Program för Falu Skinsgames 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 25/2 Klockan 15.00 (Insim kl 14.00-14.50)
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2018 |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:02 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (8) |
Beräknad start 15:56 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
Tim Ku-Ringström |
2010 |
AA6910 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
144 |
4 |
Eskil Nilsson |
2008 |
AB6108 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:15.37 |
218 |
5 |
Axel Furuhall |
2004 |
BA2703 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:58.68 |
5 |
3 |
Leo Ku-Ringström |
2008 |
AF2508 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:52.88 |
99 |
4 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:50.82 |
168 |
5 |
Noel Larsson |
2006 |
AK8106 |
SALA SS |
|
25m |
1:51.75 |
225 |
6 |
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
UPSALA S |
|
25m |
1:57.28 |
215 |
7 |
Johannes Fischer |
2007 |
AA1907 |
UPSALA S |
|
25m |
2:00.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
25m |
1:49.36 |
109 |
2 |
Axel Pagard |
2006 |
AM1506 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:46.90 |
300 |
3 |
Isac Mörtstrand |
2007 |
AC4107 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:45.35 |
292 |
4 |
Lucas Kokki |
2003 |
AZ3303 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.72 |
278 |
5 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:45.13 |
111 |
6 |
Oliver Wijker |
2006 |
AD2706 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:46.73 |
178 |
7 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:49.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Anton Sölveskog |
2003 |
AX6103 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:34.70 |
220 |
2 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.42 |
63 |
3 |
Charlie Landeman |
2003 |
AY6303 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:32.73 |
118 |
4 |
Viggo Reit |
2003 |
AK5703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:31.12 |
61 |
5 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:32.44 |
213 |
6 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.99 |
333 |
7 |
Harald Bergqvist |
2005 |
AB3705 |
FALUN |
|
25m |
1:34.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:30.99 |
236 |
2 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.10 |
240 |
3 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.36 |
7 |
4 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:22.64 |
18 |
5 |
Leo Henry Örtlund |
2001 |
AY9701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:22.71 |
92 |
6 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.64 |
185 |
7 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:29.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Emil Söderholm |
1999 |
AG5599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.07 |
172 |
2 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.03 |
126 |
3 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:19.62 |
221 |
4 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.46 |
263 |
5 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.47 |
52 |
6 |
Axel Strömsöe |
2000 |
AY0700 |
FALUN |
|
25m |
1:20.65 |
87 |
7 |
Samuel Sjökvist |
2005 |
AQ0705 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:21.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
50m |
1:17.27 |
23 |
2 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:12.96 |
241 |
3 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.55 |
33 |
4 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
1:10.45 |
173 |
5 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.73 |
143 |
6 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:12.89 |
230 |
7 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
1:09.71 |
83 |
2 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:08.46 |
205 |
3 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:06.58 |
287 |
4 |
Linus Kanth |
1991 |
AP5991 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.76 |
271 |
5 |
Gijs Dijkhuizen |
2000 |
AL8300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.99 |
135 |
6 |
Anton Campalto |
1998 |
AI5398 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:07.95 |
78 |
7 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:09.54 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:02 |
|