Program for ICA Kvantum Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 21, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 14 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 29.60 | |
2 | 13 | Johansson Alice | 2003 | BÅLSTA SK | AJ0603 | 25 m | 30.70 | |
3 | 11 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 30.78 | |
4 | 79 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 33.10 | |
5 | 12 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 33.52 | |
6 | 56 | Hållinder Willma | 2004 | NORRTÄLJE | BS5404 | 25 m | 34.44 | |
7 | 28 | Martinez Molina Ellen | 2006 | BÅLSTA SK | BL0406 | 25 m | 34.81 | |
8 | 188 | Romin Vera | 2005 | STRÄNGNÄS | AG1605 | 25 m | 34.85 | |
9 | 198 | Encheva Lora | 2004 | STRÄNGNÄS | BV9204 | 25 m | 34.97 | |
10 | 112 | Sundquist Ellen | 2006 | UPPLANDS-B | AU8406 | 25 m | 35.16 | |
11 | 104 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 35.56 | |
12 | 26 | Torgén Emilia | 2005 | BÅLSTA SK | BR5805 | 25 m | 36.00 | |
13 | 189 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 36.04 | |
14 | 108 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | 36.18 | |
15 | 19 | Saranen Sofia | 2006 | BÅLSTA SK | AI1806 | 25 m | 36.19 | |
16 | 25 | Linnergren Clara | 2006 | BÅLSTA SK | BF3606 | 25 m | 36.22 | |
17 | 109 | Söderlund Elin | 2006 | UPPLANDS-B | AJ6206 | 25 m | 36.33 | |
18 | 34 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | 36.37 | |
19 | 192 | Lundgren Thea | 2006 | STRÄNGNÄS | AP7806 | 25 m | 36.37 | |
20 | 54 | Svanborg Saga | 2003 | NORRTÄLJE | BX6403 | 25 m | 36.81 | |
21 | 81 | Boman Liv | 2005 | SALA SS | BG2605 | 25 m | 37.81 | |
22 | 27 | Lindroos Alice | 2005 | BÅLSTA SK | BR7805 | 25 m | 38.35 | |
23 | 65 | Figved Persson Julia | 2004 | NORRTÄLJE | BZ8404 | 25 m | 38.61 | |
24 | 107 | Lindström Anastasija | 2004 | UPPLANDS-B | BD8804 | 25 m | 38.99 | |
25 | 52 | Ekstam Linder Emelie | 2003 | NORRTÄLJE | BK3603 | 25 m | 40.29 | |
26 | 84 | Fagerström Agnes | 2006 | SALA SS | BK1606 | 25 m | 40.56 | |
27 | 37 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | 41.63 | |
28 | 64 | Folkesson Linnea | 2003 | NORRTÄLJE | CC9403 | 25 m | 42.04 | |
29 | 144 | Eriksson Kristina | 2006 | VÄSBY SS | BF9606 | 50 m | 42.46 | |
30 | 57 | Hultin Agnes | 2005 | NORRTÄLJE | BO3605 | 25 m | 42.97 | |
31 | 67 | Eriksson Emilia | 2006 | NORRTÄLJE | BN2606 | 25 m | 43.50 | |
32 | 60 | Sipinen Embla | 2005 | NORRTÄLJE | BP5805 | 25 m | 44.60 | |
33 | 143 | Jansson Östlund Junie | 2006 | VÄSBY SS | BF9806 | 50 m | 45.16 | |
34 | 153 | Forslund Anna | 2006 | VÄSBY SS | BP4206 | 25 m | 45.58 | |
35 | 66 | Persson Emma | 2005 | NORRTÄLJE | BS3805 | 25 m | 46.34 | |
36 | 214 | Ekenstam Lovisa | 2005 | UPPLANDS-B | BT0805 | 25 m | 57.33 | EFT |
37 | 63 | Vättö Kaján Nikita | 2004 | NORRTÄLJE | BZ2404 | 25 m | ||
38 | 71 | Öhman Tillberg Tindra | 2003 | NORRTÄLJE | CD1203 | 25 m | ||
39 | 98 | Dögg Ingvadottir April | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
40 | 99 | Nordberg Isabelle | 2005 | UPPLANDS-B | 25 m | |||
41 | 173 | Vahermägi Tindra | 2006 | ÖSMO SS | 25 m | |||
42 | 174 | Elmström Vestin Moa | 2006 | ÖSMO SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb | Utskriftstid | 18:56 |