Program for UGP 3 2017-2018, Eriksdal
Below are all entry- and startlists shown by session.
Söndag Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms simförbund, Spårvägen |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 mar 2018 till den 11 mar 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
78 |
|
Alexandra Vartiainen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BW1801 |
25m |
9:14.55 |
|
|
|
|
|
2 |
395 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
25m |
9:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
129 |
|
Lovisa Malm |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD4402 |
25m |
9:51.26 |
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
25m |
9:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
263 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
25m |
10:00.35 |
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Eliane Westermark |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AX4603 |
25m |
10:04.00 |
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Madicken Eriksson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AX8203 |
25m |
10:05.57 |
|
|
|
|
|
8 |
147 |
|
Anna Viinapuu |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AH8400 |
25m |
10:08.87 |
|
|
|
|
|
9 |
379 |
|
Zeline Bengtson |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
be8203 |
25m |
10:18.00 |
|
|
|
|
|
10 |
337 |
|
Elsa Fogelsjöö |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
10:22.10 |
|
|
|
2003 |
AX0403 |
|
|
|
|
11 |
390 |
|
Vilma Lindberg |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL9204 |
25m |
10:24.55 |
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
25m |
10:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
274 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
50m |
10:57.51 |
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Lovisa Niska Söderqvist |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AX2804 |
50m |
11:13.03 |
|
|
|
|
|
15 |
204 |
|
Ella Sörensen |
Södertälje Simsällskap |
|
|
25m |
11:13.35 |
|
|
|
2004 |
BO6604 |
|
|
|
|
16 |
182 |
|
Emelie Sveding |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG8605 |
25m |
11:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Amanda Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
BM9205 |
25m |
11:55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
23 |
|
Emelie Karlsson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2002 |
BE0402 |
25m |
11:56.16 |
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Isabelle Persson |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AC7604 |
25m |
12:00.47 |
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Klara Högfeldt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AL0205 |
25m |
12:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Jemina Granholm |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
BB9802 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Agnes Behrenfeldt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP9604 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
47 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
Simklubben Neptun |
2005 |
AQ8605 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
183 |
|
Klara Svenheim |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
AT9205 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
348 |
|
Sofia Lindqvist |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
BK3404 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
328 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
|
|
|
|
2003 |
BF0803 |
|
|
|
|
|
27 |
149 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
108 |
|
Johanna Bagelius |
Spårvägen Simförening |
2004 |
BB4604 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-03-09 11:30:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|