Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 36.50 | |
2 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 36.97 | |
3 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 37.31 | |
4 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 37.63 | |
5 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 38.17 | |
6 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 39.50 | |
7 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.54 | |
8 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 39.64 | |
9 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 39.86 | |
10 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 39.87 | |
11 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 40.25 | |
12 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 40.46 | |
13 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 41.06 | |
14 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 41.07 | |
15 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 41.14 | |
16 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 41.23 | |
17 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 41.37 | |
18 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 41.54 | |
19 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 41.57 | |
20 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 41.66 | |
21 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 41.98 | |
22 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.13 | |
23 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 42.30 | |
24 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 42.42 | |
25 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 42.61 | |
26 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 42.98 | |
27 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 43.30 | |
28 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 43.50 | |
29 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 43.59 | |
30 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 43.79 | |
31 | 335 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 44.12 | |
32 | 261 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 44.13 | |
33 | 175 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 44.18 | |
34 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 44.34 | |
35 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 44.54 | |
36 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 44.65 | |
37 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 45.46 | |
38 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 45.90 | |
39 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 46.18 | |
40 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 46.19 | |
41 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 46.32 | |
42 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 46.50 | |
43 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 46.89 | |
44 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 47.53 | |
45 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 47.60 | |
46 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 47.79 | |
47 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 47.92 | |
48 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 48.14 | |
49 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 48.31 | |
50 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 48.40 | |
51 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 48.81 | |
52 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
53 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 34.09 | |
2 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 34.77 | |
3 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 37.27 | |
4 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 37.66 | |
5 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 37.88 | |
6 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 37.96 | |
7 | 380 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 37.96 | |
8 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 38.02 | |
9 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 38.14 | |
10 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.28 | |
11 | 178 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 38.47 | |
12 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 38.56 | |
13 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 38.94 | |
14 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 38.96 | |
15 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 39.60 | |
16 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 40.12 | |
17 | 266 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 40.27 | |
18 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 40.30 | |
19 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 40.32 | |
20 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 40.34 | |
21 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 40.68 | |
22 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 40.73 | |
23 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.90 | |
24 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 41.31 | |
25 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 41.37 | |
26 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 41.40 | |
27 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 41.71 | |
28 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 41.96 | |
29 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 41.97 | |
30 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 42.80 | |
31 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 42.89 | |
32 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 43.06 | |
33 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 43.64 | |
34 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 44.09 | |
35 | 269 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 44.14 | |
36 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 44.28 | |
37 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 44.32 | |
38 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 44.40 | |
39 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 44.41 | |
40 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 44.66 | |
41 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 44.70 | |
42 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 45.04 | |
43 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 45.27 | |
44 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 46.67 | |
45 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 48.85 | |
46 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
47 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:36.83 | |
2 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:38.83 | |
3 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:42.85 | |
4 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:44.05 | |
5 | 110 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:45.39 | |
6 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:45.78 | |
7 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:46.48 | |
8 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:46.99 | |
9 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:47.56 | |
10 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:48.81 | |
11 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:49.38 | |
12 | 140 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:50.00 | |
13 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:50.27 | |
14 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:51.20 | |
15 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:52.18 | |
16 | 81 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:53.68 | |
17 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:54.70 | |
18 | 340 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 2:54.77 | |
19 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:55.36 | |
20 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:55.47 | |
21 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:57.28 | |
22 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:57.41 | |
23 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:58.91 | |
24 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:59.38 | |
25 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:00.37 | |
26 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 3:00.41 | |
27 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 3:00.75 | |
28 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 3:01.02 | |
29 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:01.06 | |
30 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:01.25 | |
31 | 135 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 3:02.21 | |
32 | 85 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:02.65 | |
33 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:02.76 | |
34 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:02.79 | |
35 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 3:03.92 | |
36 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 3:05.50 | |
37 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:05.87 | |
38 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:06.65 | |
39 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 3:08.32 | |
40 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 3:08.95 | |
41 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:09.81 | |
42 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 3:10.42 | |
43 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 3:12.28 | |
44 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 3:13.86 | |
45 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 3:15.87 | |
46 | 33 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:30.00 | |
47 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:31.32 | |
48 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 3:45.00 | |
49 | 387 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 3:58.32 | |
50 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
51 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:29.08 | |
2 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:31.63 | |
3 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:32.38 | |
4 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:32.40 | |
5 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:34.69 | |
6 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:39.23 | |
7 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:40.41 | |
8 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:41.27 | |
9 | 191 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:41.33 | |
10 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:41.77 | |
11 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:42.27 | |
12 | 75 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:42.69 | |
13 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:43.52 | |
14 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:45.24 | |
15 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:45.61 | |
16 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:48.04 | |
17 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:48.66 | |
18 | 364 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:50.86 | |
19 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:53.22 | |
20 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:53.54 | |
21 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:55.60 | |
22 | 240 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:59.52 | |
23 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 3:00.41 | |
24 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:03.13 | |
25 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:06.62 | |
26 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 3:10.11 | |
27 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 3:15.00 | |
28 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 3:30.00 | |
29 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | ||
30 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:14.08 | |
2 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.33 | |
3 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:17.89 | |
4 | 133 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:18.94 | |
5 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.21 | |
6 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:19.27 | |
7 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:19.65 | |
8 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:19.87 | |
9 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:19.93 | |
10 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:20.32 | |
11 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:21.01 | |
12 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:21.69 | |
13 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
14 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:22.64 | |
15 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:23.61 | |
16 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.16 | |
17 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:24.37 | |
18 | 87 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:24.60 | |
19 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:24.87 | |
20 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:24.96 | |
21 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:25.05 | |
22 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:25.43 | |
23 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:25.66 | |
24 | 160 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:25.98 | |
25 | 298 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:26.18 | |
26 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:26.39 | |
27 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:26.50 | |
28 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:26.77 | |
29 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:26.93 | |
30 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:26.94 | |
31 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:27.02 | |
32 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:27.06 | |
33 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:27.23 | |
34 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:27.31 | |
35 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:27.96 | |
36 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:27.99 | |
37 | 142 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:28.30 | |
38 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:28.80 | |
39 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:28.86 | |
40 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:30.10 | |
41 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:30.90 | |
42 | 138 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:31.00 | |
43 | 246 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:31.04 | |
44 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:31.06 | |
45 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:31.09 | |
46 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:31.35 | |
47 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:32.06 | |
48 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:32.80 | |
49 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:32.81 | |
50 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:33.34 | |
51 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:33.79 | |
52 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:33.79 | |
53 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:33.83 | |
54 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:33.91 | |
55 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:34.31 | |
56 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:34.91 | |
57 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:35.68 | |
58 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:35.97 | |
59 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:36.73 | |
60 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:37.68 | |
61 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:38.73 | |
62 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:41.60 | |
63 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:50.57 | |
64 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | ||
65 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:09.89 | |
2 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:10.93 | |
3 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:12.04 | |
4 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
5 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:14.15 | |
6 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:15.01 | |
7 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:15.56 | |
8 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:15.60 | |
9 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:16.89 | |
10 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:16.92 | |
11 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:17.22 | |
12 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:17.31 | |
13 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:17.64 | |
14 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:17.65 | |
15 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:17.91 | |
16 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:18.26 | |
17 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:18.26 | |
18 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:18.55 | |
19 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.02 | |
20 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:19.36 | |
21 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:19.80 | |
22 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:19.98 | |
23 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:20.11 | |
24 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:20.44 | |
25 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:20.58 | |
26 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:20.98 | |
27 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:21.14 | |
28 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:21.23 | |
29 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:21.62 | |
30 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:22.02 | |
31 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:22.11 | |
32 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:22.24 | |
33 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:22.32 | |
34 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:22.32 | |
35 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:23.04 | |
36 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:23.23 | |
37 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:24.37 | |
38 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:24.77 | |
39 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:25.70 | |
40 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:26.48 | |
41 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:26.71 | |
42 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:26.89 | |
43 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:27.58 | |
44 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:27.78 | |
45 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:28.44 | |
46 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:29.37 | |
47 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:30.22 | |
48 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:30.28 | |
49 | 267 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:31.66 | |
50 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:32.36 | |
51 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:32.56 | |
52 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:33.02 | |
53 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:37.56 | |
54 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | ||
55 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | ||
56 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 30.25 | |
2 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 31.27 | |
3 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.51 | |
4 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 31.77 | |
5 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 32.24 | |
6 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.25 | |
7 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 32.60 | |
8 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 32.69 | |
9 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 33.38 | |
10 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 33.69 | |
11 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 34.14 | |
12 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 34.25 | |
13 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 34.51 | |
14 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 35.08 | |
15 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 35.10 | |
16 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 35.10 | |
17 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 35.19 | |
18 | 335 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 35.48 | |
19 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 35.51 | |
20 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 35.60 | |
21 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 35.81 | |
22 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 35.84 | |
23 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 35.96 | |
24 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 35.96 | |
25 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 36.02 | |
26 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 36.25 | |
27 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 36.26 | |
28 | 175 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 36.44 | |
29 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 36.58 | |
30 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 36.78 | |
31 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.90 | |
32 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 37.19 | |
33 | 261 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 37.22 | |
34 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 37.33 | |
35 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 37.44 | |
36 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 37.46 | |
37 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 37.49 | |
38 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 38.09 | |
39 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 38.50 | |
40 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 38.57 | |
41 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 38.58 | |
42 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 38.82 | |
43 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 38.82 | |
44 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 38.92 | |
45 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 38.95 | |
46 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 39.49 | |
47 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 40.18 | |
48 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 40.25 | |
49 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 40.32 | |
50 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 40.60 | |
51 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 41.48 | |
52 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 42.01 | |
53 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 43.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 27.41 | |
2 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 28.54 | |
3 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 29.64 | |
4 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 30.09 | |
5 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.31 | |
6 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.80 | |
7 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 30.98 | |
8 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 31.19 | |
9 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 31.21 | |
10 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.45 | |
11 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 31.60 | |
12 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 31.75 | |
13 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 31.83 | |
14 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 31.86 | |
15 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 32.00 | |
16 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 32.05 | |
17 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 32.38 | |
18 | 269 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 32.43 | |
19 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 33.13 | |
20 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 33.22 | |
21 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 33.23 | |
22 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 33.33 | |
23 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 33.38 | |
24 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 33.51 | |
25 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.88 | |
26 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 33.94 | |
27 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 34.04 | |
28 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 34.06 | |
29 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 34.26 | |
30 | 178 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 34.33 | |
31 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 34.35 | |
32 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.73 | |
33 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 34.86 | |
34 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 35.29 | |
35 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 35.53 | |
36 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 36.16 | |
37 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 36.24 | |
38 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 36.55 | |
39 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 37.06 | |
40 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 37.12 | |
41 | 266 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 37.24 | |
42 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 38.11 | |
43 | 380 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 38.67 | |
44 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 39.48 | |
45 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 41.63 | |
46 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 43.69 | |
47 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 46.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:06.29 | |
3 | 87 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:08.04 | |
4 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
5 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:10.89 | |
6 | 138 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:11.03 | |
7 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:12.10 | |
8 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:12.29 | |
9 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:12.44 | |
10 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:12.53 | |
11 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:12.99 | |
12 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:13.00 | |
13 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:13.30 | |
14 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:13.53 | |
15 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.39 | |
16 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:14.93 | |
17 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:15.04 | |
18 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:15.07 | |
19 | 133 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:15.56 | |
20 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:15.61 | |
21 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:15.99 | |
22 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:16.03 | |
23 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:16.15 | |
24 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:16.28 | |
25 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:17.29 | |
26 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:17.40 | |
27 | 298 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
28 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:17.76 | |
29 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:18.09 | |
30 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:18.28 | |
31 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:19.26 | |
32 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:19.57 | |
33 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:20.06 | |
34 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:20.17 | |
35 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:20.26 | |
36 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:20.47 | |
37 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:20.78 | |
38 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.72 | |
39 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:22.77 | |
40 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:23.48 | |
41 | 160 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:23.99 | |
42 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:24.08 | |
43 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:25.18 | |
44 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:26.22 | |
45 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:27.96 | |
46 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:28.18 | |
47 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:28.26 | |
48 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:28.47 | |
49 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:28.60 | |
50 | 66 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:28.74 | |
51 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:31.11 | |
52 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:32.44 | |
53 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:32.66 | |
54 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:33.66 | |
55 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | ||
56 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
57 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
58 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | ||
59 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | ||
60 | 246 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
61 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | ||
62 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | ||
63 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | ||
64 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | ||
65 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.07 | |
2 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:03.92 | |
3 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:04.52 | |
4 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:04.80 | |
5 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:06.23 | |
6 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:06.62 | |
7 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:07.25 | |
8 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:07.36 | |
9 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:07.60 | |
10 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:07.69 | |
11 | 267 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:08.02 | |
12 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:08.16 | |
13 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:08.20 | |
14 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:08.30 | |
15 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:08.91 | |
16 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:09.49 | |
17 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:09.53 | |
18 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:09.67 | |
19 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.80 | |
20 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:09.88 | |
21 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.41 | |
22 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.80 | |
23 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:10.90 | |
24 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:11.13 | |
25 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:11.21 | |
26 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:11.35 | |
27 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:11.40 | |
28 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:11.64 | |
29 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:11.78 | |
30 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:12.17 | |
31 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:12.18 | |
32 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:12.97 | |
33 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:13.32 | |
34 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:13.33 | |
35 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:13.55 | |
36 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:13.67 | |
37 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:13.87 | |
38 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:14.12 | |
39 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:14.16 | |
40 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:14.28 | |
41 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:14.74 | |
42 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:15.12 | |
43 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:16.50 | |
44 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:16.94 | |
45 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:17.25 | |
46 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:17.87 | |
47 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:18.00 | |
48 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:18.88 | |
49 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:18.90 | |
50 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:20.01 | |
51 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:21.70 | |
52 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:22.47 | |
53 | 411 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:23.53 | |
54 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:23.73 | |
55 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:24.36 | |
56 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:30.19 | |
57 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:36.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:23.44 | |
2 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:23.46 | |
3 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:27.44 | |
4 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:30.66 | |
5 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:31.10 | |
6 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:31.78 | |
7 | 33 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:34.83 | |
8 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:35.61 | |
9 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:37.79 | |
10 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:38.52 | |
11 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:38.85 | |
12 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:38.99 | |
13 | 74 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:39.99 | |
14 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:45.79 | |
15 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:46.19 | |
16 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:46.58 | |
17 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:47.07 | |
18 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:49.35 | |
19 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:49.40 | |
20 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:49.91 | |
21 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:50.04 | |
22 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:51.02 | |
23 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:51.35 | |
24 | 140 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:52.25 | |
25 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:53.38 | |
26 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:53.51 | |
27 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:56.48 | |
28 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:59.80 | |
29 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 3:00.00 | |
30 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 3:00.70 | |
31 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:02.12 | |
32 | 199 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 3:02.72 | |
33 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:03.22 | |
34 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 3:03.27 | |
35 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:03.68 | |
36 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 3:07.43 | |
37 | 85 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:09.21 | |
38 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 3:10.00 | |
39 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:12.45 | |
40 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:15.41 | |
41 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:30.00 | |
42 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 59:59.59 | |
43 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 59:59.59 | |
44 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | ||
45 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
46 | 110 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | ||
47 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | ||
48 | 248 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | ||
49 | 387 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | ||
50 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:15.04 | |
2 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:15.41 | |
3 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:20.45 | |
4 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:20.52 | |
5 | 191 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:21.88 | |
6 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:22.13 | |
7 | 364 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:22.43 | |
8 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:23.49 | |
9 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:23.58 | |
10 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:25.11 | |
11 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:26.37 | |
12 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:26.91 | |
13 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:27.51 | |
14 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:28.30 | |
15 | 75 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:30.71 | |
16 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:31.07 | |
17 | 240 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:31.38 | |
18 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:31.74 | |
19 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:35.03 | |
20 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:37.25 | |
21 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:37.88 | |
22 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:37.99 | |
23 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:39.11 | |
24 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:42.07 | |
25 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:42.34 | |
26 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:45.78 | |
27 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:46.73 | |
28 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:49.39 | |
29 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:59.00 | |
30 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | ||
31 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | ||
32 | 202 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:07.95 | |
2 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:09.35 | |
3 | 87 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.95 | |
4 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:11.55 | |
5 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:11.83 | |
6 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:12.67 | |
7 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:12.70 | |
8 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:12.97 | |
9 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.10 | |
10 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:13.11 | |
11 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:13.40 | |
12 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:13.53 | |
13 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:13.65 | |
14 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:13.86 | |
15 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:14.03 | |
16 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:14.15 | |
17 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.44 | |
18 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:14.52 | |
19 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:14.54 | |
20 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:14.57 | |
21 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:14.65 | |
22 | 138 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:14.68 | |
23 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:14.74 | |
24 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:14.82 | |
25 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:15.30 | |
26 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:15.36 | |
27 | 133 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:15.56 | |
28 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:15.81 | |
29 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:15.97 | |
30 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:16.06 | |
31 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:16.25 | |
32 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:16.36 | |
33 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:16.70 | |
34 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:16.86 | |
35 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:16.93 | |
36 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:17.14 | |
37 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:17.16 | |
38 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:17.22 | |
39 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:17.23 | |
40 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:17.24 | |
41 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:17.33 | |
42 | 142 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:17.44 | |
43 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:17.46 | |
44 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:17.76 | |
45 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:17.85 | |
46 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:17.95 | |
47 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.07 | |
48 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:18.15 | |
49 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:18.23 | |
50 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:18.34 | |
51 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:18.38 | |
52 | 160 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:18.39 | |
53 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:18.51 | |
54 | 377 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:18.55 | |
55 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.56 | |
56 | 66 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:18.61 | |
57 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:18.61 | |
58 | 246 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:18.73 | |
59 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:18.75 | |
60 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:18.75 | |
61 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:18.78 | |
62 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:18.85 | |
63 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.86 | |
64 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:18.89 | |
65 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:18.91 | |
66 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:18.96 | |
67 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:19.00 | |
68 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:19.06 | |
69 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:19.07 | |
70 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:19.14 | |
71 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:19.16 | |
72 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:19.29 | |
73 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:19.33 | |
74 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:19.34 | |
75 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:19.38 | |
76 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:19.41 | |
77 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:19.49 | |
78 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:19.49 | |
79 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:19.54 | |
80 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:19.79 | |
81 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:19.85 | |
82 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:20.18 | |
83 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:20.22 | |
84 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:20.25 | |
85 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:20.33 | |
86 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:20.66 | |
87 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:20.84 | |
88 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:20.85 | |
89 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:20.92 | |
90 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:21.66 | |
91 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:21.74 | |
92 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:21.80 | |
93 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:21.85 | |
94 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:21.95 | |
95 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:22.16 | |
96 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:22.17 | |
97 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:22.59 | |
98 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:22.64 | |
99 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:22.67 | |
100 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:22.67 | |
101 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:22.69 | |
102 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:22.76 | |
103 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:22.77 | |
104 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:23.17 | |
105 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:23.32 | |
106 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:23.42 | |
107 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.54 | |
108 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:23.65 | |
109 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:23.72 | |
110 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:23.75 | |
111 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:23.96 | |
112 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:23.99 | |
113 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:24.15 | |
114 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:24.21 | |
115 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:24.22 | |
116 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:24.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:02.02 | |
2 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:05.39 | |
3 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:06.79 | |
4 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.83 | |
5 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:08.63 | |
6 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:08.70 | |
7 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:08.82 | |
8 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:09.04 | |
9 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:09.32 | |
10 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:09.59 | |
11 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:09.66 | |
12 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:09.96 | |
13 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:09.99 | |
14 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:10.01 | |
15 | 411 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:10.06 | |
16 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:10.12 | |
17 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.14 | |
18 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:10.21 | |
19 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.23 | |
20 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:10.35 | |
21 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:10.36 | |
22 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:10.55 | |
23 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:10.78 | |
24 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:10.83 | |
25 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:11.04 | |
26 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:11.12 | |
27 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:11.17 | |
28 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:11.18 | |
29 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:11.34 | |
30 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:11.55 | |
31 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:11.58 | |
32 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:11.61 | |
33 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:11.70 | |
34 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:11.70 | |
35 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:11.76 | |
36 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:11.79 | |
37 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:11.80 | |
38 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:11.94 | |
39 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:12.04 | |
40 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:12.07 | |
41 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:12.18 | |
42 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:12.18 | |
43 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:12.35 | |
44 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:12.38 | |
45 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:12.48 | |
46 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:12.50 | |
47 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:12.72 | |
48 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:12.77 | |
49 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:12.96 | |
50 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:13.32 | |
51 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:13.39 | |
52 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:13.42 | |
53 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:13.62 | |
54 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:13.64 | |
55 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:13.65 | |
56 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:13.67 | |
57 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:13.73 | |
58 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:13.74 | |
59 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:13.82 | |
60 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:13.83 | |
61 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:13.85 | |
62 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:13.88 | |
63 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:13.91 | |
64 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:13.95 | |
65 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:13.97 | |
66 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:13.98 | |
67 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:14.02 | |
68 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:14.12 | |
69 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:14.14 | |
70 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:14.14 | |
71 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:14.22 | |
72 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:14.33 | |
73 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:14.35 | |
74 | 267 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:14.44 | |
75 | 380 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:14.46 | |
76 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:14.59 | |
77 | 270 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:14.99 | |
78 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:15.31 | |
79 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:15.53 | |
80 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:15.72 | |
81 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:15.77 | |
82 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:16.45 | |
83 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:16.47 | |
84 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:16.56 | |
85 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.66 | |
86 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:16.74 | |
87 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.85 | |
88 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:17.00 | |
89 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:17.06 | |
90 | 269 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:17.06 | |
91 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:17.07 | |
92 | 266 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:17.26 | |
93 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:17.53 | |
94 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:17.64 | |
95 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:17.71 | |
96 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:17.96 | |
97 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:18.23 | |
98 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:18.29 | |
99 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:18.48 | |
100 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:18.59 | |
101 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:18.78 | |
102 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:18.92 | |
103 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:19.02 | |
104 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:19.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:04.08 | |
2 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:08.13 | |
3 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:08.71 | |
4 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:09.14 | |
5 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:14.57 | |
6 | 74 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 5:19.81 | |
7 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:20.13 | |
8 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 5:21.72 | |
9 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:24.35 | |
10 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:25.07 | |
11 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:26.47 | |
12 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:27.80 | |
13 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 5:28.01 | |
14 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 5:28.55 | |
15 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 5:30.00 | |
16 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 5:31.83 | |
17 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 5:31.91 | |
18 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 5:32.50 | |
19 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:32.99 | |
20 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:33.61 | |
21 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 5:36.44 | |
22 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 5:37.58 | |
23 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:37.97 | |
24 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 5:38.12 | |
25 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:39.13 | |
26 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 5:39.72 | |
27 | 135 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 5:40.15 | |
28 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 5:40.53 | |
29 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 5:41.73 | |
30 | 199 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:43.66 | |
31 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 5:44.48 | |
32 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:46.73 | |
33 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 5:46.86 | |
34 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 5:47.20 | |
35 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 5:49.86 | |
36 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 5:50.00 | |
37 | 85 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:51.48 | |
38 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 5:52.63 | |
39 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 5:52.68 | |
40 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 5:53.87 | |
41 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 5:57.12 | |
42 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 5:59.22 | |
43 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 6:02.83 | |
44 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 6:35.46 | |
45 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 8:34.21 | |
46 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:39.31 | |
2 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:45.19 | |
3 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:47.28 | |
4 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:48.89 | |
5 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:54.48 | |
6 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 4:54.84 | |
7 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 4:58.83 | |
8 | 191 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:00.24 | |
9 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:00.78 | |
10 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 5:01.98 | |
11 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:08.28 | |
12 | 370 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 5:08.99 | |
13 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 5:12.41 | |
14 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 5:12.87 | |
15 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 5:13.26 | |
16 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 5:15.23 | |
17 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 5:16.43 | |
18 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 5:16.45 | |
19 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 5:16.97 | |
20 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 5:17.39 | |
21 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 5:20.81 | |
22 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 5:23.80 | |
23 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 5:24.08 | |
24 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 5:24.46 | |
25 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 5:31.00 | |
26 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 5:32.34 | |
27 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 6:59.54 | |
28 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 6:59.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:01.85 | |
2 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:03.12 | |
3 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:04.45 | |
4 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:06.58 | |
5 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:06.71 | |
6 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:07.66 | |
7 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:08.30 | |
8 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:08.39 | |
9 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:08.71 | |
10 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:08.74 | |
11 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:08.95 | |
12 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:09.69 | |
13 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:09.80 | |
14 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:09.83 | |
15 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:10.18 | |
16 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:10.29 | |
17 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:11.03 | |
18 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:11.06 | |
19 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:11.90 | |
20 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:11.93 | |
21 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:11.94 | |
22 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:11.96 | |
23 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:12.54 | |
24 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:12.72 | |
25 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.39 | |
26 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:13.63 | |
27 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:13.83 | |
28 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:13.99 | |
29 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:14.26 | |
30 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:14.33 | |
31 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:14.41 | |
32 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:14.43 | |
33 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:14.63 | |
34 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:14.76 | |
35 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:14.80 | |
36 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:14.99 | |
37 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:15.20 | |
38 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:15.43 | |
39 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:15.46 | |
40 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:15.59 | |
41 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:16.67 | |
42 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:16.69 | |
43 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:17.45 | |
44 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:17.62 | |
45 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:17.90 | |
46 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:18.17 | |
47 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:18.50 | |
48 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:18.57 | |
49 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:19.45 | |
50 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:21.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 58.18 | |
2 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 59.00 | |
3 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 59.74 | |
4 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:02.22 | |
5 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:02.36 | |
6 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:02.57 | |
7 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:02.57 | |
8 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:02.86 | |
9 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:03.36 | |
10 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:03.66 | |
11 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:03.74 | |
12 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:04.07 | |
13 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:04.78 | |
14 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:05.09 | |
15 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
16 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:05.98 | |
17 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:06.03 | |
18 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:06.22 | |
19 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:06.41 | |
20 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:06.42 | |
21 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:06.67 | |
22 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:06.69 | |
23 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:06.89 | |
24 | 380 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:06.97 | |
25 | 270 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:07.20 | |
26 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:07.42 | |
27 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:07.53 | |
28 | 269 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:07.78 | |
29 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:07.95 | |
30 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:07.96 | |
31 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:08.19 | |
32 | 266 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:08.36 | |
33 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:08.37 | |
34 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:08.60 | |
35 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:09.79 | |
36 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:09.79 | |
37 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:09.83 | |
38 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:09.94 | |
39 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:10.03 | |
40 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:10.21 | |
41 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:10.27 | |
42 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:10.88 | |
43 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:11.71 | |
44 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:12.10 | |
45 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:13.08 | |
46 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:15.62 | |
47 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:21.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:08.40 | |
2 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:09.77 | |
3 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:10.40 | |
4 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:11.52 | |
5 | 140 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:12.68 | |
6 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:13.05 | |
7 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:13.65 | |
8 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:13.82 | |
9 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:15.47 | |
10 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:16.27 | |
11 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:16.30 | |
12 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:16.69 | |
13 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:16.93 | |
14 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:17.20 | |
15 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:17.35 | |
16 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:17.46 | |
17 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:17.59 | |
18 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:17.71 | |
19 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:17.71 | |
20 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:17.81 | |
21 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:18.00 | |
22 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:18.42 | |
23 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:18.53 | |
24 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:18.70 | |
25 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:18.83 | |
26 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:18.89 | |
27 | 199 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:18.98 | |
28 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:19.21 | |
29 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:19.79 | |
30 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:19.92 | |
31 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:20.05 | |
32 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:20.33 | |
33 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:20.59 | |
34 | 135 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:20.84 | |
35 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:20.88 | |
36 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:20.91 | |
37 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:20.97 | |
38 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:21.11 | |
39 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:21.13 | |
40 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:21.55 | |
41 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:22.17 | |
42 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:22.23 | |
43 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:22.23 | |
44 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:22.35 | |
45 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:22.80 | |
46 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:22.96 | |
47 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:23.52 | |
48 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:23.79 | |
49 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:23.98 | |
50 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:24.19 | |
51 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:24.37 | |
52 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:24.47 | |
53 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:24.60 | |
54 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:24.93 | |
55 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:25.08 | |
56 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:25.18 | |
57 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:25.34 | |
58 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:25.48 | |
59 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:25.57 | |
60 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:25.88 | |
61 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:26.01 | |
62 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:26.01 | |
63 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:26.05 | |
64 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:26.25 | |
65 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:26.49 | |
66 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:26.58 | |
67 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:26.69 | |
68 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:26.76 | |
69 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:26.93 | |
70 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:27.34 | |
71 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:27.34 | |
72 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:27.50 | |
73 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:27.72 | |
74 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:28.74 | |
75 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:28.88 | |
76 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:29.13 | |
77 | 246 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:29.37 | |
78 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:29.46 | |
79 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:29.82 | |
80 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:30.72 | |
81 | 248 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:31.08 | |
82 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:31.12 | |
83 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:31.13 | |
84 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:31.98 | |
85 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:32.12 | |
86 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:32.95 | |
87 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:32.99 | |
88 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:33.13 | |
89 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:33.20 | |
90 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:33.57 | |
91 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:34.26 | |
92 | 142 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:34.34 | |
93 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:34.40 | |
94 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:34.48 | |
95 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:34.87 | |
96 | 377 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:35.91 | |
97 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:36.05 | |
98 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:37.02 | |
99 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:37.12 | |
100 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:37.12 | |
101 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:37.51 | |
102 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:38.91 | |
103 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:42.05 | |
104 | 66 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:42.10 | |
105 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:42.37 | |
106 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:52.03 | |
107 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:52.16 | |
108 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:57.85 | |
2 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:58.04 | |
3 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.53 | |
4 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:58.59 | |
5 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:59.95 | |
6 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:00.46 | |
7 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:01.22 | |
8 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:03.44 | |
9 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:03.89 | |
10 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:04.17 | |
11 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:04.48 | |
12 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:05.04 | |
13 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:05.38 | |
14 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:05.98 | |
15 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:06.04 | |
16 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:06.85 | |
17 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:07.24 | |
18 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:07.46 | |
19 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:08.13 | |
20 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:08.16 | |
21 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:08.47 | |
22 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:08.54 | |
23 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:08.58 | |
24 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:09.06 | |
25 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:09.90 | |
26 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:10.41 | |
27 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:10.75 | |
28 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:11.27 | |
29 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:11.33 | |
30 | 191 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:11.50 | |
31 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:11.51 | |
32 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:11.81 | |
33 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:11.83 | |
34 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:12.19 | |
35 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:12.60 | |
36 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:13.08 | |
37 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:13.41 | |
38 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:13.50 | |
39 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:13.53 | |
40 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:13.57 | |
41 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:13.74 | |
42 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:13.79 | |
43 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:14.04 | |
44 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:14.50 | |
45 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:14.76 | |
46 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:14.96 | |
47 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:15.04 | |
48 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:16.29 | |
49 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:16.45 | |
50 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:16.61 | |
51 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:16.77 | |
52 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:17.51 | |
53 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:17.74 | |
54 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:18.04 | |
55 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:18.15 | |
56 | 411 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:18.18 | |
57 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:18.43 | |
58 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:18.52 | |
59 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:18.61 | |
60 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:19.03 | |
61 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:19.11 | |
62 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:19.25 | |
63 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:19.64 | |
64 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:20.55 | |
65 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:21.15 | |
66 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:22.13 | |
67 | 267 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:22.15 | |
68 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:22.44 | |
69 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:22.45 | |
70 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:22.62 | |
71 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:22.67 | |
72 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:24.08 | |
73 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:24.31 | |
74 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:24.72 | |
75 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:25.69 | |
76 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:25.80 | |
77 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:27.01 | |
78 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:27.03 | |
79 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:27.39 | |
80 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:27.47 | |
81 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:27.85 | |
82 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:35.25 | |
83 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:35.34 | |
84 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:36.45 | |
85 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 21, 4x200m IM Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Hovedstadens Piger 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:50.04 | ||
2 | 145 | Gentofte Piger 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 10:05.21 | ||
3 | 375 | Sigma Piger 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 10:14.35 | ||
4 | 299 | Hovedstadens Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:14.80 | ||
5 | 102 | Køge Piger 1 | 2004 | KØGE | 25 m | 10:17.80 | ||
6 | 390 | A6 Piger 1 | 2004 | A6 | 25 m | 10:20.88 | ||
7 | 146 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 10:22.62 | ||
8 | 302 | Hovedstadens Piger 3 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:38.79 | ||
9 | 376 | Sigma Piger 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 10:48.45 | ||
10 | 182 | Kvik Piger A | 2005 | KVIK | 25 m | 10:54.40 | ||
11 | 385 | Søllerød Damer | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 11:00.00 | ||
12 | 91 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 11:04.08 | ||
13 | 305 | Hovedstadens Piger 4 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 11:06.03 | ||
14 | 321 | Vat Pigerne | 2004 | VAT CPH | 25 m | 11:09.32 | ||
15 | 147 | Gentofte Piger 3 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 11:13.26 | ||
16 | 103 | Køge Piger 2 | 2004 | KØGE | 25 m | 11:17.60 | ||
17 | 183 | Kvik Piger B | 2005 | KVIK | 25 m | 11:27.96 | ||
18 | 223 | Gti Piger | 2004 | GTI | 25 m | 11:31.20 | ||
19 | 92 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 12:00.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 22, 4x200m IM Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Hovedstadens Drenge 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:04.17 | ||
2 | 373 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 9:18.66 | ||
3 | 180 | Kvik Drenge A | 2004 | KVIK | 25 m | 9:24.14 | ||
4 | 374 | Sigma Drenge 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 9:36.66 | ||
5 | 290 | Hovedstadens Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:38.81 | ||
6 | 389 | A6 Boys | 2004 | A6 | 25 m | 9:50.56 | ||
7 | 78 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 9:51.55 | ||
8 | 315 | Vat Drengene | 2003 | VAT CPH | 25 m | 10:00.74 | ||
9 | 181 | Kvik Drenge B | 2004 | KVIK | 25 m | 10:02.99 | ||
10 | 144 | Gentofte Drenge 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 10:07.79 | ||
11 | 241 | Stv Drenge | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 10:15.00 | ||
12 | 101 | Køge Drenge | 2003 | KØGE | 25 m | 10:26.90 | ||
13 | 79 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 10:28.95 | ||
14 | 384 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 10:30.00 | ||
15 | 220 | Gti Drenge | 2003 | GTI | 25 m | 10:48.01 | ||
16 | 273 | Roskilde Drenge | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.47 | ||
2 | 145 | Gentofte Piger 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:04.72 | ||
3 | 375 | Sigma Piger 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:04.78 | ||
4 | 321 | Vat Pigerne | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:06.51 | ||
5 | 388 | Hovedstaden Hestekræfter | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.89 | ||
6 | 390 | A6 Piger 1 | 2004 | A6 | 25 m | 2:07.91 | ||
7 | 146 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.23 | ||
8 | 274 | Fantastiske Flamingoer | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.08 | ||
9 | 182 | Kvik Piger A | 2005 | KVIK | 25 m | 2:11.48 | ||
10 | 385 | Søllerød Damer | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 310 | Maries Mariehøner | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.11 | ||
12 | 376 | Sigma Piger 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:13.78 | ||
13 | 132 | Helsingør Piger1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.56 | ||
14 | 223 | Gti Piger | 2004 | GTI | 25 m | 2:14.80 | ||
15 | 92 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.31 | ||
16 | 391 | A6 Piger 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:16.71 | ||
17 | 147 | Gentofte Piger 3 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.57 | ||
18 | 183 | Kvik Piger B | 2005 | KVIK | 25 m | 2:19.65 | ||
19 | 216 | Ringsted Piger | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:20.06 | ||
20 | 93 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.69 | ||
21 | 148 | Gentofte Piger 4 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:23.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Kvik Drenge A | 2004 | KVIK | 25 m | 1:53.44 | ||
2 | 373 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:53.82 | ||
3 | 309 | Josh And The Juicers | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.50 | ||
4 | 221 | Gti Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:57.80 | ||
5 | 222 | Gti Drenge 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:01.30 | ||
6 | 312 | Spongebob Swimpants | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.44 | ||
7 | 241 | Stv Drenge | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 78 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.04 | ||
9 | 374 | Sigma Drenge 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:02.11 | ||
10 | 144 | Gentofte Drenge 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.76 | ||
11 | 315 | Vat Drengene | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:03.78 | ||
12 | 389 | A6 Boys | 2004 | A6 | 25 m | 2:04.56 | ||
13 | 416 | Hs Drenge | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:05.20 | ||
14 | 46 | Triton Drenge | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:05.45 | ||
15 | 181 | Kvik Drenge B | 2004 | KVIK | 25 m | 2:05.53 | ||
16 | 384 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:07.00 | ||
17 | 211 | Ringsted Drenge | 2003 | RINGSTED | 25 m | 2:09.88 | ||
18 | 79 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.90 | ||
19 | 273 | Roskilde Drenge | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:25.44 | |
2 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:25.49 | |
3 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:26.92 | |
4 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:26.93 | |
5 | 110 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:28.08 | |
6 | 74 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:28.40 | |
7 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:28.80 | |
8 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:29.33 | |
9 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:29.91 | |
10 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:30.42 | |
11 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:30.63 | |
12 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:30.68 | |
13 | 140 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:31.00 | |
14 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:31.03 | |
15 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:31.55 | |
16 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:32.72 | |
17 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:32.86 | |
18 | 81 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:33.07 | |
19 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:33.19 | |
20 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:33.28 | |
21 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:33.29 | |
22 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
23 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:34.44 | |
24 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:34.44 | |
25 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:34.48 | |
26 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:34.68 | |
27 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:35.55 | |
28 | 87 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:35.65 | |
29 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:36.25 | |
30 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:36.25 | |
31 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:36.25 | |
32 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:36.81 | |
33 | 135 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:36.87 | |
34 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:36.93 | |
35 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:37.22 | |
36 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:37.31 | |
37 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:37.41 | |
38 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:37.69 | |
39 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:37.72 | |
40 | 201 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:37.86 | |
41 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:38.49 | |
42 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:38.78 | |
43 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:38.88 | |
44 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
45 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:39.10 | |
46 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:39.21 | |
47 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:39.55 | |
48 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:39.65 | |
49 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:39.71 | |
50 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:39.71 | |
51 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:39.76 | |
52 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:40.34 | |
53 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:40.41 | |
54 | 33 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:40.56 | |
55 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:40.69 | |
56 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:41.04 | |
57 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:41.07 | |
58 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:41.22 | |
59 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:41.23 | |
60 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:41.31 | |
61 | 248 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:42.10 | |
62 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:42.21 | |
63 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:42.28 | |
64 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:42.37 | |
65 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:42.42 | |
66 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:42.47 | |
67 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:42.48 | |
68 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:42.60 | |
69 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:42.99 | |
70 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:43.06 | |
71 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:43.12 | |
72 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:43.25 | |
73 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:43.29 | |
74 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:43.66 | |
75 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:44.20 | |
76 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:44.38 | |
77 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:44.42 | |
78 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:44.42 | |
79 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:44.56 | |
80 | 85 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:44.61 | |
81 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:44.75 | |
82 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:45.22 | |
83 | 387 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:45.31 | |
84 | 199 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:45.76 | |
85 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:46.00 | |
86 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.06 | |
87 | 138 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:46.16 | |
88 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:46.24 | |
89 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:46.38 | |
90 | 133 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:46.76 | |
91 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:46.84 | |
92 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:46.92 | |
93 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:46.97 | |
94 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:47.20 | |
95 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:47.34 | |
96 | 66 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:47.52 | |
97 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:47.52 | |
98 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:47.55 | |
99 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:47.75 | |
100 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:47.87 | |
101 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:47.89 | |
102 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:47.94 | |
103 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:48.20 | |
104 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:48.31 | |
105 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:48.33 | |
106 | 335 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 2:48.35 | |
107 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:48.88 | |
108 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:49.08 | |
109 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:49.45 | |
110 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:49.73 | |
111 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:50.00 | |
112 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:50.03 | |
113 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:50.33 | |
114 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:50.36 | |
115 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:50.38 | |
116 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:50.62 | |
117 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:50.65 | |
118 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:50.66 | |
119 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:50.70 | |
120 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:50.77 | |
121 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:50.85 | |
122 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:51.05 | |
123 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:51.33 | |
124 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:51.67 | |
125 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:51.89 | |
126 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 2:51.90 | |
127 | 142 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:52.07 | |
128 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:52.50 | |
129 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:52.66 | |
130 | 160 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:53.15 | |
131 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:53.66 | |
132 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:53.67 | |
133 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:53.85 | |
134 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:53.90 | |
135 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:54.22 | |
136 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:54.75 | |
137 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 2:55.62 | |
138 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:55.64 | |
139 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:55.64 | |
140 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:55.83 | |
141 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:56.18 | |
142 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 2:56.29 | |
143 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:56.73 | |
144 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:56.89 | |
145 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:57.36 | |
146 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:57.55 | |
147 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:57.69 | |
148 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:57.91 | |
149 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:57.92 | |
150 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:58.30 | |
151 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:58.48 | |
152 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:59.23 | |
153 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 3:00.10 | |
154 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:00.40 | |
155 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:00.83 | |
156 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 3:01.43 | |
157 | 175 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:01.55 | |
158 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:01.55 | |
159 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 3:01.83 | |
160 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:03.28 | |
161 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 3:03.88 | |
162 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 3:05.11 | |
163 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 3:06.52 | |
164 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:09.75 | |
165 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:09.85 | |
166 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:09.98 | |
167 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:11.04 | |
168 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:14.85 | |
169 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:18.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:13.18 | |
2 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:13.69 | |
3 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:14.96 | |
4 | 370 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:15.12 | |
5 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:15.79 | |
6 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:16.24 | |
7 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:18.75 | |
8 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:19.06 | |
9 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:20.39 | |
10 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:20.69 | |
11 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:20.82 | |
12 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:23.27 | |
13 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:23.33 | |
14 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:23.52 | |
15 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:23.55 | |
16 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:23.63 | |
17 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:24.10 | |
18 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:24.23 | |
19 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:24.32 | |
20 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:24.52 | |
21 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:24.63 | |
22 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:25.16 | |
23 | 191 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:25.27 | |
24 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:25.51 | |
25 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:25.87 | |
26 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:25.99 | |
27 | 75 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:26.18 | |
28 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:26.69 | |
29 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:27.42 | |
30 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:27.51 | |
31 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:27.67 | |
32 | 240 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:28.18 | |
33 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:28.46 | |
34 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:28.82 | |
35 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:28.84 | |
36 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:28.84 | |
37 | 202 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:29.01 | |
38 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:29.17 | |
39 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:29.24 | |
40 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:29.75 | |
41 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:29.96 | |
42 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:30.08 | |
43 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:30.34 | |
44 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:30.35 | |
45 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:30.92 | |
46 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:30.94 | |
47 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:31.12 | |
48 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:31.30 | |
49 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:31.59 | |
50 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:32.21 | |
51 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:32.30 | |
52 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:32.40 | |
53 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 2:32.78 | |
54 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:32.80 | |
55 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:32.80 | |
56 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:32.89 | |
57 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:32.89 | |
58 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:33.00 | |
59 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:33.10 | |
60 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:33.34 | |
61 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:33.47 | |
62 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:33.98 | |
63 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:34.12 | |
64 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:34.30 | |
65 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:34.30 | |
66 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:34.30 | |
67 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:34.30 | |
68 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:34.70 | |
69 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:34.71 | |
70 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:34.77 | |
71 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:35.18 | |
72 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:35.24 | |
73 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:36.00 | |
74 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 2:36.18 | |
75 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:36.66 | |
76 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:37.16 | |
77 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:37.16 | |
78 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:37.18 | |
79 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:37.58 | |
80 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:37.61 | |
81 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:37.64 | |
82 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:38.44 | |
83 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:38.52 | |
84 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:38.57 | |
85 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:39.11 | |
86 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:39.53 | |
87 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:39.60 | |
88 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:39.72 | |
89 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:39.99 | |
90 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:40.56 | |
91 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:40.75 | |
92 | 411 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:40.96 | |
93 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:40.96 | |
94 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:41.12 | |
95 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:41.49 | |
96 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:41.65 | |
97 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:43.56 | |
98 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:43.63 | |
99 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:43.63 | |
100 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:43.77 | |
101 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:44.76 | |
102 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:44.81 | |
103 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:45.13 | |
104 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:45.32 | |
105 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:45.36 | |
106 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:45.70 | |
107 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:45.82 | |
108 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:46.32 | |
109 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:46.42 | |
110 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:46.59 | |
111 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:46.77 | |
112 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:46.88 | |
113 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:47.43 | |
114 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:48.72 | |
115 | 178 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:49.18 | |
116 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:49.54 | |
117 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:49.59 | |
118 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 2:50.66 | |
119 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:50.96 | |
120 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 2:53.89 | |
121 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:53.95 | |
122 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:54.23 | |
123 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:54.28 | |
124 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:54.59 | |
125 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:56.16 | |
126 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:56.97 | |
127 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:57.20 | |
128 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 3:01.65 | |
129 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 3:02.33 | |
130 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 3:03.83 | |
131 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 3:23.39 | |
132 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:06.21 | |
2 | 339 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:09.58 | |
3 | 413 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:09.61 | |
4 | 167 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:10.94 | |
5 | 87 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:11.11 | |
6 | 141 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:11.16 | |
7 | 282 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:11.22 | |
8 | 4 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:11.27 | |
9 | 114 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:11.38 | |
10 | 303 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:11.85 | |
11 | 197 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:12.57 | |
12 | 297 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:12.76 | |
13 | 138 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:12.78 | |
14 | 301 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
15 | 383 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:12.96 | |
16 | 50 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:13.93 | |
17 | 265 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:14.08 | |
18 | 190 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:14.15 | |
19 | 330 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 235 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:14.55 | |
21 | 262 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:14.64 | |
22 | 158 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:14.65 | |
23 | 403 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:14.68 | |
24 | 398 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:14.73 | |
25 | 186 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.88 | |
26 | 13 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.21 | |
27 | 203 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
28 | 164 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:15.30 | |
29 | 97 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:15.47 | |
30 | 105 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:15.93 | |
31 | 34 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:16.02 | |
32 | 120 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:16.23 | |
33 | 358 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:16.46 | |
34 | 230 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:16.47 | |
35 | 124 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:16.76 | |
36 | 368 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:17.01 | |
37 | 247 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:17.11 | |
38 | 127 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:17.30 | |
39 | 21 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:17.46 | |
40 | 264 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:17.65 | |
41 | 327 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:17.66 | |
42 | 382 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:17.73 | |
43 | 200 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:17.80 | |
44 | 165 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:18.10 | |
45 | 77 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:18.13 | |
46 | 76 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.21 | |
47 | 272 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:18.24 | |
48 | 133 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:18.34 | |
49 | 281 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:18.39 | |
50 | 53 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.53 | |
51 | 334 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:18.63 | |
52 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:18.64 | |
53 | 36 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:18.67 | |
54 | 219 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:18.69 | |
55 | 142 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:18.77 | |
56 | 304 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:18.77 | |
57 | 88 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:19.01 | |
58 | 414 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.20 | |
59 | 70 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:19.41 | |
60 | 185 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:19.44 | |
61 | 104 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:19.49 | |
62 | 177 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:19.66 | |
63 | 67 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:19.72 | |
64 | 109 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:19.72 | |
65 | 12 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:19.78 | |
66 | 192 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:19.94 | |
67 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:20.58 | |
68 | 405 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:20.68 | |
69 | 94 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.70 | |
70 | 217 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:20.78 | |
71 | 307 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:20.89 | |
72 | 399 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:20.96 | |
73 | 169 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:20.99 | |
74 | 116 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:21.19 | |
75 | 100 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:21.49 | |
76 | 259 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:21.71 | |
77 | 198 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:21.74 | |
78 | 308 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:21.85 | |
79 | 209 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:21.97 | |
80 | 153 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:22.00 | |
81 | 43 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:22.15 | |
82 | 176 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:22.48 | |
83 | 160 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:22.67 | |
84 | 71 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:22.71 | |
85 | 175 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:22.85 | |
86 | 226 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:23.26 | |
87 | 234 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:23.34 | |
88 | 263 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.41 | |
89 | 39 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.57 | |
90 | 179 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:23.61 | |
91 | 359 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:23.72 | |
92 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:24.21 | |
93 | 311 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:24.24 | |
94 | 271 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:24.29 | |
95 | 328 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:24.33 | |
96 | 314 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:24.54 | |
97 | 394 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:24.72 | |
98 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.76 | |
99 | 149 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:24.78 | |
100 | 396 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:24.86 | |
101 | 408 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:25.49 | |
102 | 258 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:25.71 | |
103 | 335 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:25.92 | |
104 | 73 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:26.03 | |
105 | 159 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:26.14 | |
106 | 119 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:26.76 | |
107 | 218 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:28.23 | |
108 | 68 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:28.35 | |
109 | 106 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:28.72 | |
110 | 15 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:28.77 | |
111 | 66 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:28.92 | |
112 | 95 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:28.97 | |
113 | 206 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:29.74 | |
114 | 406 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:30.66 | |
115 | 205 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:31.47 | |
116 | 69 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:32.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:01.69 | |
2 | 289 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.84 | |
3 | 371 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:05.40 | |
4 | 196 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:05.72 | |
5 | 333 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:06.51 | |
6 | 161 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:06.55 | |
7 | 184 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:06.84 | |
8 | 233 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:07.12 | |
9 | 238 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:07.92 | |
10 | 292 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:08.15 | |
11 | 411 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:08.16 | |
12 | 40 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:08.35 | |
13 | 228 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:08.35 | |
14 | 286 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:09.09 | |
15 | 244 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.20 | |
16 | 137 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:09.30 | |
17 | 237 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:09.31 | |
18 | 295 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:09.46 | |
19 | 195 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:09.47 | |
20 | 25 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:09.58 | |
21 | 86 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:09.66 | |
22 | 341 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:09.66 | |
23 | 139 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:09.71 | |
24 | 407 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:10.21 | |
25 | 90 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:10.29 | |
26 | 188 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:10.29 | |
27 | 98 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:10.82 | |
28 | 6 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:10.87 | |
29 | 96 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.41 | |
30 | 83 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:11.57 | |
31 | 55 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:11.65 | |
32 | 117 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:11.96 | |
33 | 410 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:11.96 | |
34 | 379 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:12.12 | |
35 | 313 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:12.29 | |
36 | 213 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:12.34 | |
37 | 372 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:12.52 | |
38 | 215 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:12.53 | |
39 | 268 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:12.53 | |
40 | 23 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:12.73 | |
41 | 125 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:12.74 | |
42 | 252 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:12.90 | |
43 | 253 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:13.09 | |
44 | 89 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:13.17 | |
45 | 236 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:13.21 | |
46 | 231 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:13.26 | |
47 | 134 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:13.87 | |
48 | 72 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:13.98 | |
49 | 187 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:14.11 | |
50 | 400 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:14.12 | |
51 | 51 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:14.15 | |
52 | 166 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:14.54 | |
53 | 47 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:14.76 | |
54 | 225 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:14.90 | |
55 | 26 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:15.25 | |
56 | 80 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:15.25 | |
57 | 409 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:15.35 | |
58 | 381 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:15.37 | |
59 | 189 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.38 | |
60 | 270 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:15.41 | |
61 | 150 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:15.46 | |
62 | 336 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:15.67 | |
63 | 269 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:15.74 | |
64 | 378 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:15.79 | |
65 | 337 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:16.01 | |
66 | 11 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:16.09 | |
67 | 293 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:16.10 | |
68 | 42 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.22 | |
69 | 57 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:16.25 | |
70 | 193 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:16.82 | |
71 | 245 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:16.95 | |
72 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:17.03 | |
73 | 266 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:17.07 | |
74 | 82 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:17.36 | |
75 | 204 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:17.56 | |
76 | 19 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:17.61 | |
77 | 118 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:17.98 | |
78 | 360 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:18.14 | |
79 | 130 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:18.24 | |
80 | 126 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:18.26 | |
81 | 267 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:18.67 | |
82 | 224 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:18.77 | |
83 | 18 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:18.87 | |
84 | 123 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:19.43 | |
85 | 412 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.67 | |
86 | 162 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:19.75 | |
87 | 178 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:19.96 | |
88 | 380 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:20.14 | |
89 | 16 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:20.44 | |
90 | 365 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:21.01 | |
91 | 30 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:21.45 | |
92 | 17 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:21.47 | |
93 | 62 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:21.65 | |
94 | 415 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:21.79 | |
95 | 52 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:23.00 | |
96 | 63 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:23.35 | |
97 | 212 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:24.02 | |
98 | 45 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:24.19 | |
99 | 151 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:24.40 | |
100 | 58 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:25.15 | |
101 | 29 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:26.65 | |
102 | 260 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:28.85 | |
103 | 338 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:30.23 | |
104 | 22 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | ||
105 | 214 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:21.17 | |
2 | 361 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:23.32 | |
3 | 173 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:25.14 | |
4 | 278 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:27.02 | |
5 | 275 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:27.77 | |
6 | 201 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:28.07 | |
7 | 135 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:28.40 | |
8 | 174 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:28.46 | |
9 | 156 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:29.82 | |
10 | 41 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:29.87 | |
11 | 227 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:30.33 | |
12 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:31.98 | |
13 | 110 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:32.28 | |
14 | 300 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:34.59 | |
15 | 74 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:34.64 | |
16 | 113 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:35.45 | |
17 | 65 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:36.03 | |
18 | 256 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:36.27 | |
19 | 363 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:36.42 | |
20 | 387 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:37.10 | |
21 | 208 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:37.55 | |
22 | 14 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:37.65 | |
23 | 397 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:37.72 | |
24 | 56 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.80 | |
25 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:38.05 | |
26 | 54 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:38.13 | |
27 | 128 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:38.24 | |
28 | 277 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:38.34 | |
29 | 329 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:38.62 | |
30 | 171 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:38.80 | |
31 | 155 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:39.28 | |
32 | 99 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:39.71 | |
33 | 111 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:39.74 | |
34 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:43.25 | |
35 | 37 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:43.45 | |
36 | 33 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:44.73 | |
37 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:45.48 | |
38 | 140 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:45.60 | |
39 | 115 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:47.42 | |
40 | 199 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:50.99 | |
41 | 276 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:51.83 | |
42 | 366 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:51.98 | |
43 | 239 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:52.26 | |
44 | 85 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:52.59 | |
45 | 35 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:53.31 | |
46 | 332 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:57.73 | |
47 | 27 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 3:01.00 | |
48 | 3 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:02.05 | |
49 | 232 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | ||
50 | 248 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | ||
51 | 395 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | ||
52 | 401 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:09.17 | |
2 | 240 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:10.58 | |
3 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:11.30 | |
4 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:12.51 | |
5 | 370 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:16.29 | |
6 | 202 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:16.68 | |
7 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:18.24 | |
8 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:18.27 | |
9 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:20.70 | |
10 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:20.81 | |
11 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:23.35 | |
12 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:23.85 | |
13 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:24.02 | |
14 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:24.45 | |
15 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:24.56 | |
16 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:25.70 | |
17 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:26.25 | |
18 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:29.56 | |
19 | 75 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:29.86 | |
20 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:31.30 | |
21 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:36.30 | |
22 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:38.14 | |
23 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:40.11 | |
24 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:45.00 | |
25 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:50.60 | |
26 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 3:00.00 | |
27 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | ||
28 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | ||
29 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | ||
30 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | ||
31 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 31, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Hovedstadens Piger 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:02.81 | ||
2 | 321 | Vat Pigerne | 2004 | VAT CPH | 25 m | 4:04.79 | ||
3 | 145 | Gentofte Piger 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 4:09.86 | ||
4 | 132 | Helsingør Piger1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:11.00 | ||
5 | 91 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:11.74 | ||
6 | 102 | Køge Piger 1 | 2004 | KØGE | 25 m | 4:12.60 | ||
7 | 375 | Sigma Piger 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 4:13.34 | ||
8 | 299 | Hovedstadens Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:13.54 | ||
9 | 182 | Kvik Piger A | 2005 | KVIK | 25 m | 4:14.56 | ||
10 | 390 | A6 Piger 1 | 2004 | A6 | 25 m | 4:17.55 | ||
11 | 146 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 4:20.96 | ||
12 | 302 | Hovedstadens Piger 3 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:24.27 | ||
13 | 376 | Sigma Piger 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 4:28.28 | ||
14 | 216 | Ringsted Piger | 2004 | RINGSTED | 25 m | 4:29.54 | ||
15 | 391 | A6 Piger 2 | 2004 | A6 | 25 m | 4:30.11 | ||
16 | 103 | Køge Piger 2 | 2004 | KØGE | 25 m | 4:30.90 | ||
17 | 183 | Kvik Piger B | 2005 | KVIK | 25 m | 4:32.83 | ||
18 | 64 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 4:33.00 | ||
19 | 223 | Gti Piger | 2004 | GTI | 25 m | 4:34.90 | ||
20 | 385 | Søllerød Damer | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 4:35.00 | ||
21 | 92 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:37.27 | ||
22 | 147 | Gentofte Piger 3 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 4:37.76 | ||
23 | 148 | Gentofte Piger 4 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 4:42.01 | ||
24 | 305 | Hovedstadens Piger 4 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:43.39 | ||
25 | 255 | Vg 17 Vest Piger | 2004 | VEST | 25 m | 4:45.00 | ||
26 | 93 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 4:55.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Hovedstadens Drenge 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:39.52 | ||
2 | 373 | Sigma Drenge 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 3:42.52 | ||
3 | 180 | Kvik Drenge A | 2004 | KVIK | 25 m | 3:45.96 | ||
4 | 221 | Gti Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 3:51.10 | ||
5 | 389 | A6 Boys | 2004 | A6 | 25 m | 3:58.90 | ||
6 | 374 | Sigma Drenge 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 3:59.14 | ||
7 | 143 | Gentofte Drenge | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 4:00.57 | ||
8 | 222 | Gti Drenge 2 | 2003 | GTI | 25 m | 4:01.10 | ||
9 | 315 | Vat Drengene | 2003 | VAT CPH | 25 m | 4:01.40 | ||
10 | 46 | Triton Drenge | 2003 | TRITON B | 25 m | 4:02.00 | ||
11 | 290 | Hovedstadens Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:02.30 | ||
12 | 78 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:02.51 | ||
13 | 181 | Kvik Drenge B | 2004 | KVIK | 25 m | 4:05.22 | ||
14 | 241 | Stv Drenge | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 4:06.00 | ||
15 | 416 | Hs Drenge | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 4:06.50 | ||
16 | 384 | Søllerød Drenge | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 4:08.00 | ||
17 | 101 | Køge Drenge | 2003 | KØGE | 25 m | 4:11.60 | ||
18 | 250 | Vg 17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 4:14.00 | ||
19 | 211 | Ringsted Drenge | 2003 | RINGSTED | 25 m | 4:15.70 | ||
20 | 79 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:19.30 | ||
21 | 273 | Roskilde Drenge | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |