Program for Swedish Swim Games 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 1 Saturday 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Gustav Hökfelt |
Simklubben Neptun |
1994 |
AS1594 |
25m |
53.00 |
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Martin Nilsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1993 |
AL6793 |
25m |
53.04 |
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Fabian Bergman |
Simklubben Neptun |
1994 |
AQ2194 |
25m |
53.45 |
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Kevin Witt Christensen |
Farum Svømmeklub |
1995 |
9595AF |
25m |
53.52 |
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Kristian Kron |
Simklubben Neptun |
1992 |
AY2192 |
25m |
53.62 |
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Olle Sköld |
Simklubben Neptun |
1999 |
AK4599 |
25m |
54.89 |
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Tor Leander |
Simklubben Neptun |
1999 |
AA5999 |
25m |
55.01 |
|
|
|
|
|
8 |
183 |
|
Veeti Haikonen |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A104 |
25m |
57.18 |
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Gustav Ahlqvist |
Täby Sim |
2003 |
AK6503 |
25m |
58.22 |
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Grzegorz Wanat |
SMS Kraków |
2003 |
|
25m |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Aleksander Kus |
SMS Kraków |
2004 |
|
25m |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Philip Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AH6701 |
25m |
59.97 |
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Kamil Korycinski |
SMS Kraków |
2003 |
|
25m |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
14 |
135 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
25m |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Jonathan Sandqvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AO3703 |
25m |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
16 |
28 |
|
Isak Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AA5901 |
25m |
1:01.46 |
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
Gustav Leifsen |
Väsby Simsällskap |
2002 |
|
25m |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
19 |
38 |
|
Rasmus Skyving |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AB2703 |
25m |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
20 |
105 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Christian Ong Hansen |
Farum Svømmeklub |
2001 |
0129AI |
25m |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
22 |
176 |
|
Erik Falk |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AL0103 |
50m |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
23 |
112 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
Täby Sim |
2005 |
AI2505 |
50m |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
24 |
230 |
|
Ludvig Ahlström |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AK8302 |
25m |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-27 16:23:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|