2019-11-17   18:54:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 25m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
16  Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  18.69   
195  Heikman Emma  2008  STRÄNGNÄS  AD5608  25 m  20.03   
86  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m  20.53   
21  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  20.55   
221  Ahlqvist Lundberg Liv  2008  STRÄNGNÄS  AB9608  25 m  21.01  EFT 
18  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m  21.41   
20  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  21.48   
176  Rosborg Amanda  2008  ÖSMO SS  AH1208  25 m  21.61   
175  Glavas Audrey  2008  ÖSMO SS  AD8408  25 m  21.78   
10  141  Ekström Freija  2009  VÄSBY SS  AC4209  25 m  22.47   
11  193  Stellansdotter Eleonore  2007  STRÄNGNÄS  AH8407  25 m  22.48   
12  142  Lindgren Edith  2009  VÄSBY SS  AC5209  25 m  23.06   
13  85  Lindblom Moa  2008  SALA SS  AM8208  25 m  23.26   
14  88  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m  23.70   
15  95  Gubelic Ena  2007  SALA SS  BI2207  25 m  24.00   
16  156  Orheden Cornelia  2008  VÄSBY SS  AR8608  25 m  24.25   
17  196  Bergman Adele  2008  STRÄNGNÄS  AD6808  25 m  24.25   
18  55  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  24.45   
19  36  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  24.68   
20  43  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  24.70   
21  115  Knezevic Sonja  2008  UPPLANDS-B  AF8808  25 m  24.89   
22  159  Liljequist Tilde  2009  VÄSBY SS  AI2809  25 m  24.93   
23  150  Malmström Moa  2009  VÄSBY SS  AF9209  25 m  25.12   
24  41  Pettersson Bernhardina  2008  SK ENA  AD4808  25 m  25.31   
25  17  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  25.53   
26  140  Klingh Agnes  2008  VÄSBY SS  AI6208  25 m  25.77   
27  78  Wiell Elvira  2007  SALA SS  AA4807  25 m  25.78   
28  90  Birelius Wilma  2008  SALA SS  AR6208  25 m  25.85   
29  199  Berghagen Nora  2008  STRÄNGNÄS  AF4608  25 m  26.02   
30  45  Redlund Nova  2010  SK ENA  AB8210  25 m  27.59   
31  91  Eriksson Ellen  2009  SALA SS  AG1609  25 m  27.74   
32  39  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  28.23   
33  180  Björklund Mino  2010  ÖSMO SS  AC1810  25 m  28.60   
34  38  Lind Kristina  2007  SK ENA  AC1607  25 m  28.96   
35  122  Cypriansen Noelia  2009  UPPLANDS-B  AG7409  25 m  28.97   
36  62  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m  29.17   
37  24  Söderström Emelie  2008  BÅLSTA SK  AH8608  25 m  29.31   
38  92  Blank Ebba  2007  SALA SS  BG2807  25 m  29.76   
39  184  Rosborg Emilia  2011  ÖSMO SS  AA7411  25 m  31.29   
40  120  Eriksson Elin  2008  UPPLANDS-B  AK1608  25 m  31.89   
41  70  Eriksson Ebba  2009  NORRTÄLJE  AG6209  25 m  32.28   
42  22  Faraj Sanna  2008  BÅLSTA SK  AC1408  25 m  35.86   
43  Gülich Matilda  2010  BÅLSTA SK    25 m     
44  Cameron Poppy  2009  BÅLSTA SK    25 m     
45  Mård Nora  2008  BÅLSTA SK    25 m     
46  32  Wheeler Johanna  2008  SK ENA    25 m     
47  49  Gjälby Ella  2008  SK ENA  AY1408  25 m     
48  100  Birgander Alice  2008  UPPLANDS-B    25 m     
49  128  Fleck Stina  2010  VÄSBY SS    25 m     
50  129  Ivanova Keita  2008  VÄSBY SS    25 m     
51  131  Fors Hedvig  2007  VÄSBY SS    25 m     
52  132  Nordin Clara  2008  VÄSBY SS    25 m     
53  133  Hynninen Elsa  2007  VÄSBY SS    25 m     
54  134  Renholm Ida  2010  VÄSBY SS    25 m     
55  138  Föreland Sarah  2007  VÄSBY SS  AR3807  25 m     
56  145  Malmström Clara  2007  VÄSBY SS  AV8207  25 m     
57  146  Ahmadyan Sandra  2007  VÄSBY SS  AW1407  25 m     
58  149  Fiorillo Olivia  2007  VÄSBY SS  BA8407  25 m     
59  151  Tillman Frida  2007  VÄSBY SS  BB1407  25 m     
60  152  Flodin Tilda  2007  VÄSBY SS  BB9207  25 m     
61  158  Alphjärta Emilia  2010  VÄSBY SS  AC5810  25 m     
62  163  Antoniou Nefeli  2010  VÄSBY SS  AE5610  25 m     
63  171  Rasmussen Lova  2008  ÖSMO SS    25 m     
64  172  Pasanen Erika  2007  ÖSMO SS    25 m     
65  177  Köster Clara  2008  ÖSMO SS  AN7208  25 m     
66  179  Axner Hammarwall Agnes  2010  ÖSMO SS  AC0810  25 m     
67  181  Ekenstierna Saga  2009  ÖSMO SS  AI7609  25 m     
68  182  Glavas Linnea  2011  ÖSMO SS  AA6411  25 m     
69  201  Bratt Kristina  2008  STRÄNGNÄS  AV6808  25 m     
70  215  Johansson Ella  2010  VÄSBY SS    25 m    EFT 
71  216  Eklund Cehline  2011  VÄSBY SS    25 m    EFT 
72  218  Möllerberg Niska Wilma  2010  VÄSBY SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  19 oktober 2018 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  18:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner