2018-08-20   11:14:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXV Oskarin Uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:40   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Sonja Tarkiainen  2004  04B117  UH    25m       
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m       
Elli Lenkkeri  2006  06A782  UH    25m       
Hanna Eveliina Hietanen  2005  05A830  Virkiä    25m       
                 
                 

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aliisa Rintakoski  2004  04B127  SeUi    25m  3:41.94  3:45.94   
Aino Ruottinen  2007  07A145  LrU    25m  3:16.89  3:20.89   
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    25m  3:12.31  3:16.31   
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    25m  3:08.83  3:12.83   
Minttu Huhtahaara  2005  05A831  SWIM    50m  3:13.78  3:13.78   
Sanni Leena Porkkala  2004  04A034  SeUi    25m  3:16.60  3:20.60   
Fanny Granvik  2004  04A051  SeUi    25m  3:20.59  3:24.59   
Laura Katriina Walden  1993  93A588  SWIM    25m       

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Matilda Holmlund  2005  05A734  VUS-VSS    50m  3:10.62  3:10.62   
Neri Lätti  2007  07A030  JoUS    25m  2:59.52  3:03.52   
Mitra Pietiäinen  2004  04A567  JoUS    25m  2:57.72  3:01.72   
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    25m  2:52.15  2:56.15   
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  2:54.24  2:58.24   
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    25m  2:59.03  3:03.03   
Hilda Löf  2006  06A153  KeuTo    50m  3:08.07  3:08.07   
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  3:07.24  3:11.24   

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    25m  2:48.89  2:52.89   
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  2:47.84  2:51.84   
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    25m  2:46.79  2:50.79   
Jenna Korpilahti  2005  05A673  VUS-VSS    25m  2:46.03  2:50.03   
Noora-Maria Linna  2006  06A468  ViesU    25m  2:46.46  2:50.46   
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  2:47.34  2:51.34   
Salla Lehtimäki  2002  02B135  VUS-VSS    25m  2:48.37  2:52.37   
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  2:50.31  2:54.31   

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Laura Sofia Oksakari  2005  05A194  VUS-VSS    25m  2:44.92  2:48.92   
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    25m  2:44.42  2:48.42   
Tuuli Janhunen  2001  01B380  SWIM    50m  2:47.75  2:47.75   
Ida Rantala  2002  02A937  VUS-VSS    25m  2:41.48  2:45.48   
Sara Ruotsalainen  2003  03B135  VUS-VSS    25m  2:43.23  2:47.23   
Esra Ergüner  2007  07A077  JoUS    25m  2:43.98  2:47.98   
Tilde Löfqvist  2004  04A869  VUS-VSS    25m  2:44.62  2:48.62   
Lumi Luoma  2005  05A133  UH    25m  2:45.81  2:49.81   

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ronja Ruottinen  2005  05A165  MiUS    25m  2:39.62  2:43.62   
Julia Piisilä  2004  04A867  KemPy    25m  2:39.32  2:43.32   
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  2:39.22  2:43.22   
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    25m  2:38.48  2:42.48   
Pihla Äkkinen  2005  05A195  VUS-VSS    25m  2:38.89  2:42.89   
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    25m  2:39.25  2:43.25   
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  KemPy    25m  2:39.57  2:43.57   
Katariina Koivuranta  2005  05A446  KemPy    25m  2:40.49  2:44.49   

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    25m  2:37.39  2:41.39   
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  2:35.01  2:39.01   
Veera Välivainio  2005  05A645  VUS-VSS    25m  2:33.77  2:37.77   
Annukka Jouppila  2003  03A120  SeUi    25m  2:32.97  2:36.97   
Ellen Vuollet  2001  01A169  VUS-VSS    25m  2:33.21  2:37.21   
Henna Moilanen  2004  04A468  KemPy    25m  2:34.88  2:38.88   
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    25m  2:37.20  2:41.20   
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    25m  2:38.17  2:42.17   

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    25m  2:32.63  2:36.63   
Viivi Lehtonen  2004  04A451  VUS-VSS    25m  2:32.32  2:36.32   
Ella Uusitalo  2003  03A145  Plaani    25m  2:32.07  2:36.07   
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    25m  2:30.74  2:34.74   
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    50m  2:35.44  2:35.44   
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    25m  2:32.24  2:36.24   
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    25m  2:32.40  2:36.40   
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  2:32.90  2:36.90   

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    50m  2:34.33  2:34.33   
Pirita Hautala  2004  04B022  VUS-VSS    25m  2:30.03  2:34.03   
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    25m  2:28.38  2:32.38   
Juulia Sakomaa  2005  05A564  LaUS    50m  2:31.32  2:31.32   
Eevi-Maria Bogdanova  2005  05A106  LaUS    50m  2:31.99  2:31.99   
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  2:28.42  2:32.42   
Miina Laukka  2003  03A196  KemPy    25m  2:30.16  2:34.16   
Peppi Hölsö  2003  03A727  VUS-VSS    25m  2:30.71  2:34.71   

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sara Ikonen  2002  02B137  VUS-VSS    25m  2:25.67  2:29.67   
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  2:24.84  2:28.84   
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    25m  2:24.60  2:28.60   
Niina Roiko-Jokela  2001  01A291  SWIM    50m  2:27.93  2:27.93   
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m  2:23.98  2:27.98   
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    25m  2:24.77  2:28.77   
Hanna Mangeloja  2001  01B126  SWIM    50m  2:28.89  2:28.89   
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  2:30.76  2:30.76   

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    25m  2:23.41  2:27.41   
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  2:23.35  2:27.35   
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  2:21.66  2:25.66   
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  2:21.41  2:25.41   
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    25m  2:21.52  2:25.52   
Maria Yritys  2002  02A147  UH    25m  2:21.92  2:25.92   
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    25m  2:23.36  2:27.36   
Katariina Kivi  2001  01A988  JUK    50m  2:27.44  2:27.44   

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  2:23.36  2:23.36   
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  2:18.64  2:22.64   
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  2:16.55  2:20.55   
Pinja Penttilä  2001  01A456  UKK    25m  2:15.53  2:19.53   
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    50m  2:20.52  2:20.52   
Juliana Niinisalo  2002  02B004  VUS-VSS    25m  2:17.23  2:21.23   
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  2:19.22  2:23.22   
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  2:19.36  2:23.36   

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Melinda Moilanen  2000  00B066  JoUS    50m  2:18.75  2:18.75   
Susanna Ellonen  1999  99A781  TaTU    25m  2:14.08  2:18.08   
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  2:17.20  2:17.20   
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    25m  2:12.33  2:16.33   
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  2:17.04  2:17.04   
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  2:17.35  2:17.35   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  2:14.55  2:18.55   
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  2:14.86  2:18.86   

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  2:09.89  2:13.89   
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    25m  2:07.64  2:11.64   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    25m  2:03.59  2:07.59   
Aino Otava  1999  99A484  Cetus    25m  2:00.34  2:04.34   
Nea Krista Janika Rinne  1995  95A833  Cetus    25m  2:01.59  2:05.59   
Alissa Eloranta  1999  99A486  Cetus    50m  2:08.48  2:08.48   
Henna Haipus  2001  01A060  KemPy    25m  2:08.25  2:12.25   
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  2:15.11  2:15.11   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner