2018-11-17   18:25:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bålsta Swim Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  32.53  EFT 
36  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  32.65   
156  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  33.17  EFT 
32  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  35.90   
111  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  36.24   
37  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  36.72   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  37.74   
38  Mikaelsson Thea  2005  NYKÖPING  BG0805  25 m  37.89   
78  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  39.44   
10  128  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  50 m  40.09   
11  136  Wennerberg Sofia  2005  UPSALA S  AH6405  25 m  40.37   
12  155  Eriksson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  40.40   
13  92  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  41.05   
14  139  Åhlén Emilia  2005  UPSALA S  BF9405  25 m  41.50   
15  132  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  42.22   
16  107  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  42.88   
17  105  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  43.87   
18  86  Hagi Shire Miski  2005  UPSALA S  BG1405  25 m  44.06   
19  16  Saranen Sofia  2006  BÅLSTA SK  AI1806  25 m  44.93   
20  97  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  25 m  46.49   
21  103  Lindqvist Rovira Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  46.62   
22  130  Säfsten Märta  2006  UPSALA S  BD4806  25 m  47.13   
23  63  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  47.41   
24  129  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  50 m  47.44   
25  60  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  47.58   
26  152  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  48.21   
27  59  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  48.35   
28  71  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  48.54   
29  133  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  48.56   
30  106  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  49.10   
31  69  Axelsson Sara  2006  UPSALA S  AY1406  25 m  49.19   
32  145  Heikman Emma  2008  STRÄNGNÄS  AD5608  25 m  49.96   
33  118  Paul Gabrielle  2004  UPSALA S  BV3804  25 m  50.56   
34  150  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  50.62   
35  24  Eriksson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  51.10   
36  137  Wetterbom Tea  2006  UPSALA S  BF4406  25 m  52.40   
37  19  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  53.51   
38  66  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  54.15   
39  15  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  54.41   
40  102  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  54.42   
41  124  Pitic Nora  2008  UPSALA S  AD5808  25 m  54.83   
42  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  55.22   
43  25  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m     
44  27  Zetterkvist Olivia  2006  KÖPINGS SS  BI4806  25 m     
45  34  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  25 m     
46  40  Wendborg Emmie  2006  NYKÖPING  AN1606  25 m     
47  68  Androsiuk Zuzanna  2004  UPSALA S  CA8404  25 m     
48  76  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  25 m     
49  94  Isenstam Tilda  2009  UPSALA S  AC9809  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 februari 2018 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner