2018-08-20   09:08:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXV Oskarin Uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:40   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (18) 
Erä 1 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Ella Patinen  2004  04B302  SWIM    25m       
Aada Antila  2007  07A530  Virkiä    25m       
Milja Laakkonen  2007  07A483  KeuTo    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sanni Leena Porkkala  2004  04A034  SeUi    25m       
Miina-Anniina Härkänen  2008  08A412  LrU    25m       
Pinja Hacklin  2008  08A227  SWIM    50m  1:16.29  1:16.29   
Veera Mäkelä  2007  07A265  SWIM    50m  1:04.35  1:04.35   
Laura Lyytinen  2006  06A885  SWIM    50m  1:06.45  1:06.45   
Oona Hollström  2006  06A936  KeuTo    25m       
Maija Ollikainen  2007  07A488  KeuTo    25m       
Sanni Joutsiniemi  2004  04B137  Virkiä    25m       

 
Erä 3 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Evelina Myllykoski  2006  06A043  SeUi    25m  1:01.15  1:02.15   
Lotta Koskinen  2008  08A096  LaUS    25m  1:00.34  1:01.34   
Saaga Lehmus  2007  07A120  LrU    25m  59.29  1:00.29   
Maija Koski  2007  07A103  LaUS    25m  55.97  56.97   
Iina Kellokoski  2008  08A228  SWIM    50m  58.05  58.05   
Iida-Carita Niskanen  2008  08A155  ViesU    25m  1:00.33  1:01.33   
Nana Murtomäki  2008  08A008  SeUi    25m  1:01.03  1:02.03   
Heini Takanen  2003  03B049  SWIM    50m  1:03.78  1:03.78   

 
Erä 4 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Milla Pirinen  2007  07A447  SWIM    25m  53.08  54.08   
Nella Hämäläinen  2008  08A081  ViesU    25m  51.38  52.38   
Saimi Ruuska  2006  06A549  SWIM    25m  50.48  51.48   
Minttu Huhtahaara  2005  05A831  SWIM    25m  49.50  50.50   
Albertiina Kotkaniemi  2008  08A010  SeUi    25m  49.87  50.87   
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    50m  52.21  52.21   
Anna Rantala  2006  06A721  SWIM    25m  51.80  52.80   
Nelli Kiho  2008  08A224  SWIM    50m  55.06  55.06   

 
Erä 5 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saara Virekoski  2004  04B263  VarU    25m  49.18  50.18   
Krette Mullamaa  2007  07A359  LrU    25m  48.33  49.33   
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  47.71  48.71   
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  47.56  48.56   
Ada Puranen  2006  06A200  LrU    25m  47.61  48.61   
Liisi Lehtiö  2008  08A101  LaUS    50m  49.33  49.33   
Sofia Räihä  2008  08A148  SWIM    25m  48.95  49.95   
Aino Sarvilahti  2008  08A028  LrU    25m  49.48  50.48   

 
Erä 6 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  46.52  47.52   
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    25m  45.43  46.43   
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    25m  43.82  44.82   
Jenni Nikarmaa  2005  05A814  VarU    25m  43.45  44.45   
Eedi Imppola  2008  08A165  UH    50m  44.73  44.73   
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  45.08  46.08   
Hertta Nieminen  2007  07A271  UKK    25m  46.05  47.05   
Lilja Tarvainen  2005  05A291  LrU    25m  46.52  47.52   

 
Erä 7 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Niina Nevala  2002  02B288  ViesU    25m  43.21  44.21   
Ella Hynönen  2008  08A072  LrU    25m  42.24  43.24   
Ronja Ruottinen  2005  05A165  MiUS    25m  41.76  42.76   
Sanni Taskinen  2003  03A831  SWIM    25m  40.18  41.18   
Julia Rauhala  2006  06A102  UKK    50m  42.57  42.57   
Katariina Tarkkonen  2002  02B235  JoUS    50m  42.85  42.85   
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    25m  42.98  43.98   
Malla Hämäläinen  2008  08A079  ViesU    25m  43.42  44.42   

 
Erä 8 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  40.35  40.35   
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    25m  39.01  40.01   
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  38.85  39.85   
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    25m  38.68  39.68   
Esra Ergüner  2007  07A077  JoUS    25m  38.75  39.75   
Elizaveta Salmela  2005  05A861  ViesU    25m  38.95  39.95   
Anna Klutas  2002  02A395  SeUi    25m  39.19  40.19   
Iina Kukkonen  2005  05A437  MiUS    25m  39.94  40.94   

