
83  Ida Rosenius  2000  AI7400  KARLSKRONA    25m  27.29 
80  Tuva Pålsson  2003  AC8803  KARLSKRONA    25m  28.31 
94  Sanna Westerberg  1998  AP9898  KARLSKRONA    25m  29.24 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  03 februari 2018 
Licensierad till: Karlskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner