2019-11-13   17:54:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

6_S
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
105  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  18.59   
87  Hörnstedt Eric  2008  SALA SS  AH7508  25 m  18.89   
191  Göransson Sigvard  2007  STRÄNGNÄS  AB6707  25 m  20.82   
135  Rosén Colin  2008  VÄSBY SS  AB7108  25 m  21.57   
106  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  21.93   
42  Asp Almström Pontus  2008  SK ENA  AD1908  25 m  22.05   
200  Pettersson Hector  2008  STRÄNGNÄS  AE7508  25 m  22.22   
161  Andrén Erik  2009  VÄSBY SS  AE2509  25 m  23.03   
136  Rosén Elton  2010  VÄSBY SS  AA8310  25 m  23.06   
10  147  Levander Gustav  2008  VÄSBY SS  AE9908  25 m  23.12   
11  61  Blomberg Emil  2008  NORRTÄLJE  AE4508  25 m  23.40   
12  207  Kim Danil  2009  BASILISK  AA0509  25 m  23.40   
13  23  Martinez Molina Anton  2008  BÅLSTA SK  AD2708  25 m  23.78   
14  154  Martin Oliver  2008  VÄSBY SS  AI3908  25 m  23.82   
15  114  Johansson Melvin  2007  UPPLANDS-B  AE8307  25 m  24.02   
16  110  Vide William  2008  UPPLANDS-B  AA5308  25 m  24.34   
17  119  Zhao Yu  2007  UPPLANDS-B  AI1107  25 m  24.77   
18  148  Peterson Milo  2009  VÄSBY SS  AB4909  25 m  24.85   
19  139  Björkhed Noah  2007  VÄSBY SS  AI4307  25 m  24.89   
20  47  Oulaywan Mohammed  2009  SK ENA  AE8909  25 m  25.04   
21  89  Alriksson Enar  2008  SALA SS  AI4708  25 m  25.40   
22  76  Tulek Irijan  2007  SALA SS    25 m  26.00   
23  77  Nandinbaatar Ananda  2007  SALA SS    25 m  26.00   
24  94  Reuterwall Max  2009  SALA SS  AE6909  25 m  26.00   
25  58  Ridderstad William  2007  NORRTÄLJE  AJ8107  25 m  26.32   
26  160  Johansson Bosse  2010  VÄSBY SS  AB8310  25 m  26.93   
27  113  Johansson Morits  2008  UPPLANDS-B  AB1708  25 m  27.06   
28  118  Zhao Jin  2007  UPPLANDS-B  AI2107  25 m  27.85   
29  93  Reuterwall Emil  2009  SALA SS  AE5909  25 m  28.40   
30  40  Zetterberg Eric  2009  SK ENA  AA7109  25 m  28.64   
31  162  Nybling Gustav  2008  VÄSBY SS  AK6508  25 m  29.80   
32  46  Osman Jino Atiwit  2010  SK ENA  AB7310  25 m  30.00   
33  68  Ridderstad Vincent  2009  NORRTÄLJE  AC0909  25 m  31.34   
34  178  Aster Theo  2009  ÖSMO SS  AE5309  25 m  38.40   
35  Löfving Peter  2007  BÅLSTA SK    25 m     
36  Löfving Fredrik  2009  BÅLSTA SK    25 m     
37  127  Isaksson Linus  2007  VÄSBY SS    25 m     
38  130  Restaino Edgar  2007  VÄSBY SS    25 m     
39  157  Kaas Olle  2007  VÄSBY SS  AN4907  25 m     
40  168  Andersson Robin  2009  ÖSMO SS    25 m     
41  169  Andrée Marcus  2008  ÖSMO SS    25 m     
42  170  Lindfors Nils  2009  ÖSMO SS    25 m     
43  183  Jörebo Sixten  2009  ÖSMO SS  AE6309  25 m     
44  205  Kwiatkovski Patrik  2012  BASILISK    25 m     
45  217  Sundkvist Lucas  2010  VÄSBY SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  19 oktober 2018 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  18:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner