Program för Skomakardoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Skomakardoppet |
|
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hallsberg |
|
Utskriftstid |
13:17 |
|
|
Arrangör |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 37, 100m Bröstsim fl. C-D |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Emilia Hodell |
2007 |
AN4607 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
295 |
2 |
Oliwia Rönnelin |
2007 |
AS3207 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
272 |
3 |
Ester Josbo |
2006 |
AO2806 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:02.50 |
297 |
4 |
Agnes Skog |
2006 |
BG4406 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
423 |
5 |
Alice Larsson |
2006 |
BD9406 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Cindra Lindström |
2006 |
AS4806 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:58.04 |
443 |
2 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
25m |
1:48.24 |
335 |
3 |
Alice Alsterstad |
2005 |
AY8405 |
MASS |
|
25m |
1:46.63 |
325 |
4 |
Hanna Manninen |
2006 |
AG0406 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:47.49 |
419 |
5 |
Ellen Jörstad |
2007 |
AK3407 |
ÖSA |
|
25m |
1:51.48 |
255 |
6 |
Engla Dunhagen |
2006 |
BB2606 |
FINSPÅNG |
|
25m |
1:59.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
338 |
1 |
Ebba Carlström |
2006 |
AJ3606 |
MASS |
|
25m |
1:45.76 |
368 |
2 |
Alva Sonberger |
2005 |
BE8605 |
MASS |
|
25m |
1:45.41 |
278 |
3 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:44.67 |
371 |
4 |
Anna Ström |
2006 |
AM7606 |
MASS |
|
25m |
1:44.86 |
247 |
5 |
Alice Roos |
2007 |
AA7407 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.51 |
287 |
6 |
Elin Andersson |
2005 |
AU7405 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:46.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
459 |
1 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
1:43.97 |
439 |
2 |
Maja Sörling |
2005 |
BI6405 |
ÖSA |
|
25m |
1:43.54 |
294 |
3 |
Katarina Pettersson |
2005 |
AL4205 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:41.52 |
271 |
4 |
Nathalie Johansson |
2006 |
AB2606 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:43.25 |
376 |
5 |
Ingrid Toresäter |
2005 |
AY9405 |
MASS |
|
25m |
1:43.66 |
478 |
6 |
Emily Rye |
2006 |
AG6806 |
HK SIM |
|
25m |
1:44.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Anna Söderqvist |
2006 |
BI4606 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:39.56 |
274 |
2 |
Mia Larsson |
2006 |
AT0206 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:38.28 |
427 |
3 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
1:35.00 |
367 |
4 |
Alicia Smith |
2005 |
BB5805 |
MASS |
|
25m |
1:36.59 |
245 |
5 |
Selma Hasanbegovic |
2005 |
BC6605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:39.31 |
260 |
6 |
Felicia Gustavsson |
2006 |
AL6806 |
FINSPÅNG |
|
25m |
1:40.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.79 |
438 |
2 |
Erika Svennberg |
2005 |
AQ0205 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.31 |
430 |
3 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
ÖSA |
|
25m |
1:29.30 |
358 |
4 |
Magdalena Pantaleeva |
2005 |
AR8805 |
MASS |
|
25m |
1:29.33 |
372 |
5 |
Melis Suleyman |
2005 |
BC7405 |
MASS |
|
25m |
1:32.59 |
480 |
6 |
Felicia Sobotka |
2005 |
AQ2805 |
HK SIM |
|
25m |
1:34.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
466 |
1 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
1:29.04 |
432 |
2 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.31 |
270 |
3 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:22.81 |
249 |
4 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.85 |
324 |
5 |
Leija Johansson Junttila |
2006 |
AK2206 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:27.85 |
441 |
6 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
ÖSA |
|
25m |
1:29.19 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
13:17 |
|