Ohjelma Medley Race 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Medley race 2018 |
|
Udskriftsdato |
28 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|
|
Arrangør |
VI39 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
75 |
3 |
Caroline Hedetoft-Winther |
2008 |
0874AG |
GTI |
|
25m |
|
243 |
4 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
25m |
|
196 |
3 |
Ella Trøstrup |
2008 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:20.00 |
179 |
4 |
Isabell Biensø-Olsen |
2007 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:20.00 |
108 |
5 |
Monique Haack |
2009 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:11.24 |
258 |
2 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:07.41 |
93 |
3 |
Sally M. Dalfoss Siggaard |
2008 |
0816AG |
GTI |
|
25m |
2:04.35 |
274 |
4 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:04.40 |
184 |
5 |
Emma Kestenholz |
2007 |
0798AO |
MK 31 |
|
25m |
2:10.99 |
249 |
6 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:12.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Caroline Bjerre |
2007 |
0772AM |
MK 31 |
|
25m |
1:57.51 |
242 |
2 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:55.44 |
280 |
3 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.88 |
256 |
4 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:54.28 |
182 |
5 |
Maya Jacobsen |
2007 |
0754AQ |
MK 31 |
|
25m |
1:56.48 |
294 |
6 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Ellen Lyse |
2007 |
|
MK 31 |
|
50m |
1:51.32 |
178 |
2 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
MK 31 |
|
25m |
1:49.26 |
278 |
3 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:48.23 |
96 |
4 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
GTI |
|
25m |
1:48.66 |
190 |
5 |
Aya Malling |
2006 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:50.00 |
253 |
6 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:51.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
273 |
1 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.50 |
94 |
2 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
1:44.18 |
90 |
3 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GTI |
|
25m |
1:43.49 |
286 |
4 |
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
0814AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:43.57 |
275 |
5 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.19 |
240 |
6 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
MK 31 |
|
25m |
1:42.90 |
197 |
2 |
Kirsten Vedsted |
2008 |
0872AE |
MK 31 |
|
25m |
1:41.90 |
277 |
3 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
0912AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:41.20 |
78 |
4 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
GTI |
|
25m |
1:41.84 |
103 |
5 |
Esther Gammelgaard |
2007 |
0738AP |
SOLRØD |
|
50m |
1:42.70 |
241 |
6 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:43.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
1 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
1:39.74 |
112 |
2 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
50m |
1:38.34 |
281 |
3 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.05 |
17 |
4 |
Maja Lollike |
2007 |
0752AK |
VI39 |
|
25m |
1:37.35 |
89 |
5 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
0758AJ |
GTI |
|
25m |
1:38.55 |
290 |
6 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:40.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Fiona Lei Byrne |
2007 |
0776AI |
GTI |
|
25m |
1:34.60 |
246 |
2 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.27 |
111 |
3 |
Sofie Ammentorp Ribjerg |
2006 |
0641AR |
SOLRØD |
|
50m |
1:32.02 |
227 |
4 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:32.73 |
206 |
5 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.74 |
279 |
6 |
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
0838AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
50m |
1:28.91 |
82 |
2 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
1:28.58 |
207 |
3 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:27.93 |
109 |
4 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
25m |
1:28.42 |
84 |
5 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
GTI |
|
25m |
1:28.81 |
174 |
6 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
MK 31 |
|
50m |
1:30.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
0664AN |
MK 31 |
|
25m |
1:26.72 |
18 |
2 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
50m |
1:26.41 |
100 |
3 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
50m |
1:26.12 |
293 |
4 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.26 |
245 |
5 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.59 |
194 |
6 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:27.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
MK 31 |
|
25m |
1:25.41 |
257 |
2 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:24.43 |
282 |
3 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.00 |
73 |
4 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
1:23.52 |
177 |
5 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
MK 31 |
|
25m |
1:24.46 |
106 |
6 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:25.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Lucca Marie Byrholt |
2007 |
0708AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.41 |
252 |
2 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.09 |
19 |
3 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
25m |
1:19.45 |
107 |
4 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:20.01 |
229 |
5 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.84 |
110 |
6 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:21.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:16.38 |
115 |
2 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:11.94 |
15 |
3 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
1:09.33 |
12 |
4 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
1:11.03 |
13 |
5 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:16.19 |
14 |
6 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:18.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 januar 2018 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|