Program for Ullbergstrofén 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 5
|
Tvling |
Ullbergstrofn 2018 finaler 25 |
|
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Gteborg |
|
Utskriftstid |
12:06 |
|
|
Arrangr |
Gteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
28 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Brstsim Damer |
Finaler (4) |
13 r och yngre: Linna Englund (2003) 1:11.74 2016-05-01 |
14 - 15 r: Sara Wallberg (1999) 1:10.05 2014-05-04 |
16 - 17 r: Anne-Mari Gulbrandsen (1984) 1:09.75 2001-05-01 |
18 r och ldre: Joline Hstman (1988) 1:06.70 2009-05-01 |
|
Heat 1 (4) (13 r och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
25 |
1 |
Flavia de Bernardini |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
50m |
1:21.81 |
989 |
2 |
Ebba Egnell |
2005 |
ax3805 |
GTEBORG |
|
50m |
1:21.45 |
197 |
3 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
50m |
1:20.65 |
787 |
4 |
Olivia Bckstrm |
2005 |
AM0205 |
SDERTRN |
|
50m |
1:17.22 |
207 |
5 |
Alva Landlv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
50m |
1:20.57 |
394 |
6 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:21.26 |
316 |
7 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:21.57 |
26 |
8 |
Emma Simonetti |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
50m |
1:22.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
762 |
1 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
50m |
1:19.75 |
408 |
2 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:18.82 |
528 |
3 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
50m |
1:18.49 |
43 |
4 |
Silvia Maoloni |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
50m |
1:16.19 |
40 |
5 |
Rebecca Maria Bonanno |
2003 |
|
G SPORT VI |
|
50m |
1:17.39 |
472 |
6 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
50m |
1:18.78 |
265 |
7 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:19.19 |
853 |
8 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
50m |
1:20.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
966 |
1 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
50m |
1:17.45 |
6 |
2 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:16.92 |
930 |
3 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:16.56 |
777 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SDERHAMN |
|
50m |
1:14.23 |
890 |
5 |
Clara rnhem |
2002 |
AE2402 |
VXJ SS |
|
50m |
1:15.27 |
696 |
6 |
Emilia Rnningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:16.81 |
645 |
7 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
50m |
1:17.37 |
826 |
8 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
1:17.97 |
|
|
Heat 4 (4) (18 r och ldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
955 |
1 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:21.28 |
1 |
2 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
NOR |
50m |
1:18.58 |
664 |
3 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
50m |
1:16.52 |
285 |
4 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:15.56 |
774 |
5 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
50m |
1:16.50 |
933 |
6 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:17.72 |
299 |
7 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:19.25 |
542 |
8 |
Isabelle Assersthl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
50m |
1:21.85 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
Licensierad till: Gteborg Sim |
Utskriftstid |
12:06 |
|