2018-11-21   06:57:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kempele-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kempele-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m SU P12, P13, P18  Loppukilpailut (6) 
Arvioitu alkamisaika: 10:51 
Palkintojen jako tämän lajin jälkeen: 11:07 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jeremia Saarinen  2002  02B105  HAHE    25m     
Tuomas Romsi  2005  05A325  KemUS    25m     
Tuomas Orre  2005  05A864  KaUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    25m     
Leevi Sammalmaa  2007  07A712  ViesU    25m  2:02.21  2:02.21 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m     
Julius Jakkula  2006  06A677  OU    25m     
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Koskela  2008  08A434  ViesU    50m  1:52.78  1:50.78 
Jesse Manninen  2005  05A857  HAHE    50m  1:46.20  1:44.20 
Juha-Pekka Heikkinen  2006  06A295  KaUS    50m  1:40.93  1:38.93 
Markus Tervaskanto  2006  06A664  OU    50m  1:45.33  1:43.33 
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m  1:44.55  1:44.55 
Miro Knuutila  2008  08A281  ViesU    25m  1:51.58  1:51.58 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomo Leinonen  2006  06A337  HAHE    50m  1:34.22  1:32.22 
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  1:28.33  1:28.33 
               
Elmeri Kauppila  2004  04A668  OuLo    25m  1:27.37  1:27.37 
               
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    50m  1:36.37  1:34.37 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topi Fordell  2005  05A548  SCV    25m  1:26.08  1:26.08 
Erik Peuhkuri  2006  06A373  OU    50m  1:25.66  1:23.66 
Juuso Mikael Tiensuu  2001  01B283  KemUS    50m  1:20.64  1:18.64 
Leevi Sipilä  2003  03A733  KemPy    25m  1:21.43  1:21.43 
Julius Schroderus  2006  06A155  KemPy    50m  1:27.22  1:25.22 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  1:26.32  1:26.32 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    50m  1:14.51  1:12.51 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  1:09.83  1:09.83 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m  1:08.22  1:08.22 
               
               
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    50m  1:15.41  1:13.41 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner