2018-10-21   14:29:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXV Oskarin Uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:40   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 helmikuu 2018         
 
 
 
Laji 14, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Hanna Eveliina Hietanen  2005  05A830  Virkiä    25m       
Laura Katriina Walden  1993  93A588  SWIM    25m       
Sofia Mustonen  2006  06A913  TaTU    25m       
Julia Luomakortes  2008  08A046  SeUi    25m  1:59.43  2:01.43   
Miina-Anniina Härkänen  2008  08A412  LrU    25m       
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    25m       
Aada Antila  2007  07A530  Virkiä    25m       
                 

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Evelina Myllykoski  2006  06A043  SeUi    25m  1:55.10  1:57.10   
Aliisa Rintakoski  2004  04B127  SeUi    25m  1:52.44  1:54.44   
Neri Lätti  2007  07A030  JoUS    25m  1:50.80  1:52.80   
Maija Koski  2007  07A103  LaUS    25m  1:49.01  1:51.01   
Nea-Noora Hannele Väli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:49.27  1:51.27   
Vilma Paajanen  2006  06A578  UKK    25m  1:50.98  1:52.98   
Viivi Hallikainen  2006  06A869  KuUS    25m  1:54.20  1:56.20   
Lovisa Karlsson  2006  06A797  SeUi    25m  1:58.67  2:00.67   

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Saaga Lehmus  2007  07A120  LrU    25m  1:47.36  1:49.36   
Anna-Maria Malila  2003  03A854  SeUi    25m  1:46.23  1:48.23   
Ada Puranen  2006  06A200  LrU    25m  1:45.88  1:47.88   
Aino-Elina Kitinoja  2006  06A388  LrU    25m  1:42.98  1:44.98   
Roosa Rinta-Aho  2004  04B253  AU    25m  1:45.13  1:47.13   
Fanny Granvik  2004  04A051  SeUi    25m  1:46.07  1:48.07   
Oona Nieminen  2004  04B265  AU    25m  1:46.44  1:48.44   
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m  1:48.36  1:50.36   

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sanni Toppinen  2005  05A907  KuUS    25m  1:40.61  1:42.61   
Silva Salonniemi  2006  06A266  UKK    25m  1:40.17  1:42.17   
Anu Lajunen  1966  66A086  SWIM    50m  1:41.79  1:41.79   
Katariina Tarkkonen  2002  02B235  JoUS    25m  1:38.35  1:40.35   
Vilma Vatanen  2007  07A210  JoUS    25m  1:38.74  1:40.74   
Päivä-Kaisla Seppänen  2006  06A323  LrU    25m  1:39.90  1:41.90   
Krette Mullamaa  2007  07A359  LrU    25m  1:40.18  1:42.18   
Minttu Mikkonen  2006  06A496  UKK    50m  1:44.56  1:44.56   

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elli Lenkkeri  2006  06A782  UH    50m  1:39.70  1:39.70   
Sini Saari  2007  07A410  ViesU    25m  1:37.05  1:39.05   
Jenna Korpilahti  2005  05A673  VUS-VSS    25m  1:36.00  1:38.00   
Nelli Hytti  2005  05A862  LrU    25m  1:35.37  1:37.37   
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    25m  1:35.93  1:37.93   
Eeva Finnilä  2006  06A124  SeUi    25m  1:36.40  1:38.40   
Sara Ruotsalainen  2003  03B135  VUS-VSS    25m  1:37.36  1:39.36   
Lilja Tarvainen  2005  05A291  LrU    25m  1:38.31  1:40.31   

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Hertta Nieminen  2007  07A271  UKK    25m  1:34.92  1:36.92   
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    25m  1:33.61  1:35.61   
Hilda Löf  2006  06A153  KeuTo    25m  1:33.14  1:35.14   
Maria Kajosmäki  2006  06A433  SWIM    25m  1:32.97  1:34.97   
Sofia Lepistö  2006  06A346  MiUS    25m  1:33.13  1:35.13   
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  1:33.41  1:35.41   
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  1:34.89  1:36.89   
Pihla Äkkinen  2005  05A195  VUS-VSS    25m  1:35.29  1:37.29   

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  1:32.73  1:34.73   
Anna Klutas  2002  02A395  SeUi    25m  1:31.98  1:33.98   
Aino Ruotsalainen  2007  07A076  LrU    25m  1:30.46  1:32.46   
Ebba Simberg  2007  07A087  LaUS    25m  1:28.99  1:30.99   
Olivia Romo  2005  05A297  LaUS    25m  1:29.59  1:31.59   
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    25m  1:31.09  1:33.09   
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    50m  1:34.06  1:34.06   
Salla Lehtimäki  2002  02B135  VUS-VSS    50m  1:34.86  1:34.86   

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    25m  1:28.65  1:30.65   
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    25m  1:27.86  1:29.86   
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  1:27.84  1:29.84   
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    25m  1:25.78  1:27.78   
Esra Ergüner  2007  07A077  JoUS    25m  1:27.20  1:29.20   
Vilma Vepsäläinen  2006  06A683  KuUS    25m  1:27.85  1:29.85   
Suvi Riipinen  2003  03B162  SWIM    25m  1:27.94  1:29.94   
Anniina Kurvinen  2006  06A281  LrU    25m  1:28.82  1:30.82   

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ida Rantala  2002  02A937  VUS-VSS    25m  1:25.56  1:27.56   
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    25m  1:25.17  1:27.17   
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  1:23.70  1:25.70   
Veera Vuokko Sofia Laakkonen  2003  03A241  Plaani    25m  1:22.31  1:24.31   
Sanna Rajamäki  2002  02B132  VUS-VSS    25m  1:23.29  1:25.29   
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    25m  1:24.77  1:26.77   
Emmi Salo  2007  07A325  LrU    25m  1:25.48  1:27.48   
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    25m  1:25.61  1:27.61   

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    25m  1:22.11  1:24.11   
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    50m  1:23.45  1:23.45   
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    25m  1:21.24  1:23.24   
Senni Partanen  2004  04A938  MiUS    25m  1:20.65  1:22.65   
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    50m  1:23.13  1:23.13   
Emma Mangeloja  2003  03A757  SWIM    25m  1:21.26  1:23.26   
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  KemPy    25m  1:21.97  1:23.97   
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    25m  1:22.31  1:24.31   

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  1:20.41  1:22.41   
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  1:20.07  1:22.07   
Peppi Hölsö  2003  03A727  VUS-VSS    50m  1:21.96  1:21.96   
Julia Piisilä  2004  04A867  KemPy    50m  1:21.15  1:21.15   
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  1:19.26  1:21.26   
Annukka Jouppila  2003  03A120  SeUi    25m  1:20.06  1:22.06   
Milla Kähkönen  2005  05A054  LaUS    50m  1:22.38  1:22.38   
Aada Tourunen  2004  04A323  SWIM    25m  1:20.63  1:22.63   

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Senni Eklund  2003  03B193  AU    25m  1:18.32  1:20.32   
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    25m  1:16.47  1:18.47   
Taiga Yritys  2003  03A036  UH    25m  1:16.30  1:18.30   
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    25m  1:15.07  1:17.07   
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  Plaani    25m  1:15.44  1:17.44   
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    50m  1:18.39  1:18.39   
Melinda Moilanen  2000  00B066  JoUS    25m  1:17.51  1:19.51   
Emmi Lyytinen  2004  04A810  KuUS    25m  1:18.71  1:20.71   

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    50m  1:14.96  1:14.96   
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    25m  1:11.82  1:13.82   
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    25m  1:11.28  1:13.28   
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  1:11.99  1:11.99   
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  1:11.06  1:13.06   
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  1:11.38  1:13.38   
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  1:13.83  1:13.83   
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    50m  1:16.73  1:16.73   

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:09.61  1:11.61   
Sofia Martinkauppi  2003  03A049  UKK    25m  1:08.54  1:10.54   
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  1:07.43  1:09.43   
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    25m  1:03.65  1:05.65   
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    25m  1:04.88  1:06.88   
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    25m  1:08.41  1:10.41   
Miia Orvokki Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    25m  1:09.18  1:11.18   
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  1:09.86  1:11.86   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner