Program för Luciasimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 10, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 84 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:11.15 | |
2 | 240 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 2:13.59 | |
3 | 83 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 2:19.98 | |
4 | 66 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 2:21.91 | |
5 | 226 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:22.72 | |
6 | 235 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 2:24.54 | |
7 | 61 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:25.64 | |
8 | 123 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 2:29.91 | |
9 | 70 | Eby David | 2001 | SK NEPTUN | AP4101 | 50 m | 2:31.57 | |
10 | 50 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 2:31.69 | |
11 | 68 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 2:35.00 | |
12 | 270 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:38.47 | |
13 | 117 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 2:39.83 | |
14 | 269 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:41.12 | |
15 | 52 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 2:43.05 | |
16 | 132 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 50 m | 2:44.26 | |
17 | 144 | Tapia Danér Alex | 2005 | SK NEPTUN | AG9305 | 25 m | 2:45.30 | |
18 | 252 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 2:45.78 | |
19 | 131 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 2:46.22 | |
20 | 126 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | 2:46.58 | |
21 | 71 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | 2:47.23 | |
22 | 42 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 25 m | 2:47.61 | |
23 | 200 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 2:49.19 | |
24 | 125 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 2:50.49 | |
25 | 98 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 2:53.85 | |
26 | 75 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 50 m | 2:59.99 | |
27 | 172 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 25 m | 3:02.71 | |
28 | 129 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 3:03.50 | |
29 | 99 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 3:05.10 | |
30 | 222 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 3:06.92 | |
31 | 302 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 25 m | 3:15.04 | |
32 | 90 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 50 m | 3:17.39 | |
33 | 95 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 50 m | 3:38.37 | |
34 | 35 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | ||
35 | 77 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | ||
36 | 287 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | ||
37 | 289 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | ||
38 | 292 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | ||
39 | 293 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | ||
40 | 297 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | ||
41 | 298 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | ||
42 | 303 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | ||
43 | 304 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | ||
44 | 305 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | ||
45 | 306 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 50 m | ||
46 | 312 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | ab4986 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 17 december 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:47 |