2018-08-20   13:14:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXV Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1834  Pesälä Kalle  2006  KemPy    25 m  2:32.08  2:36.08   
1811  Vlasov Lev  2007  TaTU    25 m  2:34.65  2:38.65   
1836  Schroderus Julius  2006  KemPy    25 m  2:45.43  2:49.43   
1629  Tuusa Leo  2007  SWIM    50 m  3:45.40  3:45.40   
1328  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS    25 m       
1574  Miettinen Miklas  2007  SWIM    25 m       
13 - 14 v 
1657  Aho Elmeri  2004  SeUi    25 m  2:13.59  2:17.59   
1818  Haipus Arttu  2004  KemPy    25 m  2:19.52  2:23.52   
1715  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS    25 m  2:22.94  2:26.94   
1632  Veckman Markus  2004  SWIM    50 m  2:28.52  2:28.52   
1819  Haipus Eetu  2004  KemPy    25 m  2:25.95  2:29.95   
1880  Vaikkola Mitja Voitto Verneri  2004  UKK    25 m  2:28.92  2:32.92   
1323  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS    25 m  2:31.05  2:35.05   
1364  Hämäläinen Tuomas Matti Tapio  2005  KuUS    25 m  2:31.10  2:35.10   
1463  Matela Nooa  2005  LrU    25 m  2:35.49  2:39.49   
10  1373  Paukkonen Joel  2004  KuUS    25 m  2:36.61  2:40.61   
11  1858  Nieminen Atte  2004  UKK    25 m  2:38.34  2:42.34   
12  1376  Pietiläinen Leevi  2004  KuUS    25 m  2:38.70  2:42.70   
13  1731  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS    50 m  2:42.95  2:42.95   
14  1602  Riipinen Touko  2004  SWIM    50 m  2:43.48  2:43.48   
15  1366  Istomin Aleksandr  2004  KuUS    25 m  2:41.08  2:45.08   
16  1821  Heikkilä Jere  2004  KemPy    25 m  2:45.06  2:49.06   
17  1512  Elo Timo  2004  SWIM    50 m  2:50.86  2:50.86   
18  1474  Sarvilahti Anton  2005  LrU    25 m  2:48.05  2:52.05   
19  1829  Laukka Elias  2005  KemPy    25 m  2:48.44  2:52.44   
20  1455  Kitinoja Olli-pekka  2004  LrU    25 m  2:52.54  2:56.54   
21  1326  Kauppinen Konsta  2005  JoUS    25 m  2:55.71  2:59.71   
22  1359  Vattulainen Santeri  2005  JoUS    25 m  2:56.44  3:00.44   
23  1362  Vilesov Mikhail  2005  JoUS    25 m  2:56.59  3:00.59   
24  1915  Lipponen Joel  2004  UH    50 m  3:00.74  3:00.74   
25  1667  Klutas Akseli  2004  SeUi    25 m  3:05.58  3:09.58   
26  1740  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS    25 m  3:06.81  3:10.81   
27  1917  Nieminen Tuomas Ville  2004  UH    25 m  3:08.15  3:12.15   
28  1674  Laukkala Totti  2004  SeUi    25 m  3:09.01  3:13.01   
29  1485  Zhuchkov Denis  2004  LrU    25 m  3:14.05  3:18.05   
30  1693  Syrjä Arttu  2005  SeUi    25 m  3:32.17  3:36.17   
15 v ja vanhemmat 
1604  Roiko-Jokela Tapio Henrikki  1996  SWIM    50 m  1:57.92  1:57.92   
1289  Aalto Oskari  2002  Cetus    25 m  1:56.72  2:00.72   
1726  Lydman Alex  2003  VUS-VSS    25 m  1:57.27  2:01.27   
1310  Skjäl Oscar  2002  Cetus    25 m  1:57.41  2:01.41   
1812  Yritys Petja Valtteri  1993  TaTU    25 m  1:57.48  2:01.48   
1293  Kallström Roni  2001  Cetus    25 m  1:58.37  2:02.37   
1794  Olander Axel  2002  TaTU    25 m  1:59.59  2:03.59   
1802  Romanov Efim  2002  TaTU    25 m  2:00.36  2:04.36   
1703  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS    25 m  2:00.37  2:04.37   
10  1354  Vartiainen Miiro  2001  JoUS    25 m  2:00.71  2:04.71   
11  1737  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS    25 m  2:01.05  2:05.05   
12  1687  Porkkala Juho  2001  SeUi    50 m  2:05.86  2:05.86   
13  1314  Widbom Herman  2001  Cetus    25 m  2:01.97  2:05.97   
14  1294  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus    25 m  2:03.14  2:07.14   
15  1846  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  2:05.13  2:09.13   
16  1824  Juntunen Elias  2002  KemPy    25 m  2:07.02  2:11.02   
17  1718  Khalili Nader  2001  VUS-VSS    25 m  2:07.29  2:11.29   
18  1707  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS    25 m  2:07.81  2:11.81   
19  1716  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS    25 m  2:10.03  2:14.03   
20  1418  Palvanen Eetu  2003  LaUS    50 m  2:14.15  2:14.15   
21  1683  Nurmela Mikael  2002  SeUi    25 m  2:10.43  2:14.43   
22  1734  Ravals Simon  2003  VUS-VSS    25 m  2:12.35  2:16.35   
23  1633  Veijonen Veeti  2001  SWIM    25 m  2:12.47  2:16.47   
24  1717  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS    50 m  2:17.26  2:17.26   
25  1439  Keltanen Aapo  2001  LrKT    25 m  2:13.97  2:17.97   
26  1549  Koskinen Kasperi  2001  SWIM    25 m  2:14.89  2:18.89   
27  1399  Isoranta Jonne  2003  LaUS    25 m  2:16.25  2:20.25   
28  1851  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  2:16.48  2:20.48   
29  1736  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS    25 m  2:16.49  2:20.49   
30  1322  Hiltunen Väinö  2001  JoUS    25 m  2:17.91  2:21.91   
31  1730  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS    25 m  2:20.32  2:24.32   
32  1336  Mikkonen Otto Erik Olavi  2003  JoUS    25 m  2:20.97  2:24.97   
33  1374  Paukkonen Julius  2002  KuUS    25 m  2:21.25  2:25.25   
34  1594  Pyyhtinen Aapo  2002  SWIM    25 m  2:22.36  2:26.36   
35  1684  Nurmela Miro  2002  SeUi    25 m  2:23.55  2:27.55   
36  1365  Hämäläinen Ville  2002  KuUS    50 m  2:29.05  2:29.05   
37  1652  Ahola Antti  2001  Virkiä    25 m  2:25.12  2:29.12   
38  1660  Hanka Eeli  2003  SeUi    25 m  2:27.97  2:31.97   
39  1842  Haavisto Kalle  2003  UKK    25 m  2:30.97  2:34.97   
40  1511  Elo Olli  2002  SWIM    50 m  2:35.14  2:35.14   
41  1686  Oijennus Roope  2003  SeUi    25 m  2:35.42  2:39.42   
42  1543  Kinnunen Jani  1980  SWIM    50 m  2:39.93  2:39.93   
43  1838  Sipilä Leevi  2003  KemPy    25 m  2:36.33  2:40.33   
44  1656  Kortesoja Leevi Hermanni  2003  Virkiä    25 m  2:36.83  2:40.83   
45  1828  Korhonen Eemeli Aku Ensio  2003  KemPy    25 m  2:40.26  2:44.26   
46  1541  Kiiveri Marat  2003  SWIM    25 m  7:09.90  7:13.90   
47  1903  Rantanen Antti  1992  Plaani    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
2_S
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1318  Ergüner Esra  2007  JoUS    25 m  2:43.98  2:47.98   
1324  Hämäläinen Inka  2007  JoUS    25 m  2:50.31  2:54.31   
1335  Lätti Neri  2007  JoUS    25 m  2:59.52  3:03.52   
1755  Pelkonen Elsa  2007  ViesU    25 m  3:12.31  3:16.31   
1471  Ruottinen Aino  2007  LrU    25 m  3:16.89  3:20.89   
12 - 13 v 
1843  Hinkka Aino  2005  UKK    25 m  2:19.36  2:23.36   
1331  Korkalainen Maria  2005  JoUS    25 m  2:21.41  2:25.41   
1426  Sakomaa Juulia  2005  LaUS    50 m  2:31.32  2:31.32   
1389  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS    50 m  2:31.99  2:31.99   
1712  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS    25 m  2:32.63  2:36.63   
1741  Välivainio Veera  2005  VUS-VSS    25 m  2:33.77  2:37.77   
1839  Utriainen Vilma  2005  KemPy    25 m  2:38.17  2:42.17   
1742  Äkkinen Pihla  2005  VUS-VSS    25 m  2:38.89  2:42.89   
1837  Siira Milla  2005  KemPy    25 m  2:39.22  2:43.22   
10  1840  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy    25 m  2:39.57  2:43.57   
11  1493  Ruottinen Ronja  2005  MiUS    25 m  2:39.62  2:43.62   
12  1827  Koivuranta Katariina  2005  KemPy    25 m  2:40.49  2:44.49   
13  1663  Kannosto Aamu  2005  SeUi    25 m  2:44.42  2:48.42   
14  1729  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS    25 m  2:44.92  2:48.92   
15  1916  Luoma Lumi  2005  UH    25 m  2:45.81  2:49.81   
16  1722  Korpilahti Jenna  2005  VUS-VSS    25 m  2:46.03  2:50.03   
17  1750  Linna Noora-maria  2006  ViesU    25 m  2:46.46  2:50.46   
18  1866  Penttilä Hilla  2005  UKK    25 m  2:46.79  2:50.79   
19  1334  Lätti Merete  2006  JoUS    25 m  2:47.34  2:51.34   
20  1831  Marttila Milla  2005  KemPy    25 m  2:47.84  2:51.84   
21  1825  Kaarre Lotta  2005  KemPy    25 m  2:48.89  2:52.89   
22  1826  Kivelä Sofia  2005  KemPy    25 m  2:54.24  2:58.24   
23  1535  Kalvas Ronja  2005  SWIM    50 m  2:58.73  2:58.73   
24  1648  Löf Hilda  2006  KeuTo    50 m  3:08.07  3:08.07   
25  1582  Palonen Denise  2005  SWIM    25 m  3:05.37  3:09.37   
26  1708  Holmlund Matilda  2005  VUS-VSS    50 m  3:10.62  3:10.62   
27  1344  Pesonen Viivi  2006  JoUS    25 m  3:07.24  3:11.24   
28  1523  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM    50 m  3:13.78  3:13.78   
29  1654  Hietanen Hanna Eveliina  2005  Virkiä    25 m       
30  1757  Saarela Tilda  2006  ViesU    25 m       
31  1914  Lenkkeri Elli  2006  UH    25 m       
14 v ja vanhemmat 
1302  Otava Aino  1999  Cetus    25 m  2:00.34  2:04.34   
1307  Rinne Nea Krista Janika  1995  Cetus    25 m  2:01.59  2:05.59   
1299  Nenonen Sohvi  1999  Cetus    25 m  2:03.59  2:07.59   
1290  Eloranta Alissa  1999  Cetus    50 m  2:08.48  2:08.48   
1391  Bärlund Raakel  2001  LaUS    25 m  2:07.64  2:11.64   
1820  Haipus Henna  2001  KemPy    25 m  2:08.25  2:12.25   
1411  Liikonen Saana  2001  LaUS    25 m  2:09.89  2:13.89   
1402  Kallinen Sohvi  2004  LaUS    50 m  2:15.11  2:15.11   
1823  Jouhten Senni  2002  KemPy    25 m  2:12.33  2:16.33   
10  1308  Savolainen Anni  2002  Cetus    50 m  2:17.04  2:17.04   
11  1313  Wacklin Cia  2001  Cetus    50 m  2:17.20  2:17.20   
12  1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    50 m  2:17.35  2:17.35   
13  1775  Ellonen Susanna  1999  TaTU    25 m  2:14.08  2:18.08   
14  1662  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi    25 m  2:14.55  2:18.55   
15  1337  Moilanen Melinda  2000  JoUS    50 m  2:18.75  2:18.75   
16  1921  Yritys Saana  2003  UH    25 m  2:14.86  2:18.86   
17  1867  Penttilä Pinja  2001  UKK    25 m  2:15.53  2:19.53   
18  1863  Nieminen Santra  2004  UKK    50 m  2:20.52  2:20.52   
19  1719  Kivi Petra  2003  VUS-VSS    25 m  2:16.55  2:20.55   
20  1728  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS    25 m  2:17.23  2:21.23   
21  1305  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus    25 m  2:18.64  2:22.64   
22  1415  Mustonen Nea  2004  LaUS    25 m  2:19.01  2:23.01   
23  1416  Ovaskainen Senni  2001  LaUS    25 m  2:19.22  2:23.22   
24  1303  Peltola Julia  2003  Cetus    50 m  2:23.36  2:23.36   
25  1702  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS    25 m  2:21.52  2:25.52   
26  1298  Nagy Róza  2003  Cetus    25 m  2:21.66  2:25.66   
27  1920  Yritys Maria  2002  UH    25 m  2:21.92  2:25.92   
28  1721  Korkiakoski Tara Margareetta  2003  VUS-VSS    50 m  2:26.61  2:26.61   
29  1705  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS    25 m  2:23.22  2:27.22   
30  1320  Gavrilov Elina  2004  JoUS    25 m  2:23.35  2:27.35   
31  1841  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  2:23.36  2:27.36   
32  1714  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS    25 m  2:23.41  2:27.41   
33  1285  Kivi Katariina  2001  JUK    50 m  2:27.44  2:27.44   
34  1704  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS    25 m  2:23.74  2:27.74   
35  1603  Roiko-Jokela Niina  2001  SWIM    50 m  2:27.93  2:27.93   
36  1343  Parviainen Oona  2002  JoUS    25 m  2:23.98  2:27.98   
37  1701  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS    25 m  2:24.60  2:28.60   
38  1284  Haravuori Ella  2002  JUK    25 m  2:24.77  2:28.77   
39  1709  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS    25 m  2:24.84  2:28.84   
40  1569  Mangeloja Hanna  2001  SWIM    50 m  2:28.89  2:28.89   
41  1711  Ikonen Sara  2002  VUS-VSS    25 m  2:25.67  2:29.67   
42  1571  Merisalo Viivi  2002  SWIM    50 m  2:30.76  2:30.76   
43  1723  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS    25 m  2:28.38  2:32.38   
44  1286  Mylly Mariel  2001  JUK    25 m  2:28.42  2:32.42   
45  1706  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS    25 m  2:30.03  2:34.03   
46  1830  Laukka Miina  2003  KemPy    25 m  2:30.16  2:34.16   
47  1427  Salminen Janna  2003  LaUS    50 m  2:34.33  2:34.33   
48  1710  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS    25 m  2:30.71  2:34.71   
49  1713  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS    25 m  2:30.74  2:34.74   
50  1435  Tuokko Vilma  2002  LaUS    50 m  2:35.44  2:35.44   
51  1908  Uusitalo Ella  2003  Plaani    25 m  2:32.07  2:36.07   
52  1720  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS    25 m  2:32.24  2:36.24   
53  1725  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS    25 m  2:32.32  2:36.32   
54  1551  Kuparinen Noora  2004  SWIM    25 m  2:32.40  2:36.40   
55  1738  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS    25 m  2:32.90  2:36.90   
56  1661  Jouppila Annukka  2003  SeUi    25 m  2:32.97  2:36.97   
57  1739  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS    25 m  2:33.21  2:37.21   
58  1832  Moilanen Henna  2004  KemPy    25 m  2:34.88  2:38.88   
59  1327  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS    25 m  2:35.01  2:39.01   
60  1665  Kekola Noora  2004  SeUi    25 m  2:37.20  2:41.20   
61  1685  Nurmela Viivi  2004  SeUi    25 m  2:37.39  2:41.39   
62  1347  Pyykönen Pinja  2002  JoUS    25 m  2:38.48  2:42.48   
63  1442  Galay Ekaterina  2003  LrU    25 m  2:39.25  2:43.25   
64  1835  Piisilä Julia  2004  KemPy    25 m  2:39.32  2:43.32   
65  1733  Rantala Ida  2002  VUS-VSS    25 m  2:41.48  2:45.48   
66  1735  Ruotsalainen Sara  2003  VUS-VSS    25 m  2:43.23  2:47.23   
67  1527  Janhunen Tuuli  2001  SWIM    50 m  2:47.75  2:47.75   
68  1727  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS    25 m  2:44.62  2:48.62   
69  1724  Lehtimäki Salla  2002  VUS-VSS    25 m  2:48.37  2:52.37   
70  1618  Sorri Sara  2003  SWIM    25 m  2:52.15  2:56.15   
71  1345  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS    25 m  2:57.72  3:01.72   
72  1544  Kinnunen Juuli  2004  SWIM    25 m  2:59.03  3:03.03   
73  1756  Saarela Hanna  2003  ViesU    25 m  3:08.83  3:12.83   
74  1688  Porkkala Sanni Leena  2004  SeUi    25 m  3:16.60  3:20.60   
75  1659  Granvik Fanny  2004  SeUi    25 m  3:20.59  3:24.59   
76  1689  Rintakoski Aliisa  2004  SeUi    25 m  3:41.94  3:45.94   
77  1630  Walden Laura Katriina  1993  SWIM    25 m       
78  1919  Tarkiainen Sonja  2004  UH    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  15:59 
 
3_S
Laji 3, P-12, M, Erityisr. 50m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1646  Laaja Kaapo  2006  KeuTo    25 m  44.31  45.81   
1804  Sojolin Sebastian  2006  TaTU    25 m  44.37  45.87   
1876  Talja Joona  2007  UKK    25 m  45.82  47.32   
1497  Rissanen Topi  2008  PieKu    25 m  50.02  51.52   
1338  Mononen Aapo  2007  JoUS    25 m  52.09  53.59   
1341  Partinen Topias  2007  JoUS    25 m  53.03  54.53   
1882  Yli-Houhala Tatu  2007  UKK    25 m  55.32  56.82   
1608  Ruuska Urho  2009  SWIM    50 m  59.29  59.29   
1852  Levonoja Markus  2007  UKK    25 m  58.16  59.66   
10  1918  Tarkiainen Eero  2006  UH    50 m  59.71  59.71   
11  1636  Viitanen Aaro  2007  SWIM    50 m  1:00.96  1:00.96   
12  1513  Eronen Onni  2006  SWIM    50 m  1:01.05  1:01.05   
13  1694  Tavast Oskari  2007  SeUi    25 m  59.70  1:01.20   
14  1441  Gaft Emil  2006  LrU    25 m  1:00.32  1:01.82   
15  1848  Koppanen Onni  2007  UKK    25 m  1:00.67  1:02.17   
16  1629  Tuusa Leo  2007  SWIM    50 m  1:04.18  1:04.18   
17  1452  Kallunki Tatu  2007  LrU    25 m  1:03.11  1:04.61   
18  1860  Nieminen Frans  2009  UKK    25 m  1:03.58  1:05.08   
19  1681  Myllykoski Topias  2008  SeUi    25 m  1:04.47  1:05.97   
20  1574  Miettinen Miklas  2007  SWIM    50 m  1:07.29  1:07.29   
21  1631  Varis Petrus  2009  SWIM    50 m  1:08.03  1:08.03   
22  1536  Kankainen Niilo  2008  SWIM    50 m  1:08.93  1:08.93   
23  1623  Telakoski Eelis  2007  SWIM    50 m  1:13.21  1:13.21   
24  1666  Kiviniemi Atte  2007  SeUi    25 m  1:29.13  1:30.63   
25  1521  Honko Rene  2008  SWIM    25 m       
26  1528  Jokela Aleksi  2008  SWIM    25 m       
27  1609  Ruuskanen Olli  2008  SWIM    25 m       
28  1870  Pikkuhuhta Tuure  2009  UKK    25 m       
13 v ja vanhemmat 
1605  Ruohoniemi Miikka Olavi  1993  SWIM    50 m  28.51  28.51   
1300  Ohtonen Lassi Tapio  1992  Cetus    50 m  28.69  28.69   
1353  Tolvanen Miika  1996  JoUS    50 m  29.75  29.75   
1304  Pentti Miika  1997  Cetus    25 m  28.87  30.37   
1419  Pennanen Atte  2001  LaUS    50 m  31.43  31.43   
1563  Lindholm Atte  2001  SWIM    50 m  31.64  31.64   
1893  Kurkinen Pyry  1998  Plaani    50 m  31.74  31.74   
1378  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS    50 m  32.50  32.50   
1833  Mäkelä Noa  2001  KemPy    50 m  32.89  32.89   
10  1410  Leppänen Antti  2002  LaUS    50 m  32.90  32.90   
11  1707  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS    50 m  33.23  33.23   
12  1786  Leino Riku  2001  TaTU    25 m  32.47  33.97   
13  1900  Nyberg Julius  2002  Plaani    25 m  33.37  34.87   
14  1683  Nurmela Mikael  2002  SeUi    25 m  34.01  35.51   
15  1292  Hatakka Niklas  2003  Cetus    50 m  35.64  35.64   
16  1795  Pankratov Pavel  2004  TaTU    50 m  36.25  36.25   
17  1330  Kontiainen Akseli  2002  JoUS    50 m  36.54  36.54   
18  1718  Khalili Nader  2001  VUS-VSS    50 m  36.87  36.87   
19  1321  Heikkinen Johannes  2001  JoUS    25 m  35.86  37.36   
20  1764  Kinnunen Joona  2004  AU    25 m  37.82  39.32   
21  1322  Hiltunen Väinö  2001  JoUS    25 m  40.31  41.81   
22  1436  Tynjä Topias  2005  LaUS    25 m  40.79  42.29   
23  1554  Lahtinen Manu  1991  SWIM    25 m  41.01  42.51   
24  1350  Sidoroff Jeremia  2001  JoUS    25 m  41.21  42.71   
25  1806  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU    25 m  42.25  43.75   
26  1821  Heikkilä Jere  2004  KemPy    25 m  43.02  44.52   
27  1782  Kotti Akseli  2004  TaTU    25 m  43.42  44.92   
28  1673  Laihorinne Johannes  2003  SeUi    25 m  44.65  46.15   
29  1672  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi    25 m  45.98  47.48   
30  1781  Koskinen Markus  2005  TaTU    25 m  46.25  47.75   
31  1691  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi    25 m  46.40  47.90   
32  1783  Kurppa Joona  2004  TaTU    25 m  46.97  48.47   
33  1690  Ruuskanen Aaro-oskar  2004  SeUi    25 m  47.48  48.98   
34  1791  Luoma Ville  2004  TaTU    25 m  47.81  49.31   
35  1468  Pessi Daniel  2004  LrU    25 m  48.34  49.84   
36  1769  Purmonen Lasse Samuli  1985  S.C.P    50 m  51.62  51.62   
37  1695  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi    25 m  50.26  51.76   
38  1319  Eskelinen Sakari  2004  JoUS    25 m  50.88  52.38   
39  1357  Vattulainen Akseli  2005  JoUS    25 m  51.76  53.26   
40  1925  Hyttinen Aleksi  2005  KuUS    50 m  53.98  53.98   
41  1360  Vattulainen Valtteri  2005  JoUS    50 m  53.99  53.99   
42  1333  Loginov Nikolay  2004  JoUS    25 m  52.76  54.26   
43  1498  Häkkinen Arttu  2002  VarU    25 m  53.86  55.36   
44  1282  Tulisalo Jaakko  2002  HSS    50 m  56.22  56.22   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
4_S
Laji 4, T-11, N, Erityisr. 50m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1747  Kiljala Riialiina  2008  ViesU    25 m  45.51  47.01   
1356  Vatanen Vilma  2007  JoUS    25 m  47.67  49.17   
1445  Hynönen Ella  2008  LrU    25 m  48.68  50.18   
1912  Imppola Eedi  2008  UH    25 m  50.60  52.10   
1844  Hinkka Helmi  2009  UKK    25 m  51.23  52.73   
1745  Hämäläinen Malla  2008  ViesU    50 m  53.20  53.20   
1647  Laakkonen Milja  2007  KeuTo    25 m  51.87  53.37   
1542  Kilpala Vilma  2007  SWIM    50 m  54.30  54.30   
1857  Mäkinen Martta  2008  UKK    25 m  52.95  54.45   
10  1342  Parviainen Anri  2008  JoUS    25 m  54.17  55.67   
11  1650  Ollikainen Maija  2007  KeuTo    25 m  55.07  56.57   
12  1670  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi    25 m  55.16  56.66   
13  1878  Tuurna Ada  2008  UKK    25 m  55.62  57.12   
14  1592  Pursiainen Minea  2008  SWIM    50 m  58.08  58.08   
15  1854  Luukkonen Adele  2009  UKK    25 m  56.95  58.45   
16  1642  Lampinen Julia  2009  JIIVES    25 m  57.60  59.10   
17  1558  Lassila Anni  2008  SWIM    50 m  1:00.28  1:00.28   
18  1447  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU    25 m  58.88  1:00.38   
19  1749  Kähkönen Seela  2008  ViesU    25 m  58.99  1:00.49   
20  1580  Paapio Anni  2008  SWIM    50 m  1:00.75  1:00.75   
21  1669  Koivisto Helmi  2009  SeUi    50 m  1:00.95  1:00.95   
22  1677  Luomakortes Julia  2008  SeUi    25 m  1:00.20  1:01.70   
23  1746  Hämäläinen Nella  2008  ViesU    25 m  1:01.03  1:02.53   
24  1753  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU    25 m  1:01.06  1:02.56   
25  1533  Kajosmäki Ida  2008  SWIM    50 m  1:03.07  1:03.07   
26  1641  Värri Miitta  2007  SWIM    50 m  1:04.79  1:04.79   
27  1697  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS    25 m  1:03.44  1:04.94   
28  1679  Murtomäki Nana  2008  SeUi    25 m  1:04.16  1:05.66   
29  1614  Seikkula Iiris  2008  SWIM    50 m  1:14.56  1:14.56   
30  1506  Aalto Aino  2008  SWIM    25 m       
31  1539  Keula Oona  2008  SWIM    25 m       
32  1553  Kähäri Elsa  2008  SWIM    25 m       
33  1560  Lehtivuori Pihla  2008  SWIM    25 m       
34  1600  Riekko Sinja-minnea  2008  SWIM    25 m       
35  1612  Salminen Elsa  2008  SWIM    25 m       
36  1628  Tourunen Unna  2010  SWIM    25 m       
37  1682  Nivukoski Siiri  2008  SeUi    25 m       
38  1698  Isoviita Emilia  2007  VaajUS    25 m       
39  1743  Herrala Elsa  2007  ViesU    25 m       
12 v ja vanhemmat 
1847  Kinnunen Kanerva  2004  UKK    50 m  33.45  33.45   
1301  Ohvo Nelli  2001  Cetus    50 m  34.20  34.20   
1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    50 m  34.58  34.58   
1297  Mettinen Mirka  2002  Cetus    50 m  35.13  35.13   
1340  Partinen Pinja  1999  JoUS    50 m  35.43  35.43   
1891  Hirvonen Susanne  1997  Plaani    50 m  35.50  35.50   
1823  Jouhten Senni  2002  KemPy    50 m  35.54  35.54   
1588  Pentti Mia  2002  SWIM    50 m  35.70  35.70   
1923  Lammi Ella  1998  PUS    50 m  35.95  35.95   
10  1577  Nieminen Emma  1996  SWIM    25 m  34.65  36.15   
11  1913  Kontiainen Aino  2002  UH    50 m  36.90  36.90   
12  1361  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS    25 m  35.49  36.99   
13  1312  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus    50 m  37.25  37.25   
14  1649  Ollikainen Aino  2005  KeuTo    50 m  37.62  37.62   
15  1744  Hämäläinen Emma  2003  ViesU    50 m  37.62  37.62   
16  1581  Palokangas Peppi  2002  SWIM    50 m  37.81  37.81   
17  1530  Järvinen Saana  2003  SWIM    50 m  38.06  38.06   
18  1855  Martinkauppi Sofia  2003  UKK    25 m  36.59  38.09   
19  1572  Metiäinen Inka  2003  SWIM    50 m  39.24  39.24   
20  1872  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  37.90  39.40   
21  1907  Turkkila Anni Amanda  2002  Plaani    25 m  38.18  39.68   
22  1901  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani    50 m  40.11  40.11   
23  1296  Långström Sofia  2003  Cetus    50 m  40.21  40.21   
24  1896  Laakso Anni-maria  2003  Plaani    50 m  40.54  40.54   
25  1849  Koskinen Olga  2002  UKK    25 m  39.20  40.70   
26  1894  Laakkonen Veera Vuokko Sofia  2003  Plaani    25 m  39.38  40.88   
27  1380  Räsänen Lotta  2003  KuUS    25 m  39.53  41.03   
28  1763  Eklund Siina  2004  AU    25 m  41.07  42.57   
29  1665  Kekola Noora  2004  SeUi    25 m  41.62  43.12   
30  1787  Lepola Aino  2005  TaTU    25 m  41.84  43.34   
31  1492  Partanen Senni  2004  MiUS    50 m  43.42  43.42   
32  1809  Usukhsaikhan Saranbolor  2003  TaTU    25 m  42.44  43.94   
33  1825  Kaarre Lotta  2005  KemPy    25 m  43.31  44.81   
34  1831  Marttila Milla  2005  KemPy    25 m  43.83  45.33   
35  1799  Peuraniemi Iida  2002  TaTU    25 m  43.95  45.45   
36  1827  Koivuranta Katariina  2005  KemPy    25 m  44.18  45.68   
37  1826  Kivelä Sofia  2005  KemPy    25 m  44.73  46.23   
38  1751  Nevala Jaana  2005  ViesU    25 m  45.23  46.73   
39  1832  Moilanen Henna  2004  KemPy    25 m  45.48  46.98   
40  1510  Elo Meri  2006  SWIM    25 m  45.92  47.42   
41  1752  Nevala Niina  2002  ViesU    25 m  45.98  47.48   
42  1501  Nikarmaa Jenni  2005  VarU    25 m  46.01  47.51   
43  1785  Lassila Wilma  2004  TaTU    25 m  46.25  47.75   
44  1754  Ojakippola Peppi  2006  ViesU    50 m  48.59  48.59   
45  1351  Soininen Iiris  2004  JoUS    25 m  47.12  48.62   
46  1503  Rastas Lotta  2004  VarU    25 m  48.23  49.73   
47  1349  Saranpää Iiris  2002  JoUS    25 m  48.44  49.94   
48  1765  Koskinen Hertta  2005  AU    25 m  48.56  50.06   
49  1346  Pitkänen Moona  2003  JoUS    50 m  50.13  50.13   
50  1692  Salmi Ida  2003  SeUi    25 m  48.63  50.13   
51  1332  Käyhkö Sandra  2004  JoUS    25 m  48.64  50.14   
52  1671  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi    50 m  50.97  50.97   
53  1377  Pietiläinen Moona  2005  KuUS    25 m  49.49  50.99   
54  1767  Rinta-Aho Roosa  2004  AU    25 m  49.71  51.21   
55  1325  Jumppanen Nelli  2006  JoUS    25 m  49.99  51.49   
56  1792  Mustonen Sofia  2006  TaTU    25 m  51.22  52.72   
57  1659  Granvik Fanny  2004  SeUi    25 m  52.64  54.14   
58  1505  Virekoski Saara  2004  VarU    25 m  52.71  54.21   
59  1678  Malila Anna-maria  2003  SeUi    25 m  53.03  54.53   
60  1689  Rintakoski Aliisa  2004  SeUi    25 m  57.14  58.64   
61  1664  Karlsson Lovisa  2006  SeUi    25 m  1:14.09  1:15.59   
62  1363  Hallikainen Viivi  2006  KuUS    25 m       
63  1526  Hytönen Ella  2006  SWIM    25 m       
64  1537  Kankainen Saimi  2006  SWIM    25 m       
65  1645  Hollström Oona  2006  KeuTo    25 m       
66  1699  Rovio Emma  2006  VaajUS    25 m       
67  1777  Hirvonen Martina  2003  TaTU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  17:22 
 
5_S
Laji 5, 50m RU Masters Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
1885  Matkaniemi Tero Tapani  1972  Speedo    25 m  30.86  32.36   
1598  Rantala Niko  1973  SWIM    50 m  34.98  34.98   
1761  Kanto Mauri  1963  KaKa    50 m  37.37  37.37   
1599  Rautiainen Markku  1977  SWIM    50 m  38.16  38.16   
1700  Rovio Jarmo  1975  VaajUS    25 m  37.46  38.96   
1640  Virtanen Tuomas  1992  SWIM    25 m  37.52  39.02   
1478  Skog Kai-asser  1966  LrU    25 m  41.58  43.08   
1568  Mangeloja Esa  1968  SWIM    25 m  44.37  45.87   
1358  Vattulainen Janne  1975  JoUS    25 m       
10  1543  Kinnunen Jani  1980  SWIM    25 m       
11  1644  Mäkinen Petri  1977  JIIVES    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
6_S
Laji 6, 50m RU Masters Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
1906  Säteri Niina  1984  Plaani    50 m  42.45  42.45   
1462  Matela Aija  1977  LrU    50 m  47.02  47.02   
1902  Pursiainen Marja  1979  Plaani    50 m  50.09  50.09   
1617  Sipilä Sarri  1977  SWIM    50 m  50.58  50.58   
1637  Virtanen Elina  1962  SWIM    50 m  51.31  51.31   
1556  Lajunen Anu  1966  SWIM    25 m  51.13  52.63   
1583  Palonen Teresa  1977  SWIM    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
7_S
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1522  Honko Ruben  2006  SWIM    50 m  39.41  39.41   
1911  Imppola Aaro  2006  UH    25 m  38.82  39.82   
1482  Valtonen Luka  2006  LrU    25 m  40.40  41.40   
1573  Metsäpelto Aleksi  2006  SWIM    50 m  41.70  41.70   
1845  Hinkka Väinö  2007  UKK    25 m  40.89  41.89   
1758  Saarela Torsti  2006  ViesU    25 m  41.99  42.99   
1814  Laine Tomas  2006  ÅSK    25 m  43.09  44.09   
1429  Semenov Viacheslav  2006  LaUS    25 m  44.48  45.48   
1422  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS    25 m  45.73  46.73   
10  1476  Seppänen Veikko  2007  LrU    25 m  46.35  47.35   
11  1461  Lyashenko Matvey  2007  LrU    25 m  47.30  48.30   
12  1433  Teno Vilho  2006  LaUS    25 m  47.97  48.97   
13  1328  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS    25 m  48.78  49.78   
14  1862  Nieminen Pyry  2007  UKK    25 m  50.19  51.19   
15  1559  Laurikainen Pyry  2006  SWIM    25 m  50.65  51.65   
16  1398  Immonen Leevi  2007  LaUS    25 m  53.15  54.15   
17  1518  Hietala Eelis  2007  SWIM    50 m  57.04  57.04   
18  1545  Kinnunen Peetu  2006  SWIM    25 m  56.07  57.07   
19  1388  Bajalan Raman  2007  LaUS    25 m  58.38  59.38   
20  1453  Karjalainen Rasmus  2007  LrU    25 m       
21  1629  Tuusa Leo  2007  SWIM    25 m       
22  1681  Myllykoski Topias  2008  SeUi    25 m       
13 v ja vanhemmat 
1815  Erkinaro Arttu Eino  1992  OU    50 m  25.29  25.29   
1784  Laine Ville  1995  TaTU    50 m  25.36  25.36   
1570  Markkanen Janne Markus  1994  SWIM    50 m  25.59  25.59   
1797  Peltonen Tatu  1989  TaTU    50 m  26.05  26.05   
1810  Viitanen Teemu Jarmo Johannes  1992  TaTU    25 m  25.28  26.28   
1509  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM    50 m  26.48  26.48   
1774  Eerola Juho Elmeri  1995  TaTU    50 m  26.58  26.58   
1481  Toitturi Jyri  1996  LrU    50 m  27.13  27.13   
1400  Jämsä Kasper  1997  LaUS    25 m  26.19  27.19   
10  1620  Suhonen Leevi  1999  SWIM    50 m  27.20  27.20   
11  1903  Rantanen Antti  1992  Plaani    50 m  27.29  27.29   
12  1291  Gramén Isak  2001  Cetus    50 m  27.95  27.95   
13  1306  Rinne Daniel  2002  Cetus    50 m  27.95  27.95   
14  1687  Porkkala Juho  2001  SeUi    25 m  27.42  28.42   
15  1529  Järvinen Jiri  2001  SWIM    50 m  28.71  28.71   
16  1846  Ihalainen Jami  2003  UKK    25 m  27.88  28.88   
17  1703  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS    25 m  27.92  28.92   
18  1633  Veijonen Veeti  2001  SWIM    50 m  29.00  29.00   
19  1314  Widbom Herman  2001  Cetus    50 m  29.01  29.01   
20  1734  Ravals Simon  2003  VUS-VSS    25 m  28.44  29.44   
21  1807  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU    50 m  29.50  29.50   
22  1893  Kurkinen Pyry  1998  Plaani    50 m  29.53  29.53   
23  1796  Pankratov Petr  2002  TaTU    25 m  28.83  29.83   
24  1683  Nurmela Mikael  2002  SeUi    25 m  29.16  30.16   
25  1776  Harju Mio  2002  TaTU    25 m  29.32  30.32   
26  1549  Koskinen Kasperi  2001  SWIM    25 m  29.34  30.34   
27  1500  Luukkonen Ville  1998  VarU    50 m  30.36  30.36   
28  1816  Erkinaro Paavo  2003  OU    50 m  30.47  30.47   
29  1772  Birkstedt Miro  2004  TaTU    50 m  30.49  30.49   
30  1439  Keltanen Aapo  2001  LrKT    25 m  29.59  30.59   
31  1770  Ahonpää Atte-mikael  2001  TaTU    25 m  30.22  31.22   
32  1437  Uosukainen Lauri  2002  LaUS    25 m  31.50  32.50   
33  1780  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU    25 m  31.56  32.56   
34  1656  Kortesoja Leevi Hermanni  2003  Virkiä    25 m  32.00  33.00   
35  1616  Sihvo Mikko  2004  SWIM    50 m  33.11  33.11   
36  1730  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS    25 m  32.16  33.16   
37  1773  Birkstedt Miska  2002  TaTU    25 m  32.16  33.16   
38  1440  Ratava Juho  1983  LrKT    50 m  33.30  33.30   
39  1399  Isoranta Jonne  2003  LaUS    25 m  32.38  33.38   
40  1684  Nurmela Miro  2002  SeUi    25 m  32.50  33.50   
41  1615  Semach Nikita  2005  SWIM    25 m  32.63  33.63   
42  1511  Elo Olli  2002  SWIM    50 m  33.92  33.92   
43  1819  Haipus Eetu  2004  KemPy    25 m  32.92  33.92   
44  1657  Aho Elmeri  2004  SeUi    25 m  34.35  35.35   
45  1595  Pyyhtinen Veikko  2002  SWIM    25 m  34.73  35.73   
46  1652  Ahola Antti  2001  Virkiä    25 m  35.05  36.05   
47  1686  Oijennus Roope  2003  SeUi    25 m  35.31  36.31   
48  1531  Kaidesoja Aleksi  1997  SWIM    50 m  36.37  36.37   
49  1364  Hämäläinen Tuomas Matti Tapio  2005  KuUS    25 m  35.82  36.82   
50  1790  Liukonen Leo  2004  TaTU    25 m  35.84  36.84   
51  1451  Jäkärä Juho  2003  LrU    25 m  36.02  37.02   
52  1910  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani    50 m  37.83  37.83   
53  1366  Istomin Aleksandr  2004  KuUS    25 m  36.99  37.99   
54  1428  Saltykov Stefan  2005  LaUS    50 m  38.34  38.34   
55  1660  Hanka Eeli  2003  SeUi    25 m  37.34  38.34   
56  1323  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS    25 m  37.43  38.43   
57  1421  Pulkkinen Arto  2005  LaUS    25 m  38.01  39.01   
58  1376  Pietiläinen Leevi  2004  KuUS    50 m  40.73  40.73   
59  1456  Kuparinen Akseli  2004  LrU    25 m  40.67  41.67   
60  1495  Vilén Veeti  2004  MiUS    25 m  40.87  41.87   
61  1520  Honkanen Luka  2003  SWIM    25 m  42.36  43.36   
62  1484  Veikkolainen Petteri  2004  LrU    25 m  42.43  43.43   
63  1326  Kauppinen Konsta  2005  JoUS    25 m  49.21  50.21   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1430  Simberg Ebba  2007  LaUS    25 m  38.68  39.68   
1318  Ergüner Esra  2007  JoUS    25 m  38.75  39.75   
1394  Haverinen Siiri  2007  LaUS    50 m  40.35  40.35   
1465  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU    50 m  40.99  40.99   
1445  Hynönen Ella  2008  LrU    25 m  42.24  43.24   
1516  Halinen Ronja  2007  SWIM    25 m  43.34  44.34   
1745  Hämäläinen Malla  2008  ViesU    25 m  43.42  44.42   
1912  Imppola Eedi  2008  UH    50 m  44.73  44.73   
1342  Parviainen Anri  2008  JoUS    25 m  45.43  46.43   
10  1861  Nieminen Hertta  2007  UKK    25 m  46.05  47.05   
11  1324  Hämäläinen Inka  2007  JoUS    25 m  47.71  48.71   
12  1409  Lehtiö Liisi  2008  LaUS    50 m  49.33  49.33   
13  1464  Mullamaa Krette  2007  LrU    25 m  48.33  49.33   
14  1611  Räihä Sofia  2008  SWIM    25 m  48.95  49.95   
15  1473  Sarvilahti Aino  2008  LrU    25 m  49.48  50.48   
16  1670  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi    25 m  49.87  50.87   
17  1420  Porter Olivia  2007  LaUS    50 m  52.21  52.21   
18  1746  Hämäläinen Nella  2008  ViesU    25 m  51.38  52.38   
19  1591  Pirinen Milla  2007  SWIM    25 m  53.08  54.08   
20  1540  Kiho Nelli  2008  SWIM    50 m  55.06  55.06   
21  1401  Järvinen Lotta  2008  LaUS    50 m  55.43  55.43   
22  1404  Koski Maija  2007  LaUS    25 m  55.97  56.97   
23  1538  Kellokoski Iina  2008  SWIM    50 m  58.05  58.05   
24  1552  Kykyri Isabel  2008  SWIM    50 m  59.29  59.29   
25  1460  Lehmus Saaga  2007  LrU    25 m  59.29  1:00.29   
26  1753  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU    25 m  1:00.33  1:01.33   
27  1407  Koskinen Lotta  2008  LaUS    25 m  1:00.34  1:01.34   
28  1679  Murtomäki Nana  2008  SeUi    25 m  1:01.03  1:02.03   
29  1575  Mäkelä Veera  2007  SWIM    50 m  1:04.35  1:04.35   
30  1515  Hacklin Pinja  2008  SWIM    50 m  1:16.29  1:16.29   
31  1447  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU    25 m       
32  1647  Laakkonen Milja  2007  KeuTo    25 m       
33  1650  Ollikainen Maija  2007  KeuTo    25 m       
34  1653  Antila Aada  2007  Virkiä    25 m       
35  1873  Ruusumaa Ella  2007  UKK    25 m       
12 v ja vanhemmat 
1307  Rinne Nea Krista Janika  1995  Cetus    50 m  28.69  28.69   
1904  Soininen Selma  1999  Plaani    25 m  27.69  28.69   
1311  Spångberg Adelia  1999  Cetus    50 m  28.86  28.86   
1589  Pentti Sonja  1999  SWIM    25 m  27.86  28.86   
1899  Niemi Rita Marlene  1992  Plaani    25 m  28.09  29.09   
1295  Koivu Sini  1999  Cetus    50 m  29.14  29.14   
1805  Suihkonen Amanda Eveliina  1995  TaTU    50 m  29.18  29.18   
1557  Lampi Jenni  2000  SWIM    50 m  29.27  29.27   
1801  Puomila Aino Olga Katariina  1992  TaTU    50 m  29.35  29.35   
10  1778  Karinkanta Annika  2000  TaTU    50 m  29.42  29.42   
11  1588  Pentti Mia  2002  SWIM    50 m  29.58  29.58   
12  1577  Nieminen Emma  1996  SWIM    50 m  29.84  29.84   
13  1309  Siirtola Peppi  2002  Cetus    50 m  30.08  30.08   
14  1849  Koskinen Olga  2002  UKK    50 m  30.14  30.14   
15  1281  Lappalainen Erika  1996  HSS    50 m  30.26  30.26   
16  1488  Jämsä Siiri  2002  MiUS    50 m  30.32  30.32   
17  1339  Mononen Aino  2001  JoUS    50 m  30.33  30.33   
18  1290  Eloranta Alissa  1999  Cetus    50 m  30.35  30.35   
19  1926  Hurskainen Miia Orvokki  1992  ÅSK    50 m  30.48  30.48   
20  1820  Haipus Henna  2001  KemPy    50 m  30.60  30.60   
21  1662  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi    50 m  30.84  30.84   
22  1331  Korkalainen Maria  2005  JoUS    50 m  31.02  31.02   
23  1417  Paalanen Minttu  2003  LaUS    25 m  30.14  31.14   
24  1287  Saarela Emmi  2001  JUK    50 m  31.35  31.35   
25  1905  Svahn Saara  2001  Plaani    50 m  31.72  31.72   
26  1586  Paukkunen Amanda  2002  SWIM    50 m  31.81  31.81   
27  1340  Partinen Pinja  1999  JoUS    50 m  31.85  31.85   
28  1486  Himanen Kaisa  2003  MiUS    50 m  32.07  32.07   
29  1867  Penttilä Pinja  2001  UKK    50 m  32.13  32.13   
30  1922  Yritys Taiga  2003  UH    50 m  32.14  32.14   
31  1286  Mylly Mariel  2001  JUK    25 m  31.18  32.18   
32  1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    25 m  31.27  32.27   
33  1298  Nagy Róza  2003  Cetus    50 m  32.29  32.29   
34  1886  Issakainen Emma  2002  UI    25 m  31.36  32.36   
35  1887  Tiussa Sini  2003  UI    50 m  32.41  32.41   
36  1883  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    25 m  31.42  32.42   
37  1303  Peltola Julia  2003  Cetus    50 m  32.45  32.45   
38  1639  Virtanen Sara  2002  SWIM    50 m  32.45  32.45   
39  1847  Kinnunen Kanerva  2004  UKK    50 m  32.50  32.50   
40  1343  Parviainen Oona  2002  JoUS    50 m  32.51  32.51   
41  1744  Hämäläinen Emma  2003  ViesU    25 m  31.70  32.70   
42  1467  Peltoniemi Noora  2003  LrU    50 m  32.74  32.74   
43  1822  Jouhten Helmi  2004  KemPy    25 m  31.91  32.91   
44  1710  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS    25 m  32.05  33.05   
45  1728  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS    50 m  33.25  33.25   
46  1889  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani    50 m  33.42  33.42   
47  1305  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus    50 m  33.48  33.48   
48  1494  Saarelainen Veera  2002  MiUS    50 m  33.65  33.65   
49  1487  Jämsä Iiris  2004  MiUS    50 m  33.75  33.75   
50  1908  Uusitalo Ella  2003  Plaani    25 m  32.96  33.96   
51  1709  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS    25 m  33.07  34.07   
52  1284  Haravuori Ella  2002  JUK    25 m  33.17  34.17   
53  1317  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS    25 m  33.20  34.20   
54  1415  Mustonen Nea  2004  LaUS    25 m  33.20  34.20   
55  1719  Kivi Petra  2003  VUS-VSS    25 m  33.24  34.24   
56  1285  Kivi Katariina  2001  JUK    50 m  34.84  34.84   
57  1704  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS    25 m  33.84  34.84   
58  1567  Mangeloja Emma  2003  SWIM    25 m  33.93  34.93   
59  1803  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU    25 m  33.99  34.99   
60  1841  Ellonen Sofia  2004  UKK    25 m  34.02  35.02   
61  1732  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS    25 m  34.06  35.06   
62  1721  Korkiakoski Tara Margareetta  2003  VUS-VSS    25 m  34.13  35.13   
63  1701  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS    25 m  34.24  35.24   
64  1906  Säteri Niina  1984  Plaani    50 m  35.25  35.25   
65  1524  Huntus Carola  2003  SWIM    50 m  35.30  35.30   
66  1572  Metiäinen Inka  2003  SWIM    50 m  35.33  35.33   
67  1329  Kinnunen Minna  2003  JoUS    50 m  35.42  35.42   
68  1723  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS    50 m  35.53  35.53   
69  1345  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS    25 m  34.82  35.82   
70  1347  Pyykönen Pinja  2002  JoUS    50 m  35.92  35.92   
71  1702  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS    25 m  34.94  35.94   
72  1431  Tamminen Tiinu  2006  LaUS    25 m  34.99  35.99   
73  1389  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS    25 m  35.11  36.11   
74  1308  Savolainen Anni  2002  Cetus    25 m  35.14  36.14   
75  1713  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS    25 m  35.15  36.15   
76  1561  Leppänen Noora  2001  SWIM    50 m  36.36  36.36   
77  1530  Järvinen Saana  2003  SWIM    25 m  35.39  36.39   
78  1872  Ruokanen Anni  2003  UKK    25 m  35.40  36.40   
79  1412  Lindström Venla  2004  LaUS    25 m  35.47  36.47   
80  1739  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS    25 m  35.48  36.48   
81  1443  Haikarinen Tia  2002  LrU    25 m  35.98  36.98   
82  1489  Kammonen Tuuli  2004  MiUS    25 m  36.28  37.28   
83  1426  Sakomaa Juulia  2005  LaUS    25 m  36.47  37.47   
84  1837  Siira Milla  2005  KemPy    25 m  36.58  37.58   
85  1733  Rantala Ida  2002  VUS-VSS    25 m  36.94  37.94   
86  1892  Hjelt Ilona  2002  Plaani    25 m  37.13  38.13   
87  1685  Nurmela Viivi  2004  SeUi    25 m  37.38  38.38   
88  1714  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS    25 m  37.45  38.45   
89  1839  Utriainen Vilma  2005  KemPy    50 m  39.44  39.44   
90  1618  Sorri Sara  2003  SWIM    50 m  39.50  39.50   
91  1768  Runnakko Sofia  2002  AU    25 m  38.60  39.60   
92  1738  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS    25 m  38.85  39.85   
93  1760  Salmela Elizaveta  2005  ViesU    25 m  38.95  39.95   
94  1771  Alenius Kiia  2005  TaTU    25 m  39.01  40.01   
95  1668  Klutas Anna  2002  SeUi    25 m  39.19  40.19   
96  1490  Kukkonen Iina  2005  MiUS    25 m  39.94  40.94   
97  1622  Taskinen Sanni  2003  SWIM    25 m  40.18  41.18   
98  1871  Rauhala Julia  2006  UKK    50 m  42.57  42.57   
99  1705  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS    25 m  41.65  42.65   
100  1493  Ruottinen Ronja  2005  MiUS    25 m  41.76  42.76   
101  1352  Tarkkonen Katariina  2002  JoUS    50 m  42.85  42.85   
102  1386  Backman Rilla  2006  LaUS    25 m  42.08  43.08   
103  1544  Kinnunen Juuli  2004  SWIM    25 m  42.98  43.98   
104  1752  Nevala Niina  2002  ViesU    25 m  43.21  44.21   
105  1501  Nikarmaa Jenni  2005  VarU    25 m  43.45  44.45   
106  1635  Viertorinne Helmi  2003  SWIM    50 m  44.74  44.74   
107  1756  Saarela Hanna  2003  ViesU    25 m  43.82  44.82   
108  1334  Lätti Merete  2006  JoUS    25 m  45.08  46.08   
109  1446  Hytti Nelli  2005  LrU    25 m  46.52  47.52   
110  1479  Tarvainen Lilja  2005  LrU    25 m  46.52  47.52   
111  1424  Romo Olivia  2005  LaUS    25 m  47.56  48.56   
112  1469  Puranen Ada  2006  LrU    25 m  47.61  48.61   
113  1505  Virekoski Saara  2004  VarU    25 m  49.18  50.18   
114  1523  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM    25 m  49.50  50.50   
115  1607  Ruuska Saimi  2006  SWIM    25 m  50.48  51.48   
116  1597  Rantala Anna  2006  SWIM    25 m  51.80  52.80   
117  1680  Myllykoski Evelina  2006  SeUi    25 m  1:01.15  1:02.15   
118  1621  Takanen Heini  2003  SWIM    50 m  1:03.78  1:03.78   
119  1565  Lyytinen Laura  2006  SWIM    50 m  1:06.45  1:06.45   
120  1585  Patinen Ella  2004  SWIM    25 m       
121  1645  Hollström Oona  2006  KeuTo    25 m       
122  1655  Joutsiniemi Sanni  2004  Virkiä    25 m       
123  1688  Porkkala Sanni Leena  2004  SeUi    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
9_S
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1834  Pesälä Kalle  2006  KemPy    25 m  1:10.17  1:12.17   
1836  Schroderus Julius  2006  KemPy    50 m  1:15.85  1:15.85   
1814  Laine Tomas  2006  ÅSK    25 m  1:17.09  1:19.09   
1370  Lehtimäki Onni  2006  KuUS    25 m  1:17.58  1:19.58   
1876  Talja Joona  2007  UKK    50 m  1:20.15  1:20.15   
1429  Semenov Viacheslav  2006  LaUS    25 m  1:19.24  1:21.24   
1403  Katunov Denis  2006  LaUS    50 m  1:21.46  1:21.46   
1758  Saarela Torsti  2006  ViesU    25 m  1:20.05  1:22.05   
1646  Laaja Kaapo  2006  KeuTo    25 m  1:20.24  1:22.24   
10  1422  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS    25 m  1:20.93  1:22.93   
11  1522  Honko Ruben  2006  SWIM    50 m  1:23.59  1:23.59   
12  1868  Pietilä Saku  2006  UKK    25 m  1:23.56  1:25.56   
13  1476  Seppänen Veikko  2007  LrU    25 m  1:24.28  1:26.28   
14  1882  Yli-Houhala Tatu  2007  UKK    25 m  1:27.31  1:29.31   
15  1859  Nieminen Eetu  2006  UKK    25 m  1:27.74  1:29.74   
16  1874  Salo Eemeli  2007  UKK    25 m  1:28.15  1:30.15   
17  1433  Teno Vilho  2006  LaUS    25 m  1:28.67  1:30.67   
18  1341  Partinen Topias  2007  JoUS    25 m  1:30.27  1:32.27   
19  1694  Tavast Oskari  2007  SeUi    25 m  1:30.33  1:32.33   
20  1375  Pesonen Niklas  2006  KuUS    25 m  1:32.03  1:34.03   
21  1461  Lyashenko Matvey  2007  LrU    25 m  1:33.00  1:35.00   
22  1368  Juvonen Lauri  2007  KuUS    25 m  1:34.25  1:36.25   
23  1388  Bajalan Raman  2007  LaUS    25 m  1:34.58  1:36.58   
24  1483  Valtonen Nooa  2008  LrU    25 m  1:35.74  1:37.74   
25  1338  Mononen Aapo  2007  JoUS    50 m  1:38.30  1:38.30   
26  1860  Nieminen Frans  2009  UKK    25 m  1:37.34  1:39.34   
27  1848  Koppanen Onni  2007  UKK    25 m  1:38.44  1:40.44   
28  1862  Nieminen Pyry  2007  UKK    25 m  1:40.24  1:42.24   
29  1852  Levonoja Markus  2007  UKK    25 m  1:40.87  1:42.87   
30  1623  Telakoski Eelis  2007  SWIM    50 m  1:43.14  1:43.14   
31  1441  Gaft Emil  2006  LrU    25 m  1:42.39  1:44.39   
32  1398  Immonen Leevi  2007  LaUS    25 m  1:42.46  1:44.46   
33  1536  Kankainen Niilo  2008  SWIM    50 m  1:48.61  1:48.61   
34  1452  Kallunki Tatu  2007  LrU    25 m  1:48.68  1:50.68   
35  1631  Varis Petrus  2009  SWIM    50 m  1:56.85  1:56.85   
36  1666  Kiviniemi Atte  2007  SeUi    25 m  1:55.20  1:57.20   
37  1449  Jäkärä Aaro  2007  LrU    25 m  2:11.60  2:13.60   
38  1521  Honko Rene  2008  SWIM    25 m       
39  1528  Jokela Aleksi  2008  SWIM    25 m       
40  1609  Ruuskanen Olli  2008  SWIM    25 m       
41  1870  Pikkuhuhta Tuure  2009  UKK    25 m       
13 - 14 v 
1423  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS    25 m  55.59  57.59   
1795  Pankratov Pavel  2004  TaTU    25 m  58.25  1:00.25   
1387  Backman Taavi  2004  LaUS    25 m  1:00.20  1:02.20   
1715  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS    25 m  1:01.88  1:03.88   
1818  Haipus Arttu  2004  KemPy    25 m  1:03.40  1:05.40   
1436  Tynjä Topias  2005  LaUS    25 m  1:04.76  1:06.76   
1602  Riipinen Touko  2004  SWIM    50 m  1:06.78  1:06.78   
1632  Veckman Markus  2004  SWIM    50 m  1:07.26  1:07.26   
1881  Virtanen Weeti  2004  UKK    25 m  1:05.53  1:07.53   
10  1405  Koskinen Aapo  2004  LaUS    50 m  1:07.93  1:07.93   
11  1869  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK    25 m  1:07.98  1:09.98   
12  1634  Venemies Arttu  2005  SWIM    25 m  1:08.23  1:10.23   
13  1782  Kotti Akseli  2004  TaTU    25 m  1:08.46  1:10.46   
14  1619  Sorri Sisu  2005  SWIM    25 m  1:09.48  1:11.48   
15  1428  Saltykov Stefan  2005  LaUS    25 m  1:10.12  1:12.12   
16  1764  Kinnunen Joona  2004  AU    25 m  1:10.15  1:12.15   
17  1508  Aspholm Pyry  2004  SWIM    50 m  1:12.52  1:12.52   
18  1625  Tikkanen Vilho  2005  SWIM    50 m  1:12.75  1:12.75   
19  1731  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS    50 m  1:14.12  1:14.12   
20  1495  Vilén Veeti  2004  MiUS    25 m  1:12.37  1:14.37   
21  1362  Vilesov Mikhail  2005  JoUS    25 m  1:12.91  1:14.91   
22  1390  Bortsov Egor  2004  LaUS    50 m  1:15.01  1:15.01   
23  1319  Eskelinen Sakari  2004  JoUS    25 m  1:14.40  1:16.40   
24  1372  Nupponen Jasper  2004  KuUS    50 m  1:16.75  1:16.75   
25  1421  Pulkkinen Arto  2005  LaUS    25 m  1:14.96  1:16.96   
26  1397  Huuhka Riku  2005  LaUS    25 m  1:14.98  1:16.98   
27  1579  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM    25 m  1:15.48  1:17.48   
28  1915  Lipponen Joel  2004  UH    50 m  1:18.09  1:18.09   
29  1690  Ruuskanen Aaro-oskar  2004  SeUi    25 m  1:17.25  1:19.25   
30  1474  Sarvilahti Anton  2005  LrU    25 m  1:17.29  1:19.29   
31  1740  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS    50 m  1:20.36  1:20.36   
32  1829  Laukka Elias  2005  KemPy    25 m  1:18.39  1:20.39   
33  1413  Molodtsov Elias  2005  LaUS    25 m  1:18.42  1:20.42   
34  1359  Vattulainen Santeri  2005  JoUS    25 m  1:18.92  1:20.92   
35  1357  Vattulainen Akseli  2005  JoUS    25 m  1:19.07  1:21.07   
36  1438  Virtanen Miko  2005  LaUS    25 m  1:19.46  1:21.46   
37  1674  Laukkala Totti  2004  SeUi    25 m  1:21.11  1:23.11   
38  1360  Vattulainen Valtteri  2005  JoUS    50 m  1:23.86  1:23.86   
39  1667  Klutas Akseli  2004  SeUi    25 m  1:22.12  1:24.12   
40  1917  Nieminen Tuomas Ville  2004  UH    50 m  1:24.89  1:24.89   
41  1485  Zhuchkov Denis  2004  LrU    25 m  1:24.28  1:26.28   
42  1468  Pessi Daniel  2004  LrU    25 m  1:24.98  1:26.98   
43  1333  Loginov Nikolay  2004  JoUS    25 m  1:25.13  1:27.13   
44  1691  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi    25 m  1:25.80  1:27.80   
45  1924  Oksanen Jimi  2005  KuUS    50 m  1:28.50  1:28.50   
46  1392  Haverinen Kasperi  2005  LaUS    25 m  1:30.90  1:32.90   
47  1693  Syrjä Arttu  2005  SeUi    25 m  1:31.81  1:33.81   
48  1379  Pitkänen Pyry  2004  KuUS    25 m  1:31.95  1:33.95   
49  1477  Sikiö Anttoni  2004  LrU    25 m  1:37.19  1:39.19   
15 v ja vanhemmat 
1605  Ruohoniemi Miikka Olavi  1993  SWIM    25 m  49.17  51.17   
1810  Viitanen Teemu Jarmo Johannes  1992  TaTU    25 m  50.10  52.10   
1348  Ruohtula Veeti  2001  JoUS    25 m  51.35  53.35   
1353  Tolvanen Miika  1996  JoUS    50 m  53.49  53.49   
1300  Ohtonen Lassi Tapio  1992  Cetus    50 m  53.79  53.79   
1293  Kallström Roni  2001  Cetus    25 m  51.89  53.89   
1884  Belfer Alexey  2000  ORCA    50 m  54.49  54.49   
1304  Pentti Miika  1997  Cetus    25 m  52.62  54.62   
1289  Aalto Oskari  2002  Cetus    50 m  54.72  54.72   
10  1414  Mustonen Joonas  2001  LaUS    25 m  52.93  54.93   
11  1393  Haverinen Petteri  2001  LaUS    25 m  53.90  55.90   
12  1396  Hulkko Santeri  2000  LaUS    25 m  54.11  56.11   
13  1310  Skjäl Oscar  2002  Cetus    50 m  56.57  56.57   
14  1833  Mäkelä Noa  2001  KemPy    50 m  56.81  56.81   
15  1794  Olander Axel  2002  TaTU    50 m  57.79  57.79   
16  1425  Romo Saku  2000  LaUS    25 m  55.84  57.84   
17  1294  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus    25 m  56.54  58.54   
18  1566  Lähteenmäki Leo Markus  1991  SWIM    50 m  58.78  58.78   
19  1813  Laine Elias  2002  ÅSK    50 m  59.19  59.19   
20  1807  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU    25 m  57.86  59.86   
21  1824  Juntunen Elias  2002  KemPy    25 m  57.96  59.96   
22  1434  Tsutsunen Roope  2002  LaUS    50 m  1:00.31  1:00.31   
23  1800  Puikkonen Aapo Topias  2001  TaTU    50 m  1:00.39  1:00.39   
24  1651  Pekkanen Tuukka Johannes  2002  KeuTo    25 m  59.28  1:01.28   
25  1406  Koskinen Eetu  2002  LaUS    25 m  59.46  1:01.46   
26  1395  Hoffren Otto  2002  LaUS    50 m  1:01.51  1:01.51   
27  1519  Hokkanen Niilo  1997  SWIM    50 m  1:01.66  1:01.66   
28  1418  Palvanen Eetu  2003  LaUS    25 m  1:00.01  1:02.01   
29  1716  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS    50 m  1:02.44  1:02.44   
30  1776  Harju Mio  2002  TaTU    50 m  1:02.61  1:02.61   
31  1399  Isoranta Jonne  2003  LaUS    25 m  1:00.77  1:02.77   
32  1549  Koskinen Kasperi  2001  SWIM    25 m  1:01.07  1:03.07   
33  1900  Nyberg Julius  2002  Plaani    25 m  1:01.36  1:03.36   
34  1322  Hiltunen Väinö  2001  JoUS    25 m  1:02.26  1:04.26   
35  1336  Mikkonen Otto Erik Olavi  2003  JoUS    50 m  1:05.59  1:05.59   
36  1385  Airas Julius  2003  LaUS    50 m  1:05.60  1:05.60   
37  1879  Vaikkola Miko Veeti Valtteri  2003  UKK    25 m  1:03.89  1:05.89   
38  1350  Sidoroff Jeremia  2001  JoUS    25 m  1:03.94  1:05.94   
39  1374  Paukkonen Julius  2002  KuUS    25 m  1:04.01  1:06.01   
40  1594  Pyyhtinen Aapo  2002  SWIM    25 m  1:05.39  1:07.39   
41  1458  Laitinen Aaro Vihtori  2003  LrU    25 m  1:05.70  1:07.70   
42  1595  Pyyhtinen Veikko  2002  SWIM    25 m  1:06.42  1:08.42   
43  1496  Lehvonen Jaakko  2002  PieKu    25 m  1:06.67  1:08.67   
44  1459  Laitinen Onni Nestori  2001  LrU    25 m  1:06.71  1:08.71   
45  1599  Rautiainen Markku  1977  SWIM    50 m  1:09.10  1:09.10   
46  1838  Sipilä Leevi  2003  KemPy    25 m  1:12.75  1:14.75   
47  1444  Hautaniemi Leevi  2003  LrU    25 m  1:13.02  1:15.02   
48  1673  Laihorinne Johannes  2003  SeUi    25 m  1:14.70  1:16.70   
49  1672  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi    25 m  1:15.19  1:17.19   
50  1520  Honkanen Luka  2003  SWIM    25 m  1:15.31  1:17.31   
51  1828  Korhonen Eemeli Aku Ensio  2003  KemPy    25 m  1:15.79  1:17.79   
52  1695  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi    25 m  1:19.35  1:21.35   
53  1498  Häkkinen Arttu  2002  VarU    25 m  1:21.24  1:23.24   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
10_S
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1465  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU    25 m  1:16.01  1:18.01   
1747  Kiljala Riialiina  2008  ViesU    25 m  1:16.76  1:18.76   
1472  Salo Emmi  2007  LrU    25 m  1:16.97  1:18.97   
1470  Ruotsalainen Aino  2007  LrU    25 m  1:18.36  1:20.36   
1624  Tikkanen Vieno  2007  SWIM    50 m  1:20.72  1:20.72   
1394  Haverinen Siiri  2007  LaUS    50 m  1:23.14  1:23.14   
1430  Simberg Ebba  2007  LaUS    25 m  1:23.12  1:25.12   
1382  Törhönen Minea  2007  KuUS    25 m  1:24.55  1:26.55   
1755  Pelkonen Elsa  2007  ViesU    25 m  1:25.10  1:27.10   
10  1895  Laakso Aada-julia  2007  Plaani    25 m  1:25.36  1:27.36   
11  1745  Hämäläinen Malla  2008  ViesU    50 m  1:27.73  1:27.73   
12  1445  Hynönen Ella  2008  LrU    25 m  1:25.95  1:27.95   
13  1844  Hinkka Helmi  2009  UKK    25 m  1:26.69  1:28.69   
14  1759  Saari Sini  2007  ViesU    25 m  1:27.95  1:29.95   
15  1746  Hämäläinen Nella  2008  ViesU    25 m  1:29.16  1:31.16   
16  1471  Ruottinen Aino  2007  LrU    25 m  1:29.47  1:31.47   
17  1464  Mullamaa Krette  2007  LrU    25 m  1:29.74  1:31.74   
18  1367  Istomina Emilia  2007  KuUS    25 m  1:30.22  1:32.22   
19  1627  Tourunen Oosa  2007  SWIM    50 m  1:33.90  1:33.90   
20  1679  Murtomäki Nana  2008  SeUi    50 m  1:33.98  1:33.98   
21  1670  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi    25 m  1:33.35  1:35.35   
22  1409  Lehtiö Liisi  2008  LaUS    25 m  1:33.73  1:35.73   
23  1404  Koski Maija  2007  LaUS    25 m  1:34.00  1:36.00   
24  1753  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU    25 m  1:34.74  1:36.74   
25  1865  Peetsu Liisa  2007  UKK    25 m  1:34.79  1:36.79   
26  1460  Lehmus Saaga  2007  LrU    50 m  1:36.99  1:36.99   
27  1420  Porter Olivia  2007  LaUS    25 m  1:36.58  1:38.58   
28  1401  Järvinen Lotta  2008  LaUS    25 m  1:36.61  1:38.61   
29  1677  Luomakortes Julia  2008  SeUi    25 m  1:36.64  1:38.64   
30  1854  Luukkonen Adele  2009  UKK    25 m  1:37.62  1:39.62   
31  1857  Mäkinen Martta  2008  UKK    25 m  1:38.15  1:40.15   
32  1743  Herrala Elsa  2007  ViesU    25 m  1:38.39  1:40.39   
33  1407  Koskinen Lotta  2008  LaUS    25 m  1:45.97  1:47.97   
34  1878  Tuurna Ada  2008  UKK    25 m  1:50.67  1:52.67   
35  1614  Seikkula Iiris  2008  SWIM    50 m  1:52.71  1:52.71   
36  1669  Koivisto Helmi  2009  SeUi    25 m  1:58.57  2:00.57   
37  1533  Kajosmäki Ida  2008  SWIM    50 m  2:10.12  2:10.12   
38  1447  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU    25 m       
39  1506  Aalto Aino  2008  SWIM    25 m       
40  1539  Keula Oona  2008  SWIM    25 m       
41  1553  Kähäri Elsa  2008  SWIM    25 m       
42  1560  Lehtivuori Pihla  2008  SWIM    25 m       
43  1600  Riekko Sinja-minnea  2008  SWIM    25 m       
44  1612  Salminen Elsa  2008  SWIM    25 m       
45  1628  Tourunen Unna  2010  SWIM    25 m       
46  1675  Lintilä Peppi  2008  SeUi    25 m       
47  1698  Isoviita Emilia  2007  VaajUS    25 m       
48  1873  Ruusumaa Ella  2007  UKK    25 m       
12 - 13 v 
1426  Sakomaa Juulia  2005  LaUS    25 m  1:07.32  1:09.32   
1742  Äkkinen Pihla  2005  VUS-VSS    50 m  1:10.12  1:10.12   
1916  Luoma Lumi  2005  UH    50 m  1:10.21  1:10.21   
1741  Välivainio Veera  2005  VUS-VSS    25 m  1:08.43  1:10.43   
1712  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS    50 m  1:10.78  1:10.78   
1431  Tamminen Tiinu  2006  LaUS    25 m  1:08.95  1:10.95   
1389  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS    25 m  1:09.23  1:11.23   
1432  Tamminen Tinka  2006  LaUS    25 m  1:09.41  1:11.41   
1408  Kähkönen Milla  2005  LaUS    25 m  1:09.90  1:11.90   
10  1827  Koivuranta Katariina  2005  KemPy    25 m  1:10.36  1:12.36   
11  1840  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy    25 m  1:11.28  1:13.28   
12  1708  Holmlund Matilda  2005  VUS-VSS    50 m  1:13.36  1:13.36   
13  1837  Siira Milla  2005  KemPy    25 m  1:11.68  1:13.68   
14  1729  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS    25 m  1:12.22  1:14.22   
15  1663  Kannosto Aamu  2005  SeUi    25 m  1:12.72  1:14.72   
16  1457  Kurvinen Anniina  2006  LrU    25 m  1:12.91  1:14.91   
17  1649  Ollikainen Aino  2005  KeuTo    25 m  1:12.93  1:14.93   
18  1480  Terävä Ronja  2005  LrU    50 m  1:15.80  1:15.80   
19  1760  Salmela Elizaveta  2005  ViesU    25 m  1:13.83  1:15.83   
20  1499  Koski Noora  2005  VarU    25 m  1:14.41  1:16.41   
21  1491  Lepistö Sofia  2006  MiUS    50 m  1:16.84  1:16.84   
22  1825  Kaarre Lotta  2005  KemPy    25 m  1:15.33  1:17.33   
23  1383  Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS    25 m  1:15.83  1:17.83   
24  1750  Linna Noora-maria  2006  ViesU    25 m  1:16.83  1:18.83   
25  1826  Kivelä Sofia  2005  KemPy    25 m  1:17.01  1:19.01   
26  1890  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani    25 m  1:18.00  1:20.00   
27  1850  Lehtoniemi Aada  2005  UKK    50 m  1:20.46  1:20.46   
28  1344  Pesonen Viivi  2006  JoUS    25 m  1:19.02  1:21.02   
29  1748  Kähkönen Saaga  2006  ViesU    25 m  1:19.46  1:21.46   
30  1450  Jäkärä Aino  2005  LrU    25 m  1:19.48  1:21.48   
31  1386  Backman Rilla  2006  LaUS    25 m  1:19.57  1:21.57   
32  1722  Korpilahti Jenna  2005  VUS-VSS    50 m  1:22.02  1:22.02   
33  1535  Kalvas Ronja  2005  SWIM    25 m  1:20.06  1:22.06   
34  1377  Pietiläinen Moona  2005  KuUS    25 m  1:20.59  1:22.59   
35  1490  Kukkonen Iina  2005  MiUS    25 m  1:20.79  1:22.79   
36  1510  Elo Meri  2006  SWIM    25 m  1:20.84  1:22.84   
37  1648  Löf Hilda  2006  KeuTo    25 m  1:20.99  1:22.99   
38  1381  Toppinen Sanni  2005  KuUS    25 m  1:21.13  1:23.13   
39  1607  Ruuska Saimi  2006  SWIM    50 m  1:23.41  1:23.41   
40  1325  Jumppanen Nelli  2006  JoUS    25 m  1:22.55  1:24.55   
41  1424  Romo Olivia  2005  LaUS    25 m  1:22.67  1:24.67   
42  1754  Ojakippola Peppi  2006  ViesU    25 m  1:22.75  1:24.75   
43  1504  Suna Siiri  2005  VarU    25 m  1:23.85  1:25.85   
44  1875  Salonniemi Silva  2006  UKK    25 m  1:24.74  1:26.74   
45  1534  Kajosmäki Maria  2006  SWIM    25 m  1:24.83  1:26.83   
46  1654  Hietanen Hanna Eveliina  2005  Virkiä    25 m  1:25.02  1:27.02   
47  1466  Ovaska Erin  2006  LrU    25 m  1:25.05  1:27.05   
48  1582  Palonen Denise  2005  SWIM    25 m  1:25.31  1:27.31   
49  1751  Nevala Jaana  2005  ViesU    25 m  1:27.14  1:29.14   
50  1671  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi    25 m  1:27.26  1:29.26   
51  1658  Finnilä Eeva  2006  SeUi    25 m  1:27.32  1:29.32   
52  1369  Kärnä Noora  2005  KuUS    25 m  1:28.20  1:30.20   
53  1757  Saarela Tilda  2006  ViesU    25 m  1:29.61  1:31.61   
54  1856  Mikkonen Minttu  2006  UKK    25 m  1:30.27  1:32.27   
55  1475  Seppänen Päivä-kaisla  2006  LrU    25 m  1:31.06  1:33.06   
56  1680  Myllykoski Evelina  2006  SeUi    25 m  1:37.10  1:39.10   
57  1664  Karlsson Lovisa  2006  SeUi    25 m  1:40.26  1:42.26   
58  1864  Paajanen Vilma  2006  UKK    25 m  1:41.31  1:43.31   
59  1526  Hytönen Ella  2006  SWIM    25 m       
60  1537  Kankainen Saimi  2006  SWIM    25 m       
14 v ja vanhemmat 
1299  Nenonen Sohvi  1999  Cetus    25 m  56.65  58.65   
1295  Koivu Sini  1999  Cetus    25 m  56.77  58.77   
1302  Otava Aino  1999  Cetus    50 m  58.91  58.91   
1898  Moisio Jenni  2002  Plaani    25 m  57.23  59.23   
1290  Eloranta Alissa  1999  Cetus    25 m  57.55  59.55   
1891  Hirvonen Susanne  1997  Plaani    25 m  57.97  59.97   
1311  Spångberg Adelia  1999  Cetus    25 m  58.34  1:00.34   
1411  Liikonen Saana  2001  LaUS    25 m  58.72  1:00.72   
1281  Lappalainen Erika  1996  HSS    25 m  58.80  1:00.80   
10  1315  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI    25 m  59.72  1:01.72   
11  1288  Vartiainen Vera  2002  JUK    25 m  59.80  1:01.80   
12  1820  Haipus Henna  2001  KemPy    50 m  1:02.03  1:02.03   
13  1571  Merisalo Viivi  2002  SWIM    25 m  1:00.53  1:02.53   
14  1313  Wacklin Cia  2001  Cetus    50 m  1:02.57  1:02.57   
15  1488  Jämsä Siiri  2002  MiUS    50 m  1:02.71  1:02.71   
16  1581  Palokangas Peppi  2002  SWIM    50 m  1:03.39  1:03.39   
17  1728  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS    50 m  1:03.78  1:03.78   
18  1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    50 m  1:03.83  1:03.83   
19  1402  Kallinen Sohvi  2004  LaUS    50 m  1:03.95  1:03.95   
20  1907  Turkkila Anni Amanda  2002  Plaani    50 m  1:04.31  1:04.31   
21  1921  Yritys Saana  2003  UH    25 m  1:03.09  1:05.09   
22  1416  Ovaskainen Senni  2001  LaUS    25 m  1:03.21  1:05.21   
23  1312  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus    25 m  1:03.26  1:05.26   
24  1896  Laakso Anni-maria  2003  Plaani    50 m  1:05.61  1:05.61   
25  1886  Issakainen Emma  2002  UI    50 m  1:05.65  1:05.65   
26  1909  Uusitalo Nelli  1999  Plaani    25 m  1:03.69  1:05.69   
27  1494  Saarelainen Veera  2002  MiUS    25 m  1:03.71  1:05.71   
28  1320  Gavrilov Elina  2004  JoUS    50 m  1:05.82  1:05.82   
29  1913  Kontiainen Aino  2002  UH    50 m  1:06.22  1:06.22   
30  1584  Parkatti Nea  2004  SWIM    25 m  1:04.24  1:06.24   
31  1296  Långström Sofia  2003  Cetus    50 m  1:06.38  1:06.38   
32  1284  Haravuori Ella  2002  JUK    50 m  1:07.17  1:07.17   
33  1901  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani    25 m  1:05.63  1:07.63   
34  1285  Kivi Katariina  2001  JUK    25 m  1:05.74  1:07.74   
35  1380  Räsänen Lotta  2003  KuUS    25 m  1:06.69  1:08.69   
36  1435  Tuokko Vilma  2002  LaUS    25 m  1:07.15  1:09.15   
37  1892  Hjelt Ilona  2002  Plaani    25 m  1:07.24  1:09.24   
38  1427  Salminen Janna  2003  LaUS    25 m  1:07.28  1:09.28   
39  1706  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS    25 m  1:07.38  1:09.38   
40  1711  Ikonen Sara  2002  VUS-VSS    25 m  1:07.71  1:09.71   
41  1832  Moilanen Henna  2004  KemPy    25 m  1:07.74  1:09.74   
42  1739  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS    25 m  1:08.14  1:10.14   
43  1578  Nieminen Ruusu  2002  SWIM    25 m  1:08.42  1:10.42   
44  1720  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS    25 m  1:08.74  1:10.74   
45  1830  Laukka Miina  2003  KemPy    25 m  1:08.79  1:10.79   
46  1661  Jouppila Annukka  2003  SeUi    25 m  1:09.01  1:11.01   
47  1725  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS    25 m  1:09.72  1:11.72   
48  1443  Haikarinen Tia  2002  LrU    25 m  1:10.29  1:12.29   
49  1835  Piisilä Julia  2004  KemPy    50 m  1:12.46  1:12.46   
50  1732  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS    25 m  1:10.52  1:12.52   
51  1467  Peltoniemi Noora  2003  LrU    25 m  1:10.93  1:12.93   
52  1762  Eklund Senni  2003  AU    25 m  1:11.49  1:13.49   
53  1601  Riipinen Suvi  2003  SWIM    50 m  1:13.57  1:13.57   
54  1626  Tourunen Aada  2004  SWIM    50 m  1:13.60  1:13.60   
55  1808  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU    50 m  1:13.93  1:13.93   
56  1492  Partanen Senni  2004  MiUS    25 m  1:12.17  1:14.17   
57  1853  Levonoja Siiri  2004  UKK    25 m  1:12.35  1:14.35   
58  1724  Lehtimäki Salla  2002  VUS-VSS    50 m  1:15.12  1:15.12   
59  1564  Lindholm Kia  2002  SWIM    25 m  1:13.43  1:15.43   
60  1735  Ruotsalainen Sara  2003  VUS-VSS    25 m  1:13.47  1:15.47   
61  1346  Pitkänen Moona  2003  JoUS    25 m  1:14.03  1:16.03   
62  1763  Eklund Siina  2004  AU    25 m  1:14.16  1:16.16   
63  1727  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS    25 m  1:14.79  1:16.79   
64  1752  Nevala Niina  2002  ViesU    25 m  1:16.36  1:18.36   
65  1349  Saranpää Iiris  2002  JoUS    25 m  1:17.14  1:19.14   
66  1919  Tarkiainen Sonja  2004  UH    50 m  1:19.45  1:19.45   
67  1655  Joutsiniemi Sanni  2004  Virkiä    25 m  1:18.54  1:20.54   
68  1351  Soininen Iiris  2004  JoUS    25 m  1:18.85  1:20.85   
69  1622  Taskinen Sanni  2003  SWIM    25 m  1:19.83  1:21.83   
70  1332  Käyhkö Sandra  2004  JoUS    25 m  1:21.00  1:23.00   
71  1556  Lajunen Anu  1966  SWIM    50 m  1:24.18  1:24.18   
72  1756  Saarela Hanna  2003  ViesU    25 m  1:23.14  1:25.14   
73  1692  Salmi Ida  2003  SeUi    25 m  1:23.63  1:25.63   
74  1678  Malila Anna-maria  2003  SeUi    25 m  1:24.23  1:26.23   
75  1766  Nieminen Oona  2004  AU    25 m  1:27.23  1:29.23   
76  1767  Rinta-Aho Roosa  2004  AU    25 m  1:28.33  1:30.33   
77  1688  Porkkala Sanni Leena  2004  SeUi    25 m  1:29.35  1:31.35   
78  1659  Granvik Fanny  2004  SeUi    25 m  1:30.13  1:32.13   
79  1384  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS    25 m  1:33.42  1:35.42   
80  1777  Hirvonen Martina  2003  TaTU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:15 
 
11_S
Laji 11, Erityisryhmä M 100m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
1718  Khalili Nader  2001  VUS-VSS    50 m  59.22  59.22   
1910  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani    50 m  1:13.03  1:13.03   
1554  Lahtinen Manu  1991  SWIM    25 m  1:11.08  1:13.08   
1769  Purmonen Lasse Samuli  1985  S.C.P    25 m  1:28.02  1:30.02   
1610  Ryösö Severi  1994  SWIM    50 m  1:35.27  1:35.27   
1514  Eronen Verneri  2002  SWIM    50 m  1:46.89  1:46.89   
1613  Saukkonen Otto Aleksanteri  1997  SWIM    50 m  1:53.56  1:53.56   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
12_S
Laji 12, Erityisryhmä N 100m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
1747  Kiljala Riialiina  2008  ViesU    25 m  1:16.76  1:18.76   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
13_S
Laji 13, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1811  Vlasov Lev  2007  TaTU    25 m  1:21.90  1:23.90   
1836  Schroderus Julius  2006  KemPy    25 m  1:22.33  1:24.33   
1834  Pesälä Kalle  2006  KemPy    25 m  1:22.79  1:24.79   
1482  Valtonen Luka  2006  LrU    25 m  1:26.16  1:28.16   
1370  Lehtimäki Onni  2006  KuUS    25 m  1:30.18  1:32.18   
1859  Nieminen Eetu  2006  UKK    25 m  1:34.74  1:36.74   
1911  Imppola Aaro  2006  UH    50 m  1:39.72  1:39.72   
1433  Teno Vilho  2006  LaUS    50 m  1:44.21  1:44.21   
1368  Juvonen Lauri  2007  KuUS    25 m  1:43.13  1:45.13   
10  1328  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS    25 m  1:45.49  1:47.49   
11  1694  Tavast Oskari  2007  SeUi    25 m  1:55.93  1:57.93   
12  1666  Kiviniemi Atte  2007  SeUi    25 m  2:12.68  2:14.68   
13  1403  Katunov Denis  2006  LaUS    25 m       
14  1441  Gaft Emil  2006  LrU    25 m       
15  1452  Kallunki Tatu  2007  LrU    25 m       
16  1814  Laine Tomas  2006  ÅSK    25 m       
13 - 14 v 
1795  Pankratov Pavel  2004  TaTU    25 m  1:07.33  1:09.33   
1818  Haipus Arttu  2004  KemPy    50 m  1:15.54  1:15.54   
1793  Niemi Lassi  2004  TaTU    25 m  1:13.85  1:15.85   
1819  Haipus Eetu  2004  KemPy    50 m  1:17.53  1:17.53   
1615  Semach Nikita  2005  SWIM    25 m  1:16.06  1:18.06   
1858  Nieminen Atte  2004  UKK    25 m  1:16.60  1:18.60   
1715  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS    25 m  1:17.48  1:19.48   
1657  Aho Elmeri  2004  SeUi    25 m  1:17.58  1:19.58   
1764  Kinnunen Joona  2004  AU    25 m  1:18.40  1:20.40   
10  1638  Virtanen Samu  2004  SWIM    25 m  1:20.86  1:22.86   
11  1512  Elo Timo  2004  SWIM    25 m  1:21.68  1:23.68   
12  1372  Nupponen Jasper  2004  KuUS    25 m  1:22.44  1:24.44   
13  1579  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM    25 m  1:23.44  1:25.44   
14  1323  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS    25 m  1:24.09  1:26.09   
15  1428  Saltykov Stefan  2005  LaUS    25 m  1:24.38  1:26.38   
16  1390  Bortsov Egor  2004  LaUS    25 m  1:24.61  1:26.61   
17  1373  Paukkonen Joel  2004  KuUS    25 m  1:24.65  1:26.65   
18  1463  Matela Nooa  2005  LrU    25 m  1:25.02  1:27.02   
19  1455  Kitinoja Olli-pekka  2004  LrU    25 m  1:27.07  1:29.07   
20  1413  Molodtsov Elias  2005  LaUS    50 m  1:29.85  1:29.85   
21  1821  Heikkilä Jere  2004  KemPy    25 m  1:29.73  1:31.73   
22  1555  Laitiainen Alex  2005  SWIM    50 m  1:32.21  1:32.21   
23  1333  Loginov Nikolay  2004  JoUS    25 m  1:34.62  1:36.62   
24  1740  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS    50 m  1:37.22  1:37.22   
25  1829  Laukka Elias  2005  KemPy    50 m  1:37.33  1:37.33   
26  1319  Eskelinen Sakari  2004  JoUS    25 m  1:35.67  1:37.67   
27  1438  Virtanen Miko  2005  LaUS    50 m  1:37.84  1:37.84   
28  1359  Vattulainen Santeri  2005  JoUS    25 m  1:35.98  1:37.98   
29  1474  Sarvilahti Anton  2005  LrU    25 m  1:39.55  1:41.55   
30  1924  Oksanen Jimi  2005  KuUS    50 m  1:46.78  1:46.78   
31  1379  Pitkänen Pyry  2004  KuUS    25 m  1:51.75  1:53.75   
32  1693  Syrjä Arttu  2005  SeUi    25 m  1:53.18  1:55.18   
33  1392  Haverinen Kasperi  2005  LaUS    25 m  1:56.43  1:58.43   
34  1667  Klutas Akseli  2004  SeUi    25 m  2:02.15  2:04.15   
35  1357  Vattulainen Akseli  2005  JoUS    25 m       
36  1360  Vattulainen Valtteri  2005  JoUS    25 m       
15 v ja vanhemmat 
1570  Markkanen Janne Markus  1994  SWIM    25 m  55.32  57.32   
1509  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM    25 m  58.30  1:00.30   
1813  Laine Elias  2002  ÅSK    25 m  59.48  1:01.48   
1291  Gramén Isak  2001  Cetus    25 m  59.62  1:01.62   
1815  Erkinaro Arttu Eino  1992  OU    25 m  59.63  1:01.63   
1529  Järvinen Jiri  2001  SWIM    25 m  1:01.92  1:03.92   
1292  Hatakka Niklas  2003  Cetus    25 m  1:03.15  1:05.15   
1798  Perkola Pirkka  2001  TaTU    25 m  1:03.21  1:05.21   
1687  Porkkala Juho  2001  SeUi    25 m  1:05.36  1:07.36   
10  1294  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus    50 m  1:09.05  1:09.05   
11  1306  Rinne Daniel  2002  Cetus    25 m  1:07.26  1:09.26   
12  1730  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS    25 m  1:07.31  1:09.31   
13  1736  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS    25 m  1:07.70  1:09.70   
14  1717  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS    25 m  1:07.95  1:09.95   
15  1651  Pekkanen Tuukka Johannes  2002  KeuTo    25 m  1:08.35  1:10.35   
16  1365  Hämäläinen Ville  2002  KuUS    25 m  1:08.81  1:10.81   
17  1851  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK    25 m  1:08.96  1:10.96   
18  1773  Birkstedt Miska  2002  TaTU    50 m  1:11.81  1:11.81   
19  1707  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS    25 m  1:10.06  1:12.06   
20  1737  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS    25 m  1:11.06  1:13.06   
21  1448  Härkönen Taneli  1997  LrU    25 m  1:12.29  1:14.29   
22  1541  Kiiveri Marat  2003  SWIM    50 m  1:18.39  1:18.39   
23  1321  Heikkinen Johannes  2001  JoUS    25 m  1:18.00  1:20.00   
24  1842  Haavisto Kalle  2003  UKK    25 m  1:18.06  1:20.06   
25  1336  Mikkonen Otto Erik Olavi  2003  JoUS    25 m  1:18.62  1:20.62   
26  1879  Vaikkola Miko Veeti Valtteri  2003  UKK    25 m  1:18.91  1:20.91   
27  1478  Skog Kai-asser  1966  LrU    25 m  1:19.83  1:21.83   
28  1838  Sipilä Leevi  2003  KemPy    25 m  1:20.04  1:22.04   
29  1828  Korhonen Eemeli Aku Ensio  2003  KemPy    25 m  1:23.18  1:25.18   
30  1673  Laihorinne Johannes  2003  SeUi    25 m  1:32.51  1:34.51   
31  1672  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi    25 m  1:35.99  1:37.99   
32  1695  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi    25 m  2:00.02  2:02.02   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
14_S
Laji 14, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1472  Salo Emmi  2007  LrU    25 m  1:25.48  1:27.48   
1318  Ergüner Esra  2007  JoUS    25 m  1:27.20  1:29.20   
1430  Simberg Ebba  2007  LaUS    25 m  1:28.99  1:30.99   
1470  Ruotsalainen Aino  2007  LrU    25 m  1:30.46  1:32.46   
1324  Hämäläinen Inka  2007  JoUS    25 m  1:34.89  1:36.89   
1861  Nieminen Hertta  2007  UKK    25 m  1:34.92  1:36.92   
1895  Laakso Aada-julia  2007  Plaani    25 m  1:35.93  1:37.93   
1759  Saari Sini  2007  ViesU    25 m  1:37.05  1:39.05   
1356  Vatanen Vilma  2007  JoUS    25 m  1:38.74  1:40.74   
10  1464  Mullamaa Krette  2007  LrU    25 m  1:40.18  1:42.18   
11  1460  Lehmus Saaga  2007  LrU    25 m  1:47.36  1:49.36   
12  1404  Koski Maija  2007  LaUS    25 m  1:49.01  1:51.01   
13  1335  Lätti Neri  2007  JoUS    25 m  1:50.80  1:52.80   
14  1677  Luomakortes Julia  2008  SeUi    25 m  1:59.43  2:01.43   
15  1447  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU    25 m       
16  1653  Antila Aada  2007  Virkiä    25 m       
17  1865  Peetsu Liisa  2007  UKK    25 m       
12 - 13 v 
1843  Hinkka Aino  2005  UKK    25 m  1:09.61  1:11.61   
1787  Lepola Aino  2005  TaTU    50 m  1:18.39  1:18.39   
1432  Tamminen Tinka  2006  LaUS    25 m  1:19.26  1:21.26   
1408  Kähkönen Milla  2005  LaUS    50 m  1:22.38  1:22.38   
1712  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS    50 m  1:23.13  1:23.13   
1866  Penttilä Hilla  2005  UKK    25 m  1:21.24  1:23.24   
1840  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy    25 m  1:21.97  1:23.97   
1831  Marttila Milla  2005  KemPy    25 m  1:23.70  1:25.70   
1839  Utriainen Vilma  2005  KemPy    25 m  1:25.78  1:27.78   
10  1383  Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS    25 m  1:27.85  1:29.85   
11  1850  Lehtoniemi Aada  2005  UKK    25 m  1:27.86  1:29.86   
12  1663  Kannosto Aamu  2005  SeUi    25 m  1:28.65  1:30.65   
13  1457  Kurvinen Anniina  2006  LrU    25 m  1:28.82  1:30.82   
14  1424  Romo Olivia  2005  LaUS    25 m  1:29.59  1:31.59   
15  1325  Jumppanen Nelli  2006  JoUS    25 m  1:31.09  1:33.09   
16  1386  Backman Rilla  2006  LaUS    25 m  1:31.84  1:33.84   
17  1344  Pesonen Viivi  2006  JoUS    25 m  1:32.73  1:34.73   
18  1877  Talvitie Olivia  2006  UKK    25 m  1:32.81  1:34.81   
19  1534  Kajosmäki Maria  2006  SWIM    25 m  1:32.97  1:34.97   
20  1491  Lepistö Sofia  2006  MiUS    25 m  1:33.13  1:35.13   
21  1648  Löf Hilda  2006  KeuTo    25 m  1:33.14  1:35.14   
22  1334  Lätti Merete  2006  JoUS    25 m  1:33.41  1:35.41   
23  1751  Nevala Jaana  2005  ViesU    25 m  1:33.61  1:35.61   
24  1742  Äkkinen Pihla  2005  VUS-VSS    25 m  1:35.29  1:37.29   
25  1446  Hytti Nelli  2005  LrU    25 m  1:35.37  1:37.37   
26  1722  Korpilahti Jenna  2005  VUS-VSS    25 m  1:36.00  1:38.00   
27  1658  Finnilä Eeva  2006  SeUi    25 m  1:36.40  1:38.40   
28  1914  Lenkkeri Elli  2006  UH    50 m  1:39.70  1:39.70   
29  1479  Tarvainen Lilja  2005  LrU    25 m  1:38.31  1:40.31   
30  1475  Seppänen Päivä-kaisla  2006  LrU    25 m  1:39.90  1:41.90   
31  1875  Salonniemi Silva  2006  UKK    25 m  1:40.17  1:42.17   
32  1381  Toppinen Sanni  2005  KuUS    25 m  1:40.61  1:42.61   
33  1856  Mikkonen Minttu  2006  UKK    50 m  1:44.56  1:44.56   
34  1454  Kitinoja Aino-elina  2006  LrU    25 m  1:42.98  1:44.98   
35  1469  Puranen Ada  2006  LrU    25 m  1:45.88  1:47.88   
36  1757  Saarela Tilda  2006  ViesU    25 m  1:48.36  1:50.36   
37  1864  Paajanen Vilma  2006  UKK    25 m  1:50.98  1:52.98   
38  1363  Hallikainen Viivi  2006  KuUS    25 m  1:54.20  1:56.20   
39  1680  Myllykoski Evelina  2006  SeUi    25 m  1:55.10  1:57.10   
40  1664  Karlsson Lovisa  2006  SeUi    25 m  1:58.67  2:00.67   
41  1654  Hietanen Hanna Eveliina  2005  Virkiä    25 m       
42  1792  Mustonen Sofia  2006  TaTU    25 m       
14 v ja vanhemmat 
1904  Soininen Selma  1999  Plaani    25 m  1:03.65  1:05.65   
1822  Jouhten Helmi  2004  KemPy    25 m  1:04.88  1:06.88   
1921  Yritys Saana  2003  UH    25 m  1:07.43  1:09.43   
1662  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi    25 m  1:08.41  1:10.41   
1855  Martinkauppi Sofia  2003  UKK    25 m  1:08.54  1:10.54   
1926  Hurskainen Miia Orvokki  1992  ÅSK    25 m  1:09.18  1:11.18   
1709  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS    25 m  1:09.86  1:11.86   
1486  Himanen Kaisa  2003  MiUS    50 m  1:11.99  1:11.99   
1719  Kivi Petra  2003  VUS-VSS    25 m  1:11.06  1:13.06   
10  1297  Mettinen Mirka  2002  Cetus    25 m  1:11.28  1:13.28   
11  1317  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS    25 m  1:11.38  1:13.38   
12  1823  Jouhten Senni  2002  KemPy    25 m  1:11.82  1:13.82   
13  1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    50 m  1:13.83  1:13.83   
14  1883  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK    50 m  1:14.96  1:14.96   
15  1896  Laakso Anni-maria  2003  Plaani    50 m  1:16.73  1:16.73   
16  1639  Virtanen Sara  2002  SWIM    25 m  1:14.76  1:16.76   
17  1723  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS    25 m  1:15.07  1:17.07   
18  1889  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani    25 m  1:15.44  1:17.44   
19  1922  Yritys Taiga  2003  UH    25 m  1:16.30  1:18.30   
20  1329  Kinnunen Minna  2003  JoUS    25 m  1:16.47  1:18.47   
21  1337  Moilanen Melinda  2000  JoUS    25 m  1:17.51  1:19.51   
22  1762  Eklund Senni  2003  AU    25 m  1:18.32  1:20.32   
23  1371  Lyytinen Emmi  2004  KuUS    25 m  1:18.71  1:20.71   
24  1835  Piisilä Julia  2004  KemPy    50 m  1:21.15  1:21.15   
25  1710  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS    50 m  1:21.96  1:21.96   
26  1785  Lassila Wilma  2004  TaTU    50 m  1:22.01  1:22.01   
27  1661  Jouppila Annukka  2003  SeUi    25 m  1:20.06  1:22.06   
28  1320  Gavrilov Elina  2004  JoUS    25 m  1:20.07  1:22.07   
29  1738  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS    25 m  1:20.41  1:22.41   
30  1626  Tourunen Aada  2004  SWIM    25 m  1:20.63  1:22.63   
31  1492  Partanen Senni  2004  MiUS    25 m  1:20.65  1:22.65   
32  1567  Mangeloja Emma  2003  SWIM    25 m  1:21.26  1:23.26   
33  1803  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU    50 m  1:23.36  1:23.36   
34  1347  Pyykönen Pinja  2002  JoUS    50 m  1:23.45  1:23.45   
35  1702  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS    25 m  1:22.11  1:24.11   
36  1685  Nurmela Viivi  2004  SeUi    25 m  1:22.31  1:24.31   
37  1894  Laakkonen Veera Vuokko Sofia  2003  Plaani    25 m  1:22.31  1:24.31   
38  1705  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS    25 m  1:22.68  1:24.68   
39  1732  Rajamäki Sanna  2002  VUS-VSS    25 m  1:23.29  1:25.29   
40  1713  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS    25 m  1:24.77  1:26.77   
41  1546  Kinnunen Veera  2004  SWIM    25 m  1:25.17  1:27.17   
42  1733  Rantala Ida  2002  VUS-VSS    25 m  1:25.56  1:27.56   
43  1768  Runnakko Sofia  2002  AU    25 m  1:25.61  1:27.61   
44  1327  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS    25 m  1:27.84  1:29.84   
45  1601  Riipinen Suvi  2003  SWIM    25 m  1:27.94  1:29.94   
46  1668  Klutas Anna  2002  SeUi    25 m  1:31.98  1:33.98   
47  1544  Kinnunen Juuli  2004  SWIM    50 m  1:34.06  1:34.06   
48  1724  Lehtimäki Salla  2002  VUS-VSS    50 m  1:34.86  1:34.86   
49  1635  Viertorinne Helmi  2003  SWIM    25 m  1:33.32  1:35.32   
50  1735  Ruotsalainen Sara  2003  VUS-VSS    25 m  1:37.36  1:39.36   
51  1352  Tarkkonen Katariina  2002  JoUS    25 m  1:38.35  1:40.35   
52  1556  Lajunen Anu  1966  SWIM    50 m  1:41.79  1:41.79   
53  1767  Rinta-Aho Roosa  2004  AU    25 m  1:45.13  1:47.13   
54  1659  Granvik Fanny  2004  SeUi    25 m  1:46.07  1:48.07   
55  1678  Malila Anna-maria  2003  SeUi    25 m  1:46.23  1:48.23   
56  1766  Nieminen Oona  2004  AU    25 m  1:46.44  1:48.44   
57  1384  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS    25 m  1:49.27  1:51.27   
58  1689  Rintakoski Aliisa  2004  SeUi    25 m  1:52.44  1:54.44   
59  1618  Sorri Sara  2003  SWIM    25 m       
60  1630  Walden Laura Katriina  1993  SWIM    25 m       
61  1899  Niemi Rita Marlene  1992  Plaani    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  15:21 
 
15_S
Laji 15, 200m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1482  Valtonen Luka  2006  LrU    25 m  3:11.89  3:16.89   
1522  Honko Ruben  2006  SWIM    50 m  3:19.58  3:19.58   
1804  Sojolin Sebastian  2006  TaTU    50 m  3:20.34  3:20.34   
1845  Hinkka Väinö  2007  UKK    25 m  3:18.67  3:23.67   
1573  Metsäpelto Aleksi  2006  SWIM    50 m  3:24.50  3:24.50   
1758  Saarela Torsti  2006  ViesU    25 m  3:19.97  3:24.97   
1814  Laine Tomas  2006  ÅSK    25 m  3:26.23  3:31.23   
1476  Seppänen Veikko  2007  LrU    25 m  3:31.10  3:36.10   
1341  Partinen Topias  2007  JoUS    25 m  3:35.61  3:40.61   
10  1518  Hietala Eelis  2007  SWIM    50 m  3:47.40  3:47.40   
11  1559  Laurikainen Pyry  2006  SWIM    50 m  3:55.58  3:55.58   
12  1422  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS    25 m       
13  1453  Karjalainen Rasmus  2007  LrU    25 m       
14  1461  Lyashenko Matvey  2007  LrU    25 m       
15  1513  Eronen Onni  2006  SWIM    25 m       
16  1545  Kinnunen Peetu  2006  SWIM    25 m       
17  1608  Ruuska Urho  2009  SWIM    25 m       
18  1636  Viitanen Aaro  2007  SWIM    25 m       
19  1868  Pietilä Saku  2006  UKK    25 m       
13 - 14 v 
1423  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS    25 m  2:20.75  2:25.75   
1387  Backman Taavi  2004  LaUS    25 m  2:27.58  2:32.58   
1772  Birkstedt Miro  2004  TaTU    25 m  2:31.63  2:36.63   
1780  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU    25 m  2:33.47  2:38.47   
1405  Koskinen Aapo  2004  LaUS    25 m  2:41.04  2:46.04   
1880  Vaikkola Mitja Voitto Verneri  2004  UKK    25 m  2:45.48  2:50.48   
1869  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK    25 m  2:47.56  2:52.56   
1632  Veckman Markus  2004  SWIM    25 m  2:50.24  2:55.24   
1764  Kinnunen Joona  2004  AU    25 m  2:52.42  2:57.42   
10  1782  Kotti Akseli  2004  TaTU    25 m  2:55.10  3:00.10   
11  1634  Venemies Arttu  2005  SWIM    50 m  3:02.66  3:02.66   
12  1638  Virtanen Samu  2004  SWIM    50 m  3:03.56  3:03.56   
13  1495  Vilén Veeti  2004  MiUS    25 m  2:59.61  3:04.61   
14  1625  Tikkanen Vilho  2005  SWIM    50 m  3:06.76  3:06.76   
15  1790  Liukonen Leo  2004  TaTU    25 m  3:02.63  3:07.63   
16  1619  Sorri Sisu  2005  SWIM    50 m  3:11.76  3:11.76   
17  1397  Huuhka Riku  2005  LaUS    25 m  3:08.31  3:13.31   
18  1362  Vilesov Mikhail  2005  JoUS    25 m  3:08.56  3:13.56   
19  1508  Aspholm Pyry  2004  SWIM    25 m  3:09.64  3:14.64   
20  1421  Pulkkinen Arto  2005  LaUS    25 m  3:10.72  3:15.72   
21  1319  Eskelinen Sakari  2004  JoUS    25 m  3:12.71  3:17.71   
22  1731  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS    25 m  3:14.12  3:19.12   
23  1484  Veikkolainen Petteri  2004  LrU    25 m  3:18.86  3:23.86   
24  1783  Kurppa Joona  2004  TaTU    25 m  3:19.74  3:24.74   
25  1781  Koskinen Markus  2005  TaTU    25 m  3:20.37  3:25.37   
26  1326  Kauppinen Konsta  2005  JoUS    25 m  3:21.74  3:26.74   
27  1555  Laitiainen Alex  2005  SWIM    25 m  3:22.50  3:27.50   
28  1791  Luoma Ville  2004  TaTU    25 m  3:22.68  3:27.68   
29  1438  Virtanen Miko  2005  LaUS    25 m  3:25.10  3:30.10   
30  1333  Loginov Nikolay  2004  JoUS    25 m  3:30.98  3:35.98   
31  1616  Sihvo Mikko  2004  SWIM    50 m  3:42.34  3:42.34   
32  1674  Laukkala Totti  2004  SeUi    25 m  3:39.01  3:44.01   
33  1413  Molodtsov Elias  2005  LaUS    25 m       
34  1502  Nissinen Vili Henrik  2004  VarU    25 m       
35  1691  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi    25 m       
36  1881  Virtanen Weeti  2004  UKK    25 m       
15 v ja vanhemmat 
1605  Ruohoniemi Miikka Olavi  1993  SWIM    25 m  1:58.96  2:03.96   
1400  Jämsä Kasper  1997  LaUS    25 m  2:05.06  2:10.06   
1289  Aalto Oskari  2002  Cetus    25 m  2:07.94  2:12.94   
1353  Tolvanen Miika  1996  JoUS    50 m  2:13.35  2:13.35   
1812  Yritys Petja Valtteri  1993  TaTU    50 m  2:13.39  2:13.39   
1774  Eerola Juho Elmeri  1995  TaTU    25 m  2:12.07  2:17.07   
1293  Kallström Roni  2001  Cetus    25 m  2:12.09  2:17.09   
1703  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS    25 m  2:12.76  2:17.76   
1310  Skjäl Oscar  2002  Cetus    25 m  2:13.48  2:18.48   
10  1604  Roiko-Jokela Tapio Henrikki  1996  SWIM    50 m  2:18.69  2:18.69   
11  1414  Mustonen Joonas  2001  LaUS    25 m  2:14.20  2:19.20   
12  1354  Vartiainen Miiro  2001  JoUS    25 m  2:14.42  2:19.42   
13  1813  Laine Elias  2002  ÅSK    25 m  2:14.52  2:19.52   
14  1802  Romanov Efim  2002  TaTU    25 m  2:14.73  2:19.73   
15  1726  Lydman Alex  2003  VUS-VSS    25 m  2:15.18  2:20.18   
16  1419  Pennanen Atte  2001  LaUS    25 m  2:16.42  2:21.42   
17  1393  Haverinen Petteri  2001  LaUS    25 m  2:17.36  2:22.36   
18  1833  Mäkelä Noa  2001  KemPy    25 m  2:17.94  2:22.94   
19  1425  Romo Saku  2000  LaUS    50 m  2:24.99  2:24.99   
20  1314  Widbom Herman  2001  Cetus    50 m  2:26.20  2:26.20   
21  1824  Juntunen Elias  2002  KemPy    25 m  2:21.31  2:26.31   
22  1330  Kontiainen Akseli  2002  JoUS    50 m  2:26.87  2:26.87   
23  1734  Ravals Simon  2003  VUS-VSS    25 m  2:23.02  2:28.02   
24  1796  Pankratov Petr  2002  TaTU    25 m  2:23.29  2:28.29   
25  1784  Laine Ville  1995  TaTU    25 m  2:24.23  2:29.23   
26  1434  Tsutsunen Roope  2002  LaUS    50 m  2:30.21  2:30.21   
27  1816  Erkinaro Paavo  2003  OU    25 m  2:25.26  2:30.26   
28  1786  Leino Riku  2001  TaTU    25 m  2:27.19  2:32.19   
29  1683  Nurmela Mikael  2002  SeUi    25 m  2:27.31  2:32.31   
30  1378  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS    25 m  2:27.77  2:32.77   
31  1776  Harju Mio  2002  TaTU    25 m  2:28.59  2:33.59   
32  1798  Perkola Pirkka  2001  TaTU    50 m  2:33.71  2:33.71   
33  1807  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU    25 m  2:29.21  2:34.21   
34  1800  Puikkonen Aapo Topias  2001  TaTU    25 m  2:30.26  2:35.26   
35  1406  Koskinen Eetu  2002  LaUS    25 m  2:31.59  2:36.59   
36  1395  Hoffren Otto  2002  LaUS    25 m  2:31.82  2:36.82   
37  1716  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS    25 m  2:32.32  2:37.32   
38  1385  Airas Julius  2003  LaUS    25 m  2:35.63  2:40.63   
39  1437  Uosukainen Lauri  2002  LaUS    25 m  2:37.54  2:42.54   
40  1350  Sidoroff Jeremia  2001  JoUS    25 m  2:39.14  2:44.14   
41  1684  Nurmela Miro  2002  SeUi    25 m  2:44.65  2:49.65   
42  1541  Kiiveri Marat  2003  SWIM    50 m  2:55.81  2:55.81   
43  1788  Lepola Petteri  2003  TaTU    25 m  2:54.92  2:59.92   
44  1686  Oijennus Roope  2003  SeUi    25 m  3:00.77  3:05.77   
45  1652  Ahola Antti  2001  Virkiä    25 m  3:11.31  3:16.31   
46  1806  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU    25 m  3:15.04  3:20.04   
47  1304  Pentti Miika  1997  Cetus    25 m       
48  1549  Koskinen Kasperi  2001  SWIM    25 m       
49  1770  Ahonpää Atte-mikael  2001  TaTU    25 m       
50  1810  Viitanen Teemu Jarmo Johannes  1992  TaTU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  23:25 
 
16_S
Laji 16, 200m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1465  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU    25 m  3:04.30  3:09.30   
1472  Salo Emmi  2007  LrU    25 m  3:07.69  3:12.69   
1470  Ruotsalainen Aino  2007  LrU    25 m  3:16.35  3:21.35   
1624  Tikkanen Vieno  2007  SWIM    50 m  3:21.41  3:21.41   
1394  Haverinen Siiri  2007  LaUS    50 m  3:21.78  3:21.78   
1430  Simberg Ebba  2007  LaUS    50 m  3:22.15  3:22.15   
1747  Kiljala Riialiina  2008  ViesU    25 m  3:18.70  3:23.70   
1356  Vatanen Vilma  2007  JoUS    25 m  3:25.94  3:30.94   
1445  Hynönen Ella  2008  LrU    25 m  3:25.95  3:30.95   
10  1745  Hämäläinen Malla  2008  ViesU    50 m  3:33.09  3:33.09   
11  1471  Ruottinen Aino  2007  LrU    25 m  3:32.20  3:37.20   
12  1516  Halinen Ronja  2007  SWIM    50 m  3:37.36  3:37.36   
13  1342  Parviainen Anri  2008  JoUS    25 m  3:34.58  3:39.58   
14  1759  Saari Sini  2007  ViesU    25 m  3:36.99  3:41.99   
15  1755  Pelkonen Elsa  2007  ViesU    50 m  3:42.56  3:42.56   
16  1611  Räihä Sofia  2008  SWIM    50 m  3:45.50  3:45.50   
17  1670  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi    25 m  3:41.42  3:46.42   
18  1540  Kiho Nelli  2008  SWIM    50 m  3:52.06  3:52.06   
19  1746  Hämäläinen Nella  2008  ViesU    50 m  3:54.82  3:54.82   
20  1627  Tourunen Oosa  2007  SWIM    50 m  3:55.61  3:55.61   
21  1473  Sarvilahti Aino  2008  LrU    25 m  3:51.20  3:56.20   
22  1538  Kellokoski Iina  2008  SWIM    50 m  3:58.17  3:58.17   
23  1591  Pirinen Milla  2007  SWIM    50 m  4:05.22  4:05.22   
24  1552  Kykyri Isabel  2008  SWIM    50 m  4:06.58  4:06.58   
25  1753  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU    25 m  4:06.10  4:11.10   
26  1575  Mäkelä Veera  2007  SWIM    50 m  4:18.62  4:18.62   
27  1460  Lehmus Saaga  2007  LrU    25 m       
28  1515  Hacklin Pinja  2008  SWIM    25 m       
29  1533  Kajosmäki Ida  2008  SWIM    25 m       
30  1542  Kilpala Vilma  2007  SWIM    25 m       
31  1558  Lassila Anni  2008  SWIM    25 m       
32  1580  Paapio Anni  2008  SWIM    25 m       
33  1592  Pursiainen Minea  2008  SWIM    25 m       
34  1641  Värri Miitta  2007  SWIM    25 m       
35  1679  Murtomäki Nana  2008  SeUi    25 m       
36  1912  Imppola Eedi  2008  UH    25 m       
12 - 13 v 
1331  Korkalainen Maria  2005  JoUS    25 m  2:33.54  2:38.54   
1432  Tamminen Tinka  2006  LaUS    25 m  2:47.24  2:52.24   
1431  Tamminen Tiinu  2006  LaUS    25 m  2:47.76  2:52.76   
1649  Ollikainen Aino  2005  KeuTo    25 m  2:52.48  2:57.48   
1787  Lepola Aino  2005  TaTU    25 m  2:56.83  3:01.83   
1708  Holmlund Matilda  2005  VUS-VSS    50 m  3:05.53  3:05.53   
1741  Välivainio Veera  2005  VUS-VSS    25 m  3:03.55  3:08.55   
1408  Kähkönen Milla  2005  LaUS    25 m  3:06.33  3:11.33   
1493  Ruottinen Ronja  2005  MiUS    25 m  3:09.69  3:14.69   
10  1729  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS    25 m  3:09.85  3:14.85   
11  1877  Talvitie Olivia  2006  UKK    25 m  3:13.07  3:18.07   
12  1890  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani    25 m  3:13.15  3:18.15   
13  1754  Ojakippola Peppi  2006  ViesU    25 m  3:14.70  3:19.70   
14  1760  Salmela Elizaveta  2005  ViesU    50 m  3:21.32  3:21.32   
15  1748  Kähkönen Saaga  2006  ViesU    25 m  3:23.60  3:28.60   
16  1490  Kukkonen Iina  2005  MiUS    25 m  3:24.87  3:29.87   
17  1466  Ovaska Erin  2006  LrU    25 m  3:28.73  3:33.73   
18  1771  Alenius Kiia  2005  TaTU    25 m  3:30.58  3:35.58   
19  1658  Finnilä Eeva  2006  SeUi    25 m  3:34.31  3:39.31   
20  1671  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi    25 m  3:37.32  3:42.32   
21  1454  Kitinoja Aino-elina  2006  LrU    25 m  3:40.10  3:45.10   
22  1475  Seppänen Päivä-kaisla  2006  LrU    25 m  3:41.39  3:46.39   
23  1597  Rantala Anna  2006  SWIM    25 m  3:47.94  3:52.94   
24  1550  Kukkonen Inka  2006  SWIM    50 m  4:07.99  4:07.99   
25  1565  Lyytinen Laura  2006  SWIM    25 m  4:05.03  4:10.03   
26  1680  Myllykoski Evelina  2006  SeUi    25 m  4:24.70  4:29.70   
14 v ja vanhemmat 
1299  Nenonen Sohvi  1999  Cetus    25 m  2:16.20  2:21.20   
1302  Otava Aino  1999  Cetus    25 m  2:19.76  2:24.76   
1391  Bärlund Raakel  2001  LaUS    25 m  2:20.66  2:25.66   
1817  Hiltunen Madeleine  2003  OU    50 m  2:25.70  2:25.70   
1577  Nieminen Emma  1996  SWIM    25 m  2:21.65  2:26.65   
1307  Rinne Nea Krista Janika  1995  Cetus    50 m  2:27.90  2:27.90   
1822  Jouhten Helmi  2004  KemPy    25 m  2:24.87  2:29.87   
1417  Paalanen Minttu  2003  LaUS    50 m  2:33.84  2:33.84   
1301  Ohvo Nelli  2001  Cetus    25 m  2:29.51  2:34.51   
10  1298  Nagy Róza  2003  Cetus    50 m  2:34.69  2:34.69   
11  1309  Siirtola Peppi  2002  Cetus    25 m  2:29.75  2:34.75   
12  1297  Mettinen Mirka  2002  Cetus    25 m  2:31.21  2:36.21   
13  1339  Mononen Aino  2001  JoUS    25 m  2:31.94  2:36.94   
14  1308  Savolainen Anni  2002  Cetus    25 m  2:32.22  2:37.22   
15  1581  Palokangas Peppi  2002  SWIM    50 m  2:37.38  2:37.38   
16  1606  Ruuska Martta  2003  SWIM    50 m  2:38.27  2:38.27   
17  1312  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus    50 m  2:39.41  2:39.41   
18  1744  Hämäläinen Emma  2003  ViesU    50 m  2:40.08  2:40.08   
19  1361  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS    25 m  2:36.33  2:41.33   
20  1704  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS    25 m  2:37.62  2:42.62   
21  1639  Virtanen Sara  2002  SWIM    50 m  2:43.75  2:43.75   
22  1313  Wacklin Cia  2001  Cetus    25 m  2:38.88  2:43.88   
23  1303  Peltola Julia  2003  Cetus    25 m  2:38.92  2:43.92   
24  1863  Nieminen Santra  2004  UKK    25 m  2:39.78  2:44.78   
25  1571  Merisalo Viivi  2002  SWIM    50 m  2:45.34  2:45.34   
26  1415  Mustonen Nea  2004  LaUS    25 m  2:40.48  2:45.48   
27  1714  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS    25 m  2:40.60  2:45.60   
28  1569  Mangeloja Hanna  2001  SWIM    25 m  2:42.58  2:47.58   
29  1586  Paukkunen Amanda  2002  SWIM    50 m  2:49.01  2:49.01   
30  1789  Liimatta Jessika  2004  TaTU    25 m  2:44.02  2:49.02   
31  1603  Roiko-Jokela Niina  2001  SWIM    50 m  2:50.03  2:50.03   
32  1721  Korkiakoski Tara Margareetta  2003  VUS-VSS    50 m  2:50.08  2:50.08   
33  1720  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS    50 m  2:50.58  2:50.58   
34  1706  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS    25 m  2:46.15  2:51.15   
35  1487  Jämsä Iiris  2004  MiUS    25 m  2:46.47  2:51.47   
36  1305  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus    50 m  2:51.51  2:51.51   
37  1427  Salminen Janna  2003  LaUS    25 m  2:47.08  2:52.08   
38  1578  Nieminen Ruusu  2002  SWIM    50 m  2:52.50  2:52.50   
39  1830  Laukka Miina  2003  KemPy    25 m  2:47.63  2:52.63   
40  1561  Leppänen Noora  2001  SWIM    50 m  2:53.09  2:53.09   
41  1725  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS    25 m  2:49.85  2:54.85   
42  1701  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS    25 m  2:50.33  2:55.33   
43  1435  Tuokko Vilma  2002  LaUS    25 m  2:51.72  2:56.72   
44  1345  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS    50 m  2:58.89  2:58.89   
45  1489  Kammonen Tuuli  2004  MiUS    25 m  2:57.51  3:02.51   
46  1524  Huntus Carola  2003  SWIM    50 m  3:03.11  3:03.11   
47  1727  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS    50 m  3:03.18  3:03.18   
48  1853  Levonoja Siiri  2004  UKK    25 m  3:02.15  3:07.15   
49  1665  Kekola Noora  2004  SeUi    25 m  3:04.34  3:09.34   
50  1564  Lindholm Kia  2002  SWIM    50 m  3:14.47  3:14.47   
51  1808  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU    25 m  3:10.45  3:15.45   
52  1546  Kinnunen Veera  2004  SWIM    25 m  3:10.57  3:15.57   
53  1349  Saranpää Iiris  2002  JoUS    25 m  3:11.37  3:16.37   
54  1799  Peuraniemi Iida  2002  TaTU    50 m  3:20.19  3:20.19   
55  1346  Pitkänen Moona  2003  JoUS    25 m  3:15.26  3:20.26   
56  1809  Usukhsaikhan Saranbolor  2003  TaTU    25 m  3:16.69  3:21.69   
57  1622  Taskinen Sanni  2003  SWIM    50 m  3:23.18  3:23.18   
58  1352  Tarkkonen Katariina  2002  JoUS    25 m  3:21.94  3:26.94   
59  1503  Rastas Lotta  2004  VarU    50 m  3:52.88  3:52.88   
60  1621  Takanen Heini  2003  SWIM    50 m  4:12.71  4:12.71   
61  1332  Käyhkö Sandra  2004  JoUS    25 m       
62  1351  Soininen Iiris  2004  JoUS    25 m       
63  1775  Ellonen Susanna  1999  TaTU    25 m       
64  1779  Kausiala Mari  1997  TaTU    25 m       
65  1801  Puomila Aino Olga Katariina  1992  TaTU    25 m