2018-02-20   12:37:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kempele-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kempele-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 2, 50m VU T10, T15  Loppukilpailut (8) 
Arvioitu alkamisaika: 10:03 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Neela Poropudas  2009  09A200  KemPy    25m     
Mimosa Metsävainio  2008  08A464  KaUS    25m     
Ada-Sofia Juntunen  2008  08A458  KemPy    25m     
Emmi Loisa  2008  08A469  KaUS    25m     
Elena Tyni  2007  07A749  KemPy    25m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Kananen  2004    KemPy    25m     
Ella Nyström  2007  07A336  KaUS    50m  48.42  47.42 
Janette Sarajärvi  2006  06A439  KemPy    25m  44.81  44.81 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  45.68  45.68 
Iinu Tiainen  2007  07A747  KemPy    25m     
Mira Marttila  2009  09A197  KemPy    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Valppu  2005  05B112  KemPy    50m  43.81  42.81 
Laura Kurtti  2006  06A930  KemPy    25m  41.89  41.89 
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    50m  42.27  41.27 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    50m  42.60  41.60 
Aada-elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006  06A925  KaUS    50m  42.95  41.95 
Ella Utriainen  2007  07A283  KemPy    25m  43.64  43.64 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Häcklin  2006  06A849  HAHE    25m  40.08  40.08 
Sonja Uusitalo  2006  06A741  KemPy    25m  39.74  39.74 
Emma Autio  2007  07A049  OuLo    50m  38.75  37.75 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  38.86  37.86 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  40.85  39.85 
               

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  37.58  36.58 
Emma Takalo  2003  03B256  KaUS    25m  35.55  35.55 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    50m  36.15  35.15 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    50m  36.50  35.50 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  36.74  35.74 
Siiri Matero  2003  03B255  KaUS    25m  37.17  37.17 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    25m  34.02  34.02 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  33.15  33.15 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    50m  34.08  33.08 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  33.14  33.14 
Viivi Kortelainen  2004  04B062  KaUS    50m  34.59  33.59 
Aada Hirvasoja  2005  05A577  HAHE    25m  34.53  34.53 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Rahikkala  2004  04A462  OU    50m  33.86  32.86 
Sara Meissner  2004  04A419  OU    25m  31.76  31.76 
Julia Piisilä  2004  04A867  KemPy    50m  32.32  31.32 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    50m  32.46  31.46 
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    25m  32.01  32.01 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    50m  33.97  32.97 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    25m  30.90  30.90 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    50m  30.49  29.49 
               
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    50m  30.37  29.37 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    50m  30.65  29.65 
Inka Karjalainen  2004  04A711  OU    50m  32.20  31.20 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare