Ohjelma UGP 3 2017-2018, Eriksdal
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms simförbund, Spårvägen |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 mar 2018 till den 11 mar 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
176 |
|
Elsa Nordström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AV9401 |
25m |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Smilla Lönnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:05.14 |
|
|
|
2001 |
AQ0801 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
237 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
25m |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
4 |
212 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AM0205 |
25m |
1:06.13 |
|
|
|
|
|
5 |
367 |
|
Sofia Walsh |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AF3402 |
25m |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
25m |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Amanda Bekkewold |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
1:08.90 |
|
|
|
2001 |
BM3401 |
|
|
|
|
8 |
238 |
|
Emma Roloff |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AT6402 |
25m |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
9 |
312 |
|
Emma Lundmark |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AT1803 |
25m |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
232 |
|
Amanda Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
BS9202 |
25m |
1:09.41 |
|
|
|
|
|
11 |
397 |
|
Sofia Tossavainen |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:09.57 |
|
|
|
|
|
12 |
129 |
|
Lovisa Malm |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD4402 |
25m |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
13 |
135 |
|
Fanny Odin |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AR7200 |
25m |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
14 |
333 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
BE8803 |
50m |
1:10.14 |
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
1:10.39 |
|
|
|
2000 |
BC9200 |
|
|
|
|
16 |
245 |
|
Tea Angerfelt |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AJ7404 |
25m |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
17 |
159 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
25m |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
103 |
|
Noémi Andras |
Spårvägen Simförening |
2001 |
BJ1601 |
25m |
1:11.07 |
|
|
|
|
|
19 |
258 |
|
Matilda Ringbom |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AX6803 |
25m |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
20 |
360 |
|
Heidi Saluveer |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
1:11.99 |
|
|
|
2003 |
AM5303 |
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Johanna Bagelius |
Spårvägen Simförening |
2004 |
BB4604 |
25m |
1:12.06 |
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Maja Karlsson Karlström |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BF6602 |
25m |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
147 |
|
Anna Viinapuu |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AH8400 |
25m |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
24 |
395 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
25m |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
25 |
380 |
|
Thea Birgoth |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
bv8404 |
25m |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Emilia Wullrich |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BI8203 |
25m |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
27 |
332 |
|
Liv Asp Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH3205 |
50m |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
28 |
276 |
|
Hedda Sköld |
Wisby Simsällskap |
|
|
25m |
1:13.50 |
|
|
|
2002 |
AM0402 |
|
|
|
|
29 |
388 |
|
Angelica Blomberg |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD8802 |
25m |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
30 |
156 |
|
Ella Bolmstrand |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BR5804 |
25m |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
184 |
|
Liv Tibblin Wahnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AX5602 |
25m |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
337 |
|
Elsa Fogelsjöö |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AX0403 |
50m |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
57 |
|
Elin Grähs |
Simklubben Neptun |
2004 |
BD4204 |
25m |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
34 |
127 |
|
Veronica Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC0603 |
25m |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
35 |
334 |
|
Ljuba Berg |
Stockholmspolisens IF SF |
2000 |
BH4400 |
25m |
1:15.36 |
|
|
|
|
|
36 |
265 |
|
Ella Ekepil |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AR0405 |
25m |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
37 |
189 |
|
Hanna Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AX4602 |
25m |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
142 |
|
Alma Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV1605 |
25m |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
39 |
146 |
|
Eliane Westermark |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AX4603 |
25m |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
40 |
110 |
|
Ioana Danes |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AY3802 |
50m |
1:16.31 |
|
|
|
|
|
41 |
274 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
25m |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
42 |
273 |
|
Mia Samuelsson |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AV7205 |
25m |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
43 |
169 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:16.50 |
|
|
|
2005 |
AG9605 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
165 |
|
Rebecca Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AB5203 |
25m |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
328 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
50m |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
46 |
349 |
|
Ida Lindström |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
BK1404 |
25m |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
47 |
75 |
|
Alice Svensson |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX6602 |
25m |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Jemina Granholm |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
BB9802 |
25m |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
66 |
|
Elsa Lövquist |
Simklubben Neptun |
2004 |
BD6604 |
25m |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
183 |
|
Klara Svenheim |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AT9205 |
25m |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
81 |
|
Embla Wihk |
Simklubben Neptun |
2002 |
BD9602 |
25m |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
370 |
|
Stella Brinne Roos |
Älvsjö AIK Simförening |
2004 |
BG0204 |
25m |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
53 |
217 |
|
Maja Frejd |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BL8404 |
25m |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
54 |
385 |
|
Emilia Tshibanda |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
AL2404 |
25m |
1:21.41 |
|
|
|
|
|
55 |
77 |
|
Clara Unden |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW6404 |
50m |
1:21.54 |
|
|
|
|
|
56 |
356 |
|
Nicole Papachristou |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW4203 |
25m |
1:21.82 |
|
|
|
|
|
57 |
99 |
|
Lovisa Niska Söderqvist |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
1:22.14 |
|
|
|
2004 |
AX2804 |
|
|
|
|
58 |
326 |
|
Alice Velden |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AO2405 |
25m |
1:22.24 |
|
|
|
|
|
59 |
63 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
25m |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
60 |
348 |
|
Sofia Lindqvist |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
1:26.00 |
|
|
|
2004 |
BK3404 |
|
|
|
|
61 |
74 |
|
Elisa Sundberg |
Simklubben Neptun |
2005 |
AP6805 |
25m |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
62 |
42 |
|
Agnes Behrenfeldt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP9604 |
25m |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
282 |
|
Fiona Karlsson |
Ösmo Simsällskap |
2004 |
AE6404 |
25m |
1:27.34 |
|
|
|
|
|
64 |
369 |
|
Elin Björklund |
Älvsjö AIK Simförening |
2005 |
AS7205 |
25m |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
65 |
144 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
25m |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
66 |
23 |
|
Emelie Karlsson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2002 |
BE0402 |
25m |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
67 |
45 |
|
Evelina Berg |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX0402 |
25m |
1:28.92 |
|
|
|
|
|
68 |
158 |
|
Amanda Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:29.21 |
|
|
|
2005 |
BM9205 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
54 |
|
Caroline Friberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW9204 |
50m |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
70 |
116 |
|
Wilma Groth |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV2605 |
25m |
1:29.87 |
|
|
|
|
|
71 |
354 |
|
Cornelia Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AY3202 |
25m |
1:30.08 |
|
|
|
|
|
72 |
47 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
Simklubben Neptun |
2005 |
AQ8605 |
25m |
1:30.35 |
|
|
|
|
|
73 |
192 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
Södertälje Simsällskap |
|
|
25m |
1:30.38 |
|
|
|
2005 |
AY8205 |
|
|
|
|
74 |
194 |
|
Alice Englund |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AS4205 |
25m |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
75 |
32 |
|
Elin Glifberg |
Lidingö Simklubb |
2004 |
AW4804 |
25m |
1:32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
357 |
|
Josefin Pettersson |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
BX2802 |
25m |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
77 |
368 |
|
Nerejda Zakeri |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AZ5405 |
25m |
1:38.62 |
|
|
|
|
|
78 |
111 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
25m |
1:38.88 |
|
|
|
|
|
79 |
345 |
|
Alma Lilljequist |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
BV5404 |
25m |
1:41.36 |
|
|
|
|
|
80 |
205 |
|
Emilia Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AQ3205 |
25m |
1:42.21 |
|
|
|
|
|
81 |
384 |
|
Emma Danielsson |
Nacka HI |
|
|
25m |
1:45.00 |
|
|
|
2002 |
AT4202 |
|
|
|
|
82 |
386 |
|
Nicola St. Clair Maitland |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
CB4403 |
25m |
2:05.04 |
|
|
|
|
|
83 |
308 |
|
Cecilia Krans |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BL4805 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
10 |
|
Felicia Klintemar |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
BM6605 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
269 |
|
Vendela Isaksson |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BY3804 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-03-09 11:30:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|