2018-04-22   14:30:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

10_S
Laji 10, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
71  Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  1:04.62  1:04.62   
52  Lajunen Laura  1992  SWIM  92A223  25 m  1:06.22  1:06.22   
75  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  1:07.07  1:07.07   
72  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  1:13.29  1:13.29   
77  Hurula Ulla  1965  KemTU  65A006  25 m  1:14.94  1:14.94   
Ilander Anu  1968  HSS  68A022  25 m  1:15.08  1:15.08   
73  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  1:15.29  1:15.29   
80  Kuurto Maiju  1985  Octopus  85A148  25 m  1:15.63  1:15.63   
24  Kara Johanna  1965  Cetus  65A019  25 m  1:19.02  1:19.02   
10  90  Viljanen Meri  1980  Hydra  80A041  25 m  1:19.11  1:19.11   
11  79  Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  25 m  1:19.50  1:19.50   
12  60  Niinimäki Paula  1981  VUS-VSS  81A041  25 m  1:21.12  1:21.12   
13  78  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  1:23.07  1:23.07   
14  62  Puurtinen Hanna-greta  1970  Koovee  70A072  25 m  1:24.13  1:24.13   
15  107  Hyvärinen Satu  1967  STR  67A013  25 m  1:27.54  1:27.54   
16  28  Komulainen Sari  1962  Cetus  62A067  25 m  1:30.97  1:30.97   
17  12  Haimakainen Laura  1979  HyUS  79A115  25 m  1:32.99  1:32.99   
18  47  Tirkkonen Liisa  1963  LrKT  63A044  25 m  1:33.50  1:33.50   
19  41  Santaholma Meri  1964  Cetus  64A048  25 m  1:35.48  1:35.48   
20  51  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  1:39.86  1:39.86   
21  55  Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  25 m  1:41.39  1:41.39   
22  74  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  1:41.87  1:41.87   
23  95  Karhama Minna  1966  Vanders  66A022  25 m  1:42.21  1:42.21   
24  35  Markkula Kaarina  1952  Cetus  52A012  25 m  1:42.83  1:42.83   
25  64  Siro Inga  1945  Koovee  45A001  25 m  1:49.26  1:49.26   
26  87  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  25 m  2:06.61  2:06.61   
27  Säntti Roosa  1983  HSS  83A051  25 m       
28  Johansson Jenna  1980  HU  80A118  25 m       
29  15  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m       
30  16  Rehnström Kerstin  1957  ESS  57A008  25 m       
31  23  Kantakoski Minna  1964  Cetus  64A069  25 m       
32  34  Mannerström Bettina  1979  Cetus  79A116  25 m       
33  40  Rahkonen Satu  1977  Cetus  77A004  25 m       
34  109  Gylling Annette  1979  Cetus  79A117  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  16:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare