Program for Vest Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag 17:00
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 25.24 2013-08-03 |
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 26.92 2017-04-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 50 m | 27.39 | |
2 | 58 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 28.16 | |
3 | 235 | Kjøngerskov Trine | 2000 | ODDER | 0038AC | 50 m | 28.20 | |
4 | 62 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 50 m | 28.24 | |
5 | 56 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 28.46 | |
6 | 389 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 50 m | 28.58 | |
7 | 311 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 28.85 | |
8 | 87 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 29.22 | |
9 | 132 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 50 m | 29.24 | |
10 | 400 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 29.30 | |
11 | 10 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 29.34 | |
12 | 266 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 50 m | 29.42 | |
13 | 122 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 29.83 | |
14 | 234 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 29.83 | |
15 | 33 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 29.94 | |
16 | 141 | Tørnæs Anna | 1994 | HORSENS | 9426AA | 50 m | 29.97 | |
17 | 85 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 30.00 | |
18 | 222 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 30.12 | |
19 | 229 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 30.13 | |
20 | 59 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 30.18 | |
21 | 251 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | 30.27 | |
22 | 306 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 30.29 | |
23 | 354 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 30.35 | |
24 | 124 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 30.40 | |
25 | 8 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 50 m | 30.48 | |
26 | 377 | Bang Victoria | 2001 | H2Odense | 0146AM | 50 m | 30.58 | |
27 | 324 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 30.59 | |
28 | 161 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 30.60 | |
29 | 261 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 30.60 | |
30 | 310 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 30.64 | |
31 | 381 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 30.70 | |
32 | 147 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 30.78 | |
33 | 199 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 30.80 | |
34 | 84 | Jacobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 30.84 | |
35 | 133 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 30.92 | |
36 | 43 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 30.99 | |
37 | 46 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 31.07 | |
38 | 314 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 31.11 | |
39 | 244 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 31.19 | |
40 | 305 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 31.37 | |
41 | 134 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 31.47 | |
42 | 376 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 50 m | 31.51 | |
43 | 154 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 50 m | 31.56 | |
44 | 131 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 50 m | 31.61 | |
45 | 174 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 31.66 | |
46 | 83 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 31.67 | |
47 | 130 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 31.91 | |
48 | 91 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 31.92 | |
49 | 89 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 32.16 | |
50 | 44 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 32.17 | |
51 | 18 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 32.28 | |
52 | 188 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 32.37 | |
53 | 330 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 32.37 | |
54 | 220 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 32.81 | |
55 | 363 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 50 m | 32.84 | |
56 | 75 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 50 m | 32.98 | |
57 | 382 | Burgaard Alma | 2003 | H2Odense | 0332AA | 50 m | 33.05 | |
58 | 402 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 33.25 | |
59 | 394 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 33.80 | |
60 | 353 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 34.26 | |
61 | 375 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 34.27 | |
62 | 404 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 31.67 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 marts 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 18:29 |