2018-08-21   21:48:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kempele-uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-aamu

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kempele-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  09:02   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 10, 50m PU T10, T15  Loppukilpailut (8) 
Arvioitu alkamisaika: 11:31 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    25m     
Emma Ylitervo  2006  06A682  KemPy    25m     
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada-elisa Vilhelmiina Heikkinen  2006  06A925  KaUS    25m     
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    25m  54.10  54.10 
Ella Utriainen  2007  07A283  KemPy    50m  51.36  50.36 
Janette Sarajärvi  2006  06A439  KemPy    50m  53.43  52.43 
Laura Kurtti  2006  06A930  KemPy    25m  59.18  59.18 
Lotta Tonteri  2007  07A386  OU    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Leinonen  2007  07A259  HAHE    25m  48.02  48.02 
Emma Autio  2007  07A049  OuLo    50m  46.43  45.43 
Emma Takalo  2003  03B256  KaUS    50m  45.82  44.82 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  45.43  45.43 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    25m  47.64  47.64 
Tiia Liuski  2007  07A448  KaUS    25m  49.43  49.43 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Törmänen  2006  06A582  KemPy    50m  45.38  44.38 
Anni Moilanen  2006  06A579  KemPy    25m  44.20  44.20 
Annabella Karjalainen  2007  07A084  OuLo    25m  41.49  41.49 
Elli Hakola  2006  06A435  KemPy    25m  43.61  43.61 
Siiri Matero  2003  03B255  KaUS    25m  44.22  44.22 
Viivi Kortelainen  2004  04B062  KaUS    25m  44.66  44.66 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Kiviniemi  2005  05A181  OU    25m  41.37  41.37 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    25m  40.48  40.48 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    50m  40.31  39.31 
Anniina Kanste  2004  04A594  HAHE    25m  39.73  39.73 
Ella-Olivia Tikkanen  2005  05A632  OU    25m  40.57  40.57 
Aada Suotula  2004  04B088  OU    50m  42.41  41.41 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  KemPy    25m  39.08  39.08 
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    50m  39.44  38.44 
Siiri Rahikkala  2004  04A462  OU    50m  39.14  38.14 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m  38.42  38.42 
Kerttu Törmälä  2005  05A503  KemPy    50m  40.07  39.07 
Venla Holma  2008  08A016  LUS    25m  39.12  39.12 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  36.58  36.58 
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    50m  36.15  35.15 
Sara Meissner  2004  04A419  OU    50m  35.63  34.63 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  36.01  35.01 
Noora Tennilä  2007  07A122  OU    50m  37.06  36.06 
Henna Moilanen  2004  04A468  KemPy    50m  38.86  37.86 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Karjalainen  2004  04A711  OU    50m  35.28  34.28 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  32.76  32.76 
Malla Juutinen  2003  03A215  OU    50m  33.24  32.24 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    50m  33.24  32.24 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    50m  34.11  33.11 
Iida Heiko  2004  04A798  OU    50m  35.55  34.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  09:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner