Ohjelma Øst Årgang
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:09.17 | |
2 | 240 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:10.58 | |
3 | 287 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:11.30 | |
4 | 194 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:12.51 | |
5 | 370 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:16.29 | |
6 | 202 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:16.68 | |
7 | 294 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:18.24 | |
8 | 285 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:18.27 | |
9 | 49 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:20.70 | |
10 | 48 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:20.81 | |
11 | 369 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:23.35 | |
12 | 8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:23.85 | |
13 | 362 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:24.02 | |
14 | 291 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:24.45 | |
15 | 122 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:24.56 | |
16 | 7 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:25.70 | |
17 | 172 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:26.25 | |
18 | 342 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:29.56 | |
19 | 75 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:29.86 | |
20 | 251 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:31.30 | |
21 | 44 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:36.30 | |
22 | 210 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:38.14 | |
23 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:40.11 | |
24 | 32 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:45.00 | |
25 | 61 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:50.60 | |
26 | 31 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 3:00.00 | |
27 | 108 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | ||
28 | 229 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | ||
29 | 242 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | ||
30 | 243 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | ||
31 | 402 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:00 |