2018-02-19   16:40:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus GP 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus GP vu    Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Otso Johansson  2008  08A456  Cetus    25m     
Onni Sidoroff  2006  06A689  Cetus    25m  52.09  52.09 
Elmeri Lajolinna  2007  07A403  Cetus    25m  55.33  55.33 
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Hujala  2007  07A465  Cetus    50m  47.43  46.43 
Severi Tammihovi  2009  09A062  Cetus    50m  44.02  43.02 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    50m  36.83  35.83 
Atte Poikela  2003  03A910  Cetus    25m  32.18  32.18 
Alvar Aho  2004  04A756  Cetus    25m  35.68  35.68 
Ilmari Laitala  2003  03A963  Cetus    25m  37.05  37.05 
Aarne Nuutinen  2006  06A763  Cetus    50m  45.62  44.62 
Leo Tuomainen  2008  08A194  Cetus    50m  48.51  47.51 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henrik Purokoski  2002  02B290  Cetus    50m  32.36  31.36 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    50m  31.76  30.76 
Sasha Cormier Simola  2002  02B294  Cetus    50m  30.60  29.60 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    25m  28.45  28.45 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    50m  30.32  29.32 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  30.37  30.37 
Rasmus Mykkänen  2003  03A542  Cetus    50m  32.09  31.09 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    25m  31.84  31.84 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Lauslahti  2001  01A254  Cetus    50m  29.32  28.32 
Eetu Partanen  2001  01A934  Cetus    25m  27.83  27.83 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  27.15  27.15 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    50m  27.50  26.50 
Ivan Turbin  2001  01A590  Cetus    50m  27.53  26.53 
Pyry Kurunsaari  2001  01A729  Cetus    50m  28.46  27.46 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  28.01  28.01 
Eero Jääskeläinen  2001  01A318  Cetus    50m  29.32  28.32 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Ruuskanen  2000  00A503  Cetus    25m  25.38  25.38 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    50m  26.25  25.25 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    50m  25.66  24.66 
Jari Schwarte  1990  90A017  Cetus    25m  24.03  24.03 
Valtteri Eloranta  1992  92A273  Cetus    50m  25.09  24.09 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    25m  25.04  25.04 
Joel Knaapi  2001  01A132  Cetus    50m  26.37  25.37 
Rasmus Virta  1998  98B044  Cetus    50m  26.71  25.71 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare