Program för Vidösternsimmet Sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Vidösternsimmet Sprint 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Värnamo |
|
Utskriftstid |
08:12 |
|
|
Arrangör |
Värnamo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Edvin Söderlind |
2005 |
AT8505 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
74 |
3 |
Vilgot Halvarsson |
2006 |
AS3906 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
39 |
4 |
Axel Torhall |
2005 |
AT8705 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
Oskar Allvin |
2005 |
AL0105 |
TRANÅS SS |
|
25m |
1:57.79 |
101 |
3 |
Carl Thelin |
2004 |
AT2304 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:45.22 |
94 |
4 |
Sebastian Siranlou |
2006 |
AF2306 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:57.22 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Anders Runeqvist |
2005 |
AI4105 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:37.38 |
15 |
2 |
Albin Tallbäck |
2005 |
AG3705 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:27.89 |
102 |
3 |
Jonathan Thelin |
2003 |
AT3303 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:14.95 |
95 |
4 |
Pavle Skoric |
2003 |
AO2503 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:19.58 |
41 |
5 |
Alfred Enlund |
2005 |
AS3905 |
TRANÅS SS |
|
25m |
1:31.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Hugo Ringblom |
2004 |
AB2104 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:14.18 |
107 |
2 |
Henrik Duong |
2003 |
AC1303 |
BLÅKULLA |
|
25m |
1:09.38 |
97 |
3 |
Erik Stensson |
2002 |
AC2902 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:00.16 |
90 |
4 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:04.10 |
65 |
5 |
Anton Bäckman |
2003 |
AD7103 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:09.78 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 februari 2018 |
Licensierad till: Värnamo Simsällskap |
Utskriftstid |
08:12 |
|