Program för MaxKompetens Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
MaxKompetens Cup |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Karlshamn |
|
Utskriftstid |
13:49 |
|
|
Arrangör |
Karlshamns simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
Wendel Rebecca |
2007 |
AM0607 |
KSLS |
|
50m |
2:40.89 |
15 |
4 |
Hulte Emmy |
2005 |
BQ9805 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:56.50 |
80 |
5 |
Widerfors Tilda |
2008 |
AK4608 |
KSLS |
|
50m |
2:02.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Andrae Josefina |
2006 |
BL2806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:50.17 |
10 |
3 |
Holmberg Ellen |
2005 |
BA7205 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:48.38 |
84 |
4 |
Gunnarsson Alva |
2006 |
AG2806 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:46.12 |
36 |
5 |
Silverskär Mirja |
2007 |
AB6607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:47.08 |
76 |
6 |
Adler Elin |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
25m |
1:49.91 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Petersson Ellie |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
1:45.02 |
30 |
3 |
Argenius Selma |
2006 |
AC1806 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:42.56 |
66 |
4 |
Corluka Ana |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
25m |
1:36.83 |
13 |
5 |
Zolyniak Regina |
2006 |
AU0606 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:39.30 |
39 |
6 |
Chenon Samuelsson Matilda |
2006 |
AL7406 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:44.46 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
Larsson Alma |
2006 |
AI8806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:33.62 |
69 |
3 |
Gulin Novalie |
2006 |
AS9806 |
KSLS |
|
25m |
1:30.76 |
26 |
4 |
Ramström-Andersson Myra |
2005 |
AC3605 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:25.34 |
62 |
5 |
Petersson Elly |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
1:26.34 |
75 |
6 |
Gustafsson Johanna |
2005 |
BI3205 |
KSLS |
|
25m |
1:32.90 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 5 (8) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Olofsson Alma |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:41.14 |
38 |
3 |
Zettervall Bodil |
2007 |
AB4607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:35.09 |
73 |
4 |
Luc Vicky |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
50m |
1:26.23 |
88 |
5 |
Andersson Julia |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:27.15 |
37 |
6 |
Wigow Emina |
2007 |
AB2607 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:40.68 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
Wahlund Isabella |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
1:22.70 |
60 |
3 |
Widerfors Emma |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
25m |
1:20.56 |
59 |
4 |
Axelsson Liv |
2005 |
AP9805 |
KSLS |
|
25m |
1:17.79 |
72 |
5 |
Andersson Hanna |
2005 |
BF8805 |
KSLS |
|
25m |
1:19.20 |
6 |
6 |
Briskog Nora |
2006 |
AA9806 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:20.62 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
Lundström Lova |
2003 |
BC1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:37.26 |
1 |
4 |
Lundström Sigrid |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:24.60 |
31 |
5 |
Argenius Sigrid |
2003 |
BL1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:26.23 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 8 (8) (16 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
Lundström Matilda |
2001 |
AW3601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:35.53 |
23 |
4 |
Lindén Tove |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.92 |
24 |
5 |
Alexandersson Tufva |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:15.57 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
Utskriftstid |
13:49 |
|