 
Erä 9 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    50m  39.50  39.50   
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    25m  37.45  38.45   
Ilona Hjelt  2002  02A375  Plaani    25m  37.13  38.13   
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  36.58  37.58   
Ida Rantala  2002  02A937  VUS-VSS    25m  36.94  37.94   
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    25m  37.38  38.38   
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    50m  39.44  39.44   
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    25m  38.60  39.60   

 
Erä 10 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  36.28  37.28   
Ellen Vuollet  2001  01A169  VUS-VSS    25m  35.48  36.48   
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    25m  35.40  36.40   
Noora Leppänen  2001  01A088  SWIM    50m  36.36  36.36   
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    25m  35.39  36.39   
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  35.47  36.47   
Tia Haikarinen  2002  02A563  LrU    25m  35.98  36.98   
Juulia Sakomaa  2005  05A564  LaUS    25m  36.47  37.47   

 
Erä 11 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    25m  35.14  36.14   
Tiinu Tamminen  2006  06A122  LaUS    25m  34.99  35.99   
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    50m  35.92  35.92   
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    50m  35.53  35.53   
Mitra Pietiäinen  2004  04A567  JoUS    25m  34.82  35.82   
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    25m  34.94  35.94   
Eevi-Maria Bogdanova  2005  05A106  LaUS    25m  35.11  36.11   
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    25m  35.15  36.15   

 
Erä 12 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    50m  35.33  35.33   
Niina Säteri  1984  84A134  Plaani    50m  35.25  35.25   
Sanna Rajamäki  2002  02B132  VUS-VSS    25m  34.06  35.06   
Emma Mangeloja  2003  03A757  SWIM    25m  33.93  34.93   
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    25m  34.02  35.02   
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    25m  34.24  35.24   
Carola Huntus  2003  03B158  SWIM    50m  35.30  35.30   
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    50m  35.42  35.42   

 
Erä 13 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  33.24  34.24   
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    25m  33.17  34.17   
Ella Uusitalo  2003  03A145  Plaani    25m  32.96  33.96   
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    50m  33.65  33.65   
Iiris Jämsä  2004  04A703  MiUS    50m  33.75  33.75   
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  33.07  34.07   
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  33.20  34.20   
Katariina Kivi  2001  01A988  JUK    50m  34.84  34.84   

 
Erä 14 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  Plaani    50m  33.42  33.42   
Peppi Hölsö  2003  03A727  VUS-VSS    25m  32.05  33.05   
Noora Peltoniemi  2003  03A397  LrU    50m  32.74  32.74   
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    50m  32.51  32.51   
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    25m  31.70  32.70   
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    25m  31.91  32.91   
Juliana Niinisalo  2002  02B004  VUS-VSS    50m  33.25  33.25   
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    50m  33.48  33.48   

 
Erä 15 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  32.45  32.45   
Sini Tiussa  2003  03B112  UI    50m  32.41  32.41   
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    50m  32.29  32.29   
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  31.18  32.18   
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m  31.27  32.27   
Emma Issakainen  2002  02A714  UI    25m  31.36  32.36   
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    25m  31.42  32.42   
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    50m  32.50  32.50   

 
Erä 16 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Pinja Penttilä  2001  01A456  UKK    50m  32.13  32.13   
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    50m  31.85  31.85   
Emmi Saarela  2001  01A846  JUK    50m  31.35  31.35   
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    50m  31.02  31.02   
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  30.14  31.14   
Saara Svahn  2001  01A172  Plaani    50m  31.72  31.72   
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  32.07  32.07   
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    50m  32.14  32.14   

 
Erä 17 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Henna Haipus  2001  01A060  KemPy    50m  30.60  30.60   
Alissa Eloranta  1999  99A486  Cetus    50m  30.35  30.35   
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  30.32  30.32   
Emma Nieminen  1996  96A009  SWIM    50m  29.84  29.84   
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    50m  30.08  30.08   
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    50m  30.33  30.33   
Miia Orvokki Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    50m  30.48  30.48   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  30.84  30.84   

 
Erä 18 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Annika Karinkanta  2000  00A300  TaTU    50m  29.42  29.42   
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    50m  29.14  29.14   
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    25m  27.86  28.86   
Nea Krista Janika Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  28.69  28.69   
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    25m  27.69  28.69   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    50m  28.86  28.86   
Aino Olga Katariina Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  29.35  29.35   
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    50m  29.58  29.58   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner