2018-06-20   12:53:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 27
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXV Oskarin Uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:40   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2018         
 
 
 
Laji 27, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Vili Henrik Nissinen  2004  04B066  VarU    25m       
Totti Laukkala  2004  04A227  SeUi    25m       
Alex Laitiainen  2005  05A550  SWIM    50m  1:51.05  1:51.05   
Aaro Imppola  2006  06A298  UH    25m       
Arttu Venemies  2005  05A599  SWIM    25m       
                 
                 

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aleksi Metsäpelto  2006  06A317  SWIM    50m  1:40.76  1:40.76   
Aleksanteri Nissinen  2005  05A016  SWIM    25m  1:35.79  1:37.79   
Nooa Matela  2005  05A069  LrU    25m  1:24.10  1:26.10   
Mikko Sihvo  2004  04A925  SWIM    50m  1:24.80  1:24.80   
Roope Oijennus  2003  03A110  SeUi    25m  1:23.06  1:25.06   
Samu Virtanen  2004  04A885  SWIM    50m  1:26.26  1:26.26   
Timo Elo  2004  04A164  SWIM    25m  1:38.59  1:40.59   
Akseli Kuparinen  2004  04B043  LrU    25m  1:44.77  1:46.77   

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Lev Vlasov  2007  07A017  TaTU    25m  1:21.50  1:23.50   
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    25m  1:19.10  1:21.10   
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  1:18.36  1:20.36   
Olli Elo  2002  02A121  SWIM    25m  1:17.96  1:19.96   
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    25m  1:18.32  1:20.32   
Jeremia Sidoroff  2001  01A832  JoUS    25m  1:18.93  1:20.93   
Perttu Ylä-Sahra  1994  94A357  Plaani    25m  1:21.25  1:23.25   
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  1:24.64  1:24.64   

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Topias Tynjä  2005  05A627  LaUS    50m  1:17.53  1:17.53   
Taneli Härkönen  1997  97A950  LrU    25m  1:11.76  1:13.76   
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    50m  1:11.91  1:11.91   
Joonas Järvi  2002  02A227  VUS-VSS    25m  1:09.77  1:11.77   
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    25m  1:09.86  1:11.86   
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:10.71  1:12.71   
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    25m  1:13.92  1:15.92   
Miko Veeti Valtteri Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  1:17.48  1:19.48   

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    50m  1:07.07  1:07.07   
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    25m  1:02.79  1:04.79   
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  1:03.72  1:03.72   
Leevi Suhonen  1999  99A419  SWIM    25m  1:00.93  1:02.93   
Herman Widbom  2001  01A188  Cetus    50m  1:02.93  1:02.93   
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  1:01.90  1:03.90   
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    25m  1:04.66  1:06.66   
Kasperi Koskinen  2001  01A710  SWIM    25m  1:06.46  1:08.46   

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    50m  1:02.28  1:02.28   
Elias Päivinen  1997  97A805  SWIM    25m  59.47  1:01.47   
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  56.47  58.47   
Arttu Eino Erkinaro  1992  92A595  OU    50m  56.28  56.28   
Ville Laine  1995  95B035  TaTU    50m  57.76  57.76   
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  59.40  1:01.40   
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    50m  1:01.59  1:01.59   
Tapio Henrikki Roiko-Jokela  1996  96A016  SWIM    50m  1:02.60  1:02.60   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner