2018-10-20   10:41:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

1_S
Laji 1, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1834  Pesälä Kalle  2006  KemPy    25 m  2:32.08  2:36.08   
1811  Vlasov Lev  2007  TaTU    25 m  2:34.65  2:38.65   
1836  Schroderus Julius  2006  KemPy    25 m  2:45.43  2:49.43   
1629  Tuusa Leo  2007  SWIM    50 m  3:45.40  3:45.40   
1328  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS    25 m       
1574  Miettinen Miklas  2007  SWIM    25 m       
13 - 14 v 
1657  Aho Elmeri  2004  SeUi    25 m  2:13.59  2:17.59   
1818  Haipus Arttu  2004  KemPy    25 m  2:19.52  2:23.52   
1715  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS    25 m  2:22.94  2:26.94   
1632  Veckman Markus  2004  SWIM    50 m  2:28.52  2:28.52   
1819  Haipus Eetu  2004  KemPy    25 m  2:25.95  2:29.95   
1880  Vaikkola Mitja Voitto Verneri  2004  UKK    25 m  2:28.92  2:32.92   
1323  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS    25 m  2:31.05  2:35.05   
1364  Hämäläinen Tuomas Matti Tapio  2005  KuUS    25 m  2:31.10  2:35.10   
1463  Matela Nooa  2005  LrU    25 m  2:35.49  2:39.49   
10  1373  Paukkonen Joel  2004  KuUS    25 m  2:36.61  2:40.61   
11  1858  Nieminen Atte  2004  UKK    25 m  2:38.34  2:42.34   
12  1376  Pietiläinen Leevi  2004  KuUS    25 m  2:38.70  2:42.70   
13  1731  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS    50 m  2:42.95  2:42.95   
14  1602  Riipinen Touko  2004  SWIM    50 m  2:43.48  2:43.48   
15  1366  Istomin Aleksandr  2004  KuUS    25 m  2:41.08  2:45.08   
16  1821  Heikkilä Jere  2004  KemPy    25 m  2:45.06  2:49.06   
17  1512  Elo Timo  2004  SWIM    50 m  2:50.86  2:50.86   
18  1474  Sarvilahti Anton  2005  LrU    25 m  2:48.05  2:52.05   
19  1829  Laukka Elias  2005  KemPy    25 m  2:48.44  2:52.44   
20  1455  Kitinoja Olli-pekka  2004  LrU    25 m  2:52.54  2:56.54   
21  1326  Kauppinen Konsta  2005  JoUS    25 m  2:55.71  2:59.71   
22  1359  Vattulainen Santeri  2005  JoUS    25 m  2:56.44  3:00.44   
23  1362  Vilesov Mikhail  2005  JoUS    25 m  2:56.59  3:00.59   
24  1915  Lipponen Joel  2004  UH    50 m  3:00.74  3:00.74   
25  1667  Klutas Akseli  2004  SeUi    25 m  3:05.58  3:09.58   
26  1740  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS    25 m  3:06.81  3:10.81   
27  1917  Nieminen Tuomas Ville  2004  UH    25 m  3:08.15  3:12.15   
28  1674  Laukkala Totti  2004  SeUi    25 m  3:09.01  3:13.01   
29  1485  Zhuchkov Denis  2004  LrU    25 m  3:14.05  3:18.05   
30  1693  Syrjä Arttu  2005  SeUi    25 m  3:32.17  3:36.17   
15 v ja vanhemmat 
1604  Roiko-Jokela Tapio Henrikki  1996  SWIM    50 m  1:57.92  1:57.92   
1289  Aalto Oskari  2002  Cetus    25 m  1:56.72  2:00.72   
1726  Lydman Alex  2003  VUS-VSS    25 m  1:57.27  2:01.27   
1310  Skjäl Oscar  2002  Cetus    25 m  1:57.41  2:01.41   
1812  Yritys Petja Valtteri  1993  TaTU    25 m  1:57.48  2:01.48   
1293  Kallström Roni  2001  Cetus    25 m  1:58.37  2:02.37   
1794  Olander Axel  2002  TaTU    25 m  1:59.59  2:03.59   
1802  Romanov Efim  2002  TaTU    25 m  2:00.36  2:04.36   
1703  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS    25 m  2:00.37  2:04.37   
10  1354  Vartiainen Miiro  2001  JoUS    25 m  2:00.71  2:04.71   
11  1737  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS    25 m  2:01.05  2:05.05   
12  1687  Porkkala Juho  2001  SeUi    50 m  2:05.86  2:05.86   
13  1314  Widbom Herman  2001  Cetus    25 m  2:01.97  2:05.97   
14  1294  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus    25 m  2:03.14  2:07.14   
15  1846  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  2:05.13  2:09.13   
16  1824  Juntunen Elias  2002  KemPy    25 m  2:07.02  2:11.02   
17  1718  Khalili Nader  2001  VUS-VSS    25 m  2:07.29  2:11.29   
18  1707  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS    25 m  2:07.81  2:11.81   
19  1716  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS    25 m  2:10.03  2:14.03   
20  1418  Palvanen Eetu  2003  LaUS    50 m  2:14.15  2:14.15   
21  1683  Nurmela Mikael  2002  SeUi    25 m  2:10.43  2:14.43   
22  1734  Ravals Simon  2003  VUS-VSS    25 m  2:12.35  2:16.35   
23  1633  Veijonen Veeti  2001  SWIM    25 m  2:12.47  2:16.47   
24  1717  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS    50 m  2:17.26  2:17.26   
25  1439  Keltanen Aapo  2001  LrKT    25 m  2:13.97  2:17.97   
26  1549  Koskinen Kasperi  2001  SWIM    25 m  2:14.89  2:18.89   
27  1399  Isoranta Jonne  2003  LaUS    25 m  2:16.25  2:20.25   
28  1851  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  2:16.48  2:20.48   
29  1736  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS    25 m  2:16.49  2:20.49   
30  1322  Hiltunen Väinö  2001  JoUS    25 m  2:17.91  2:21.91   
31  1730  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS    25 m  2:20.32  2:24.32   
32  1336  Mikkonen Otto Erik Olavi  2003  JoUS    25 m  2:20.97  2:24.97   
33  1374  Paukkonen Julius  2002  KuUS    25 m  2:21.25  2:25.25   
34  1594  Pyyhtinen Aapo  2002  SWIM    25 m  2:22.36  2:26.36   
35  1684  Nurmela Miro  2002  SeUi    25 m  2:23.55  2:27.55   
36  1365  Hämäläinen Ville  2002  KuUS    50 m  2:29.05  2:29.05   
37  1652  Ahola Antti  2001  Virkiä    25 m  2:25.12  2:29.12   
38  1660  Hanka Eeli  2003  SeUi    25 m  2:27.97  2:31.97   
39  1842  Haavisto Kalle  2003  UKK    25 m  2:30.97  2:34.97   
40  1511  Elo Olli  2002  SWIM    50 m  2:35.14  2:35.14   
41  1686  Oijennus Roope  2003  SeUi    25 m  2:35.42  2:39.42   
42  1543  Kinnunen Jani  1980  SWIM    50 m  2:39.93  2:39.93   
43  1838  Sipilä Leevi  2003  KemPy    25 m  2:36.33  2:40.33   
44  1656  Kortesoja Leevi Hermanni  2003  Virkiä    25 m  2:36.83  2:40.83   
45  1828  Korhonen Eemeli Aku Ensio  2003  KemPy    25 m  2:40.26  2:44.26   
46  1541  Kiiveri Marat  2003  SWIM    25 m  7:09.90  7:13.90   
47  1903  Rantanen Antti  1992  Plaani    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner